Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość BjutiGuru

Kup ten dziennik

Polecane posty

Gość Jaja
5 godzin temu, Gość Kate napisał:

Poczytałam komentarze pod filmem i tylko jest kilka na temat tej wstrętnej reklamy. Czyżby reszta pokasowana? Fakt że film dopiero co się ukazał. 

Oczywiście, że odrazu pokasowane. 

Jak jeszcze lubiłam ogladac Karolinę to napisałam jej komentarz, jak ona to robi ze mimo, ze ma przypudrowana twarz to gdy sobie dołoży korektora w jakieś miejsce to się nie waży bo mi się odrazu skorupa robi. Nie miałam jej na celu obrazić a ta to usunęła i mnie zablokowała. Nie wiem jakim trzeba być ...ą żeby tak zrobić i jak głęboko trzeba mieć kija wsadzonego. 

A w ogóle!! Dziewczyny, widzialyscie ten filmik Weroniki Jaguś, gdzie testuje paletkę Jeffree Stara po tym, jak Karolince się kompletnie nie sprawdziła i porobila plamy? 

https://.     youtu.be/. DkHLwLuqKfE

smiechu warte. Wspaniały film. Nie miała na celu jej urazić ale wyszły Karoliny zdolności makijażowe X’D oczywiście zaraz film Karoliny z testem tej palety zniknął. A pod tym filmem Weroniki jest pełno prześmiewczych komentarzy w stronę Karoliny i widzę już minę Karo jak nie może usunąć tych komentarzy pod jej filmem hahaha

Gość Gosc

Serio? Film z rutyna DO BIURA??? Ona jest niezle wywalona na swoja orbite, zobaczylam tylko do momentu kawki od mezusia mlodszego i wylaczylam. Wczoraj zreszta zobaczylam ich wspolne otwieranie kalendarza...i braklo mi slow

Gość Gosc

ONA MUSI TLUMACZYC FIRMOM JAK SIE ROBI REKLAMY XDDDDDD TO MNIE ROZWALILO HAHAHA

Gość Rypp
8 minut temu, Gość Gosc napisał:

Serio? Film z rutyna DO BIURA??? Ona jest niezle wywalona na swoja orbite, zobaczylam tylko do momentu kawki od mezusia mlodszego i wylaczylam. Wczoraj zreszta zobaczylam ich wspolne otwieranie kalendarza...i braklo mi slow

HAFAHCAHAGAFA

nie mogę na nią patrzec 

Gość Rypp

Widze ze nieprzychylne komentarze z chamską reklamą są dalej. Ciekawe za ile ich nie będzie. 

Karolina- strać się już z tego youtuba bo się tylko pogrążasz. Nie jest Ci wstyd, ze robisz z siebie wariatkę na cała Polskę?

Gość Yyy

Karolina w tej stylizacji i włosach w tym biurze wyglada jak ciotka klotka na imieninach babci 

Gość Taka prawda

Weronika Jaguś to słup reklamowy co film to reklama nie przepuści żadnej okazji żeby zarobić,oferuje najgorsze badziewie i szajs 

Gość Gościówa
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

ONA MUSI TLUMACZYC FIRMOM JAK SIE ROBI REKLAMY XDDDDDD TO MNIE ROZWALILO HAHAHA

Hahaahha taak, też yebłam jak to usłyszałam xD Ale ona w tym filmie mówiła też, że dziwi się innym laskom, że specjalnie kręcą filmy z jakimś produktem pr, żeby go przetestować i zareklamować. A przecież można go wpleść w poranną rutynę 😅😅 i proszę, jest reklama laptopika.

