Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rypsyma

Koncert w światyni Opatrznosci w dzień papieski u Polakaów

Polecane posty

Dziś Tvp  1 o godzinie 20 20( Czasu Ormiansjiego ) 18 20 (Polskiego). Jet to cudoqwny koncrt który musicie obejrzeć wy  w polsce macie łatwijszy dostem ja musze korzystać z rozgłosni internetowych z kolerznka która ma wykupiona Polską tv w internecie  . pamiętajcie że w koncercie zaspiewa 17 letni ormianin Sargis Davtan. Mysle że taki wspaniały koncert nie powini obejrzeć  tylko katolicy ale tak jak i ja i inni chrescijanie dlatego ubolewam że Polonia go nie odbiera która mam . Zapraszm was na koncert i zachęcam do udczenioa tego sudownego patryjarche Jana Pawła 2 człowka który zminił świat i jako  papież za żelaznej kurtyny  rozgłosił życie w krajach  za żelaznej kurtyny a także nami czyli ZSRR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeszcze mam trudniej bo zaraz idziemy na wystawienie cizła bo u nas swe wsi pogrzeb dlatego bendzimy musieli wyjsp przed koncem  modlitwy za dusze bo na 20 20 musze byc u kolerzanki na modlitwi za papieża no nic wczoraj siediałam do 22 a dis moge o wstawinictwo pomodlić się do jana Pawła 2 przes spiw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×