Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Gość

Digitalgirl13

Polecane posty

Mało prawdopodobne że z Maff, ona dostała pewna ilość cieni i ma z tego ułożyć paletkę, a z tego co mówiła Zuzia ostatnio to musiała opisać jakie chce kolory, a później dopracowuje dany cień aby miał kolor taki jak chce. 

• Like 1

45 minut temu, Nadian napisał:

Mało prawdopodobne że z Maff, ona dostała pewna ilość cieni i ma z tego ułożyć paletkę, a z tego co mówiła Zuzia ostatnio to musiała opisać jakie chce kolory, a później dopracowuje dany cień aby miał kolor taki jak chce. 

Doncia opowiadała, że podobnie dobierała kolory w Abstrakcji.

Maf to pewnie z jakąś większą firmą robi współpracę

• Like 1

Ten czas realizacji zamówień w Glamshopie to jest dramat. Moim zdaniem nie ma co się Hanka tłumaczyć tym, że jest dużo zamówień, bo jakoś inne firmy czy to w okresie świątecznymi, kiedy jest tych zamówień najwięcej czy w "normalnym" czasie zawsze się z zamówieniami wyrabiają, chyba po prostu potrafią określić zapotrzebowanie na ludzi w danym okresie, czego nasza Grażyna biznesu nie potrafi. Skoro zatrudniła kilka dodatkowych osób, a opóźnienia nadal są to coś jest nie tak i powinna przemyśleć może sam proces pakowania, czy wystawiania paragonów i może coś da się zrobić szybciej. 

To z tym staniem w miejscu to moim zdaniem jest wina też fanek Hani, której nie zwracają uwagi na te niedoróbki w paletach, opóźnienia w zamówieniach itp. tylko machną na to ręka i nic na ten temat nie napiszą, a Hania pewnie widząc, że ludziom to nie przeszkadza nic z tym nie robi, bo tak jest prościej. Jak ktoś się w końcu wyrwie i napisze prawdę to jest wielki lament, że ktoś krytykuje naszą cudowną Hanię i to przecież nasza mała rodzima firemka i nie ma się co czepiać...

• Like 1
  • Thanks 2

1 godzinę temu, CzasNaKawe napisał:

To z tym staniem w miejscu to moim zdaniem jest wina też fanek Hani, której nie zwracają uwagi na te niedoróbki w paletach, opóźnienia w zamówieniach itp. tylko machną na to ręka i nic na ten temat nie napiszą, a Hania pewnie widząc, że ludziom to nie przeszkadza nic z tym nie robi, bo tak jest prościej. Jak ktoś się w końcu wyrwie i napisze prawdę to jest wielki lament, że ktoś krytykuje naszą cudowną Hanię i to przecież nasza mała rodzima firemka i nie ma się co czepiać...

Ja to samo pisałam już jakiś czas temu. Niestety to my wszyscy - klienci jesteśmy częściowo odpowiedzialni za to, ponieważ tak długo jak kupujemy te produkty, tak długo Hanka się niczego nie nauczy. Gdyby drastycznie wzrosła ilość zwrotów, gdyby spadła sprzedaż to być może wtedy Hanka by zrozumiała, że musi coś zmienić.  Obecnie interes się kręci, pieniążki wpływają na konto.....żyć nie umierać. 

• Like 2

15 minut temu, biblioMakeUp napisał:

Jest recka u Maxi. Ani dobra, ani zła. Całej kolekcji.

😭😭😭 ale się cieszę, że Ci się spodobały!!! ❤️ - komentarz Zuzi pod tym filmem. Więc chyba jednak dobra 🤔

Ja też uważam, że Hanka powinna popracować nad opakowaniami palet, dziś rynek jest tak bogaty, że można kupić coś co jest dopracowane, dopieszczone i nie kosztuje milionów monet. A Hanka jak zwykle, pożali się i liczy na zrozumienie fanek. Ale klientki to nie tylko fanki Hani. W ogóle teraz to już widać jak na dłoni, że dla Hanki liczy się ilość, a nie jakość. Liczy się tylko kasa.

37 minut temu, kokomodżo napisał:

😭😭😭 ale się cieszę, że Ci się spodobały!!! ❤️ - komentarz Zuzi pod tym filmem. Więc chyba jednak dobra 🤔

Pochwaliła ale przyczepiła się do niektórych cieni, usprawiedliwiając to szybko, ze Affect tez tak ma. No i po co ten wstęp, ze to opinia o palecie a nie o Zuzi/Hani, skoro jest dobra?

4 minuty temu, biblioMakeUp napisał:

Pochwaliła ale przyczepiła się do niektórych cieni, usprawiedliwiając to szybko, ze Affect tez tak ma. No i po co ten wstęp, ze to opinia o palecie a nie o Zuzi/Hani, skoro jest dobra?

Narzekała na jeden cień, ten bordowy, że nie jest tak intensywny jak oczekiwała. Resztę pochwaliła.