Laaaski, my się nie znamy przecież na reklamie😂😂

Gość Pola
3 godziny temu, Gość Taka prawda napisał:

Weronika Jaguś to słup reklamowy co film to reklama nie przepuści żadnej okazji żeby zarobić,oferuje najgorsze badziewie i szajs 

Może i słup reklamowy, nie oglądam tej małolaty ale przytoczyłam filmik, który jest mistrzostwem świata. Nikt o niego nie prosił ale każdy potrzebował XD 

Gość JAkajaj

NIE MA JUŻ NEGATYWNYCH KOMENTARZY POD JEJ GRWM DO BIURA, ZE CHAMSKA REKLAMA LAPTOPA

BOZE

co 

z a 

durna 

baba XDDDDD

Gość JAkajaj

Kasowanie komentarzy opanowała już do perfekcji, niech sobie kanał usunie

Gość gosc

przecież to nawet nie ona kasuje tylko mediakraft

Gość babola

ale cyrk 😄 Karlos jak zawsze w formie, gazela reklamy 

Gość gość

Faktycznie pousuwała negatywne komentarze....co za bździągwa. A przy komentarzach typu "ciu ciu ciu" milutkich tak, że rzygam tęczą - serduszko Karlosa jest. Jakby inaczej 🤨

Gość Rety

10 latka jej napisze, ze ja kocha to polubi komentarz ale jak ktoś jej zwróci grzecznie uwagę to już komentarza nie ma XD

Gość gość

Nie podoba mi się jej stylizacja.Ta koszula nie wygląda profesjonalnie, na pewno nie w połaczeniu z takim kucykiem. Gdyby mi na spotkaniu ktoś wyskoczył w takim stroju, czułabym zgrzyt. 

Gość Poa
47 minut temu, Gość gość napisał:

Nie podoba mi się jej stylizacja.Ta koszula nie wygląda profesjonalnie, na pewno nie w połaczeniu z takim kucykiem. Gdyby mi na spotkaniu ktoś wyskoczył w takim stroju, czułabym zgrzyt. 

Uważam dokładnie tak samo. Wyglada jak przedszkolanka na przedstawieniu na jasełkach. 

No cóż, nie od dzisiaj wiadomo ze jej kanał „stylizacje” wziął się z d0py bo gustu ona nie ma kompletnie. Ma tyle ładnych ubran z tych „mierzymy” a ubiera się w jakieś szmaty i kombinuje jak koń pod górkę z tym dobieraniem, wsadzaniem to w spodnie/ spódnice. Zachowuje się jak stara baba.

Gość Dory

Nie wiem, czy ktokolwiek zauwazyl z was jedna rzecz. Nigdy o tym nigdzie chyba nie widzialam, ale Karlos zawsze pokazuje nogi z boku, bo ma koszmarnie krzywe nogi. Tu nie tylko chodzi o ich grubosc, celulit, ale o to, ze sa obrzydliwie krzywe. I to tak, ze jak stoi przodem, to jest tak, ze od gory leci noga i w okolcach kolana sie rozklada i to tak ohydnie, ze szkoda slow. Widzialam ja na zywo na ulicy w spodnicy. Koszmar. Nic dziwnego, ze zawsze z góry pokazuje, z boku. żałosne. 

Gość aaa
13 godzin temu, Gość Taka prawda napisał:

Jak pół youtuba, a KArolina jest w tym królową i robi jeszcze chamskie reklamy i myśli, że ludzie to kupia. A z filmem z ta paleta pokazala, ze Karo nawet malować się nie umie.

Gość Gość
23 minuty temu, Gość Dory napisał:

Nie wiem, czy ktokolwiek zauwazyl z was jedna rzecz. Nigdy o tym nigdzie chyba nie widzialam, ale Karlos zawsze pokazuje nogi z boku, bo ma koszmarnie krzywe nogi. Tu nie tylko chodzi o ich grubosc, celulit, ale o to, ze sa obrzydliwie krzywe. I to tak, ze jak stoi przodem, to jest tak, ze od gory leci noga i w okolcach kolana sie rozklada i to tak ohydnie, ze szkoda slow. Widzialam ja na zywo na ulicy w spodnicy. Koszmar. Nic dziwnego, ze zawsze z góry pokazuje, z boku. żałosne. 

Grubym ludziom się tak iksuja. To masz na myśli? 

Gość Ggg
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Grubym ludziom się tak iksuja. To masz na myśli? 

Dokładnie, grubi ludzie tak mają. Wcale się nie dziwie ze Karolinka je ukrywa. To, że się pręży w „mierzymy” to już wszyscy wiemy. 

