Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Maciek B

Chestnut Kitchen 120

Polecane posty

33 minuty temu, Gość Rambo napisał:

Macieju.

Ktora drużyna pierwsza strzeli gola w dzisiejszym meczu Polska - Macedonia?

Biorac pod uwagę, ze Brzeczek nawiazal chyba stylem do tzw. polskiej myśli szkoleniowej z lat 90tych, w których gral, to obawiam się, ze może być 0:0.

Gość gość
10 minut temu, Iibed napisał:

frekwencja rekordowa jest jakiś cień szansy że ...e nie dostaną 45% czy więcej. 

z drugiej strony wyzsza frekwencja na scianie wschodniej a tam wiadomo na kogo glosuje ciemnota. 

hej, jest tez bardzo dużo osob co glosuje z hiszpanii, niemiec, irlandii, jakoś mi się wydaje, że ciemnota tam nie będzie głosować, serio ludzie mieszkający w takich krajach mieli by problem z abrocją, równością małżeńską czy ogólnie z unią europejską?

Co do wyborow, to dużo zależy od tego czy wejdzie Konfederacja. IPSOS w exit polls w wyborach europejskich bardzo pomylil się na ich korzyść, chyba o 3%. 

Gość gość

w konfederacji jest może z 2 normalnych ludzi reszta to mentalni tryglodyci i "ekstrawagancja" umysłowa nie zasługują na bycie w rządzie

1 minutę temu, Gość gość napisał:

hej, jest tez bardzo dużo osob co glosuje z hiszpanii, niemiec, irlandii, jakoś mi się wydaje, że ciemnota tam nie będzie głosować, serio ludzie mieszkający w takich krajach mieli by problem z abrocją, równością małżeńską czy ogólnie z unią europejską?

mysle ze tak wez pod uwage ze wyjezdzaja czesto pracownicy najslabiej wykwalifikowani im najlatwiej wcisnac ciemnote wielu polakow zyje tam z zasilkow i benefitow i mysla ze w pl bedzie tak samo wroca dostana rozne plusy dodatki mieszkaniowe i pracowac nie bedzie trzeba. ja jakos nie mam przekonania ze ci na emigracji to ludzie rozgarnieci intelektualnie, rzgarnieci intelektualnie za wyjatkiem zawodow jak lekarz informatych etc. czyli wyskoko wykwalifikowanych w pl zarabiaja porownywalnie ile by dostali na jakims magazynie za granica wiec nie wyjezdzaja. z drugiej strony jak ktos jest kilka lat w normanym swiecie to moze przestal sie obawiac inwazji lgbt :D 

chociaz pozostane przy swoim oni sie tam czuja pewnie wyobcowani i chca zeby polska byla bastionem ciemnoty. 

Przed chwilą, Gość gość napisał:

w konfederacji jest może z 2 normalnych ludzi reszta to mentalni tryglodyci i "ekstrawagancja" umysłowa nie zasługują na bycie w rządzie

Nie chodzi mi o to kto to jest. Chodzi mi o to, ze piata partia, jeśli wejdzie, to odbierze iles mandatow zwycięzcy.

4 minuty temu, Maciek B napisał:

Co do wyborow, to dużo zależy od tego czy wejdzie Konfederacja. IPSOS w exit polls w wyborach europejskich bardzo pomylil się na ich korzyść, chyba o 3%. 

oby nie weszli bo jak w przypadku k,ukiza albo ich przekupia albo sami sie przylacza do de/bili. idealny scenariusz to łysole tuż ponizej progu wyborczego albo tuż nad żeby dostali ze 2-3 mandaty. 

1 minutę temu, Iibed napisał:

oby nie weszli bo jak w przypadku k,ukiza albo ich przekupia albo sami sie przylacza do de/bili. idealny scenariusz to łysole tuż ponizej progu wyborczego albo tuż nad żeby dostali ze 2-3 mandaty. 

Mi nie chodzi o to, kto jest ta piata partia, tylko o sam fakt. Tak po prostu sa liczone glosy wg ordynacji dHondta. Jeśli Konfederacja miałaby wejść, to PiS musi uzyskac bardzo wysoki wynik, a nie tylko wysoki. Bo PSL raczej wejdzie z takich wstępnych prognoz, a Konfederacja jest na wlosku.

