Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Anih

tęczowy chrzest

Polecane posty

Gość Gosc

No i? Ma jaki chciała. Ty swojemu bombelkowi możesz zrobić z tematem przewodnim kupy jeśli chcesz 

Gość gosc

Może upadłam na łeb, ale mi się podobało - to co najwazniejsze działo się w kościele. Nie muszą się obżerać później w domu. Przyszykowała jakieś przekąski , zaprosiła tylko najbliższą rodzinę (11 osób w sumie z nią Lolkiem i dziecmi) i tyle. Zdrowe podejście. A w Polsce to wciąż trzeba wielkie przyjęcia robić, z kilkoma daniami..

Gość Gosc
57 minut temu, Gość gosc napisał:

Może upadłam na łeb, ale mi się podobało - to co najwazniejsze działo się w kościele. Nie muszą się obżerać później w domu. Przyszykowała jakieś przekąski , zaprosiła tylko najbliższą rodzinę (11 osób w sumie z nią Lolkiem i dziecmi) i tyle. Zdrowe podejście. A w Polsce to wciąż trzeba wielkie przyjęcia robić, z kilkoma daniami..

Przekąski na pewno zrobiły furorę 😂

Gość gość
16 minut temu, Gość Gosc napisał:

Przekąski jak przekąski - typowe dla Francji. Raczej nikogo nie zdziwiły czy nie zniesmaczyły, tak tam wygląda aperitif. Zresztą wybierzesz się do pierwszego lepszego francuskiego supermarketu i zobaczysz ilość tego typu przekąsek to może zrozumiesz.

Gość Gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Przekąski jak przekąski - typowe dla Francji. Raczej nikogo nie zdziwiły czy nie zniesmaczyły, tak tam wygląda aperitif. Zresztą wybierzesz się do pierwszego lepszego francuskiego supermarketu i zobaczysz ilość tego typu przekąsek to może zrozumiesz.

Nie zrozumie, bida umysłowa przywykła że  jak nie wisi pęto kiełby u powały to chrzest nie ważny

Gość gość
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Nie zrozumie, bida umysłowa przywykła że  jak nie wisi pęto kiełby u powały to chrzest nie ważny

Tu nie chodzi o to, żeby kogoś obrazić.

Ale warto, żeby niektórzy mieli bardziej otwarty umysł i nie myśleli, że cały świat działa na takich samych zasadach co Polska. We Francji nikt się po łokcie nie urabia żeby przygotować imprezę dla gości. Czasem urządza się sam aperitif, czyli ludzie dostają jakieś krakersy, chipsy, pomidorki i kiełbaski, a później rozchodzą się do domu i nikt się nie obraża czy oburza.

Gość Ania
1 godzinę temu, Gość Bababa napisał:

To już trzeci temat o Julii, ogarnijcie się 

kasują tematy :( a ten ma chwytliwą nazwę 

Gość Gosc
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Hahahah... sama się nakręciłeś z tymi przekąskami.

Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

A wiesz o tym, ze jest cos miedzy pętem kiełbasy, a pomidorkami koktajlowymi w kubeczku? 

Gość Gosc
15 minut temu, Gość Gosc napisał:

A wiesz o tym, ze jest cos miedzy pętem kiełbasy, a pomidorkami koktajlowymi w kubeczku? 

O hui ci chodzi? Zaprosili cię na chrzciny i się nie najadłaś czy jak? Zrozum cymbale że tylko na polskiej wiosce ludzie obżerają się jak świnie na imprezach okolicznościowych

Gość Gosc
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Tu nie chodzi o to, żeby kogoś obrazić.

Ale warto, żeby niektórzy mieli bardziej otwarty umysł i nie myśleli, że cały świat działa na takich samych zasadach co Polska. We Francji nikt się po łokcie nie urabia żeby przygotować imprezę dla gości. Czasem urządza się sam aperitif, czyli ludzie dostają jakieś krakersy, chipsy, pomidorki i kiełbaski, a później rozchodzą się do domu i nikt się nie obraża czy oburza.

