Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość BjutiGuru

Kup ten dziennik

Polecane posty

Gość gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Oglądając nabijasz wyświetlenia osobie promującej chory konsumpcjonizm według Ciebie.

Żeby nie było otwieranie kalendarzy uważam za totalny przypał. Szczególnie we wrześniu. To takie filmy które nie wymagają prawie niczego od twórcy. Tyle, że są wyświetlenia, jest kasa i cyrk sie kręci.

Oczywiście nie oglądam fizycznie filmów z kalendarzami, po prostu je widzę, bo subskrybuję Karolinę. To, że oglądam filmy Karo, nie oznacza, że wszystkie 🙂 

Gość Gość
16 minut temu, Gość gość napisał:

Oczywiście nie oglądam fizycznie filmów z kalendarzami, po prostu je widzę, bo subskrybuję Karolinę. To, że oglądam filmy Karo, nie oznacza, że wszystkie 🙂 

I bardzo dobrze. 

Już odchodząc od tego, że to konsumpcjonizm, to taki kalendarz nie powinien być niespodzianką? Ludzie są już zbyt leniwi bo przeczytać co tam zobaczą? 

Gość Gościówa

Hmmm, zastanawia mnie jedno. Jak Karlos to robi, że gdy jest zbliżenie na twarz to fest widać jej niedoskonałości i nierówności skóry, a gdy już się oddali to jej twarz wygląda pięknie i gładko? Taka zblurowana jakby..🤔

mam na myśli ten film o zimnym makijażu.

Gość gość
8 minut temu, Gość Gościówa napisał:

Hmmm, zastanawia mnie jedno. Jak Karlos to robi, że gdy jest zbliżenie na twarz to fest widać jej niedoskonałości i nierówności skóry, a gdy już się oddali to jej twarz wygląda pięknie i gładko? Taka zblurowana jakby..🤔

mam na myśli ten film o zimnym makijażu.

FaceTune 🙂

Mam nadzieję, że pomogłam. 

Gość Gosc
10 godzin temu, Gość Gość napisał:

No właśnie nikt. To nie jest tylko wina Karoliny.

Sama zadaj sobie pytanie czy nie dramatyzujesz z tą szkodliwością itd. 

Nie lubię Karoliny ale uważam, że dostaje jej się więcej niż innym za to samo.

Ale rowniez jej wina. A nawet wieksza niz innych youtuberow, bo jest topowa influencerka, ktora ma wiekszy wplyw na ludzi niz mniej znani jutuberzy. Gdyby np. powiedziala, ze nie bedzie pokazywac kalendarzy z powodów jak wyżej napisano, to nie jeden by sobie to przemyslal. Poza tym ona nie otwiera dwóch czy pięciu kalendarzy, tylko dziesiątki.

Gość Karlos

Ta baba nigdy nie zmądrzeje. 

Zawsze będzie taka głupia i bezmyślna, tutaj już słów brakuje.  Wiecie, ona ma życie- ktoś sobie może pomyśleć. Nie wstaje rano, nie zapieprza na 3 zmiany po 8h, nie wyczekuje do wypłaty, nie wraca do domu z jęzorem bo trzeba zająć się dzieckiem i zrobić obiad. Luz. Usiądzie przed kamerą, pogada, nagra 3 filmy, pomaluje się, wypije sobie kawkę, zmontuje, wstawi i dostaje hajs. I to konkretny hajs. Ale czy ona jest szczęśliwa? Spójrzcie na nią i sobie odpowiedźcie na to pytanie. Zagubiona, zakompleksiona kobieta, która tylko udaje pewna siebie. Marionetka, która tańczy i gra, jak jej firmy zaśpiewają bo $$$. Czy ona będzie tak całe życie zarabiała? Oczywiście, że nie. Lata jej świetności już powoli mijają. Oglądają ją małolaty, bo udaje ich przyjaciółkę w filmach. Sprawia wrażenie osoby, której można ufać. Nagrywa te back to school, robi filmy pod nastolatki... i oni też kiedyś przejrzą na oczy i jej hype się skończy. Ona nie będzie nagrywała tych filmów do końca życia i co ona potem będzie robić? Będzie żyć z tych miniaturek co znalazła w kalendarzach? 

