Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewelina

on nie płaci

Polecane posty

Gość ewelina

Mysle, ze jest po prostu bardzo skapy. Jak ma gdzies wyjsc to nie, bo po co? W domu taniej zjesc czy wypic. Ciekawe, czy da sie go jakos naprostowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina

A w sumie bardziej niz zapominanie portfela (moze zreszta telefonem tez placic), to on po prostu nie garnie sie do zaplacenia rachunku, tylko czeka az ja to zrobie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morskie klimaty

Najgorsze co może być w związku, to skąpy facet. Też miałam do czynienia z takim i był wielki problem jak bardzo zachorowałam. Z wielką łaską zawiózł mnie do lekarza i powiedział, że przeze mnie będzie musiał tankować. Nic nie kupował ale chętnie wszystko jadł. Kiedyś oznajmił że zrobi imprezę urodzinową i zaprosił parę osób. Po czym później specjalnie zrobił awanturę i wielce obrażony nie pojechał na zakupy, nie odwołał gości...wstyd jak cholera. Przemyślałam wszystko i zostawiłam go. Aż strach pomyśleć co byłoby gdybym miała z nim rodzinę....Nie uważam że facet powinien ciągle płacić za wszystko. Po prostu nie powinien być skąpy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka

Frajerka 🤣daje sie doic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie zapraszałabym go do siebie, powiedzialabym, że u mnie się nie spotkamy bo nie mam z czego żarcia zrobić i niech coś wykombinuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Leżaczek napisał:

Ja jestem skapy dusigrosz i dobrze mi z tym. 

no i nie będziesz nigdy mieć żadnej dziewczyny, ani dziewicy, ani graczki, właśnie z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dario

Ewelina masz zero szacunku do samej siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
12 godzin temu, Gość Pati25 napisał:

Dziewczyno uciekaj! Nie wiaz sie z kims takim bo Cie zniszczy. Ja mialam narzeczonego, ktory wygadywal mi pierscionek zareczynowy. Kupowalam mu prezenty, a jemu bylo szkoda na kwiatka dla mnie za 5 zl. Teraz jest moim mezem i mam to co ktos mi da, a zycia zadnego.

Widzialas jaki jest i mimo to wzielas z nim ślub? Mądra kobieta by spieprrzala od takiego. Sama sobie zniszczyłas życie. Trzeba było myśleć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaluś
3 godziny temu, Piaskun napisał:

Możesz próbować go wychowywać kupując tylko dla siebie i pytając ostentacyjnie czy on dla siebie nic nie kupi.

Moim zdaniem koleś jest beznadziejny. Jeśli jesteś z nim tylko dla seksu to możesz to ciągnąć ale na partnera to on się nie nadaje.

Moim zdaniem koleś powinien cię wywalić jak zużytą ścierkę - będziesz mu wypominać? Masz czelność? Jaki masz posag? Wyszczerbione talerze i zdechły odkurzacz? I on ma z Tobą być? Jak ja bym miał taką ścierę to bym ją dawno wywalił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccc

Dobijesz 40-tki, gry już nie będą dawać radości, mama odejdzie a ty zostaniesz sam jak palec i dostaniesz pier.dolca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość ccc napisał:

Dobijesz 40-tki, gry już nie będą dawać radości, mama odejdzie a ty zostaniesz sam jak palec i dostaniesz pier.dolca.

Za późno. Szkoda że trafił na Kafe. Bez niego było tu lepsze miejsce. Tylko robi tu spam beż wartości. Czekam aż zrobią mu w końcu bana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Graczka
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

Kobieta powinna mieć swoje pieniądze a nie patrzeć czy dusigrosz skąpy. 

A co cię to obchodzi? Ciebie to niedotyczy bo i tak nigdy nie będziesz miał dziewczyny bo jesteś chory na głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tre
14 minut temu, Gość ccc napisał:

Dobijesz 40-tki, gry już nie będą dawać radości, mama odejdzie a ty zostaniesz sam jak palec i dostaniesz pier.dolca.

