Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość BjutiGuru

Kup ten dziennik

Polecane posty

Gość ktosss

a teraz dosala filmik, gdy jeszcze byla u siostry. kiedy to bylo? dwa miesiace temu?

Gość Gość

Ona nie raz podkreśla, że ma pełno filmów na zapas nagranych. Mam wrażenie, że nagrywa je np. Jednego dnia na pęczki. Bo akurat mama zajmuje się córką. I stąd ten pośpiech.

Te filmy też są często bezsensu. Ten z ozdabianie balkonu dla jej córki chociaż balkon u rodziców. W dodatku ona nie ma ręki zeb y ładnie coś ozdobić czy ułożyć. U nich to Darek jest w tym mistrzem. Mogę za nim nie przepadac, ale oddaje mu dokładność, pedantyzm i zmysł do dekorowania.

Gość Gościówa
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Ona nie raz podkreśla, że ma pełno filmów na zapas nagranych. Mam wrażenie, że nagrywa je np. Jednego dnia na pęczki. Bo akurat mama zajmuje się córką. I stąd ten pośpiech.

Te filmy też są często bezsensu. Ten z ozdabianie balkonu dla jej córki chociaż balkon u rodziców. W dodatku ona nie ma ręki zeb y ładnie coś ozdobić czy ułożyć. U nich to Darek jest w tym mistrzem. Mogę za nim nie przepadac, ale oddaje mu dokładność, pedantyzm i zmysł do dekorowania.

Jakieś kilka filmów temu, wtedy gdy nagrywała ten halloweenowy haul z H&M, sama nawet powiedziała, że nagra jeszcze kilka filmów na tym tle (pomarańczowym) i z tym mejkapem.

A co do tego pośpiechu to fakt...czasami człowiek chce zobaczyć jakiś produkt dokładniej, a ta zamiast chwile dłużej potrzymać go przed kamerą, żeby złapał ostrość to nieeee, po co. Lepiej wymachiwać tymi grabiami jak poparzona, ważne że hajs się zgadza.

Gość gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

To prawda, on ma raczej zdolności manualne, jej natura ich poskąpiła. Wystarczy zobaczyć jej DIY. 

Już od dawnoa wiadomo, że ona nagrywa hurtowo. Siada, nagrywa najpierw poranną pielęgnację, później get ready with me, przy okazji jakiś test kosmetyku, fryzurę, vloga, wieczorną rutynę (nienawidze tego słowa!), przy okazji test Fosreo, a gdzieś po drodze ze trzy kalendarze. 

Gość Gosc

Zazdrościcie, że ma tak fajnego męża co ja kocha nad życie!! 

Gość gość
13 minut temu, Gość Gosc napisał:

Zazdrościcie, że ma tak fajnego męża co ja kocha nad życie!! 

Tak i dlatego go chwalimy xD

Gość Dynia
31 minut temu, Gość Gościówa napisał:

Jakieś kilka filmów temu, wtedy gdy nagrywała ten halloweenowy haul z H&M, sama nawet powiedziała, że nagra jeszcze kilka filmów na tym tle (pomarańczowym) i z tym mejkapem.

A co do tego pośpiechu to fakt...czasami człowiek chce zobaczyć jakiś produkt dokładniej, a ta zamiast chwile dłużej potrzymać go przed kamerą, żeby złapał ostrość to nieeee, po co. Lepiej wymachiwać tymi grabiami jak poparzona, ważne że hajs się zgadza.

A tak, tak było. Powiedziała, ze nagra jeszcze jeden film na tym tle... 

jak otwierała ten kalendarz z maybelline to na wstępie zaznaczyła, jaka ona jest świetna, ze ona kupuje te kalendarze, żeby sprawdzić czy są spoko i żeby jej widzowie nie kupowali bubli. Takie poświęcenie. Ale jak ona wyjmuje te produkty, to nie pokaże z bliska, nie swat...e na ręce, pokaże tylko do kamery rozmazany produkt i powie „o cień”. No spoko, a możesz Karolinko może go pokazać bo ja nie wiem czy on jest beżowy czy pudrowy roz? 