Z drugiej strony, mnie by juz to wkur7ialo gdyby mi córka cały czas coś wpychała. Fajnie, ale ileż mozna. Potem mi zagraca szafki. Chciałabym jakiś lakiery o poszłabym sobie sama do drogerii i kupiła a nie ta, w odwiedziny mi przynosi reklamówkę miniatur. 

Gość Gosc

Jej problemem jest brak wsparcia ze strony meza. To ona glownie pracuje, zarabia i utrzymuje rodzine, opiekuje sie wspolnym dzieckiem. Ma kompleksy, ale gdyby jej maz uważał, ze jest piekna i seksi, to czulaby sie lepiej i pewniej ze swoim cialem, a tego nie widac. 

Gość gosc gosc
11 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Jej problemem jest brak wsparcia ze strony meza. To ona glownie pracuje, zarabia i utrzymuje rodzine, opiekuje sie wspolnym dzieckiem. Ma kompleksy, ale gdyby jej maz uważał, ze jest piekna i seksi, to czulaby sie lepiej i pewniej ze swoim cialem, a tego nie widac. 

z jednej strony racja, z drugiej mysle, ze to raczej presja konkurencji jest zbyt duza. jest pelno duzo mlodszych, ladniejszych, zgrabniejszych, z lepsza cera. mozna tak wymienic. jakby je tak postawic obok siebie karo bylaby naprawde w tyle. jej jedynym atuten jest to, ze jest wygadana i istnieje na youtube juz dlugo, byla jedna z pierwsych, jak szusz, niesia czy ciasteczko. gdyby nie to, nigdy nie wybilaby sie np teraz. mialaby max 150tys subakrybcji zdobych takim mozolnym tempem.

Gość Gosc
3 godziny temu, Gość gosc gosc napisał:

z jednej strony racja, z drugiej mysle, ze to raczej presja konkurencji jest zbyt duza. jest pelno duzo mlodszych, ladniejszych, zgrabniejszych, z lepsza cera. mozna tak wymienic. jakby je tak postawic obok siebie karo bylaby naprawde w tyle. jej jedynym atuten jest to, ze jest wygadana i istnieje na youtube juz dlugo, byla jedna z pierwsych, jak szusz, niesia czy ciasteczko. gdyby nie to, nigdy nie wybilaby sie np teraz. mialaby max 150tys subakrybcji zdobych takim mozolnym tempem.

To prawda, ale napewno byłoby jej lżej i czulaby sie pewniej gdyby miała wsparcie męża, gdyby on pracował i duzo zarabiał i gdyby szalał na punkcie jej ciała. Sa takie kobiety - z nadwagą, nie najpiekniejsze ale maja faceta ktory je ubóstwia wiec czuja sie pięknościami.

Gość gosc gosc
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

To prawda, ale napewno byłoby jej lżej i czulaby sie pewniej gdyby miała wsparcie męża, gdyby on pracował i duzo zarabiał i gdyby szalał na punkcie jej ciała. Sa takie kobiety - z nadwagą, nie najpiekniejsze ale maja faceta ktory je ubóstwia wiec czuja sie pięknościami.

masz racje w sumie. chociaz widzialam czesto na vlogach na hejlobuzy jak ja komplementowal, jak buziaka dawal, mowil ze jest najladniejsza. nie wiem czy to na potrzeby filmu, choc watpie, ale nie spotkalam sie zeby jakis nie fair byl wobec niej. nie widzimy co robia jak sa sam jak sam. co myslisz? na przyklad jak szusz daje buziaka temu swojemu lewkowi to na bank jest to takie wymuszone😂 ale u karo nie wiem. zreszta co ja tam wiwm, nic:p

Gość gość
4 godziny temu, Gość gosc gosc napisał:

A może nastolatki i młodsze nastolatki chcą oglądać właśnie taką "fajna ciocię" zamiast młodych, z lepszą cerą itd. 