3 minuty temu, biblioMakeUp napisał:

Nie przyczepiła się do niektórych cieni, tylko powiedziała, że Barcelona jest delikatniejsza niż się spodziewała. I rzeczywiście to jest jedyny cień, co do którego mają jakieś uwagi też inne osoby. Że się sypie i jest słabiej napigmentowany niż można by było oczekiwać. Już w paru recenzjach o tym było. Cóż, w każdej palecie jest jakiś bubelek. 

I serio nie wiesz, po co ten wstęp? Przecież wiadomo, że o Glamshopie nie można złego słowa powiedzieć, bo się zaraz psychofanki zlatują i krzyczą, że się Hani zazdrości i nie wspiera. Maxi akurat odczuła, jak się dostaje za brak totalnego zachwytu, kiedy ośmieliła się powiedzieć, że wolałaby angielskie nazwy, więc pewnie wolała uprzedzić, że to nic osobistego. Zwłaszcza w kontekście  teorii spiskowych, że się z Hanią nie lubią. 

10 minut temu, biblioMakeUp napisał:

Nie przyczepiła się do niektórych cieni, tylko powiedziała, że Barcelona jest delikatniejsza niż się spodziewała. I rzeczywiście to jest jedyny cień, co do którego mają jakieś uwagi też inne osoby. Że się sypie i jest słabiej napigmentowany niż można by było oczekiwać. Już w paru recenzjach o tym było. Cóż, w każdej palecie jest jakiś bubelek. 

I serio nie wiesz, po co ten wstęp? Przecież wiadomo, że o glam shopie nie można złego słowa powiedzieć, bo się zaraz psychofanki zlatują i krzyczą, że się Hani zazdrości i nie wspiera. Maxi akurat odczuła, jak się dostaje za brak totalnego zachwytu, kiedy ośmieliła się powiedzieć, że wolałaby angielskie nazwy, więc pewnie wolała uprzedzić, że to nic osobistego. Zwłaszcza w kontekście  teorii spiskowych, że się z Hanią nie lubią. 

I serio nie wiesz, po co ten wstęp? Przecież wiadomo, że o Glamshopie nie można złego słowa powiedzieć, bo się zaraz psychofanki zlatują i krzyczą, że się Hani zazdrości i nie wspiera. Ona już akurat odczuła, jak się dostaje za brak totalnego zachwytu, kiedy ośmieliła się powiedzieć, że wolałaby angielskie nazwy, więc pewnie wolała uprzedzić, że to nic osobistego. Zwłaszcza w kontekście  teorii spiskowych, że się z Hanią nie lubią. 

• Thanks 1

12 minut temu, biblioMakeUp napisał:

12 minut temu, biblioMakeUp napisał:

Nie przyczepiła się, tylko powiedziała, że bordowy jest delikatniejszy niż się spodziewała. I to chyba jest jakiś bubelek tej palety, bo nie tylko ona ma jakieś zastrzeżenia to tego jednego cienia.

23 minuty temu, biblioMakeUp napisał:

Pewnie broni się przed atakiem psychofanek Hanki/Zuzi, które potrafią robić goownoburzę o każdy komentarz, który nie jest dla nich wystarczająco pozytywny. 
Później muszę obejrzeć recenzję Maxi

Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, biblioMakeUp napisał:

Jest recka u Maxi. Ani dobra, ani zła. Całej kolekcji.

Nie no większością cieni z palety była bardzo zadowolona, tylko miałam wrażenie że produkty do ust jej nie podeszły, ale nie chciała tego za głośno powiedzieć 😄 

Edytowano przez Nadian
  • Like 1

Sorry, za duble, ale najpierw nie mogłam dodać komentarza, a teraz nie mogę tego pousuwać, bo nie ma możliwości edycji. Nie wiem dlaczego... 😞

Hania mówiła czy sklepie kiedyś będą dostępne turbo perły z kalendarza? Na razie widzę tylko turbo maty.

10 minut temu, Nadian napisał:

Hania mówiła czy sklepie kiedyś będą dostępne turbo perły z kalendarza? Na razie widzę tylko turbo maty.

Perły też są przecież dostępne. Przynajmniej ja je widzę na stronie Glamshopu

• Like 1

3 minuty temu, Dark Evil napisał:

Perły też są przecież dostępne. Przynajmniej ja je widzę na stronie Glamshopu

Aaa faktycznie są, dzięki 😄

Dziwne, mi nie pokazują się ani w kategorii nowoście ani cienie tylko dopiero jak wpisze w wyszukiwarkę nazwę cienia

2 minuty temu, Nadian napisał:

Aaa faktycznie są, dzięki 😄

Dziwne, mi nie pokazują się ani w kategorii nowoście ani cienie tylko dopiero jak wpisze w wyszukiwarkę nazwę cienia

Mi sie w nowosciach pokazują

Creepy in pink wrzuciła filmik z konturownią, jaśniejszy bronzer spoko wygląda, ale jak dołożyła ciemniejszego to wydaje mi się że zrobiły się jej plamy na cieniowaniu, tak samo stało się u Hani na filmiku. 

