Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KatuszeDuszy

Wyznanie swiezo uswiadomionej alkoholiczki

Polecane posty

Gość Faktycznie

Nie chcom się chooje podzielić to już nie pójdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich na powaznie zainteresowanych tematem posta : no coz, chyba taki urok forum, ze zawsze sie przypaleta taki uzytkownik jak 'Faktycznie', 'Maestro'tez zreszta swoje porzuca, ktory z premedytacja niszczy post I konstruktywna dyskusje. No coz, z chamstwem nie wygrasz, ale dzieki za wszystkie budujace I motywujace wpisy! 😊

Pozdrawiam wszystkich godnych podrowienia 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, MaestroSyntetyczny napisał:

W takim razie najmocniej przepraszam☺ Nie będę się już wcinał w konstruktywną dyskusję, obiecuję. Powodzenia!☺

Daruj sobie ironie 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, KatuszeDuszy napisał:

Daruj sobie ironie 😊

To nie ironia. To cynizm czystej wody!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Piszesz o wstydzie, a pomyślałaś co czuje Twój mąż, dziecko, rodzina? 

I pozwolę sobie wkleić fragment Desideraty : (...) słuchaj też tego, co mówią inni, nawet głupcy i ignoranci, oni też mają swą opowieść.(...) 

Powodzenia ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 godzin temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Skarbie, to Ty przestań pier/dol/ić, ok?☺ Możemy wygłupiać się na ero, nie widzę problemu, ale w tym miejscu pierwszy raz piszę poważnie. Nie rozwalaj tego.

Szczerze? Przeczytałam wszystko o dopóki ty nie wlazles ze swoimi mundrosciami do d.. to był ciekawy i spójny temat. Idź się onanizowac pod ero. Żegnam pana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Forumowicze! 

Pozwolcie, ze najpierw pogratuluje sobie udanego tygodnia spod znaku nie picia! Piatek wieczor, a tu herbatka I ksiazka 😊

Pozwolcie tez pogratulowac sobie, Wy, ktorzy wytrwaliscie w postanowieniu ze mna od niedzieli!

Pozwole sobie tez powiedziec tym, ktorym nie wyszlo - sprobujcie jeszcze raz! Przeciez wiecie, ze warto 🙂 bedzie dobrze tylko trzeba poglady zacisnac!! 

😊

KD

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia Tuesday, October 15, 2019 o 06:29, Gość znowu ja napisał:

możemy zrobić konferencje i porozmawiać w grupie o tym i tamtym, może w weekend? Jaki system polecasz? . Emigracja to trudny temat, nie tylko dla nowych ale dla wszystkich, rzadko to jakiś raj który nam sprzedają. Gdzie jesteś na emigracji? Myśle że nawet szczera rozmowa na telefon itp jest lepsza niż nic. Wielu na emigracji cierpi na samotność ale wstydzi się przyznać. Samotność w tłumie gdzie są inne wartości i inne reguły towarzyskie.

Dzieki za dobre checi ale caly weekend pracuje od rana do wieczora. Ciezko bez tego "resetu" po calym dniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu ja
6 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Dzieki za dobre checi ale caly weekend pracuje od rana do wieczora. Ciezko bez tego "resetu" po calym dniu. 

Czemu tyle pracujesz? Pracy nie przerobisz raczej a zdrowia za kase nie kupisz. Jaki sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 godzin temu, KatuszeDuszy napisał:

Witam Forumowicze! 

Pozwolcie, ze najpierw pogratuluje sobie udanego tygodnia spod znaku nie picia! Piatek wieczor, a tu herbatka I ksiazka 😊

Pozwolcie tez pogratulowac sobie, Wy, ktorzy wytrwaliscie w postanowieniu ze mna od niedzieli!

Pozwole sobie tez powiedziec tym, ktorym nie wyszlo - sprobujcie jeszcze raz! Przeciez wiecie, ze warto 🙂 bedzie dobrze tylko trzeba poglady zacisnac!! 

😊

KD

 

Gratuluję i podziwiam, ja po całym tygodniu wczoraj pęklam i kupiłam sobie alkohol. Czułam się jak przegrana, bo dobrze mi szło, a tu weekend się zaczął i tak... 

