Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Gość

Digitalgirl13

Polecane posty

Gość Gość

Poprzedni wątek nie działa, więc napiszę tu. Hania odniosła się w ostatnim filmie do tego, o czym tu pisalysmy, ze cienie nie są tej samej jakości, i powiedziała to samo, co ktoś tutaj pisał, ze to wynika ze składu i barwników. Nie wiem, czy Hania czytala ten wątek, czy może ktoś jej podsunal, a może to ona sama dyskutowala z nami na temat nierówności cieni. Jeśli czytasz Haniu, to chciałabym Ci tylko powiedzieć, ze ja ci bardzo kibicuje, ciesze się, ze udaje Ci się rozwijac firmę, bo widać, ile ci to radości daje. Nie jestem jedną z tych piejacych pod filmikami fanek, ale kupuje i będę kupować twoje produkty, bo są calkiem fajne, bo lubię, jak o nich opowiadasz, bo doceniam ten ogrom pracy, który za nimi stoi, a najbardziej doceniam, ze jesteś na uboczu tego zblazowanego polskiego youtuba, gdzie same sponsorowane filmy, a youtuberki stekaja, jak coś na ruski rok kupią sobie same. Haniu kochamy cię 😊 

Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Agata napisał:

Oby nie Zmalowaną

Oby, bo znowu wyjdzie taki bezgustny misz-masz jak z Wibo.

a zauważył ktoś ze w komentarzach pod filmem Hanki nikt zbytnio nie proponował Zmalo do współpracy

Gość Gość

Myślę, ze ze Zmalowana Hania ma ciężki orzech do zgryzienia. Z jednej strony Zmalowana bardzo zachwalala jej produkty. Widać było potem bardzo, jak Hania się starała chwalić te cienie ze współpracy z Wibo, oj widać było. A z drugiej strony Zmalowana jest kontrowersyjna, dużo ludzi jej nie lubi, robi jakieś smieszne dramy, Hania by na pewno nie chciała, zeby coś takiego działo się wokół Glam Shopu. 

Gość Gość

Myślę jeszcze, ze Hania chce zaproponować współpracę może komuś nieoczywistemu, jak np. ta makijażystka, której pracami się czasem sama inspiruje. Dlatego mówiła, ze się stresuję, ze ktoś mógłby odmówić. Te wszystkie pazerne gwiazdki typu Zmalowana, na pewno by nie odmówiły. 

Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Myślę jeszcze, ze Hania chce zaproponować współpracę może komuś nieoczywistemu, jak np. ta makijażystka, której pracami się czasem sama inspiruje. Dlatego mówiła, ze się stresuję, ze ktoś mógłby odmówić. Te wszystkie pazerne gwiazdki typu Zmalowana, na pewno by nie odmówiły. 

A to nie jest tak, że takiej Zmalowanej Glam shop musiałby normalnie kase odpalić? Nie że tylko pozwolą zrobić paletkę i cienie do niej wybrać. A pewnie zmalo tania nie jest. Plus rzeczywiście duzo ludzi jej i jej gustu nie lubi.

Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

A to nie jest tak, że takiej Zmalowanej Glam shop musiałby normalnie kase odpalić? Nie że tylko pozwolą zrobić paletkę i cienie do niej wybrać. A pewnie zmalo tania nie jest. Plus rzeczywiście duzo ludzi jej i jej gustu nie lubi.

No oczywiście ze tak 🙂 Więc jeśli Hania mówi, ze się stresuję, ze ta osoba mogłaby odmówić, to pewnie chodzi o kogoś innego niż pseudo gwiazdki typu Zmalowana, bo te na pewno by nie odmówiły. Pewnie jakiś procent ze sprzedanych palet dostają. 

Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

No oczywiście ze tak 🙂 Więc jeśli Hania mówi, ze się stresuję, ze ta osoba mogłaby odmówić, to pewnie chodzi o kogoś innego niż pseudo gwiazdki typu Zmalowana, bo te na pewno by nie odmówiły. Pewnie jakiś procent ze sprzedanych palet dostają. 

Ale pewnie zmalo tania nie jest, zwłaszcza po współpracy z tak duza firma jak Wibo( na pewno sprzedaz ma o wiele wiekszą niz Glamshop, to i budzet na jutuberke pokaźniejszy). Plus- taka paleta musi się mimo wszystko sprzedawać. Jak bedzie zbyt pstrokata to mało osób kupi. Na story Hania mówiła ze paletek Kwitnąca Wiśnia juz mało zostało.

Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ale pewnie zmalo tania nie jest, zwłaszcza po współpracy z tak duza firma jak Wibo( na pewno sprzedaz ma o wiele wiekszą niz Glamshop, to i budzet na jutuberke pokaźniejszy). Plus- taka paleta musi się mimo wszystko sprzedawać. Jak bedzie zbyt pstrokata to mało osób kupi. Na story Hania mówiła ze paletek Kwitnąca Wiśnia juz mało zostało.

Tych palet było około 1000 sztuk każdej. 