Mieszkałam w Hiszpani i Niemczech i tak samo, kanapusia na stojaka dwa czipsy  fotka przy balonach i po imprezie. Tylko w Polsce ludzie tracą życie nna krojenie wędlinek w plasterki i ustrajanie sałatą

Gość Gosc
36 minut temu, Gość Gosc napisał:

O hui ci chodzi? Zaprosili cię na chrzciny i się nie najadłaś czy jak? Zrozum cymbale że tylko na polskiej wiosce ludzie obżerają się jak świnie na imprezach okolicznościowych

A Ty dalej masz problemy ze zrozumieniem komentarza. Tępa łycho.

Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Dokładnie. A jeszcze te Julii gadanie, zeee ma tyle przygotowań 🙈😜

Gość gość
4 godziny temu, Gość gosc napisał:

Przyszykowała jakieś przekąski , zaprosiła tylko najbliższą rodzinę (11 osób w sumie z nią Lolkiem i dziecmi) i tyle.

Skąd nazbierała 11?

Gość gość
14 minut temu, Gość Gosc napisał:

A Ty dalej masz problemy ze zrozumieniem komentarza. Tępa łycho.

Szkoda odpowiadać. To ta ordynarna prostaczka z wiechciem zza cholewy, co lata po wszystkich wątkach i pluje.

Gość gość

Nie wie. Na głuchej podlaskiej wsi ino tak robio.

Gość gość
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Nikt się raczej niczego innego nie spodziewał.

Gość gość
3 godziny temu, Gość gość napisał:

Ach, bo to przecież rodowita Francuzka... wychowana na dworze Ludwika XVI.

Gość Gość

Dodała na IG post z okazji dnia dziecka utraconego, a tam prócz zdjęcia pozytywnego testu fota z dziwna niby sexy pozą w bikini i kolejne zdjęcie wydęte usta a w rękach wenflony xD co to ma być w ogóle 

Gość Gosc
45 minut temu, Gość gość napisał:

Szkoda odpowiadać. To ta ordynarna prostaczka z wiechciem zza cholewy, co lata po wszystkich wątkach i pluje.

I kto tu jest ordynarny?

Gość Gość

Ciekawe jak ma się zdjęcie w bikini do poronienia, ona ma jednak coś nie po kolei w głowie.... Jeśli miało to oznaczać, że w tamtym czasie była super szczęśliwa ( bo jest uśmiechnięta na tym zdjęciu) to mogła dodać jakiekolwiek inne zdjęcie tylko, że w ubraniu.. 

Gość gosc
5 godzin temu, Gość Gosc napisał:

A mi się to podobało, że nie urabiała się z jakimiś obiadami z okazji chrztu. Jak napisałam - najważniejsze było w kościele i po to przyszli goście a nie żeby się obeżreć póżniej, jak to jest w polsce. 

46 minut temu, Gość Gość napisał:

Ciekawe jak ma się zdjęcie w bikini do poronienia, ona ma jednak coś nie po kolei w głowie.... Jeśli miało to oznaczać, że w tamtym czasie była super szczęśliwa ( bo jest uśmiechnięta na tym zdjęciu) to mogła dodać jakiekolwiek inne zdjęcie tylko, że w ubraniu.. 

Też tego nie rozumiem. Bo która z Was wpadłaby na to by robić sobie zdjęcia z wenflonami po stracie dziecka? Albo, że partner trzyma was za rękę? Czy w takich chwilach myśli się o aparacie i wspomnieniach, gdzie ten żal i rozpacz? Nie wspomnę o ordynarnej reklamie testu ciążowego. Ciekawe że inna jutuberka użyła dokładnie tego samego nagrywając relację na żywo z kibla gdy lała na niego...