Gość jdnfnfnff

mnie tez zamulil ten filmik z garażem. wiedziałam ze maja od uja rzeczy, ale to jest aż przerażajace. obrzydliwy konsumpcjonizm, zero szacunku do rzeczy, zastanowienia się jaki to ma koszt. Każda ta rzecz została  wyprodukowana dzięki innym ludziom, ich wyzyskiem, nie oszukujmy sie. Nasz styl życia i to co mamy jest kosztem ludzi, którzy żyją w tragicznych warunkach i pracują, abyśmy my mieli wszystko dostępne i tanie. A oni wychodzą z założenia o, stać mnie a co, wiec będę kupować bo mnie stać! Ich kanał i dom i wygląd to odzwierciedlają, wszystko na szybko, byle jak, bez zastanowienia się. Jejku, taki anty przykład, nigdy nie chciałbym być taka osoba. Obrzydliweeee. Tak samo to histeryczne otwieranie tych kalendarzu, co ona robi potem z tymi rzeczami? na pewno ich nie zużywa, komuś rozda, a wiekszosc pewnie się przeterminuje i do kosza. Ze im nie wstyd spojrzeć w twarz sobie twarz, żadnej moralności, zasad w życiu. tylko się tak bujają, i ciagle im mało, bo nie umieją cieszyć się tym co maja. 

Gość Gościówa
13 godzin temu, Gość jdnfnfnff napisał:

mnie tez zamulil ten filmik z garażem. wiedziałam ze maja od uja rzeczy, ale to jest aż przerażajace. obrzydliwy konsumpcjonizm, zero szacunku do rzeczy, zastanowienia się jaki to ma koszt. Każda ta rzecz została  wyprodukowana dzięki innym ludziom, ich wyzyskiem, nie oszukujmy sie. Nasz styl życia i to co mamy jest kosztem ludzi, którzy żyją w tragicznych warunkach i pracują, abyśmy my mieli wszystko dostępne i tanie. A oni wychodzą z założenia o, stać mnie a co, wiec będę kupować bo mnie stać! Ich kanał i dom i wygląd to odzwierciedlają, wszystko na szybko, byle jak, bez zastanowienia się. Jejku, taki anty przykład, nigdy nie chciałbym być taka osoba. Obrzydliweeee. Tak samo to histeryczne otwieranie tych kalendarzu, co ona robi potem z tymi rzeczami? na pewno ich nie zużywa, komuś rozda, a wiekszosc pewnie się przeterminuje i do kosza. Ze im nie wstyd spojrzeć w twarz sobie twarz, żadnej moralności, zasad w życiu. tylko się tak bujają, i ciagle im mało, bo nie umieją cieszyć się tym co maja

Jakiś czas temu, nie wiem czy nie na początku roku, wrzucili jakiegoś vloga, w którym pedarek pokazywał bodajże garderobę, czy garaż. I w pewnym momencie doszedł do jakichś koszyków czy pudełek na półce, z których aż się wysypywały miniaturki kosmetyków z kalendarzy z zeszłego roku ( tak przypuszczam).  Jakie ja wtedy miałam zdziwwko. Ona tego na bank nie zużywa, a ileż można rodzinie rozdawać.

w tamtym roku też, przy każdym kalendarzu, zadawała pytanie - 'chcecie test kosmetyków z tego kalendarza? To wam nagram bla bla bla'. Do tej pory chyba żadnego testu nie nagrała.

Wczoraj leciał yt i zasnęłam 😄 przebudzilam się A tam film Karo, akurat siedzą z Darią na obiedzie/kolacji nie wiem i ona w telefonie, on się pyta co robi czy musi ciągle na tym tel, a ona ze sprawdzę buty dla niego bo mówił że mu się podobają... Kurcze, gdyby coś naprawdę robili z tymi pieniędzmi co mają to by byli ulokowani do końca życia. Ja jestem na takiej stronie motywacyjnej i tam właśnie zaznaczają, że nie wzbogacisz się dzieki butom itp często ludzie bogaci nie mają zegarków, telefonów itp bo to nie na tym polega 😛 ale mają np 10 nieruchomości 😉 Cóż, ich sprawa, nigdy się nie wypowiadam nt pieniędzy kogoś bo każdy robi co chce. Ale fakt, konsumpcjonizm doprowadził ich do tego, że z niczego się nie cieszą. To jest kiepskie 😞

Gość ktosss

Polityka Youtube na pewno w koncu sie zmieni.

Karo znow ma dokladnie plus 1.000 subow. Kupione na bank. W prsyszlym roku w polowie dobije do miliona takim sposobem, jestem pewna.

Gdyby niw Youtube, te wszystkie youtubeeki musialyby nagle szukac pracy lub bardziej peomowac sklepy, ktore i tak w odpowiendim czasie wprowadzili, bo moze coa przeczuwają.Jakby tak mialy pójść na rozmowe o prace to w CV bedzie Beaty Guru😂

Gość gość
1 godzinę temu, Gość ktosss napisał:

Polityka Youtube na pewno w koncu sie zmieni.

Karo znow ma dokladnie plus 1.000 subow. Kupione na bank. W prsyszlym roku w polowie dobije do miliona takim sposobem, jestem pewna.

