Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Róża

były pisze do mnie prawie każdego dnia! Doradźcie.

Polecane posty

Gość Róża

Około miesiąc temu rozstałam się z chłopakiem. Jednak później namawiałam go , aby spróbować jeszcze raz , bo szkoda było mi roku razem. Jednak zapewniał mnie, że nie jest co do tego pewny, bo On nic nie czuje, a chciałby. Uznał , że będzie tego żałować, ale jest niezdecydowany. Poprosił mimo tego o kontakt ze mną. Jesteśmy na tej samej uczelni, mamy razem wykłady,a więc widzieliśmy się codziennie mimo bólu jaki odczuwałam. Jednak z czasem czułam się lepiej , doszło do mnie , że nie ma sensu "prosić się o uczucia". Teraz jestem zdziwiona, że wypisuje do mnie prawie każdego dnia, opowiada o jego przeżyciach i osiągnięciach, wyjazdach. W szkole potrafi mnie zawołać przy kolegach i zapytać jak mi się lekcje podobają. Kolega mi powiedział , że jeśli były pisze do mnie to znaczy, że coś jeszcze będzie. Ja jednak nie wiem co o tym sądzić.. ;/ Może ktoś miał podobną sytuację 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubełeeeeeek

Pisałem kiedyś do dziewczyny po rozstaniu i faktycznie coś jeszcze czułem , czasem do niej jeszcze pisze i lubię to robić 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża

:<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej, żebyście się już ponownie nie schodzili. Jakiś powód jego odejścia jednak był i ten powód na pewno nie przestał istnieć. Z takich ponownych historii nic dobrego nie wychodzi. Są ponowne rozstania i ponowny ból. Nawet jeśli będzie chciał, nie radzę już do niego wracać. To już nie będzie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Może nie może o tobie zapomnieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×