Gość Gość
14 minut temu, Gość gość napisał:

A może nastolatki i młodsze nastolatki chcą oglądać właśnie taką "fajna ciocię" zamiast młodych, z lepszą cerą itd. 

👍

Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość gosc gosc napisał:

masz racje w sumie. chociaz widzialam czesto na vlogach na hejlobuzy jak ja komplementowal, jak buziaka dawal, mowil ze jest najladniejsza. nie wiem czy to na potrzeby filmu, choc watpie, ale nie spotkalam sie zeby jakis nie fair byl wobec niej. nie widzimy co robia jak sa sam jak sam. co myslisz? na przyklad jak szusz daje buziaka temu swojemu lewkowi to na bank jest to takie wymuszone😂 ale u karo nie wiem. zreszta co ja tam wiwm, nic:p

No w sumie nie wiemy jak on ja traktuje. Nie widzialam zeby ja komplementowal na wizji, jesli juz to jej ubranie albo kolor makijazu czy paznokci, a nie ją konkretnie, ale nie ogladam wszystkich filmow wiec tez nie wiem wszystkiego 😄

Gość mysza

Najgorsze, że w oczach Darii widać podniecenie i radość przy okazji myszkowania po kosmach Karlosa😁

Gość gość
1 minutę temu, Gość mysza napisał:

Najgorsze, że w oczach Darii widać podniecenie i radość przy okazji myszkowania po kosmach Karlosa😁

A to kosmetyki sa tylko dla kobiet? Aha, no tak... Mamy równouprawnienie i XXI wiek

Gość 222

tiny. pl/t4sqr

Nie no, malusieńką ma tą twarz XD

Jakby się ktoś dziwił, że maski nie starcza

Gość anonimowa

Czy Karlos blokuje ludzi na Insta za polubienie czyjegoś komentarza, który mówi o złych składnikach w kosmetykach?

Ostatnio nie mogę jej wyszukać na Insta, bo wyskakuje, że nie znaleziono użytkownika

Gość Rety
1 godzinę temu, Gość anonimowa napisał:

Czy Karlos blokuje ludzi na Insta za polubienie czyjegoś komentarza, który mówi o złych składnikach w kosmetykach?

Ostatnio nie mogę jej wyszukać na Insta, bo wyskakuje, że nie znaleziono użytkownika

No to na bank Cię zablokowała, hahahaha co za baba, jak dziecko. I tak się zachowuje kobieta 35 lat, która ma męża i dziecko- blokuje ludzi, bo wyrażą swoją opinie lub zgodzą się z niezbyt pochlebna opinia kogoś innego XD

Gość Kokos

Wstawiła film z kalendarzem znowu i tym razem nie rozdziawiona gęba, chyba coś dotarło 

Gość gość
4 minuty temu, Gość Kokos napisał:

Wstawiła film z kalendarzem znowu i tym razem nie rozdziawiona gęba, chyba coś dotarło 

eee nastepny będzie z rozdziawem. Przecież to jest materiał na mema, że ona się tym nie przejmuje. 

Pamiętajcie kochani, że dzisiaj będą dwa filmy, dwa kalendarze i dwie premiery! O 19 i o 19:30. CMOK!

Gość gość
5 godzin temu, Gość anonimowa napisał:

Witajcie kochani, bądźcie dzisiaj ze mna na premierze.

Kochani, mam dla was rozdanie, kosmetyki Pupa, blabla, kochani, pamietajcie o rozdaniu!

Kochani! Pamietajcie, że teraz widzowie z UK mogą także kupić mój dziennik z podpisem na ebay i w sklepie duni.