Gdyby niw Youtube, te wszystkie youtubeeki musialyby nagle szukac pracy lub bardziej peomowac sklepy, ktore i tak w odpowiendim czasie wprowadzili, bo moze coa przeczuwają.Jakby tak mialy pójść na rozmowe o prace to w CV bedzie Beaty Guru😂

Przecież to socialblade coś pozmieniał w sposobie przeliczania i teraz każdemu pojawiają się takie masowe przypływy subskrybentów. Zobacz np. kanał Luki czy Andziaks. PewDiePie ma jeszcze lepiej bo u niego jest: nic, nic, nic, +1M...

Gość ktosss
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Przecież to socialblade coś pozmieniał w sposobie przeliczania i teraz każdemu pojawiają się takie masowe przypływy subskrybentów. Zobacz np. kanał Luki czy Andziaks. PewDiePie ma jeszcze lepiej bo u niego jest: nic, nic, nic, +1M...

Wiem, wiem. Od sierpnia podobno socialblade juz nie jest w stanie na przyklad wejsc do bazy danych youruberow, dlatego na zywo nie jestesmy w stanie teho zobaczyc.

Ja mialam na mysli wyniki jeszcze z poprzednich miesięcy, gdy transmitowanie nowych subskrybentow bylo mozliwe. Wtedy Karo nadal dokupowala. Zeobilam nawet pare screenow, roznych youtuberow w tym Karo jeszcze w tamtym roku, bo bardzo mnie to wtedy interesowalo. Jak znajde to wrzuce:p

Gość Gość
Dnia 2.11.2019 o 20:02, Gość Gość napisał:

Przecież ten filmik z kącikiem dla dziecka powstał tylko i wyłącznie na potrzeby reklamy tych rzeczy. Wszystko dostała od firmy, miała to pokazać to i pokazała robiąc przy tym szopkę z balkonem u rodziców bo u siebie nie ma... zgarnęła kasę i już nigdy nie zobaczymy tego pseudo kącika. Dziecka nie pokazują ale pierdoły dla niego to bardzo chętnie reklamują bo przecież hajs się zgadzać musi...

Gość gość
1 godzinę temu, Gość ktosss napisał:

Wiem, wiem. Od sierpnia podobno socialblade juz nie jest w stanie na przyklad wejsc do bazy danych youruberow, dlatego na zywo nie jestesmy w stanie teho zobaczyc.

Ja mialam na mysli wyniki jeszcze z poprzednich miesięcy, gdy transmitowanie nowych subskrybentow bylo mozliwe. Wtedy Karo nadal dokupowala. Zeobilam nawet pare screenow, roznych youtuberow w tym Karo jeszcze w tamtym roku, bo bardzo mnie to wtedy interesowalo. Jak znajde to wrzuce:p 

piszesz o wynikach z poprzednich, serio?

4 godziny temu, Gość ktosss napisał:

Gość gosx
36 minut temu, Gość gość napisał:

zazdroscicie Karolinie, se sie dorobila na kosmetykach. bez stresu siedzac w domu.

zazdrosne kafeterianki bawiące sie w sherlocka.

ok

ha

ha hahaha

hahahaha

hahahha

hahahahah

Gość ktoss
3 godziny temu, Gość gość napisał:

piszesz o wynikach z poprzednich, serio?

Łapiesz mnie za słowa po prostu. Jakbym dopisała "tez" z poprzednich miesiecy, to bya uwierzyla? pewnie ze nie. nie bede skakać aby kogos przekonywac ale bez przesady😂

Gość Dynia

No wary to ona ma okropne... 

w ogóle wiecie, co zauważyłam? w filmie, w którym otwiera kalendarz adwentowy z Sephory, to strasznie- miałam wrażenie- ujawnił się jej brak pewności siebie. Za każdym razem gdy szuka w tych kalendarzach następnego numerka to jakby się denerwowała, ze nie umie go znaleźć ale próbowała to obrócić w żart i jeszcze te teksty „wy pewnie widzicie i mi mówicie przed ekranem ze tu jest, tu,  a ja nie widze i szukam dalej, kurde, gdzie jesteś jedenastko, kurde ale ślepa kura ze mnie no, no kurde czy ja jestem ślepa, halo, haaaalooo jedenastko” i te śpiewanie, bardzo przeżywa ale w taki sztuczny sposób jakby chciała na sile pokazać, że ma do siebie dystans. A dobrze wiemy, ze nie ma, przejmuje się każdym hejtem ale na każdym kroku mówi, ze „ona ma gdzieś hejty”. Biedna klucha z nadwagą, tymi warami, dziwnymi minami, płaszczem żółtych kłaków, żyjąca w jakimś wyimaginowanym świecie 

Gość Gościówa
46 minut temu, Gość Dynia napisał:

No wary to ona ma okropne... 

