Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Armiranda

Nie chcę miec córki

Polecane posty

Gość Armiranda

Wiem moze to glupie dla innych, ale nie chce urodxic corki kobiety mają na starcie przesrane!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Popytasz w szpitalu może kto się zamieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha81

Bedziesz miec syna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Armiranda

Mam syna, jest wspaniały, cudowny, jest z autyzmem, geniusz matematyczny, ale samotny, gdyz nie ma rodzenstwa, trzymajcie za mnie kciuki, wszystkich was pozdrawiam, zyczcie mi dobrze, bo wiele przezylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Armiranda

Teraz płaczę, ale wierzę w ludzką dobroć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Zycze Ci bys miala zdrowe, cudowne dziecko ktore wniesie radosc w zycie Twoje, Twojego meza i Waszego synka. 

Swoja droga, mam parke i zawsze czuje smutek jak czytam, ze matka nie chce coreczki, albo chce corke a nie chce syna. Dzieci sa cudem i darem bez względu na plec. Sa tak samo cudowne i zasluguja na taka sama milosc ze strony rodzicow. Jako mama autystycznego dziecka rozumiesz przeciez, ze jedynym co w rzeczywistosci sie liczy to zdrowie dziecka a to czy jest chlopcem czy dziewczynka to sprawa malo wazna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Rozumiem cię, też tak miałam. Nie uważam, że to dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też tak miałam. Chciałam mieć syna. Nie chciałam córki. Urodziła się córeczka i wszystko się zmieniło .. jest całym moim światem. Może u ciebie też tak będzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Musicie być strasznymi ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Ags napisał:

Zycze Ci bys miala zdrowe, cudowne dziecko ktore wniesie radosc w zycie Twoje, Twojego meza i Waszego synka. 

Swoja droga, mam parke i zawsze czuje smutek jak czytam, ze matka nie chce coreczki, albo chce corke a nie chce syna. Dzieci sa cudem i darem bez względu na plec. Sa tak samo cudowne i zasluguja na taka sama milosc ze strony rodzicow. Jako mama autystycznego dziecka rozumiesz przeciez, ze jedynym co w rzeczywistosci sie liczy to zdrowie dziecka a to czy jest chlopcem czy dziewczynka to sprawa malo wazna.

Chetnie bym Cie przytulila 🙂 zgadzam sie z Toba w 100%. Jestem teraz w drugiej ciąży, mamy juz synka. Od 10 tyg wszyscy dopytuja co bedzie, a po 15 to nawet mialam proponowane wizyty u innego lekarza, aby okreslil plec. I dziewczynka i chłopczyk to cudowny dar! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Jak ludziom w glowie sie przewraca z dobrobytu.  Trzeba bylo isc do prywatnej kliniki (w Polsce lub za ganicami) i zamowic sobie syna.  Przy okazji oczywiscie zamowic niebieskie oczy i blond wloski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja jestem tego zdania i zawsze bede, ze kobiety ktore chca koniecznie syna maja kompleksy z bycia kobieta i nienawidza innych kobiet, w dziecinstwie trzymaly z ojcem i bracmi a mama i siostrami pogardzaly (zapewne mama niewyksztalcona, zaniedbana i kura domowa oddana dzieciom i dajaca sobie wejsc na glowe, bez wlasnego zdania), jako szefowe i wspolpracownice faworyzuja facetow i wybaczaja im kazdy blad, a kolezanki i podwladne upokarzaja.Z daleka od takich szefowych i potencjalnych tesciowych, to widac po zachowaniu w pracy jak na dloni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autorko troche dziwne ze masz takie podejście mając syna z autyzmem.

ja jestem w tej samej sytuacji (tylko jeszcze nie zdecydowałam się na  ciążę) i modlę się żeby to była córką. Ale tylko dlatego że dziewczynki są mniej obciążone zaburzeniami ASD

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bomba

A ja chciałam mieć córke. Juz oczami wyobraźni widziałam jak wybieram rózowe ...enki, brokatowe buciki, tęczowe kokardki, jak bawimy się lalkami. Jakież było moje zdziwienie, ze bedzie syn. Byłam załamana. Nie potrafiłam sobie wyobrazić zabawy samolotami i dinozaurami czy nawet zmiany pampersa. A gdy mój synek ma 5 miesięcy uwazam ze nie mogloby mnie spotkac wieksze szczescid niz on  to najkochanszy bobas na swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutek

Faceci są dumni ze swojej płci, a kobiety mają jakieś kompleksy i myślą ze jak urodza syna to zyskają w oczach społeczeństwa. Czyli dobrze ktoś wyżej to napisał. 

Wy się dziwicie ze faceci rządzą światem, jak doprowadzili do tego, ze kobiety gardza kobietami? 

Kobietami bardzo latwo sterować jak widać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga

Zawsze możesz usunąć. Ja tak zrobiłam w 23 TC jak się potwierdziło, że będzie córka. Na szczęście nie mieszkam w Polsce, tu się nikt nad płodami nie rozczula...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osjsiwmw
9 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Ja jestem tego zdania i zawsze bede, ze kobiety ktore chca koniecznie syna maja kompleksy z bycia kobieta i nienawidza innych kobiet, w dziecinstwie trzymaly z ojcem i bracmi a mama i siostrami pogardzaly (zapewne mama niewyksztalcona, zaniedbana i kura domowa oddana dzieciom i dajaca sobie wejsc na glowe, bez wlasnego zdania), jako szefowe i wspolpracownice faworyzuja facetow i wybaczaja im kazdy blad, a kolezanki i podwladne upokarzaja.Z daleka od takich szefowych i potencjalnych tesciowych, to widac po zachowaniu w pracy jak na dloni

Chyba sama zostalas skrzywdzona w dzieciństwie ze chrzanisz takie bzdury.  Wedlug twojej teorii kobieta ma chciec corki a jak chce syna, tzn ze cos z nia nie tak? 

Ja mialam i mam kochacy dom, cudownych rodzicow i dziadków, mam brata, mam siostrę a dziecko chcialam syna. Bo podobaja mi sie chlopiece ubrania, bo mialam wybrane imie meskie,  bo gdybym miala corke to ciagle bym sie o nia bala a z chłopakiem jest jakos tak latwiej.

Jesli dopatrujesz sie w tym czegoś nienormalnego to udaj sie do psychiatry. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja też nie chciałam drugiego syna. Dwóch synów to przes.rane dla matki i nikt mi nie powie, że nie. Nie chcę trzeciego chłopa w domu. Chciałam drugą córkę. I wiesz co? Po prostu usunęłam ten męski płód. Nie czułam, że to mój syn, mimo, że pierwszego bardzo kocham. Ten był dla mnie obcy. Na szczęście w Uk można usuwać do 6 miesiąca ciąży bez ważnego powodu (a wtedy już na szczęście jest znana płeć).

Mam nadzieję, że następnym razem wyjdzie córka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jol

Ja chciałam pierwszego syna a urodziła się córka, na szczęście 2 był syn ale z perspektywy  czasu widzę, że córka jest bardziej pomocna. Córka posprząta, ugotuje.... Ona też zawsze jest a syn wszystko zrobi żeby nic nie robić i można go zachęcać, wymagać a on i tak swoje:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×