Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Gość

Digitalgirl13

Polecane posty

Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

I ty naprawdę myślisz, że one same dobierają kolory do tych paletek? Coś tam może jej dadzą zasugerować, ale to firma decyduje co w tej paletce się znajdzie i na pewno nie pozwolą jej dobrać kolorów które nie będą się pózniej sprzedawać. W takich współpracach z youtuberkami chodzi o to, żeby wciągnąć taką, która ma zasięgi i pomoże rozleklamować produkt wśród swoich odbiorców. W przypadku Hani, taka wspólpraca miałaby sens tylko wtedy, gdyby jej firma markowała produkt z imieniem youtuberki którą ogladają ludzie, którzy nie oglądają Hani. 

Hanka mówiła, że dala dziewczynom wolną rękę, ale jakby miały jakąś dziwną wizję, dziwny dobór kolorów to Hanka by zainterweniowała. Jakby ktoras chciała np. walnąć paletę calą niebieską zapewne.

Gość Gosc_
Dnia 13.10.2019 o 12:17, Gość Gosc napisał:

Ciekawe jaką następną jutuberke wzięła do współpracy z glamshopem

Mam nadzieję, że nie Red Lipstick Monster. Ona i tak wpycha się wszędzie, oby chociaż nie do Glamshopu. 

Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gosc_ napisał:

Mam nadzieję, że nie Red Lipstick Monster. Ona i tak wpycha się wszędzie, oby chociaż nie do Glamshopu. 

Oby nie, Ewka nie ma gustu 🤢

Gość Gosc
39 minut temu, Gość Gosc napisał:

Bedzie Zuzia.

Potem stawiam na Daniela.

Skąd wiesz że Zuzia

Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Od sprawdzonego źródła 😂

Szczerze mówiąc... nie oglądam i nie śledzę tej Lamakeupbella, więc nie wiem czego się spodziewać po niej. Poza tym, że nie pstrokacizny.

Gość ...
16 godzin temu, Gość Gość napisał:

Od sprawdzonego źródła 😂

Pod najnowszym filmem Kitulca jest info, że nie może napisać skąd są rozświetlacz, których użyła na twarzy. Może również i Kaśka będzie z Hanką współpracować? 🤷‍♀️

Gość Gosc
40 minut temu, Gość ... napisał:

Pod najnowszym filmem Kitulca jest info, że nie może napisać skąd są rozświetlacz, których użyła na twarzy. Może również i Kaśka będzie z Hanką współpracować? 🤷‍♀️

Jelsi faktycznie dochowuje tajemnicy w ten sposob to zbyt bystra nie jest :D

Gość Gość

Ciekawe, czy Karoline ściska, że jej paleta ciagle wisi, a tamta się sprzedala w kilka dni. 

Gość Gość
8 godzin temu, Gość ... napisał:

Kitulec nigdy o Glamshopie nie wspomina, nie obserwuje Hani na instagramie, nie testuje produktów z Glamshopu, pogratulowała palet Karolinie i Agnieszce, a o Hani nawet nie wspomniała, także nie sądzę, żeby Hania jej zaproponowała współpracę.

Gość Yyy
8 godzin temu, Gość ... napisał:

Oby nie kitulec- głos jak pijaczka, wygląd Maryny co przesadziła z rozswietlaczem 🤮

Gość Gosc

Diewczyny, sa jakies przecieki, kiedy bedzie trzecia paleta? Sledze, ale moze cos  przeoczylam.

Gość Gość
15 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Diewczyny, sa jakies przecieki, kiedy bedzie trzecia paleta? Sledze, ale moze cos  przeoczylam.

Nic jeszcze nie wiadomo

Gość Gosc
16 godzin temu, Gość Gość napisał:

Kitulec nigdy o Glamshopie nie wspomina, nie obserwuje Hani na instagramie, nie testuje produktów z Glamshopu, pogratulowała palet Karolinie i Agnieszce, a o Hani nawet nie wspomniała, także nie sądzę, żeby Hania jej zaproponowała współpracę.

Kitulec predzej z Bellem albo Wibo wypusci rozswietlacz

Gość Gosc

Ja bym chciała, żeby paleta była z Maxi. Jej collab z MUR moim zdaniem nie należał do udanych, paletę szybko puściłam w świat. Podobał mi się bardzo koncept, ale jakość dyskusyjna. Jestem ciekawa, co by stworzyła z jakością Glam Shopu. Ale nie wiem, czy one są w takich dobrych relacjach. 

Daniel ma już tyle palet, że kolejna raczej nie zelektryzuje rynku. Kolejna mogłaby być Zuzia lub Małgosia Smelcerz/Ada Grotkowska. 

Gość Gość
33 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ja bym chciała, żeby paleta była z Maxi. Jej collab z MUR moim zdaniem nie należał do udanych, paletę szybko puściłam w świat. Podobał mi się bardzo koncept, ale jakość dyskusyjna. Jestem ciekawa, co by stworzyła z jakością Glam Shopu. Ale nie wiem, czy one są w takich dobrych relacjach. 

Daniel ma już tyle palet, że kolejna raczej nie zelektryzuje rynku. Kolejna mogłaby być Zuzia lub Małgosia Smelcerz/Ada Grotkowska. 

