Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brutalna prawda zycia

Nic dziwnego, że nie mam powodzenia skoro jestem niski i brzydki

Polecane posty

Gość brutalna prawda zycia

mam 32 lata, od zawsze mialem brak powodzenia u kobiet.. a kazda moja proba poderwania jakiejs kobiety konczyla się szybciutkim koszem

ale co sie dziwic? jestem nikim.. pracuje jako robol za marne 2k a przede wszystkim jestem niski i brzydki z twarzy, co z tego, ze mam dobre serce? ze jestem uczyny, pomocny, dobry itp itd? to sie w ogole nie liczy.. zadna kobieta nie chce byc z niskim brzydkim i pracujacym w miejscu gdzie kazdy menel moglby byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przestań chrzanić podszywie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste

No coz... Brzydkie i przygrubawe kobiety również na nic nie mogą liczyć... Takie życie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brutalna prawda zycia
Przed chwilą, Gość Proste napisał:

No coz... Brzydkie i przygrubawe kobiety również na nic nie mogą liczyć... Takie życie. 

i tu sie mylisz.. bo mialem zarówno na studiach jak i obecnie w pracy wlasnie takie- brzydkie, grube i nawet one mają mezow, dzieci itp

a faceci tego typu juz sa skazani na samotnosc i celibat do konca zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste
1 minutę temu, Gość brutalna prawda zycia napisał:

i tu sie mylisz.. bo mialem zarówno na studiach jak i obecnie w pracy wlasnie takie- brzydkie, grube i nawet one mają mezow, dzieci itp

a faceci tego typu juz sa skazani na samotnosc i celibat do konca zycia

Facet tego typu może zarobić i na hajs zawsze jakaś poleci. Znam przynajmniej 10 kobiet albo przygrubych/z duzym nosem/ z krótkimi masywnymi nogami, które sobie życia nie ułożyły. Zatem milcz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brutalna prawda zycia
Przed chwilą, Gość Proste napisał:

Facet tego typu może zarobić i na hajs zawsze jakaś poleci. Znam przynajmniej 10 kobiet albo przygrubych/z duzym nosem/ z krótkimi masywnymi nogami, które sobie życia nie ułożyły. Zatem milcz. 

no to zarób..., myslisz, ze to takie proste? obecnie kazdy na swiecie ma ambicje zeby zarabiac wielkie pieniadze a jednak procent tylko to robi, wiec nie pie.r.dol... bo to jest akurat arcy trudne i nie mozna OD TAK ZAROBIC GRUBY HAJS KU.RWO

a laski nawet grube i brzydkie maja zawsze mezow i seks, z kolei faceci tego typu nigdy nie maja kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeszcze się pomacajcie po piz.ach, leszcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste
Przed chwilą, Gość brutalna prawda zycia napisał:

no to zarób..., myslisz, ze to takie proste? obecnie kazdy na swiecie ma ambicje zeby zarabiac wielkie pieniadze a jednak procent tylko to robi, wiec nie pie.r.dol... bo to jest akurat arcy trudne i nie mozna OD TAK ZAROBIC GRUBY HAJS KU.RWO

a laski nawet grube i brzydkie maja zawsze mezow i seks, z kolei faceci tego typu nigdy nie maja kobiety

Bzdury opowiadasz. Nikt nie mówi o milionach. Osobiście znam fajne ciepłe kobiety, które ze względu na defekty w wyglądzie zostały starymi pannami. Wśród starych kawalerow są tylko upośledzeni i ci co sami sa 2/10 a chcą 10 lat mlodsza i atrakcyjna. I nie znam żadnego, żadnego, ani jednego mądrego fajnego mężczyzny, który by niw wyciągał tych 6k miesięcznie. Rozumiem, ze mieszkam w Poznaniu i tu jest najmniejsze bezrobocie, ale jednak na prowincji panowie też domy budują i nowymi autami jeżdżą. I wcale nie jest to 1% mieszkańców świata. Zluzuj i weź sie za robotę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

Masz rację. Patrząc na Twój opis - nic dziwnego. Musisz cos zrobić by być atrakcyjnym mężczyzna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

