Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Maciek B

Chestnut Kitchen 120

Polecane posty

Gość gosc
Przed chwilą, Gość gość napisał:

nie wierze, mam nadzieje że pistacje max 42%

up

Gość Rambo

Nie po to 3 lata żyłem jak pustelnik żeby teraz zmieniać zaintetesowania

2 minuty temu, Maciek B napisał:

Niestety nie bzdura. Kukiz od zawsze był człowiekiem tamtej strony. PiS nigdy nie potrzebowal niczyjego wsparcia, bo ma samodzielna wiekszosc.

w niektorych komnisjach gdzie wiele rzecyz mozna bylo zablokowac nie mial itd. niektore uchwaly wymagaly wiecej glosow i szedl zawsze ramie w ramie z pisem. zreszta to jego poslowie pis zasilali z kornelem glosujacym na dwie rece na czele. 

Gość Rambo

Zapisze se tu bo nie mam gdzie

(lambda^k*e^(-lambda))/k!

Się kafe do czegoś przyda

Gość gość

czuje się tak, że chcę wyjechać na zachód przynajmniej na 4 lata, szkoda dobrych lat życia w takiej ciemnocie. ciągle liczę na jakiś fortunny rozkład sił.

Gość Rambo

Zara muszę se zlogarytmowac podstawiając za k 0 to będę wiedział jaką Lambda jest

no raczej cudu nie bedzie i nie spadnie im o 2-3% zeby nie mieli wiekszosci a i tak maja w zapasie łysoli. coś czuje ze w swieta beda probowali przepchnac ustawe nacjonalizujaca media, bedziemy ogladali polska telewizje z satelity jedynie bo w naziemnej bedzie na kazdym progrmaie proaganda. wegry maja sorrosa w polsce raczej nie ma polaka ktory by mogl kupic teleiwzje, solorz dogadany z pisem od czasu afery z bankiem wiec sie nie wylamie. 

Gość gość

ciągle mam nadzieje, że pis straci, tymbardziej nawet jeśli ludzie głosują na pis dla 500+ to nie wszyscy oni są takimi ciemnymi dziadami.

na pis głosują głównei stare dziady czyli kupili wyborców wczesniejszymi emeryturami i 13-tkami do tego dziecioroby i mają te 40%. młodych cięzko będzie kupić bo tu zyskuej konfederacja wiec założe się że przez następną kadencję beda zwalczali konfederacje. 

jak podadzą podział ze wzgledu na wyksztalcenie czy miejsce zamieszkania to sie potwierdzi stary schemat ze na pis glosuja starzy, słabo wyedukowani i mieszkajacy na zadupiu, oni sie boja genderów, uchodzcow i wszystkiego innego bo nosa nie wyściubiają ze swoich nor i mysla ze wszyscy chetnie na ich zadupie beda migrowali :D

jakby b ył jeszcze rozkład po iq to okazałoby się że wśród tych z iq<80 905 głosuje na pis a 10% oddaje głoś niewazny bo nie rozumie instrukcji :D

47 minut temu, Gość hmmmm napisał:

byli i tacy co oddali głos na KM 🤣

to na pewno niepełnosprawni albo kobiety, czyli żelazny elektorat janusza :D sam juz nie wiem co gorsze czy glosowanie na pis czy na hitlerjugend. 

Gość hmmmm
11 minut temu, Iibed napisał:

to na pewno niepełnosprawni albo kobiety, czyli żelazny elektorat janusza 😄 sam juz nie wiem co gorsze czy glosowanie na pis czy na hitlerjugend. 

ogólnie zgadzam się z twoją interpretacją i świato-oglądem, ale nie zjadłeś kto (wylądował w moim poprzednim poście) 😎 (jako kategoria ludziów)

Dane PKW z 42,22% komisji przeliczone na mandaty:

@pisorgpl

261

@KObywatelska

110

@__Lewica

43

@nowePSL

34

@KONFEDERACJA_

11

@NiemcywPolsce

1

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.