Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Nagle omdlenia a nerwica jak sobie z nim mi radzić?

Polecane posty

Gość Gosc

Mam tak że czasem nagle zdazy mi się omdlenie szczególnie jak się zdenerwuje po prostu odpływam...Jak mam gdzieś wychodzić ....wyniki badań mam w normie...Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Bierz tab. uspokajajace, ale nie codziennie, tylko jak musisz gdzies wyjsc cos waznego zalatwic. Destresan Max z Oleofarm jest bez recepy (ziola i magnez) i bardzo dobrze dziala. Lekarz rodzinny moze przepisac witamine PP. Poza tym polecam brac regularnie magnez z B6 (organiczny, np MagMax B6 z Olimpu). Nerwica czesto sie bierze z nadmiaru kofeiny (kawa, mocna herbata) i wyplukanego magnezu. Poza tym postaraj sie wyeliminowac czynniki przez ktore sie denerwujesz. Jesli sa to np osoby ktore cie regularnie krytykuja i ponizaja, to postaraj sie je odciac, wyprowadz sie od nich i ukroc kontakt. Jesli praca, szkola to moze pora je przemyslec i zmienic, bo to byc moze nie fach lub kierunek dla ciebie. Pociesze cie, ze sporo ludzi ma nerwice w wieku okolo 30 lat. Z czasem mija i objawy somatyczne ustepuja. Ja mam ja na szczescie za soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Omdlenia mi sie nie zdarzaly, ale za to nie moglam swobodnie mowic bo powietrze zle lapalam i przez to sie jakalam, robily mi sie czerwone plamy na szyi, dekolcie i przedramionach, pekaly naczynka ze nogi i rece mialam w rozleglych wybroczynach i sincach jak by mnie ktos bil (nawet na palcach mi sie robily). Trwalo to kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

I okropne drzenie dloni i czesto glosu tez mnie nekalo latami w syt. nawet bardzo lekko stesujacych.

Postaraj sie poza tabl. myslec w takich trudnych syt. "wale to, co bedzie to bedzie, za jakis czas lub za pare lat i tak nikomu nie bedzie zalezec, wszyscy zapomna".  Nie analizuj wszystkiego co mowisz lub powiedzialas. Mysl tak jakby cie niedlugo i tak mialo nie byc, to co sie bedziesz przejmowac (nie to, ze ci tego zycze, tylko wiesz rozne wypadki, choroby sie czasem niespodziew. zdarzaja i mnie ta swiadomosc akurat bardzo pomogla i nadal pomaga w trudnych sytuacjach). To jest troche tak, ze idziesz na zywiol, co bedzie to bedzie i nie warto sie scierac, bo nikt nie wie ile mu czasu zostalo, a ludzie i tak zapomna. Nie chodzi o to, zebys byla nieodpowiedzialna i nieprzygotowywala sie lub niewywiazywala z obowiazkow, ale zebys nie analuzowala za bardzo, nie starala sie zeby wszystko bylo zawsze perfekc. (szczegolnie jak masz dodatkowo OCD, czyli nerwice natrectw).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Powodzenia i przytulam! Wyjdziesz z tego. Zmien styl zycia, srodowisko (szczegolnie okropnych ludzi), diete (ogranicz kofeine, z herbata i Cola wlacznie, no i tauryne czyli napoje energet.), pij ziola uspokajaj., bierz magnez, mysl tak jakby juro mial sie skonczyc swiat, nie rozmyslaj nad tym jak cie ktos tam odebral w czasie rozmowy, co kto o tobie mysli i nie dziel wlosa na troje. Dasz rade! Pamietaj, jak nie ty to kto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×