Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Marta

Mieszkania na wynajem Warszawa

Polecane posty

Gość Marta

Cześć, niedługo przeprowadzam się do Warszawy, ale nie potrafię znaleźć mieszkania na wynajem w normalnej cenie. Nie wiem, czy coś robię źle, ale szukam faktycznej pomocy. Może mieliście podobne doświadczenia i możecie mi coś podpowiedzieć, bo trochę załamka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zajrzyj sobie na stronę www.PromoOferty.pl na pewno będziesz w stanie coś sensownego znaleźć, mają bardzo wiele ciekawych ofert. Z różnych dostępnych propozycji na pewno coś znajdziesz, bardzo często oferty są również atrakcyjne cenowo więc warto tam szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nooo

Du pa tam na promocoferta czy jakos tak mnie oszukali.. Takie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 11.10.2019 o 15:27, Gość Marta napisał:

Cześć, niedługo przeprowadzam się do Warszawy, ale nie potrafię znaleźć mieszkania na wynajem w normalnej cenie. Nie wiem, czy coś robię źle, ale szukam faktycznej pomocy. Może mieliście podobne doświadczenia i możecie mi coś podpowiedzieć, bo trochę załamka.

Co to znaczy "normalniej cenie"? Ceny w Warszawie są wysokie więc może szukasz czegoś co nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast zasilać komuś konto, to lepiej taką samą kwotę płacić do banku na poczet własnego mieszkania. Kredyty hipoteczne są rekordowo nisko oprocentowane, a własne mieszkanie to luksus i spokojna starość. Pod Warszawą w Ząbkach i Markach Luxhome ma do sprzedania mieszkania w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a może lepiej zamiast najmu płacić ratę kredytu moim zdaniem to lepsze rozwiązanie zwłaszcza, że kredyty hipoteczne są teraz atrakcyjne nam udało się załatwić wszystkie formalności dzięki pomocy specjalistów z placówki SANTANDER PARTNER z Mińska Mazowieckiego ul Warszawska 111 lok.20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×