Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy tylko księża myślą, że ludziom w głowie tylko seks?

Polecane posty

Gość gość

Księża tak zakazują wspólnego mieszkania a nawet wspólnego wyjazdu we dwoje przed ślubem, bo uważają, że każda para od razu będzie uprawiała seks. Wy też tak uważacie?

Ja mieszkałem z dziewczyną półtora roku i w tym czasie uprawiałem z nią seks ze 3 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie dziwie się jak ludzie się kochają to chcą bliskości, ciężko się opanować wszystko kusi to dlatego. Masz dostęp prawie 24 h na dobę. Nie chce tego spłycać ale tak jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimba

Księża to niech się modlitwami zajmą i pomaganiem biednym a nie zaglądaniem ludziom między nogi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaa
1 minutę temu, Gość Bimba napisał:

Księża to niech się modlitwami zajmą i pomaganiem biednym a nie zaglądaniem ludziom między nogi!!!

Tak bo zadanie księdza to tylko modlitwa i pomoc ubogim? A nauczanie wiernych jak żyć w zgodzie z Panem Bogiem żyć w czystości to już nie? Pewnie niewiele masz wspólnego z Bogiem i Kościołem jak takie rzeczy wypisujesz. Przykre. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiądz

Księża to tylko ludzie i też im przykro, że wierni mogą, a oni nie mogą. Dlatego zrobią wszystko, żeby jak najmniej świeckich miało seks, i żeby świeccy nawet nie zawierali małżeństw, bo single częsciej chodzą do kościoła, nieważne, że się w końcu zabiją z powodu samotności. Interes KK nade wszystko. A księża są ponad prawem i tez sobie czasem zaroohają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×