Na kazdej stroce filtr z piegami, wzorkami na twarzy i powiększonymi ustami. Każda sotrka zakończona posyłaniem buziaczka. W każdej obecny sztucznie przesłodzony głosik pani z domowego przedszkola. 

Gość Gość
Dnia 8.11.2019 o 09:56, Gość gość napisał:

Ona otwiera po jednym kalendarzu na każdy dzień przez 2,5 miesiąca. To jest 10 tygodni, 70 dni, 70 kalendarzy. Plus czasami otwiera kilka, jeśli są małe i tanie. Czyli około 100 kalendarzy. W każdym średnio 20 produktów, czyli 2000 pierdółek, każda zafoliowana. Twoim zdaniem to jest nic?

Ty kompletnie nie zrozumiałaś co napisałam w komentarzu. Szczerze to myślę, że nawet nie chciałaś.

Gość Kokos

Zaczyna się film;

wszyscy: „Hej wszystkim, postanowiłam nagrać film o... ,ponieważ dużo osób mnie o to prosiło. Jezeli interesuje Was taka tematyka to zapraszam do oglądania dalej.

KARLOS: hej kochani (...), oczy mam pomalowane nowa paletką od (...), brwi trochę ciemniejsze, napiszcie w komentarzach na dole czy podoba wam się taki kolor, szminka z... a nie umiem jej znaleźć, ale od (...). Kolczyki z naszego sklepu, trochę droższe ale jeżeli podoba się komuś taki motyw to coś dla was, podlinkuje wam na dole, ...enkę mam od bon prixa, mierzyłam ja w holu na gorze wam się pokaże ten filmik, witam wszystkich którzy są ze mną na premierze, fajnie ze jesteście, lubię te premiery wy pewnie tez... 7minut później: NO KONIEC GADANIA PRZECHODZIMY DO FILMU TEST PALETY KOBO

Gość gość
9 minut temu, Gość Kokos napisał:

Zaczyna się film;

wszyscy: „Hej wszystkim, postanowiłam nagrać film o... ,ponieważ dużo osób mnie o to prosiło. Jezeli interesuje Was taka tematyka to zapraszam do oglądania dalej.

KARLOS: hej kochani (...), oczy mam pomalowane nowa paletką od (...), brwi trochę ciemniejsze, napiszcie w komentarzach na dole czy podoba wam się taki kolor, szminka z... a nie umiem jej znaleźć, ale od (...). Kolczyki z naszego sklepu, trochę droższe ale jeżeli podoba się komuś taki motyw to coś dla was, podlinkuje wam na dole, ...enkę mam od bon prixa, mierzyłam ja w holu na gorze wam się pokaże ten filmik, witam wszystkich którzy są ze mną na premierze, fajnie ze jesteście, lubię te premiery wy pewnie tez... 7minut później: NO KONIEC GADANIA PRZECHODZIMY DO FILMU TEST PALETY KOBO

niedługo ten wstęp będzie trwał pół godziny, jak reklamy na polsacie przed filmem xd

Gość gość
29 minut temu, Gość Gość napisał:

Ty kompletnie nie zrozumiałaś co napisałam w komentarzu. Szczerze to myślę, że nawet nie chciałaś.

Nie zawinił odbiorca, tylko przekaz bo ja też to tak rozumiałam. 

Gość Gość
6 minut temu, Gość gość napisał:

Nie zawinił odbiorca, tylko przekaz bo ja też to tak rozumiałam. 

Nie ma się czym chwalić :/

Gość Gościówa
3 godziny temu, Gość Kokos napisał:

Eee, przecież na dwóch miniaturkach ma rozdziawioną gębę. Na tym męskim co 2 godz temu dodała i na tym cult beauty.

Gość Hery
3 minuty temu, Gość Gościówa napisał:

Eee, przecież na dwóch miniaturkach ma rozdziawioną gębę. Na tym męskim co 2 godz temu dodała i na tym cult beauty.

Na tym męskim ma taką gębę choćby miała powiedzieć „yyy say what?”

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.