Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jacoob

Sex z żoną ą może nie

Polecane posty

Gość Jacoob

Witam jestem facetem 36lat zona troszkę młodsza mamy dzieci w wieku przedszkolnym, pracuje za granicą jestem w domu co miesiąc, gdy przyjeżdżam zajmuje się dziećmi, karmie, kąpię, zabieram na wycieczki zona też pracuje ale tylko dlatego bo chce spokojnie z mojej pensji wystarczało na wszystko sex z żoną wygląda tak ze jak przyjadę to ona potrafi siedzieć przed TV i oglądać Hpottera, a to ja głową boli, a to nie ma ochoty ciągle coś najlepiej raz w tygodniu albo wcale próbowałem rozmawiać, kupowałem prezenty, a jak pytam się czy będzie sex to słyszę zobaczymy, co oznacza ze pójdę spać i po sexie. Dbam o siebie, ale nie do przesady nie chodzę do kosmetyczki, i już nie mam siły, żona potrafi zrobić awanturę z byle powodu np. Brak ladowarki do telefonu, i nie odzywać się przez tydzień. Wydaje mi się ze jest sterowana troszkę przez mamusie czytaj teściowa która ze wszystkimi jest sklucona z całą swoją rodziną, sąsiadami. I dam sobie chyba spokój, znajdę sobie chyba coś na boku bo już nie wyrabiam. Może coś doradzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina

A może jesteś neayepnym któremu doprawili rogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadm

Gdyby Cie kochała to byś to widział po takim czasie rozłąki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beton gleba

Tak wygląda gonitwa za dobrobytem i brak zżycia z rodziną, co z kasy jak nic pozatym nie zostało? Bierz rozwód z nią albo po prostu szukaj innej laski za granicą, żone olej, na dzieci wyślij kase i hooj. Tu już raczej nic nie wskurasz. Po co tak cierpieć i tylko być bankomatem? Zrozum chłopie że tego związku już dawno nie ma, jesteś tylko gościem w własnym domu i twoja funkcja się kończy gdy w zębach przynosisz i oddajesz kase, potem możesz wypíerdalać spowrotem za miedze. Nie bądź durniem i panoflem, bo ta kuurwa tego nie docenia i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pajki

Ogranicz kasę do niezbędnego minimum ,ale najpierw zapytaj co jej jest ,czy tylko jako bankomat masz służyć ? Patrz jak się zachowuje odpowiadając ,co mówi itd ,czekaj aż da odpowiedź 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawda

Autorze, jestem kobietą i odpowiem Ci, że jestem prawie pewna, że masz już duuuuuuuże rogi hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam życie

Facet, Twoja żona znalazła sobie kochanka i co do tego nie ma wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×