Gość gość
6 minut temu, Iibed napisał:

mysle ze tak wez pod uwage ze wyjezdzaja czesto pracownicy najslabiej wykwalifikowani im najlatwiej wcisnac ciemnote wielu polakow zyje tam z zasilkow i benefitow i mysla ze w pl bedzie tak samo wroca dostana rozne plusy dodatki mieszkaniowe i pracowac nie bedzie trzeba. ja jakos nie mam przekonania ze ci na emigracji to ludzie rozgarnieci intelektualnie, rzgarnieci intelektualnie za wyjatkiem zawodow jak lekarz informatych etc. czyli wyskoko wykwalifikowanych w pl zarabiaja porownywalnie ile by dostali na jakims magazynie za granica wiec nie wyjezdzaja. z drugiej strony jak ktos jest kilka lat w normanym swiecie to moze przestal sie obawiac inwazji lgbt 😄

chociaz pozostane przy swoim oni sie tam czuja pewnie wyobcowani i chca zeby polska byla bastionem ciemnoty. 

nie wierze w to jak ktos zyje w zachodnio europejskim kraju i jest w miare mlody to potem jak wraca do polski i czuje sie jak w szambie sredniowiecza.

Gość gość

lewica i ko może dostać jakis tam zastrzyk głosów polaków z unii europejskiej.

Gość gość
Przed chwilą, ZUZANNA napisał:

O ktorej ma byc koniec tych wyborow ?

21.00

Przed chwilą, ZUZANNA napisał:

O ktorej ma byc koniec tych wyborow ?

O 21. A ostateczne wyniki pewnie kolo wtorku, jak dobrze pojdzie.

Majowe wybory do PE.

Exit poll: PiS - 42,4% KE - 39,1% Konfederacja - 6,6% Wiosna - 6,6%

Rzeczywiste wyniki: PiS - 45,38% KE - 38,47% Konfederacja - 4,55% Wiosna - 6,06%

25 minut temu, Maciek B napisał:

Jeśli przekroczą prog to dostana kilkanaście mandatow, a nie 2-3.

Kilkanascie mandatow kosztem zwycięzcy, czyli w tym przypadku najprawdopodobniej PiS.

Tak jak było w 2015 r., kiedy do sejmu nie weszla Zjednoczona Lewica dostając 7,9% (dla koalicji prog jest 8%). Gdyby weszli, to PiS nie mialby samodzielnej większości, ponieważ te kilkanaście mandatow kosztem zwycięzcy (niezależnie kto nim by był) wzielaby ZL.

28 minut temu, Maciek B napisał:

Jeśli przekroczą prog to dostana kilkanaście mandatow, a nie 2-3.

zalezy o ile przekrocza byl przypadek partii ktora dostala kilka mandatow.to nie jest tak ze 460 mandatow dziela proporcjonalnie i 5,5% dostaje konfederacja

28 minut temu, Gość gość napisał:

nie wierze w to jak ktos zyje w zachodnio europejskim kraju i jest w miare mlody to potem jak wraca do polski i czuje sie jak w szambie sredniowiecza.

ja mysle ze wielu zyje tam w gettach sa wyobcowani i uwazaja ze to kraje upadle nienawidza obcych, czarnych etc. 

6 minut temu, Maciek B napisał:

Kilkanascie mandatow kosztem zwycięzcy, czyli w tym przypadku najprawdopodobniej PiS.

łysole i tak sie do pisu przylacza jak bylo z kukizem.

Przed chwilą, Iibed napisał:

Nie, bo PiS wyklucza możliwość współpracy z K.

Wiec jeśli PiS nie zdobędzie większości, to opozycja będzie musiala sklecić jakas wiekszosc rzadowa. Albo przedterminowe wybory. Sam jestem ciekaw jak to się ulozy. W każdym razie Kaczynski wyraźnie podkreslil, ze PiS nie wejdzie w jakakolwiek wspolprace z Konfederacja.

Gość gość
2 minuty temu, Iibed napisał:

te bazarkowe przyprawiaja mnie o ból serca. jakoś się nie widzę w takim kraju na następne 4 lata.

5 minut temu, Maciek B napisał:

Nie wiem, zobaczymy. Tam robili jakies symulacje, ze jakby PSL dostal 6%, to mialby kilkanaście miejsc.

tak ale jakby dostał 5,1% to nie miałby kilkanaście a pis by na tym stracił więcej bo inaczje by sie podzieliło. 

4 minuty temu, Maciek B napisał:

Wiec jeśli PiS nie zdobędzie większości, to opozycja będzie musiala sklecić jakas wiekszosc rzadowa. Albo przedterminowe wybory. Sam jestem ciekaw jak to się ulozy. W każdym razie Kaczynski wyraźnie podkreslil, ze PiS nie wejdzie w jakakolwiek wspolprace z Konfederacja.

to stary kłamca jest wejda bez problemu a jak nie to przekupią łysoli tak jak tego andruszkiewicza czy jak sie zwie ten z bialegostoku ktory jezyka polskiego nie zna. 

1 minutę temu, Iibed napisał:

to stary kłamca jest wejda bez problemu a jak nie to przekupią łysoli tak jak tego andruszkiewicza czy jak sie zwie ten z bialegostoku ktory jezyka polskiego nie zna. 

Zalezy kto od nich wejdzie, bo z przywódcami porozumienia nie ma i nie będzie. Jedynie wyłuskiwanie pojedynczych poslow jak od Kukiza.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.