Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Gość

Digitalgirl13

Polecane posty

Tryfonka jakiś czas temu zaczęła dostawać paczki od glamshopu i słodzi Hani tak okrutnie, że cukrzycy można dostać. Tylko nie wiem, czy nie za mały ma kanał jak na współpracę. 

Tryfonka jest ogólnie slodko-pierdząca. Chyba jako kanał jest jeszcze troszkę za mała. Ale jej mejkapy zrobione Glamshopem bardzo często pojawiają się jako udostępnienia na ig Hani. 
Nie zdziwiłabym jakby rzeczywiscie z Zuzią zrobiła współpracę. Myslę że ona jest gwarancją ładnej i uniwersalnej, a więc dobrze sprzedającej się kolekcji.

PS: mnie zdziwilo ze Maxi od jakiegoś czasu dosc czesto chwali Glamshop.

Ja wam powiem że palete maxineczki we współpracy z glamshopem to bym chętnie kupiła i wydaje mi się że to byłby naprawdę strzał w dziesiątkę.  Przy czym nie sądzę żeby do takiej współpracy kiedykolwiek doszło,  bo wydaje mi się że one za sobą nie przepadają

Ja wam powiem że palete maxineczki we współpracy z glamshopem to bym chętnie kupiła i wydaje mi się że to byłby naprawdę strzał w dziesiątkę.  Przy czym nie sądzę żeby do takiej współpracy kiedykolwiek doszło,  bo wydaje mi się że one za sobą nie przepadają

Mi się kolorystyka paletki Maxi i MUR nie podoba, więc pewnie bym się zastanowiła. Chyba ze Maxi by wymysliła coś podobnego do ostatniej paletki Too Faced Born this way, którą zresztą wychwalała pod niebiosa. 

Też bym była chętna, bo myślę, że to byłaby normalna, użytkowa paletka, ewentualnie z jakimś kolorowym twistem jak w Beauty Legacy. Paletka z MUR byłaby dla mnie satysfakcjonująca, gdyby nie mizerna jakość. Ale nie spodziewam się tej współpracy w najbliższej przyszłości. Prędzej Maxi wypuści jakaś kolejną paletkę z MUR. 

Też bym była chętna, bo myślę, że to byłaby normalna, użytkowa paletka, ewentualnie z jakimś kolorowym twistem jak w Beauty Legacy. Paletka z MUR byłaby dla mnie satysfakcjonująca, gdyby nie mizerna jakość. Ale nie spodziewam się tej współpracy w najbliższej przyszłości. Prędzej Maxi wypuści jakaś kolejną paletkę z MUR. 

Marzę o takiej palecie podstawowej z jakimiś ekstra foliami na wieczór w ilości 2 -3 sztuk, wszystko w kolorystyce zimnej, bez pomarańczy, bez  filetów i burgundów 🙂

Hania jak to czytasz to weź to pod uwagę bo dziewczyny normalne, nie makijażystki, nie zadne wizażystki, a proste dziewczyny malując się na codzień chcą fajnej, dobrej jakości palety nie za 300 zł, z kolorami nude, a tak trzeba kupować te badziewie z Revolution czy innych Kobo srobo bez pigmentu i się męczyć ..... 

Marzę o takiej palecie podstawowej z jakimiś ekstra foliami na wieczór w ilości 2 -3 sztuk, wszystko w kolorystyce zimnej, bez pomarańczy, bez  filetów i burgundów 🙂

Hania jak to czytasz to weź to pod uwagę bo dziewczyny normalne, nie makijażystki, nie zadne wizażystki, a proste dziewczyny malując się na codzień chcą fajnej, dobrej jakości palety nie za 300 zł, z kolorami nude, a tak trzeba kupować te badziewie z Revolution czy innych Kobo srobo bez pigmentu i się męczyć ..... 

Kobo nie jest złe. Mam paletkę So Beautiful, kupioną za 39 zł (8 cieni, 3 produkty do twarzy) i jest całkiem spoko. Nie odbiega jakoś specjalnie jakością od glamowych. Mam też paletkę Late Summer z Sensique i pomijając koszmarne i badziewne opakowanie, cienie są bardzo ok. Choć kolorystyka dyskusyjna. Ja akurat mam sporo palet (właściwie to dużo za dużo, ale lubię paletki i traktuję je trochę kolekcjonersko) z różnych półek cenowych i Kobo nie jest moim zdaniem jakieś szczególnie złe. 

Kobo nie jest złe. Mam paletkę So Beautiful, kupioną za 39 zł (8 cieni, 3 produkty do twarzy) i jest całkiem spoko. Nie odbiega jakoś specjalnie jakością od glamowych. Mam też paletkę Late Summer z Sensique i pomijając koszmarne i badziewne opakowanie, cienie są bardzo ok. Choć kolorystyka dyskusyjna. Ja akurat mam sporo palet (właściwie to dużo za dużo, ale lubię paletki i traktuję je trochę kolekcjonersko) z różnych półek cenowych i Kobo nie jest moim zdaniem jakieś szczególnie złe. 

Mam Kobo i Sensique. Słaby pigment przy ciemniejszych cieniach.

Mam Kobo i Sensique. Słaby pigment przy ciemniejszych cieniach.

Ja mam te dwie palety, o których wspomniałam i nie widzę w ciemnych cieniach jakiejś większej różnicy w pigmentacji w stosunku do glam shopu. Ale osobiście nie uważam, żeby glam shop miał cienie jakiejś wybitnej jakości. 😛 

Ma tu ktoś może któraś z tych małych paletek? Jak jakość? 

Tylko do ust to jeszcze gorzej kupić przez neta cokolwiek. Ja się sama nieraz przejechałam kupując jakąś pomadkę z polecenia YouTuberki.  U niej wydawało się że ona wygląda pięknie a w rzeczywistości kolor/ odcień był zupełnie inny niż oczekiwałam.  

Szminki wydają się fajne, kilka kolorów mi wpadło w oko, ale w życiu bym ich nie kupiła, te opakowania to totalna tandeta 😕 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się