Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdegustowana19

Pokolenie facetów 25 lat i mniej jet zepsuta w kwestii sexu

Polecane posty

Gość zdegustowana19

Wszyscy partnerzy, których poznaję wymagają ode mnie ostrego seksu analnego, facefuck z dopychaniem najlepiej żebym się dławiła i dusiła, nie wspomnę, że każdy jeden marzy by mi kończyć na twarzy, a co niektórzy chcą mieć lizany tyłek przeze mnie. Mnie to wszystko obrzydza, ostatni mój związek rozpadł się właśnie tylko z daleko posuniętej fantazji mojego ex, o której nie napiszę, bo aż mi głupio, nie jestem jakąś zabawką ani szmatą. Z drugiej strony widzę, że każdy młody chłopak WYMAGA seksu gdzie kobieta jest upodlona.

Czy w pokolenia facetów w moim wieku nie ma normalnych facetów? Za dużo filmów dla dorosłych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze są tacy co chcą seksu raz na miesiąc i rzadziej. Albo geje co chcą tylko dzieci i przykrywki. Masz jeszcze możliwości, więc nie marudź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Napisz co on chciał to ciekawe jak zdrgenerowane jest młode pokolenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
59 minut temu, Gość Gość napisał:

Napisz co on chciał to ciekawe jak zdrgenerowane jest młode pokolenie. 

Noo ja tez chce wiedzieć bo aż mnie ciekawość zzera, plis napisz co chciał robić i tak jesteś tu anonimowa 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

pewnie jakieś bdsm 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati
2 godziny temu, Gość zdegustowana19 napisał:

Wszyscy partnerzy, których poznaję wymagają ode mnie ostrego seksu analnego, facefuck z dopychaniem najlepiej żebym się dławiła i dusiła, nie wspomnę, że każdy jeden marzy by mi kończyć na twarzy, a co niektórzy chcą mieć lizany tyłek przeze mnie. Mnie to wszystko obrzydza, ostatni mój związek rozpadł się właśnie tylko z daleko posuniętej fantazji mojego ex, o której nie napiszę, bo aż mi głupio, nie jestem jakąś zabawką ani szmatą. Z drugiej strony widzę, że każdy młody chłopak WYMAGA seksu gdzie kobieta jest upodlona.

Czy w pokolenia facetów w moim wieku nie ma normalnych facetów? Za dużo filmów dla dorosłych...

Wina P0RNO, zjeebało małolatom mózgi, szukaj faceta starszego i normalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benito
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Noo ja tez chce wiedzieć bo aż mnie ciekawość zzera, plis napisz co chciał robić i tak jesteś tu anonimowa 😉

ja też chce wiedzieć, pisz tu anonimowo autorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teganto
7 minut temu, Gość gość napisał:

pewnie jakieś bdsm 🤣

pewnie sraanie do ryja, bo sheik tak modelkom robił to i młody chce, mózgi wypalone ma to pokolenie, szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To jest przerażające! 😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onn

A ja wiąże seks z miłością, sprawianie przyjemności koboecie, minetka, pieszczoty piersi i glaskanie ciała kobiety, taki seks preferuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antek p
3 godziny temu, Gość zdegustowana19 napisał:

Wszyscy partnerzy, których poznaję wymagają ode mnie ostrego seksu analnego, facefuck z dopychaniem najlepiej żebym się dławiła i dusiła, nie wspomnę, że każdy jeden marzy by mi kończyć na twarzy, a co niektórzy chcą mieć lizany tyłek przeze mnie. Mnie to wszystko obrzydza, ostatni mój związek rozpadł się właśnie tylko z daleko posuniętej fantazji mojego ex, o której nie napiszę, bo aż mi głupio, nie jestem jakąś zabawką ani szmatą. Z drugiej strony widzę, że każdy młody chłopak WYMAGA seksu gdzie kobieta jest upodlona.

