Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kropka

Szkoła językowa w Warszawie

Polecane posty

Gość kropka

Chciałabym zacząć kurs j. angielskiego na poziomie C1. Zastanawiam się, która szkoła językowa w Warszawie byłaby w porządku, a jednocześnie nie wpędziłaby mnie w kredyty. Czytałam wiele negatywnych opinii na temat Speak-up, więc raczej sobie odpuszczę zwłaszcza, że ponoć ich kursy są horrendalnie drogie. Właśnie... Co do kwestii finansowych - jestem w stanie zapłacić za jeden semestr max. 1200 złotych i ani złotówki więcej. Co do wymagań już ściśle związanych z kursem to raczej nie mam ich zbyt dużo - chodzi mi głównie o dobrych lektorów, małe grupy i nacisk na mówienie i  słownictwo. Z gramatyką, czytaniem i pisaniem nie mam problemu, ale chciałabym właśnie rozszerzyć słownictwo i dużo mówić, mówić, mówić, żeby się w końcu przełamać jakoś. Nie jestem też zainteresowana kursem pod egzaminy różnego rodzaju - chodzi mi o kurs ogólny. Macie jakąś godną polecenia szkołę językową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaa

Ja zapisałam się na kurs online do tutlo. Taka forma nauki zdecydowanie mi odpowiada, bo lekcje mogę odbywać kiedy mi pasuje- sama decyduję o dniu i godzinie, a przy nienormowany czasie pracy to dla mnie duże udogodnienie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaK

Również polecam tutlo. Ja się z nimi uczę już kilka miesięcy i jestem bardzo zadowolona! Speakerzy mają odpowiednie podejście do uczniów- potrafią zachęcić i zmotywować do nauki i wszystko dokładnie objaśnić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×