18 minut temu, Gość Proste napisał: z krótkimi masywnymi nogami, które sobie życia nie ułożyły. Zatem milcz.  X brałbym jakby buzia mi się spodobała 😄

Bezrobotny socjopata o umyśle dziecka to może sobie pomażyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ładna

Jesyem sliczna i co? i gowno..tez nie mam nikogo...podobno wlasnie przez to, ze jestem za ladna i kazdy facet mysli, ze jestem zajeta. Paranoja.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

No pracować nie muszę 😏 raz widziałem taką piękną z budzi😍 a kaczke z nóg 😄 

Pasożyty - miernoty nie muszą. A wartościowe jednostki wszystko zawdzięczają swojej pracy i tacy mają czym zaimportować dziewczynie. A ty nie masz czym i dlatego na zawsze będziesz mieszkał sam z mamusią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 minut temu, Gość Ładna napisał:

Jesyem sliczna i co? i gowno..tez nie mam nikogo...podobno wlasnie przez to, ze jestem za ladna i kazdy facet mysli, ze jestem zajeta. Paranoja.

 

musisz tyłkiem poszczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Leżaczek napisał:

Owszem wszystko zawdzięczam sobie 👌😙

A pieniądze jak nie z pracy to z czego? Pasożytnictwo lub kradzież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brutalna prawda zycia
1 godzinę temu, Gość Proste napisał:

Bzdury opowiadasz. Nikt nie mówi o milionach. Osobiście znam fajne ciepłe kobiety, które ze względu na defekty w wyglądzie zostały starymi pannami. Wśród starych kawalerow są tylko upośledzeni i ci co sami sa 2/10 a chcą 10 lat mlodsza i atrakcyjna. I nie znam żadnego, żadnego, ani jednego mądrego fajnego mężczyzny, który by niw wyciągał tych 6k miesięcznie. Rozumiem, ze mieszkam w Poznaniu i tu jest najmniejsze bezrobocie, ale jednak na prowincji panowie też domy budują i nowymi autami jeżdżą. I wcale nie jest to 1% mieszkańców świata. Zluzuj i weź sie za robotę 

nie znam ani jednej kobiety, ktora by byla samotna.. a znam sporo kobiet, tych brzydkich grubych tez i kazda ma kogos

z kolei faceci? mnostwo kawalerów po 30stce..  aha i zarobic duzy hajs to nie jest takie proste, ja pracuje 7 dni w tygodni.. i nie mam kokosow, wiec nie  pie0rdl mi tu zebym sie wzial za robote cwelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ona ona 30

Ja mam jak na kobietę chyba niezły wzrost i niebrzydką twarz (słyszałam nawet nieraz że piękną), ale co z tego skoro jestem właśnie jak tu wyżej ktośwspomniał przygruba (pomimo ruchu, liczenia kalorii), mam masywne nogi, rece co nie jest wynikiem zaniedbania a rzadkiego nieuleczalnego dziedzicznego schorzenia (lipodemii) i też powodzenia brak. Więc nie tylko sam fakt bycia kobietą mi nie pomaga, ale nawet ładna buzia, dość obfity biust, długie w miarę gęste lśniące włosy, bo faceci widocznie tylko skupiają się na tym co we mnie kiepskie, nieudane, choć sami w nawiązaniu do współczesnych kanonów piękna zazwyczaj idealni nie są. Ba, jakieś 2 lata temu zarywał do mnie w klubie bardzo przystojny Hindus, jemu się  spodobałam, a rodacy śmiali się do rozpuku, no bo wiadomo grubawa, du/piasta do której przykleił się obcokrajowiec śmiszne jak cho/lera, a oni by na mnie nie splunęli (choć byli dużo mniej atrakcyjni od tego obcokrajowca). Od tamtego incydentu moja grubaśna noga w żadnym klubie więcej nie stanęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste
26 minut temu, Gość brutalna prawda zycia napisał:

nie znam ani jednej kobiety, ktora by byla samotna.. a znam sporo kobiet, tych brzydkich grubych tez i kazda ma kogos

z kolei faceci? mnostwo kawalerów po 30stce..  aha i zarobic duzy hajs to nie jest takie proste, ja pracuje 7 dni w tygodni.. i nie mam kokosow, wiec nie  pie0rdl mi tu zebym sie wzial za robote cwelu