Ok, reklama to reklama ale w takim dniu wciskać reklame? Zarobić na nieszcześciu? Zdjęcia w bikini nie rozumiem już wcale. Może to było tu przed lub po poczęciu? 

Gość Gość
28 minut temu, Gość gosc napisał:

A mi się to podobało, że nie urabiała się z jakimiś obiadami z okazji chrztu. Jak napisałam - najważniejsze było w kościele i po to przyszli goście a nie żeby się obeżreć póżniej, jak to jest w polsce. 

Też tego nie rozumiem. Bo która z Was wpadłaby na to by robić sobie zdjęcia z wenflonami po stracie dziecka? Albo, że partner trzyma was za rękę? Czy w takich chwilach myśli się o aparacie i wspomnieniach, gdzie ten żal i rozpacz? Nie wspomnę o ordynarnej reklamie testu ciążowego. Ciekawe że inna jutuberka użyła dokładnie tego samego nagrywając relację na żywo z kibla gdy lała na niego...

Ok, reklama to reklama ale w takim dniu wciskać reklame? Zarobić na nieszcześciu? Zdjęcia w bikini nie rozumiem już wcale. Może to było tu przed lub po poczęciu? 

Poroniłam 2razy, i nie mam żadnego zdjęcia ani postu nigdzie wystawionego, pewnie jestem dziwna.... 

Gość gosc
29 minut temu, Gość Gość napisał:

Poroniłam 2razy, i nie mam żadnego zdjęcia ani postu nigdzie wystawionego, pewnie jestem dziwna.... 

Podejrzewam, że żadna normalna kobieta nie robi sobie wtedy ŻADNYCH zdjęć na pamiątkę tych chwil, nawet takich "dla siebie". Eh... Julka chyba jest uzależniona od sm. Choć może to juciub, fejm i lajki tak wypiera mózg? Jest taka parka co nagrywała w szpitalu przed zabiegiem w którym ta dziewczyna miała być "wyczyszczona" gdy straciła ciążę. Ludziom wali na dekiel naprawdę. 

Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Jesteś normalna, „teci”, którzy wstawiają takie zdjęcia mają zamroczone mózgi i zero rozumu. Tak rozpaczała po tej stracie, taka tragedia, nie mogła stać na nogach, Lolek ją zanosił pod prysznic, ale zdjęcia trzeba było w takich smutnych chwilach zrobić. No .... 

Gość Gosc
45 minut temu, Gość gosc napisał:

Podejrzewam, że żadna normalna kobieta nie robi sobie wtedy ŻADNYCH zdjęć na pamiątkę tych chwil, nawet takich "dla siebie". Eh... Julka chyba jest uzależniona od sm. Choć może to juciub, fejm i lajki tak wypiera mózg? Jest taka parka co nagrywała w szpitalu przed zabiegiem w którym ta dziewczyna miała być "wyczyszczona" gdy straciła ciążę. Ludziom wali na dekiel naprawdę. 

A Ja zrobiłam i nie żałuje. Zdjęcie ręki w której trzymam ost usg 5d dziecko miało 12 tyg wiec ręce nogi całe ciałko było widać. Oczywiscie nigdzie tego nie wstawiałam ale mam, dla siebie. 

Gość Gosc
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Dodała na IG post z okazji dnia dziecka utraconego, a tam prócz zdjęcia pozytywnego testu fota z dziwna niby sexy pozą w bikini i kolejne zdjęcie wydęte usta a w rękach wenflony xD co to ma być w ogóle 

Hahaha sama jesteś wenflon. 
plastry ma rękach po pobieraniu krwi, pewnie betę robiła. A zdjęcie w stroju podejrzewam że o brzuszek chodzi, ona w tamtym okresie ćwiczyła i miała płaski brzuch a na zdjeciu jest lekko zaokrąglony. Też mam z dnia bety zdjęcie I co z tego? Nie jestem vlogerką więc nigdzie tego nie wstawiałam, ale mam 🤷🏻‍♀️

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować