Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość BjutiGuru

Kup ten dziennik

Polecane posty

Gość Gosc
32 minuty temu, Gość xbnb napisał:

przyznała sie, ze rozjasniala wlosy tyle lat temu a teraz sie zarzeka że wcale tak nie bylo... po co to klamstwo? jeszcze zeby ten kolor byl ladny a jest rodem z roku 2002! fryzura też w ogóle nie pasująca do reszty. 

Przecież jej by naprawdę ładnie było w takich włosach do ramion, może trochę za ramiona, fajnie wycieniowanych, podcietych. Trochę nie rozumiem czemu ona na siłę trzyma te długie kłaki, ani ich nie stylizuje jakoś specjalnie, ani nic... Z kolorem również się zgadzam. 

Gość gość

Ale kiepskie wyświetlenia ostatnio mają. Zarówno na łobuzach jak i na stylizacje. Przegięli z ilością i ludziom bokiem już te filmy wychodzą. Skoro tyle wrzucają to człowiek sobie wybierze jeden film,a resztę odpuści.

Gość Gość

To nawet śmieszne że filmy w większości nie dobijaja do 10% subskrybcji. Co więcej w większości to nie jest nawet 5 %, bo ostatnio średnia to 35k. Nie wiem, na co zwracają uwagę firmy które nawiązują z nią współpracę...

Gość gościni

Ja juz od dawna nie oglądam tych produkcji. Jest ich za dużo, wszystko takie same, wykute na pamięć formułki wyklepywane przesłodzonym głosikiem. Gdybym chciała oglądac gadającą głowę tego typu, włączyłabym TV. nie po to rezygnowałam z ogladania telewizji, żeby oglądac 'Pytanie na sniadanie' na youtube.

Gość gość

Nie mogę patrzeć na to, jak ona te torebki wiecznie po tym cyyycem trzyma..to wygląda okropnie, szczególnie na niej

Gość Gość

Wygląda jakby na rynku handlowala i trzymała tak torebkę żeby utargu jej nie ukradli🤣

Gość xcvbnm

Ja już jej nie oglądam. I muszę odsubować. 

Strasznie to się stało nudne, a jej talent bjuti guru jest mizerny 0- makijaże to porażka, ubieranie się też... 

Gość Gość

Maseczka z filmiku test kosmetyków z kalendarza czy coś takiego to hit! Zauważcie jak na niej leży! Wspaniałe! Kiedy mi maseczki podobne bardzo nachodzą na włosy to jej w każdej brakuje i zostaje metrowa przestrzeń. Mam nadzieję że chociaż dobrze działają 😉

Gość gpsc

A ja czegoś nie rozumiem. Przecież jak im się dziecko urodziło to mówili że ma na imię Balbina a teraz się okazuje, że na zupełnie inaczej. Po co oni robią z tego taką tajemnice państwową? Rozumiem że nie chcą pokazywać dziecka i wystawiać je na publiczne osądy ale żeby takie cyrki z imieniem odstawiać? Komu to potrzebne? Mnie to naprawdę nie obchodzi czy ma na imię Kasia, Ola czy inna Helena, może się nawet nazywać Genowefa. I co z tego? Każdy normalny człowiek to przyjmie do wiadomości i tyle, co oni myślą że ludzie będą godzinami dyskutować o jej imieniu? Chore! 

Gość Gosc
27 minut temu, Gość gpsc napisał:

A ja czegoś nie rozumiem. Przecież jak im się dziecko urodziło to mówili że ma na imię Balbina a teraz się okazuje, że na zupełnie inaczej. Po co oni robią z tego taką tajemnice państwową? Rozumiem że nie chcą pokazywać dziecka i wystawiać je na publiczne osądy ale żeby takie cyrki z imieniem odstawiać? Komu to potrzebne? Mnie to naprawdę nie obchodzi czy ma na imię Kasia, Ola czy inna Helena, może się nawet nazywać Genowefa. I co z tego? Każdy normalny człowiek to przyjmie do wiadomości i tyle, co oni myślą że ludzie będą godzinami dyskutować o jej imieniu? Chore! 

Tak, bo tu o każdym szczególe się rozmawia, nie dziwię się im, że nawet imienia nie chcą podać. Nikomu ta wiedza nie jest do niczego potrzebna. Już na wątku o Boogie taki chlew czasami się wylewa na dzieci, że naprawdę żałuję czasami, że nikt nie monitoruje tych komentarzy. 

Gość Goscie
Dnia 8.12.2019 o 18:36, Gość Gosc napisał:

Przecież jej by naprawdę ładnie było w takich włosach do ramion, może trochę za ramiona, fajnie wycieniowanych, podcietych. Trochę nie rozumiem czemu ona na siłę trzyma te długie kłaki, ani ich nie stylizuje jakoś specjalnie, ani nic... Z kolorem również się zgadzam. 

Dokladnie zwlaszcza ze ciezar tych wlosow jeszcze bardziej przyklepuje je na czubku glowy I podkresla to ogromne Czolo I wogole wielka twarz. 

Gość Goscie
Dnia 8.12.2019 o 16:30, Gość gość napisał:

A RGPirncessa twierdzi, ze nie zna Karo

No ja tez bym sie nie przyznala

Gość Goscie

Teraz wiem czemu nie chce schudnac, wtedy ten jej NIE wydaje sie duzo wiekszy niz teraz. A odnosnie farbowania wlosow, o co z tym chodzi ? Czy to jakas hanba farbowac, po co tak sciemnia????

Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Nie mogę patrzeć na to, jak ona te torebki wiecznie po tym cyyycem trzyma..to wygląda okropnie, szczególnie na niej

Jezu tak, mnie też to mega drażni! I jeszcze gdy mówi że tak się nosi bo modnie 🤦 chyba tylko na rynku 

Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Tak, bo tu o każdym szczególe się rozmawia, nie dziwię się im, że nawet imienia nie chcą podać. Nikomu ta wiedza nie jest do niczego potrzebna. Już na wątku o Boogie taki chlew czasami się wylewa na dzieci, że naprawdę żałuję czasami, że nikt nie monitoruje tych komentarzy. 

Jaki "chlew" się wylewa na dzieci boogie? Byłam na tym watku i nic takiego nie widzę. Napisanie o grubym dziecku, że jest grube, podczas gdy, przypominam, matka ochoczo je pokazuje od 1.dnia życia, bo chce na nim zarobić, to po prostu stwierdzenie faktu. Chlew to robisz w tym momencie ty, bo zwyczajnie kłamiesz.

Gość Gość

Dzisiejsze GRWM wyszło wspaniale! Szczególnie te niedoklejone rzęsy, giga brwi i niedociągnięcia podkładem, o cieniach nic nie powiem, bo co miało być powiedziane zostało przy paletce Jeffrey'a🤷‍♀️ Rzetelnie jak zawsze 

Gość gość
23 godziny temu, Gość Gość napisał:

Dzisiejsze GRWM wyszło wspaniale! Szczególnie te niedoklejone rzęsy, giga brwi i niedociągnięcia podkładem, o cieniach nic nie powiem, bo co miało być powiedziane zostało przy paletce Jeffrey'a🤷‍♀️ Rzetelnie jak zawsze 

Niedociągnięty podkład w niedobranym kolorze to jej znak firmowy. Ja rozumiem, że tak się pewnie zdarza, gdy człowiek na wielką głowę i nie widzi boków równie wielkiej twarzy nawet jak się stara, ale u niej to jest notoryczne. Skoro na prześwietlonych filmach tak rzuca się w oczy to odcięcie, to w realu to musi być komiczne. 

Gość kłaki

ją już na dobre PoJĘbałooo, albo MediaK

3 filmiki jednego dnia i nawet do 30k nie dobija :classic_blink:

Gość doriska

nie stać ich na dokupowanie wyświetleń\? dla ich głownej gwiazdy? ahahhaah

Gość Gosc
Dnia 8.12.2019 o 18:44, Gość Gosc napisał:

Ja też nie wierzę, że Karolina nie rozjaśnia tych włosów, przecież ona ma naprawdę ciemny odrost i jednolity taki żółty kolor. No nigdy nie widziałam takiego koloru u doroslej osoby... Wygląda faktycznie jak po rozjasnieniu, taki żółty właśnie, bez żadnej farby na to. 

Kiedyś pokazywała swoje zdjęcia z dzieciństwa i nie była wtedy blondynką, szatynką.Kolor ma paskudny i nienaturalnie jednolity.Rozjasniacz to nie farba wg Karlosa.

Gość Gosc

Twierdzi ze nie jest beauty guru a potem dodaje na insta mini tutoriale... rozdwojenie jaźni

Gość Gosc

Rzadko ją oglądam,ale przyznaję,że zrobiła na mnie wrażenie dwoma filmami. Pierwszy to ten z wesela w Izraelu, gdzie wyglądała jak bezdomna w poliestrowej kiecy   sklejonej przylepcem a teraz reklamą podróbek. Jak jej nie wstyd

Gość Goscc

Zastanawiam się skąd ona bierze tyle czasu na te bzdurne rzeczy, które robi począwszy od masowego nagrywania filmów całymi dniami i usuwania komentarzy a kończąc na jakiś imprezach czy innych eventach. Przecież ona ma dziecko! I tak wiem, że pewnie Darek się zajmuje małą no ale matka to matka a z tego co widzę to jej rola rodzica polega na kupowaniu kolejnych ubranek przez internet. Swoją drogą zakupy przez internet to też zajmuje sporo czasu no chyba,.że większość rzeczy to firmy jej przysyłają? Tylko w sumie po co skoro połowę rzeczy odsyła? 

Co do kasowania komentarzy - gdyby chociaż poprawiała te błędy o których ludzie jej piszą to pół biedy ale ona usuwa i żadnych wniosków nie wyciąga a przecież to jej wyszło by na dobre gdyby posłuchała się ludzi. Jak widać ona lubi robić z siebie pośmiewisko xDD nie czaje czemu mediakraft jej na to pozwala, przecież gdyby nie jej upartość to miałaby większą publikę. 

Gość gość

Darek nie zająłby się córką na dłużej, nie na tyle, żeby Karolina mogła nagrać kilka filmów - była już tutaj o tym mowa, choć jakaś laska miała misję bronienia ojca roku. Od takiej opieki jest babcia, mama K., która w ogóle zabiera dziecko z domu, żeby oboje tfurcy mieli wolną chatę, albo przychodzi niania.

Gość Elma

Ostatnio przeżywała jak wyleciała na jedną noc do Monachium, ze pierwszy raz zostawia córkę i o Boże Boże co to będzie i jak oni sobie dadzą radę. Teraz wyleciała na pare dni do Paryża i zero tematu, bo to Paryż. Jak hajlajfy i drogie zakupy to już córka i mąż sobie poradzą hahaha

a w nowym vlogu o niebezpiecznym Paryżu w pewnym momencie mówi „no thank you” - zobaczcie jaka ona ma minę i jaki ton. Widać jaka jest naprawdę!

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.