Słuchaj, nie życzę sobie tego typu wyzwisk i to w dodatku od takiego plebsu. Weź sie za pracę, naucz się czegoś konkretnego to zaczną ci płacić. Ty po prostu nic nie umiesz to i marnie zarabiasz. Specjaliści nie mają problemów z zarobkami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brutalna prawda zycia
1 minutę temu, Gość Proste napisał:

Słuchaj, nie życzę sobie tego typu wyzwisk i to w dodatku od takiego plebsu. Weź sie za pracę, naucz się czegoś konkretnego to zaczną ci płacić. Ty po prostu nic nie umiesz to i marnie zarabiasz. Specjaliści nie mają problemów z zarobkami. 

ku.rwo.. ja juz mam 33 lata, nie bede na nowo sie uczyl, dosc ze zmarnowalem 5 lat na studia po ktorych nic nie mam, ssij paue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste
8 minut temu, Gość brutalna prawda zycia napisał:

ku.rwo.. ja juz mam 33 lata, nie bede na nowo sie uczyl, dosc ze zmarnowalem 5 lat na studia po ktorych nic nie mam, ssij paue

To twoja sprawa, ze wybrałeś studia po których nic nie ma. Trzeba było myśleć. Jak ci sie teraz nic nie chce to sie nie dziw, ze kobiety tobą gardza. Która chce taka oferme i ofiarę losu, której nic się nie chce i która niczego nie potrafi? Niech żadne, kija maczac to bys chciał po 10 razy dziennie? Życie to nie seks. Jesteś niedojrzaly i leniwy. Ale to twoje życie i Ty je przegrasz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brutalna prawda zycia
1 minutę temu, Gość Proste napisał:

To twoja sprawa, ze wybrałeś studia po których nic nie ma. Trzeba było myśleć. Jak ci sie teraz nic nie chce to sie nie dziw, ze kobiety tobą gardza. Która chce taka oferme i ofiarę losu, której nic się nie chce i która niczego nie potrafi? Niech żadne, kija maczac to bys chciał po 10 razy dziennie? Życie to nie seks. Jesteś niedojrzaly i leniwy. Ale to twoje życie i Ty je przegrasz. 

ale ja napisalem w pierwszym poscie, ze nie dziwne, ze zadna mnie nie chce skoro jestem niski i brzydki .. i moja praca nie ma tu nic do rzecyz, no chyba ze naprawde bylbym mega milionerem, ale to jest tak samo nierealne jak to ze nasze pos.rane cwele w pilke wygraja mistrzostwa jakies, wiec stul pysk... a ja zycie JUZ DAWNO PRZEGRALEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wzrost też nic nie daje, mam 185 morde 5/10 i brak powodzenia

Morda musi być 8/10, przebojową osobowość, wtedy lochy będą przed tobą rozkladać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Proste napisał:

To twoja sprawa, ze wybrałeś studia po których nic nie ma. Trzeba było myśleć. Jak ci sie teraz nic nie chce to sie nie dziw, ze kobiety tobą gardza. Która chce taka oferme i ofiarę losu, której nic się nie chce i która niczego nie potrafi? Niech żadne, kija maczac to bys chciał po 10 razy dziennie? Życie to nie seks. Jesteś niedojrzaly i leniwy. Ale to twoje życie i Ty je przegrasz. 

