Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Check alrt

Chciałbym o siebie zadbać, proszę o jakieś porady kobiet

Polecane posty

Gość Check alrt

Witam.. mam dosyć "gnicia" w przeciętności i niepowodzeniu. Czułem się bardzo nieatrakcyjny od dawna.. i w końcu zamierzam chociaż troszkę lepiej się czuć sam ze sobą, bo powodzenia u kobiet to nie przypuszczam bym nagle miał. Chodzi mi o kosmetyki, dziewczyny co mógłbym JESZCZE kupic aby się  "upiekszać" ? Moje ostatnie zakupy to, żel pod prysznic, nowy szampon(myje obecnie codziennie włosy), nowa szczoteczka do zębów oraz kupiony płyn do jamy ustnej, kupiłem sobie też krem do twarzy nivea man..., czy jest coś jeszcze co moglbym kupic aby zadbac o wyglad , o cerę, skórę? Cokolwiek? Kasa nie gra roli, walcie smialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz jeszcze kupić żel do mycia twarzy, balsam po goleniu, krem do rąk i do stóp... maść retimax1500 (kupisz w kazdej aptece) - do stosowania na noc, ale niekoniecznie co noc... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dobre perfumy, wizyta u fryzjera/barbera.

Jak tam stan Twojego uzębienia i kondycja fizyczna? Dorzuciłabym jakiś przegląd u dentysty oraz karnet na siłownie.

Fajnie też zadbać o stopy i dłonie - pójdź do salonu i tam Ci usuną martwy naskórek ze stóp, odpowiednio przytną paznokcie oraz doradzą jak dobrze robić to samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Check altr
2 godziny temu, marawstala napisał:

Możesz jeszcze kupić żel do mycia twarzy, balsam po goleniu, krem do rąk i do stóp... maść retimax1500 (kupisz w kazdej aptece) - do stosowania na noc, ale niekoniecznie co noc... 

 

mam nowe zyletki do golenia, piasnke do golenia i wode po goleniu na twarz

jesli chodzi o krem do rąk, to mam taki zwykły krem nivea w tych małych płaskich pudełeczkach

a co do fryzjera to chodze do niego mniej więcej co 3 tygodnie, ale nie mam jakiegoś zapału aby nie wiadomo co mi tam robił bo boje sie zebym wygladal jak jakis ...a i po prostu strzyze mnie normalnie, boki krotko maszynka i góre przycina nozyczkami

co do uzebienia to raczej mam w miare zdrowe normalne zeby, niestety troche krzywe, ale tego nie da się "pastą" wyrównać, a zakladac jakies specjalne aparaty tez mi sie totalnie nie widzi i chodzic z tym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
47 minut temu, Gość Check altr napisał:

mam nowe zyletki do golenia, piasnke do golenia i wode po goleniu na twarz

jesli chodzi o krem do rąk, to mam taki zwykły krem nivea w tych małych płaskich pudełeczkach

a co do fryzjera to chodze do niego mniej więcej co 3 tygodnie, ale nie mam jakiegoś zapału aby nie wiadomo co mi tam robił bo boje sie zebym wygladal jak jakis ...a i po prostu strzyze mnie normalnie, boki krotko maszynka i góre przycina nozyczkami

co do uzebienia to raczej mam w miare zdrowe normalne zeby, niestety troche krzywe, ale tego nie da się "pastą" wyrównać, a zakladac jakies specjalne aparaty tez mi sie totalnie nie widzi i chodzic z tym..

Możesz dopytać się o wkładki prostujące.

Dla mnie proste i zadbane zęby są ważniejsze niż duża ilość kosmetyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×