Jak myślicie, ostrzykiwała je, czy nie?

Oglądam właśnie film, który wrzuciła o szmince za.....400 zł 😮😮 i dziwię jej się, na prawdę. Jak jej kasy nie szkoda. A szminka ani jej śmieci nie wyniosła za tą cenę, ani nie upiększyła w magiczny sposób, tylko trzymała się 4h. No wow. Drogeryjne szminki trzymają się pewnie tak samo a kosztują 10x mniej.

Gość Gość
Dnia 3.11.2019 o 12:08, Gość Gościówa napisał:

Jakiś czas temu, nie wiem czy nie na początku roku, wrzucili jakiegoś vloga, w którym pedarek pokazywał bodajże garderobę, czy garaż. I w pewnym momencie doszedł do jakichś koszyków czy pudełek na półce, z których aż się wysypywały miniaturki kosmetyków z kalendarzy z zeszłego roku ( tak przypuszczam).  Jakie ja wtedy miałam zdziwwko. Ona tego na bank nie zużywa, a ileż można rodzinie rozdawać.

w tamtym roku też, przy każdym kalendarzu, zadawała pytanie - 'chcecie test kosmetyków z tego kalendarza? To wam nagram bla bla bla'. Do tej pory chyba żadnego testu nie nagrała.

Fajnie by było oddać te rzeczy do domu samotnej matki, albo domu dziecka gdzie są nastolatki...

Gość Gościówa
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Fajnie by było oddać te rzeczy do domu samotnej matki, albo domu dziecka gdzie są nastolatki...

Jasne, że tak, popieram jak najbardziej. Ale po co, skoro ona to da siostrze albo weźmie 'na podróż' xD

Gość Dynia

One te kosmetyki trzyma do czasu jak jej córka podrośnie, to się będzie malować. 

Jestem ciekawa jaki ona ma syf w domu. Myślicie ze sprząta czy maja jakaś pania sprzątająca? 

Gość Gość

Okien napewno nie myje. Pani przychodzi na święta 

Gość Gość

Perfekcyjna Maxi na vlog się załapała ,  bez filtrów inaczej wyglada . Magia YT

Gość gosc
13 godzin temu, Gość Dynia napisał:

One te kosmetyki trzyma do czasu jak jej córka podrośnie, to się będzie malować. 

Jestem ciekawa jaki ona ma syf w domu. Myślicie ze sprząta czy maja jakaś pania sprzątająca? 

no przecież Darek u nich sprząta, ona zarabia, a on sprząta, gotuje, naprawia... i wydaje na lułi witą 

Gość Gosc
16 godzin temu, Gość Gościówa napisał:

Jak myślicie, ostrzykiwała je, czy nie?

Oglądam właśnie film, który wrzuciła o szmince za.....400 zł 😮😮 i dziwię jej się, na prawdę. Jak jej kasy nie szkoda. A szminka ani jej śmieci nie wyniosła za tą cenę, ani nie upiększyła w magiczny sposób, tylko trzymała się 4h. No wow. Drogeryjne szminki trzymają się pewnie tak samo a kosztują 10x mniej.

Przeciez jej sie to zwroci. Nie szkoda jej, bo zarobi na filmikach. Tak samo jak nie szkoda jej wydac kilka/kilkanascie tysiecy na kalendarze, bo na tym tez zarabia. I produkuje te   g o w n i a n e filmy, zeby dobic do miliona, utrzymac rodzine, zarobic na dom czy wszystko na raz. 

Gość Dynia

Ja nie widze Darii która sprząta i w ogóle chodzi ze szmatka, wyglada on mi na takiego co nawet żarówki naprawić nie umie. 

Dzieckiem zając się nie potrafi bo sama nieraz Karolina musiała przerywać film bo coś tam Daria miała problem 

Gość gość
47 minut temu, Gość Dynia napisał:

Ja nie widze Darii która sprząta i w ogóle chodzi ze szmatka, wyglada on mi na takiego co nawet żarówki naprawić nie umie. 

Dzieckiem zając się nie potrafi bo sama nieraz Karolina musiała przerywać film bo coś tam Daria miała problem 

Sa filmy na których sporo robi. On ma zdolności manualne i akurat tego mu odmówić nie można. Montował Karolinie tła, tapetował, malował pokoje, remontował mieszkanie sam. Do tego ugotowac też potrafi, tort, który zrobił dla małego Piotrka wyglądał ekstra. A że nie potrafił się zając malutkim dzieckiem? Pewnie teraz, kiedy córka jest większa i bardziej kumata już potrafi sie nie zająć z palcem w d. 

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.