Nie wiem co dziś będzie, bo jeszcze mi od wczoraj zostało, zalamka. Nie chcę pić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość znowu ja napisał:

Czemu tyle pracujesz? Pracy nie przerobisz raczej a zdrowia za kase nie kupisz. Jaki sens?

Tak od 9 lat pracuje co drugi weekend. Taki grafik. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, KatuszeDuszy napisał:

Witam Forumowicze! 

Pozwolcie, ze najpierw pogratuluje sobie udanego tygodnia spod znaku nie picia! Piatek wieczor, a tu herbatka I ksiazka 😊

Pozwolcie tez pogratulowac sobie, Wy, ktorzy wytrwaliscie w postanowieniu ze mna od niedzieli!

Pozwole sobie tez powiedziec tym, ktorym nie wyszlo - sprobujcie jeszcze raz! Przeciez wiecie, ze warto 🙂 bedzie dobrze tylko trzeba poglady zacisnac!! 

😊

KD

 

Super, wierzę że dasz radę i tego Ci życzę. Życie bez alkoholu jest pełniejsze, to o czym wspominałaś wcześniej, bez zamulania 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Nadianna napisał:

Super, wierzę że dasz radę i tego Ci życzę. Życie bez alkoholu jest pełniejsze, to o czym wspominałaś wcześniej, bez zamulania 😉

Dziekuje Ci bardzo 😊 podoba mi sie ten nowy-stary bezalkoholowy swiat, z ktorego sie omsknelam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Gratuluję i podziwiam, ja po całym tygodniu wczoraj pęklam i kupiłam sobie alkohol. Czułam się jak przegrana, bo dobrze mi szło, a tu weekend się zaczął i tak... 

Nie wiem co dziś będzie, bo jeszcze mi od wczoraj zostało, zalamka. Nie chcę pić 

Tylko sie nie zalamuj! Dasz rade, w koncu Ci sie uda. Ja tez wiele razy zaczynalam konczyc, jak narazie idzie mi dobrze, co nie znaczy, ze nie kusi. Jaka ja dzisiaj piekna sekcje z alkoholami w supermarkecie widzialam... Jak w sadzie dziadka jablka sie zrywalo, tak tu przetwory owocowe same sie do rak pchaly. Ale udalo sie, choc bylam bliska kupic. Na szczescie maz byl ze mna I zagadal mnie promocjami na bibeloty do domu 🙈😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Gość znowu ja napisał:

Czemu tyle pracujesz? Pracy nie przerobisz raczej a zdrowia za kase nie kupisz. Jaki sens?

Uprzejmienuprasza sie o nie dodawanie komentarzy, ktore nic nie znosze do dyskusji 😊

Dziekujemy, zespol probujacych skonczyc z piciem! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, KatuszeDuszy napisał:

Tylko sie nie zalamuj! Dasz rade, w koncu Ci sie uda. Ja tez wiele razy zaczynalam konczyc, jak narazie idzie mi dobrze, co nie znaczy, ze nie kusi. Jaka ja dzisiaj piekna sekcje z alkoholami w supermarkecie widzialam... Jak w sadzie dziadka jablka sie zrywalo, tak tu przetwory owocowe same sie do rak pchaly. Ale udalo sie, choc bylam bliska kupic. Na szczescie maz byl ze mna I zagadal mnie promocjami na bibeloty do domu 🙈😉 

Pięknie, sama walczysz i innym dajesz siłę 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Wszystkim 🙂

Dzis minal tydzien yup yup !! 🥳🥳

Tydzien uplynal pod znakiem prac domowych, czytania no I oczywiscie pracy. 

Dopiero po tych siedzi dniach, kiedy cale alko wyparowalo, zobaczylam jak mam kochajaca rodzine, fajna prace. No I zapal do wszystkiego wrocil.

Zapomnialam, ze uwielbialam robic na drutach (hej, bez skojarzen😉🙈) I wzielam sie za szalik! 

Zycze wszystkim udanej Niedzieli 😊 I wkroczenia w nowy tydzien z nowa moca 💪💪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

"Dzis minal tydzien"

Kiedy nagroda?🙊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Autorka no i?

Oblewa udany tydzien. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Autorka no i?

Smiem twierdzic, ze da sie I kulturalniej ,I bardziej zrozumiale.