1 minutę temu, Nadian napisał:

Creepy in pink wrzuciła filmik z konturownią, jaśniejszy bronzer spoko wygląda, ale jak dołożyła ciemniejszego to wydaje mi się że zrobiły się jej plamy na cieniowaniu, tak samo stało się u Hani na filmiku. 

Jenny  Beauty vlog nakladala na policzki ten ciemniejszy ale w baaardzo małych ilościach i mówila że jest super wydajny.

8 godzin temu, multipanterka napisał:

Ja to samo pisałam już jakiś czas temu. Niestety to my wszyscy - klienci jesteśmy częściowo odpowiedzialni za to, ponieważ tak długo jak kupujemy te produkty, tak długo Hanka się niczego nie nauczy. Gdyby drastycznie wzrosła ilość zwrotów, gdyby spadła sprzedaż to być może wtedy Hanka by zrozumiała, że musi coś zmienić.  Obecnie interes się kręci, pieniążki wpływają na konto.....żyć nie umierać. 

Ale ona zwrotów nie przyjmuje przecież... czas wysyłki 14 dni , ale na paragonie kilka razy miałam datę zakupu online , paczkę dostałam 3 tygodnie później i nie chciała uwzględnić bo minęło 14 dni...

A przykładowo paczka ze Słowenii przyszła w 3. Zamówiłam w piatek , we wtorek miałam dostawę...

5 minut temu, QueenB napisał:

Ale ona zwrotów nie przyjmuje przecież... czas wysyłki 14 dni , ale na paragonie kilka razy miałam datę zakupu online , paczkę dostałam 3 tygodnie później i nie chciała uwzględnić bo minęło 14 dni...

A przykładowo paczka ze Słowenii przyszła w 3. Zamówiłam w piatek , we wtorek miałam dostawę...

Żartujesz? W takiej sytuacji można to zgłosić do Rzecznika. 14 dni na zwrot liczy się od daty otrzymania. Hanka jak chytra Karyna z Kaszub. 

• Like 1

7 minut temu, niewinna czarodziejka napisał:

Żartujesz? W takiej sytuacji można to zgłosić do Rzecznika. 14 dni na zwrot liczy się od daty otrzymania. Hanka jak chytra Karyna z Kaszub. 

Dokładnie. 14 dni od daty otrzymania paczki od kuriera/paczkomatu. Nie daty wyklepania paragonu. Co innego sklepy stacjonarne- tam jest 14 dni od daty zakupu w sklepie.

2 minuty temu, Dark Evil napisał:

Dokładnie. 14 dni od daty otrzymania paczki od kuriera/paczkomatu. Nie daty wyklepania paragonu. Co innego sklepy stacjonarne- tam jest 14 dni od daty zakupu w sklepie.

Ale ja nie mieszkam w Polsce tylko w Anglii i to tu mi przychodzą paczki. Zawsze czekam 2 tygodnie i jak wysyła to nie jest napisane kiedy ani czym więc zgaduj zgadula kiedy dotrze. Nigdy żadnego numeru potwierdzenia też nie miałam ani nic a zamawialam już wiele razy...

14 minut temu, niewinna czarodziejka napisał:

Jak nie wysyła mi daty wyslania ani potwierdzenia wysłania to chyba niewiele mogę zrobić. Dostaje tylko potwierdzenie zakupu na maila i , że bedzie gotowe do wysyłki wtedy i wtedy. Zapomniałam Wam kobietki napisać , że nie mieszkam w Polsce i może dlatego ... 

15 minut temu, QueenB napisał:

Jak nie wysyła mi daty wyslania ani potwierdzenia wysłania to chyba niewiele mogę zrobić. Dostaje tylko potwierdzenie zakupu na maila i , że bedzie gotowe do wysyłki wtedy i wtedy. Zapomniałam Wam kobietki napisać , że nie mieszkam w Polsce i może dlatego ... 

A nie dostajesz jakiegoś powiadomienia od przewoźnika, kuriera?

2 minuty temu, Dark Evil napisał:

A nie dostajesz jakiegoś powiadomienia od przewoźnika, kuriera?

Nie.

Wlasnie sprawdziłam. Ostatnie moje zamówienie to był rozświetlacz ze współpracy z jakaś tam youtuberka. Dostałam tylko maila , że zamówienie będzie gotowe do wysłania w środę , nr zamowienia a kolejne powiadomienie , że zamowienie jest gotowe i oczekuje na kuriera. Plus informacja , ze wysylka przez Poczta Polska wysylka zagraniczna. Zamowienie ma 5 cyfr i wchodząc na stronę poczty nie da się sprawdzić statusu bo nr przesylki nie był podany a tylko numer zamówienia. Jak zamawialam pierwszy raz to napisałam do nich i podali mi tracking , później już nie zawracalam sobie tym glowy. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się