Czy w pokolenia facetów w moim wieku nie ma normalnych facetów? Za dużo filmów dla dorosłych...

ja bym poszedł z tobą za ręke na spacer, ale ja mam ponad 40 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onn

Jeszcze zapomnialem o pocalunkach, obowiązkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytać
9 minut temu, Gość Gość napisał:

To jest przerażające! 😢

Świat schodzi na psy w tępie szybkości światła, było o tym w biblii że tak będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syf za syfami
4 minuty temu, Gość Onn napisał:

A ja wiąże seks z miłością, sprawianie przyjemności koboecie, minetka, pieszczoty piersi i glaskanie ciała kobiety, taki seks preferuje

teraz młodym p0rno mózgi wypaliło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onn
3 minuty temu, Gość syf za syfami napisał:

teraz młodym p0rno mózgi wypaliło

Mam 26 lat oglądam poorno ale wiem że to nie jest to czego potrzeba kobiecie, zresztą robienie szmaaty mnie nie podnieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frigato
8 minut temu, Gość Onn napisał:

Mam 26 lat oglądam poorno ale wiem że to nie jest to czego potrzeba kobiecie, zresztą robienie szmaaty mnie nie podnieca

każdy ogląda p0rno, niektórzy tylko nie odróżniają TV od rzeczywistości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

 

Jestem singielką od dłuższego czasu ponieważ wole być sama niż z byle kim właśnie przez zachowanie mężczyzn.
Jeśli ktoś nie odwzajemnia mojego szacunku nie ma sensu iść przez życie razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość frigato napisał:

każdy ogląda p0rno, niektórzy tylko nie odróżniają TV od rzeczywistości

Nie każdy. Ja i mój facet już nie. A ja byłam uzależniona chyba i myślę że on też. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv

Dokładnie tak samo jest z kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez zębny

gdzie autorka? co dalej? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Za to pokolenie młodych kobiet jest w większości zepsute w kwestii związków i ma wymagania z kosmosu...

Odpowiadając na pytanie OPki, tak można bardzo łatwo znaleść normalnych, kochających facetów bez zboczeń, wystarczy nie szukać partnerów wśród tak zwanych 'badboyów' którzy mieli przed Tobą (i bądą mieli po Tobie) mnóstwo innych dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

teraz młodzi faceci mają fajnie, chcą super seksu i go mają, bo dziewczyny też fajniejsze w tych sprawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anon
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

teraz młodzi faceci mają fajnie, chcą super seksu i go mają, bo dziewczyny też fajniejsze w tych sprawach

owszem, ale tylko atrakcyjni młodzi faceci których jest garstka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość anon napisał:

owszem, ale tylko atrakcyjni młodzi faceci których jest garstka

co ty bredzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anon
7 minut temu, Gość Gość napisał:

co ty bredzisz

jak jesteś niski i niezbyt przystojny a do tego jesteś gołodupnym studentem to nie masz dostępu do związków

jakby tego było mało 600tys młodych mężczyzn w tym kraju matematycznie nie ma prawa mieć partnerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość anon napisał:

jak jesteś niski i niezbyt przystojny a do tego jesteś gołodupnym studentem to nie masz dostępu do związków

jakby tego było mało 600tys młodych mężczyzn w tym kraju matematycznie nie ma prawa mieć partnerki

Aa, kafeteryjny incel. To wszystko tłumaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anon
25 minut temu, Gość Gość napisał:

Aa, kafeteryjny incel. To wszystko tłumaczy.

rzeczowe argumenty bym poprosił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, KermitZaba napisał:

Choć chwila, z tego, co się orientuje, to ty akurat możesz stosować tu celowy zabieg, ale z drugiej strony wydajesz się dość rozeksualizowany, wiec nie wiem, czy nie bronisz samego siebie tą sztuczką erystyczną. Wiesz u autorki taka postawa może wynikać z wąskich horyzontów, ale ciebie to już podejrzewam o nie uczciwość intelektualną.

Większość kobiet tutaj erotyzmu w sobie nie ma za grosz. Tematy dotyczące seksu najczęściej sprowadzają się do "od tego ... wyleci, od tego będzie rak gardła i nie będę golić cipy".

Forum erotyczne na Kafeterii powinno się nazywać "kruchtowym". Pełno tu kłód cnotliwych, lecz bynajmniej nie dziewiczych.

Mnie zastanawia: jakim prawem autorka wymaga by inni dostosowali się do niej? Czemu sama nie chce poszerzyć horyzontów? Raczej mało teraz chętnych mężczyzn do nazwania seksu dowcipnego w pozycji misjonarskiej udanym życiem seksualnym. Albo li tylko samego seksu dowcipnego.

Osobiście rozstałbym się z każdą kobieta która nie zaspokajałyby moich potrzeb i wcale się jej byłemu nie dziwię. On w końcu chętną znajdzie a ona co chwilę będzie zostawiana ze swoją wątpliwą dumą i honorem lecz pewnym brakiem inwencji w sypialni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×