Zatem, slucham, jakie bylo pytanie? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość futuro
Dnia 18.10.2019 o 23:04, Gość Gosc napisał:

Gratuluję i podziwiam, ja po całym tygodniu wczoraj pęklam i kupiłam sobie alkohol. Czułam się jak przegrana, bo dobrze mi szło, a tu weekend się zaczął i tak... 

Nie wiem co dziś będzie, bo jeszcze mi od wczoraj zostało, zalamka. Nie chcę pić 

Wylej reszte i nie chlaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość servus
Dnia 18.10.2019 o 23:57, Gość Gosc napisał:

Tak od 9 lat pracuje co drugi weekend. Taki grafik. 

 

Prace zmień, po co tak się męczysz?

 

Dnia 19.10.2019 o 14:35, KatuszeDuszy napisał:

Tylko sie nie zalamuj! Dasz rade, w koncu Ci sie uda. Ja tez wiele razy zaczynalam konczyc, jak narazie idzie mi dobrze, co nie znaczy, ze nie kusi. Jaka ja dzisiaj piekna sekcje z alkoholami w supermarkecie widzialam... Jak w sadzie dziadka jablka sie zrywalo, tak tu przetwory owocowe same sie do rak pchaly. Ale udalo sie, choc bylam bliska kupic. Na szczescie maz byl ze mna I zagadal mnie promocjami na bibeloty do domu 🙈😉 

Po co łazisz po sklepach i to koło półek z alkoholem? sama się kusisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość servus napisał:

Prace zmień, po co tak się męczysz?

 

Po co łazisz po sklepach i to koło półek z alkoholem? sama się kusisz

Ja nie 'łażę', tylko chodzę. Nieco kultury ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość futuro napisał:

Wylej reszte i nie chlaj

Chyba mozna bylo powiedziec 'I nie pij' zamiast 'nie chlaj', czy zlosliwie uzywasz uwlaczajacej formy, zeby Pania podlamac? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autorko, w ogóle nie zwracaj uwagi na te głupie wpisy. W tym narodzie niestety jest ogromnie dużo chamstwa, nie przeskoczysz. Najlepiej to ignorować. 

Ja Ci baaardzo kibicuje, wszystkim pozostałym walczącym z nałogiem również. Trzeźwe życie warte jest tego, żeby o nie walczyć, choć pewnie nie raz będzie Wam bardzo ciężko. Nie bójcie się prosić o pomoc. Trzymajcie się ciepło i nie pozwólcie zwyciężyć tym głupim procentom.

Będę tu zaglądać, dawajcie znać jak Wam idzie 🙂💪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Ludzie,
Mam nadzieje, ze rowniez dobrze sie macie I mocno trzymacie w postanowieniu! Ja trwam dalej, walcze, jest bosko!
Ale nie o tym dzisiaj ... Zastanawiam sie, skad tyle zlosliwosci w narodzie! Uwazam, ze przyznanie sie do problemu I podjecie walki to bardzo duzo. Niestety, z tego co widze, duza grupa ludzi lubi, I to bardzo, kopac lezacego. I wiecie co? Ja rozumiem, ze to mechanizmy obronne ich ego I w ten sposob sie dowartosciowuja, ale dlaczego naszym kosztem? Sa slabsi, bo nie podejmuja walki ze swoimi problemami na zadnej plaszczyznie, ale czy to nasza wina? Pseudofilozofowie, pseudopewni siebie ...
Nikt nikogo nie zmusza, by tu pisac, zatem marzy mi sie, aby ci, ktorzy nie maja nic konstruktywnego do powiedzenia, wstyrzymali sie od glosu.
Wy, ktorzy lubicie sie tu wyzyc - rozumiem, ze w jakis sposob jestescie nieporadni ze swoimi problemem, ale lezacego sie nie kopie. Nie ironizujcie, jako I my nie ironizujemy na Wasz temat!
I nie powiedzialabym, ze narod wyzuty jest z empatii... nie. Ale narod musi sie zastanowic jak jednostki odnosza sie do innych jednostek.
Zycze Wszystkim milego dnia, bo chamstwo usmiechem trzeba zwalczac. Taka woda swiecona na dusze.
😊😊😊😊😊😊😊😊😊
KD 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×