W sumie szkoda, ze ją tak natura pokarała. Ta kobieta w ogóle nie jest kobieca. Podobają mi się tylko jej włosy

Gość Dory

Nieee, nie chodzi o iksowanie u grubych ludzi. Ona naprawdę ma KRZYWE te nogi. Takie niekształtne. Okropnie to wygląda. Serio, widać było, że nawet jakby były chudsze te nogi, nadal byłyby bardzo krzywe. Jak chodzi, to wygląda jakby zamiatała nimi na boki. 

Gość gość
51 minut temu, Gość Dory napisał:

Nieee, nie chodzi o iksowanie u grubych ludzi. Ona naprawdę ma KRZYWE te nogi. Takie niekształtne. Okropnie to wygląda. Serio, widać było, że nawet jakby były chudsze te nogi, nadal byłyby bardzo krzywe. Jak chodzi, to wygląda jakby zamiatała nimi na boki. 

To jest trochę chamskie, bo o ile z cerą, włosami, tuszą może coś zrobić, to z krzywymi nogami nie zrobi nic. 

Gość noi

Karo i Darek to najbardziej smutna para na YT. Karo - chowa się na zdjęciach za ludźmi, na siłę wycina się w lustrze, pewnie jest wściekła jak wychodzą na jaw niektóre jej niekorzystne ujęcia na story innych lasek a Darek musi cały czas pilnować żeby mieć głowę odchyloną żeby mu tej łysiny nie było widać. Nie potrafię sobie wyobrazić jak wygląda ich ustawianie do "spontanicznego" zdjęcia gdy ktoś poprosi na mieście, może odmawiają? Weszłam kiedyś w oznaczenia Karo na instagramie i na palcu jednej ręki można zliczyć zdjęcie z jakimś fanem. Mają dużą widownię i serio nikt z tych dzieci nie chce sobie z nimi robić zdjęć i się nimi pochwalić na insta? Wątpię. 

Gość Pola
30 minut temu, Gość noi napisał:

Karo i Darek to najbardziej smutna para na YT. Karo - chowa się na zdjęciach za ludźmi, na siłę wycina się w lustrze, pewnie jest wściekła jak wychodzą na jaw niektóre jej niekorzystne ujęcia na story innych lasek a Darek musi cały czas pilnować żeby mieć głowę odchyloną żeby mu tej łysiny nie było widać. Nie potrafię sobie wyobrazić jak wygląda ich ustawianie do "spontanicznego" zdjęcia gdy ktoś poprosi na mieście, może odmawiają? Weszłam kiedyś w oznaczenia Karo na instagramie i na palcu jednej ręki można zliczyć zdjęcie z jakimś fanem. Mają dużą widownię i serio nikt z tych dzieci nie chce sobie z nimi robić zdjęć i się nimi pochwalić na insta? Wątpię. 

Zgadzam się. Bardzo smutni ludzie. Natura z nich zakpiła i są strasznymi szkaradami. Gdy ktoś pokazuje, że jakaś część jego ciała mu się nie podoba to druga osoba jeszcze bardziej zwraca na nią uwagę. Karlos ma przeogromne kompleksy i jej wyginanie się, prężenie, zasłanianie się, tylko to uwydatnia. Gdyby zachowywala się normalnie to nikt by się nie naśmiewał z jej figury. Maxineczka tez jakoś nie jest szczupła, bo jest kawał baby i ma czym oddychać i na czym siadać a mimo to jakoś nie zauważyłam, żeby się ukrywała. Dlatego nikt jej tego nie wytyka. 

A Darek... No dobra, może 30stki jeszcze nie ma (nie wiem), w każdym razie jest młody i to, ze łysieje... No cóż, geny, po prostu, tak się zdarza. Ale nikt by nie patrzył na to, gdyby zachowywali się normalnie, zaakceptowali swoje mankamenty i nabrali dystansu do siebie. 