Po co pomagasz chjowi który cie wyzywa. Ale to prawda że zarobić kase nie jest tak łatwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste
2 minuty temu, Gość brutalna prawda zycia napisał:

ale ja napisalem w pierwszym poscie, ze nie dziwne, ze zadna mnie nie chce skoro jestem niski i brzydki .. i moja praca nie ma tu nic do rzecyz, no chyba ze naprawde bylbym mega milionerem, ale to jest tak samo nierealne jak to ze nasze pos.rane cwele w pilke wygraja mistrzostwa jakies, wiec stul pysk... a ja zycie JUZ DAWNO PRZEGRALEM

Niczego jeszcze nie przegrales. Ale jesteś na dobrej drodze, zeby przegrać. Powinien ci ktoś wylac kubeł zimnej wody na łeb żebyś sie obudził. Mas dopiero 33 lata, zmiana kwalifikacji zajmie rok czy 2, w każdej chwili możesz Tez szukać lepszej pracy. zawsze można walczyć... A ty sie poddales. Naprawdę urzadzasz sobie pochówek za zycia? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Po co pomagasz chjowi który cie wyzywa. Ale to prawda że zarobić kase nie jest tak łatwo

Z dobroci mego ♥

Łatwo nie jest, ale warto jest sie starać i próbować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brutalna prawda zycia
3 minuty temu, Gość Proste napisał:

Niczego jeszcze nie przegrales. Ale jesteś na dobrej drodze, zeby przegrać. Powinien ci ktoś wylac kubeł zimnej wody na łeb żebyś sie obudził. Mas dopiero 33 lata, zmiana kwalifikacji zajmie rok czy 2, w każdej chwili możesz Tez szukać lepszej pracy. zawsze można walczyć... A ty sie poddales. Naprawdę urzadzasz sobie pochówek za zycia? 

przegralem, ja juz nie mam sily ani czasu na jakies przekfalifikowania, mam to po prostu gleboko w d0pie, nie ma nawet szans abym na nowo sie mial czegos uczyc, nie i koniec

przegralem zycie, jestem niski, brzydki, mam ch0jowa prace, nie mam kobiety i nidgy nie mialem..

chlam i czekam na swoj koniec-doslowny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

20%-80%

Pamiętaj o tej zasadzie, trzeba się pogodzić z tym ze będzie się singlem i tyle, trzeba się skupić na czyms innym. Zycie też na szczęście nie jest wieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość brutalna prawda zycia napisał:

przegralem, ja juz nie mam sily ani czasu na jakies przekfalifikowania, mam to po prostu gleboko w d0pie, nie ma nawet szans abym na nowo sie mial czegos uczyc, nie i koniec

przegralem zycie, jestem niski, brzydki, mam ch0jowa prace, nie mam kobiety i nidgy nie mialem..

chlam i czekam na swoj koniec-doslowny

Nigdy nie miałeś? To one były kosmitkami?😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste
6 minut temu, Gość brutalna prawda zycia napisał:

przegralem, ja juz nie mam sily ani czasu na jakies przekfalifikowania, mam to po prostu gleboko w d0pie, nie ma nawet szans abym na nowo sie mial czegos uczyc, nie i koniec

przegralem zycie, jestem niski, brzydki, mam ch0jowa prace, nie mam kobiety i nidgy nie mialem..

chlam i czekam na swoj koniec-doslowny

Nie histeryzuj, bo to niemeskie. Jeszcze możesz zmienić bieg wydarzeń. To zależy wyłącznie od ciebie. Od siebie, pomimo twoich wyzwisk, życzę ci żeby wydarzyło sie cos co cie przebudzi i obudzi w tobie chęc do zmian i dzialania. "Nie ma co wychodzić   z kina póki trwa seans" 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ależ masz powodzenie, autorze - u brzydkich i niskich kobiet. Ale ty wolisz prawie że modelki, nie? 😄 

Nie ma to jak uderzać do kobiet minimum 5-6, samemu będąc 2. A potem ryczeć po forach 😄 

I tylko prosze cię, SKONCZ PIE/R/DOLIĆ że ty do takich nie uderzasz ble ble ble. 

Prawie każda moja znajoma będąca 4-5 narzeka na brak powodzenia, mimo często świetnego charakteru. I też macie w doopie takie kobiety. 

Z resztą nawet jakiś test kiedyś potwierdzał, że faceci interesują się jedynie takimi kobietami od 6. I to by się potwierdzało w realu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×