Gość Gosc
11 minut temu, Gość Gosc napisał:

To znaczy ze jej nie schodza. Na marketingu sie nie znasz?

Gość Gosc
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Tych palet było około 1000 sztuk każdej. 

W Glamshopie? No, chyba tyle tego wyprodukowali na początek.

Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

To znaczy ze jej nie schodza. Na marketingu sie nie znasz? 

Wiśnia chyba lepiej schodzi. 

Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Wiśnia chyba lepiej schodzi. 

Schodzą, schodzą. Zwłaszcza Wisnia

Gość Gość
27 minut temu, Gość gość napisał:

Oby to tylko nie była Milena .Okropna baba 

A co z nią nie tak? Pomijając, ze nudna i ma ubogie słownictwo. 

Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Ciekawe jaką następną jutuberke wzięła do współpracy z glamshopem

Na pewno Msdoncellita, bo widzki już od dawna pod filmami Hani pisały, że chciałyby współpracę Marty z Glamshopem.

Gość gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

A co z nią nie tak? Pomijając, ze nudna i ma ubogie słownictwo. 

No właśnie dlatego 

Gość Gosc
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Na pewno Msdoncellita, bo widzki już od dawna pod filmami Hani pisały, że chciałyby współpracę Marty z Glamshopem.

Nie sledze za bardzo Doncellitty. Widzialam jej film jak testowala palete zmalowanej i tyle. Wiem że jara się glamshopem. Ale ogolnie to ona jest chyba amatorką w makijażu.

Gość gość
27 minut temu, Gość Gość napisał:

To byłby wizerunkowy strzał w stopę. Marta kompletnie nie umie się malować i jest makijażowym bezguściem. Myślę, że ta współpraca, która jest jest już w toku, to niestety Zmalowana. Ewentualnie Zuzia Lamakeupebella. A z tych, którym Hania chciałaby zaproponować współpracę, to na pewno Daniel Sobieśniewski, bo Hanka go wielbi. 🙂 

Gość Gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

To byłby wizerunkowy strzał w stopę. Marta kompletnie nie umie się malować i jest makijażowym bezguściem. Myślę, że ta współpraca, która jest jest już w toku, to niestety Zmalowana. Ewentualnie Zuzia Lamakeupebella. A z tych, którym Hania chciałaby zaproponować współpracę, to na pewno Daniel Sobieśniewski, bo Hanka go wielbi. 🙂 

Daniel jest makijazystą a nie  showmanem. W sumie Hanka nie powiedziała, ze to musi byc jutuberka. 

Gość gość
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

Daniel jest makijazystą a nie  showmanem. W sumie Hanka nie powiedziała, ze to musi byc jutuberka. 

Dlatego od razu pomyślałam o Danielu, zwłaszcza kiedy Hania wspomniała, że się trochę obawia to zaproponować, bo nie wie, czy ta osoba by chciała. Więc musi chodzić o jakieś "większe" nazwisko. 😉  I przyznam, że bardzo chciałabym tej współpracy. 

Gość Gość

Daniel z Kobo ciągle coś puszcza? Nie wiem, czy jego współpraca z Hanią byłaby możliwa. Ciągle stawiam na te makijażystke z instagrama, której makijaże Hania potem odtwarza na sobie. Marta jest miła i sympatyczna, ale jej malowanie się takie sobie. Ewentualnie może jakiś rozświetlacz mogłaby zrobić. 

Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Dlatego od razu pomyślałam o Danielu, zwłaszcza kiedy Hania wspomniała, że się trochę obawia to zaproponować, bo nie wie, czy ta osoba by chciała. Więc musi chodzić o jakieś "większe" nazwisko. 😉  I przyznam, że bardzo chciałabym tej współpracy. 

O tym właśnie pisałam wyżej, ze na pewno nie chodzi o jakąś pierwsza gwiazdkę z youtuba. Emocje rosną 😁

Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

O tym właśnie pisałam wyżej, ze na pewno nie chodzi o jakąś pierwsza gwiazdkę z youtuba. Emocje rosną 😁

* pierwszą lepszą gwiazdkę 

Gość Gość
41 minut temu, Gość Gosc napisał:

Nie sledze za bardzo Doncellitty. Widzialam jej film jak testowala palete zmalowanej i tyle. Wiem że jara się glamshopem. Ale ogolnie to ona jest chyba amatorką w makijażu.

Ale Hania pod swoim ostatnim filmikiem wzięła ją w obronę i napisała, że makijaż jest dla każdego i ona sama nie ma żadnych kursów a jedynie pasję i miłość do makijażu. Także na 100% wybrała Martę. 

Gość Gosc

Ale czy Doncellita w ogole potrafi się malować? Bo po jej IG mozna stwierdzić że raczej robi makeup no makeup. Raczej minimalistyczny.

Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ale Hania pod swoim ostatnim filmikiem wzięła ją w obronę i napisała, że makijaż jest dla każdego i ona sama nie ma żadnych kursów a jedynie pasję i miłość do makijażu. Także na 100% wybrała Martę. 

Tej odpowiedzi Hani juz nie widzialam.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.