Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamila.k160

Pomoc

Polecane posty

Kochałm się z chlopakiem. On wcześniej ok 2 godzin przed masturbował się. W sumie włożył go tylko na chwilę po czym wyszedł i założył prezerwatywę. Skończył już w prezerwatywie. Według kalendarza w tym dniu miałam owulację. Czy mogłam zajść w ciążę? Jak duże jest ryzyko? Czy jego plemniki mogły przeżyć na penisie? Nie wiem czy po masturbacji go umył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Velvet, nie strasz dziewczyny. Nie widzisz, że ma tylko 16 lat? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Velvet? W jakim wieku straciłeś prawiczy wianuszek?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jegomość

Daj spokój Ajrone, toż to najstarsze redakcyjne prowo, powtarzane regularnie od kilkunastu lat, a ty reagujesz jakbyś wierzył że to prawdziwa historyjka 😩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie 16 lat tylko 19. I poważnie pytam jak duże może być ryzyko. Jeśli takowe jest. Widzę że tylko panowie się udzielają nie mając nic sensownego do przekazania. Jestem zła na chłopaka bo dopiero po wszystkim mi się przyznał że wcześniej się masturbował. Gdybym wiedziała nie pozwoliła bym mu nawet mnie dotknąć bez gumki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To jeszcze gorzej Kamila. Masz 19 lat i nic nie wiesz o plemnikach? Plemnik potrafi przeżyć w pochwie do ośmiu dni. Ryzyko jest zawsze, ale w przypadku który opisałaś jest zerowe. Śpi spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że w dogodnych warunkach może żyć długo. Pytanie czy po tych dwóch godzinach na pewno nie zostawił mi jakiegoś swojego kolegi z ogonkiem. W sieci są różne opinie na ten temat. Zabiję go jeśli tak. Już ma szlaban na seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

I dobrze, że ma szlaban. Może facet się ogarnie... Może zrób sobie test, bo oczami wyobraźni już widzisz plemnika jak małego człowieczka i pieluchy, wózek, bezsenne noce, obrzmiałe piersi, podkrążone oczy, tapir na głowie, 500+, ślub i obowiązki, xd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Kamila.k160 napisał:

Wiem że w dogodnych warunkach może żyć długo. Pytanie czy po tych dwóch godzinach na pewno nie zostawił mi jakiegoś swojego kolegi z ogonkiem. W sieci są różne opinie na ten temat. Zabiję go jeśli tak. Już ma szlaban na seks.

W dogodnych warunkach, tzn.w pochwie. Rozumiesz różnicę? Nie zajdziesz w ciążę.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×