Skąd taka opinia? 

Ja dobijam 30,mamusia mieszka juz od 6 lat daleko. Gierki przestały mnie bawić. I chyba powoli dostaje ...ca bo zaczelem marzyć o żonie i dzieciach. 

Jesteś jakimś psychologiem czy coś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccc

Z gier się wyrasta prędzej czy później. Świadomość mijającego czasu i marnowania go na w gruncie rzeczy bezproduktywne działanie nie pozwala się nimi cieszyć. Gdy do tego odchodzi jedyna bliska ci osoba i zostajesz samiutki na tym świecie, a to nieuniknione, to może skończyć się poważną depresją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Leżaczek napisał:

U mnie zawsze płaciły same, nie wiem gdzie są takie kobiety co wymagają płacenia za nie oprócz kafe.

13 tryn mitoman z kowbojek.pl znany tu jako leżaczek nigdy nie miał kobiety xd ten schizofrenik myśli że ma na koncie 250 tyś złotych, które zarobił sprzedając śmieci z domu na allegro xD nie traktujcie go powaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika

Od dzisiaj nie kupuj żadnego jedzenia ani alko na wieczor. Jak będzie głodny możecie coś zamówić. Głośno mu zakomunikuj jaka jest cena pizzy i ze płacicie na pół. Wiem, ze to żenujące ale z nim nie można inaczej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
13 minut temu, Leżaczek napisał:

Najlepiej też mieć kolegę czy koleżankę co też grają. Ja mam takiego jednego razem się ciągle nakręcamy w tym hobby. Slucham też podkastu o grach oni są w 3 koło 40 bez dziewczyny i grają. Oglądam sobie o grach na yt.

Kogo słuchasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Bylam ciekawa czy wymienisz kogos z tych co my słuchamy. I wymieniłeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Leżaczek napisał:

suzy lu polecam fajna jest

Masturbujesz się do niej prawiczku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha81

Dlaczego WY jestescie tacy GLUPI???Przeciez wyraznie wam to pisze juz od dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Leżaczek napisał:

nie bo to nie dziewica ale warto ją wspierać widzi na jedno oczko i szkołe rzuciła w wieku 15lat żeby grać

Czyli kaleka bez życia co się utrzymuje z atencji koniotrzepów takich jak ty. Co za syf. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autorko, czy nie znamy przypadkiem tych samych facetów? A tak serio widocznie takich skąpców jest bardzo dużo. Mój były np. zaprosił mnie do restauracji, by przed wejściem do niej spytać się, czy nie mam pożyczyć pieniędzy, bo nie ma, było dużo takich incydentów ale nie chce mi się ich opisywać. Wymiksowalam się z tej znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dzis zyjemy w matriarchacie i to kobiety placa na randkach i wiecej zarabiaja. Przeciez tego chcialyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pasi-konik
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Autorko, czy nie znamy przypadkiem tych samych facetów? A tak serio widocznie takich skąpców jest bardzo dużo. Mój były np. zaprosił mnie do restauracji, by przed wejściem do niej spytać się, czy nie mam pożyczyć pieniędzy, bo nie ma, było dużo takich incydentów ale nie chce mi się ich opisywać. Wymiksowalam się z tej znajomości.

I  pozyczylas mu ? Opisz jeszcze kilka takich incydentow posluchamy chetnie przeciez jestesmy tu anonimowo wiec mozna sie posmiac.yTak naprawde to nie wyobrazam sobie takiego prostaka ktory by mnie wykozystywal z kasy i jeszcze w innym celu... i za nic nie placil !!! Bozesz ty ze takie gowno ziemia nosi !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Nie on sie nie zmieni, albo ktos ma osobowosc albo nie, i nie oceniam go tylko po tym ze jest biedny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×