Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rozsądna

Ci czuje facet zakochany w zajętej babeczce?tylko bez ściemy

Polecane posty

Gość Zakochany
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Masz szczęście. Wpakowałbyś się w niezłe bagno. Człowiek, który nie lubi sam siebie innych ludzi wprost nienawidzi. Dziękuj losowi. Dorośniesz, zmądrzejesz, zrozumiesz

Nie do końca. Tutaj chodzi o to, ze zawsze była poniżana i nie wyrobiła w sobie wartości siebie. Dlatego ma siebie za gorszą, za nieudacznika, choć jest wręcz przeciwnie. Stąd też nie chce być z kimś takim jak ona bo kto chce być z nieudacznikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Zakochany napisał:

Nie do końca. Tutaj chodzi o to, ze zawsze była poniżana i nie wyrobiła w sobie wartości siebie. Dlatego ma siebie za gorszą, za nieudacznika, choć jest wręcz przeciwnie. Stąd też nie chce być z kimś takim jak ona bo kto chce być z nieudacznikiem.

Kto ma siebie za gorsza ne klei się do nowopoznanego faceta na imprezie. Daruj sobie takie teksty, bo nic nie mają wspólnego z realem. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochany
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Kto ma siebie za gorsza ne klei się do nowopoznanego faceta na imprezie. Daruj sobie takie teksty, bo nic nie mają wspólnego z realem. 😕

A kto powiedział, że klei się do nowo poznanego faceta na imprezie.  Wcześniej napisałem, ze tylko rozmawiają przez tel., ale dla mnie to i tak już za dużo. Ja tracę resztkę jej, która mi została, jestem wyeksploatowany i nie mam siły dłużej walczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Zakochany napisał:

A kto powiedział, że klei się do nowo poznanego faceta na imprezie.  Wcześniej napisałem, ze tylko rozmawiają przez tel., ale dla mnie to i tak już za dużo. Ja tracę resztkę jej, która mi została, jestem wyeksploatowany i nie mam siły dłużej walczyć.

Siana se daj zakłamańcu😝

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochany
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Siana se daj zakłamańcu😝

Przykład wypowiedzi na bardzo wysokim poziomie. Jak nie chcesz pomóc to przynajmniej nie obrażaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bswbxjdnjxnsjzkxnd
13 minut temu, Gość Zakochany napisał:

A kto powiedział, że klei się do nowo poznanego faceta na imprezie.  Wcześniej napisałem, ze tylko rozmawiają przez tel., ale dla mnie to i tak już za dużo. Ja tracę resztkę jej, która mi została, jestem wyeksploatowany i nie mam siły dłużej walczyć.

No to nie walcz jejku niech inny skorzysta ten bardziej waleczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Zakochany napisał:

Przykład wypowiedzi na bardzo wysokim poziomie. Jak nie chcesz pomóc to przynajmniej nie obrażaj.

Ok, przepraszam.  Przestań kręcić, bo sobie szkodzisz  przede wszystkim, odbierasz sobie odwagę życia w prawdzie i możliwość życia dla siebie, zgodnego z twoimi potrzebami. Lepiej? 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochany
22 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ok, przepraszam.  Przestań kręcić, bo sobie szkodzisz  przede wszystkim, odbierasz sobie odwagę życia w prawdzie i możliwość życia dla siebie, zgodnego z twoimi potrzebami. Lepiej? 😏

Dużo lepiej. Dzięki to jest wsparcie dające siłę.  Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochany
25 minut temu, Gość Bswbxjdnjxnsjzkxnd napisał:

No to nie walcz jejku niech inny skorzysta ten bardziej waleczny

Trzy lata walczyłem o nią, bez rezultatu. Na byle wspomnienie jej o moich uczuciach dostaje nerwów. Ostatnio kazała mi wyjść.  On nie jest bardziej waleczny, po prostu jest nowy, ma czystą kartę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×