Ramona nie zrobi palety z glamshopem, nie jest z nikim w dobrych relacjach

Gość Gosc

Ja bym mogła zrobić paletę z glamshopem ,ale niestety jestem mało popularna nie to co panie powyżej :) 

Gość Gosc

Hmmmm najlepsze palety są Affectu nic nie kupiłam ze współpracy innych youtuberek :) 

Gość Gość

Ja bym chciała żeby Hanka zrobiła paletę z tym facetem od Kontigo Harrym. On jest miły, uśmiechnięty, zawsze uprzejmy i na pigmenty i kolory będzie miał pomysł. Bo te jego marki kolorowe w Kontigo są trochę słabe jakościowo.

W ogole na naszym yt nie widzę nikogo z kim można zrobić współpracę. Na eventach są ciągle te same wyniosłe i nudne babki, które na stories się uśmiechają a w realu by sobie nóż w plecy wbiły byle tylko paczki PRowe od dużych marek dostawać.

Gość Gość
10 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Daniel ma wiele fanek, te palety by sie rozeszly szybko. No i dla Hani to tez bylby prestiz, zrobic z nim cos. Pytanie tylko, czy Daniel bylby zainteresowany, moze to nim sie Hania tak stresuje 🙂 A pani na m moim zdaniem nie zasluguje na zadne wyroznienie. 

Gość Gość

A co do Wisni, to im dluzej na nia patrze tym wieksza czuje potrzebe kupienia ze wgledu na okladke 😄 Piekna jest najprawde. Cieni bym nie uzywala, wiem to, ale okladka przesliczna. W ogole jak nie przepadalam ani za Janoszka, ani za Zientek, to po premierze Janoszka jakos wieksze zrobila na mnie wrazenie, taka naturalna sie wydala. Karolina moze w rzeczywistosci tez jest taka jaka na filmach, ale jej wystepy mi sie kojarza z rola do odegrania. Nie wiem. Sa na youtubie dziewczyny, ktore jaraja sie np. dawna moda, ale one sa ze tak powiem, normalne. Nie takie mimozowate. Ona zawsze taka byla?

Gość Gosc
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Daniel ma wiele fanek, te palety by sie rozeszly szybko. No i dla Hani to tez bylby prestiz, zrobic z nim cos. Pytanie tylko, czy Daniel bylby zainteresowany, moze to nim sie Hania tak stresuje 🙂 A pani na m moim zdaniem nie zasluguje na zadne wyroznienie. 

Ktora to pani na M? Maxi? Hmmm

z Adą pewnie by wyszła pstrokata tandeta(aczkolwiek taka stylistyka jest bliska Hance). Gdyby Hanka chciała powtórzyć komercyjny sukces paletki- taki jak był z Wiśnią- to mogłaby by wziąć Gosię Smelcerz- Gosia by na pewno wybrała twarzowe i użytkowe kolory do palety. 
Oby nie była to współpraca ze Zmalo-histeryczką 💩

Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ktora to pani na M? Maxi? Hmmm

z Adą pewnie by wyszła pstrokata tandeta(aczkolwiek taka stylistyka jest bliska Hance). Gdyby Hanka chciała powtórzyć komercyjny sukces paletki- taki jak był z Wiśnią- to mogłaby by wziąć Gosię Smelcerz- Gosia by na pewno wybrała twarzowe i użytkowe kolory do palety. 
Oby nie była to współpraca ze Zmalo-histeryczką 💩

Maxineczka

Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Maxineczka

🤣 tak myslalam. Jakoś nie widzę Maxi we współpracy z Glam-shopem. Wg. mnie jest za bardzo humorzasta. Ale nie tak jak zmalo 😂

Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

🤣 tak myslalam. Jakoś nie widzę Maxi we współpracy z Glam-shopem. Wg. mnie jest za bardzo humorzasta. Ale nie tak jak zmalo 😂

Humorzasta, wyniosla, przekonana o wlasnej nieomylnosci i urodzie. Wspolpraca z mur ja jeszcze dopompowala. Pewnie by podeszla do tego w ten sposob, ze to na Hanie spadla laska i wyroznienie, ze moze z nia obcowac. Watpie, zeby Hania na to poszla. 

Gość Gosc
18 minut temu, Gość Gość napisał:

Humorzasta, wyniosla, przekonana o wlasnej nieomylnosci i urodzie. Wspolpraca z mur ja jeszcze dopompowala. Pewnie by podeszla do tego w ten sposob, ze to na Hanie spadla laska i wyroznienie, ze moze z nia obcowac. Watpie, zeby Hania na to poszla. 

Zmalowana jeszcze gorsza,  bardziej zadufana w sobie. Samozwańcza Mejkap artist, co nawet angielskiego nie umie🤣

Gość Gość
10 minut temu, Gość Gosc napisał:

Zmalowana jeszcze gorsza,  bardziej zadufana w sobie. Samozwańcza Mejkap artist, co nawet angielskiego nie umie🤣

Zmalowana mnie kompletnie nie interesuje, od sluchania jej bola uszy. 

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.