A Karlos jak się oddala w „mierzymy” to się pręży jak dzika kuna i gdy wraca do biurka to kręci tymi biodrami i wciąga brzuch, wyglada jakby miała skrzywienie kręgosłupa, uczyła się chodzić na szpilkach i miała stos książek na głowie żeby chodzić prosto. Ludzie to widza. Przykre jest to, ze ludzie w jej wieku maja już takie doświadczenia, ze zazwyczaj maja gdzieś hejty. A ona nie ma. Kobieta ma 35 lat i boli ja, gdy osoba 10-15lat młodsza zwróci jej uwagę, ze chociażby ten strój nie pasuje do jej figury. Wyrazi swoją opinie. Ona ja blokuje i kasuje komentarz w pi8du. Tak się zachowuje dojrzała kobieta? 

Tak btw wydaje mi się, ze w szkole jej nikt nie lubial. Miała jedna koleżankę- dziwaczkę/ wszyscy je mieli za dziwaczki i jak jej kolezanki nie było w szkole to ta siedziała smutna, sama w ławce 

Gość Gość
6 minut temu, Gość Pola napisał:

Zgadzam się. Bardzo smutni ludzie. Natura z nich zakpiła i są strasznymi szkaradami. Gdy ktoś pokazuje, że jakaś część jego ciała mu się nie podoba to druga osoba jeszcze bardziej zwraca na nią uwagę. Karlos ma przeogromne kompleksy i jej wyginanie się, prężenie, zasłanianie się, tylko to uwydatnia. Gdyby zachowywala się normalnie to nikt by się nie naśmiewał z jej figury. Maxineczka tez jakoś nie jest szczupła, bo jest kawał baby i ma czym oddychać i na czym siadać a mimo to jakoś nie zauważyłam, żeby się ukrywała. Dlatego nikt jej tego nie wytyka. 

A Darek... No dobra, może 30stki jeszcze nie ma (nie wiem), w każdym razie jest młody i to, ze łysieje... No cóż, geny, po prostu, tak się zdarza. Ale nikt by nie patrzył na to, gdyby zachowywali się normalnie, zaakceptowali swoje mankamenty i nabrali dystansu do siebie. 

A Karlos jak się oddala w „mierzymy” to się pręży jak dzika kuna i gdy wraca do biurka to kręci tymi biodrami i wciąga brzuch, wyglada jakby miała skrzywienie kręgosłupa, uczyła się chodzić na szpilkach i miała stos książek na głowie żeby chodzić prosto. Ludzie to widza. Przykre jest to, ze ludzie w jej wieku maja już takie doświadczenia, ze zazwyczaj maja gdzieś hejty. A ona nie ma. Kobieta ma 35 lat i boli ja, gdy osoba 10-15lat młodsza zwróci jej uwagę, ze chociażby ten strój nie pasuje do jej figury. Wyrazi swoją opinie. Ona ja blokuje i kasuje komentarz w pi8du. Tak się zachowuje dojrzała kobieta? 

Tak btw wydaje mi się, ze w szkole jej nikt nie lubial. Miała jedna koleżankę- dziwaczkę/ wszyscy je mieli za dziwaczki i jak jej kolezanki nie było w szkole to ta siedziała smutna, sama w ławce 

Karlos się tak kiedyś nie zachowywał, dopiero jak się przykleiła do dg to zaczęła "puchnąć" w oczach, garbić się, chować za innymi

Gość Hhg

Pod nowym filmem Lancome sporo komentarzy, że premiery a zbędne. I że zbędne jest opowiadanie co na sobie ma. Popieram. 

Gość Maja
5 minut temu, Gość Hhg napisał:

Pod nowym filmem Lancome sporo komentarzy, że premiery a zbędne. I że zbędne jest opowiadanie co na sobie ma. Popieram. 

Nie wiem po cholerę w ogóle były te premiery? Kto z tych dzieciaków wierzy, że to ona sama była z nimi na tej premierze i pisała z nimi? To pewnie ktoś z Mediakraftu. A druga sprawa- tak, zbędne jest jej 10 minutowe pierdzielenie co ma na sobie, czym ma zrobiony makijaż i jaka biżuterię ma ze swojego sklepu.

uwaga- komentarzy o tej treści już jutro nie będzie bo pousuwa :- )

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.