Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość you tube

Dotyk Boga

Polecane posty

Gość you tube

sami zobaczcie te uzdrowienia tą Bożą moc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość you tube napisał:

sami zobaczcie te uzdrowienia tą Bożą moc!

Nie pierdziel, Bóg jest żywy ale tu a nie na YouTube 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość gość napisał:

Nie pierdziel, Bóg jest żywy ale tu a nie na YouTube 

on nawet przez internet uzdrawia zobacz relacje w yt z wieczorów uzdrowień i mocy organizowanych w kościołach,tam są świadectwa uzdrowień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
8 minut temu, Gość gość napisał:

Nie pierdziel, Bóg jest żywy ale tu a nie na YouTube 

on jest żywy ale działa również poprzez osoby prowadzące kanał.Michała świderskiego znam osobiście,często widzimy się w kościele .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

on nawet przez internet uzdrawia zobacz relacje w yt z wieczorów uzdrowień i mocy organizowanych w kościołach,tam są świadectwa uzdrowień

Nie wiem, mam przerwę od kościoła, muszę odsapnąć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
11 minut temu, Gość Gosc napisał:

💉💊💊💊 dawka na dziś

odstaw te leki zwróć się do Boga a zobaczysz ze On działa.Nie będą ci już potrzebne.Nawróć się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Nie wiem, mam przerwę od kościoła, muszę odsapnąć 

co ci szkodzi zobaczyć kanał ? Dotyk Boga albo ,,Gdzie dwóch lub trzech'' zobaczysz że On istnieje naprawdę i jest żywy ,obecny pośród nas.Oczywiście Twój wybór .Idź w pokoju.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

ale macie jazdy :-)

 

ze co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jazdy bez trzymanki lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parassolka

a ja własnie odpalam odcinek 121,,Gdzie dwóch lub trzech.W nocy modliłam się o uzdrowienie córki w tym samym momencie otworzyły się jej drzwi balkonowe na oścież.Była trzecia w nocy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Parassolka napisał:

a ja własnie odpalam odcinek 121,,Gdzie dwóch lub trzech.W nocy modliłam się o uzdrowienie córki w tym samym momencie otworzyły się jej drzwi balkonowe na oścież.Była trzecia w nocy .

Maryja was nawiedziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Te całe oglądanie YouTube to bzdura, dwa miesiące temu byłem w kościele i jeden gościu dobrymi tekstami sypał, że dużo pseudochrzescijan zrobiło sobie hobby z oglądania tych świadectw całych tych nauczan a życie maja w rozsypce i gdzie tu logika? Dobrze gadał. 

A w Boga to się wierzy swoją drogą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parassolka
6 minut temu, Gość gosc napisał:

Maryja was nawiedziła

Modliłam się do Matki Bożej o wstawiennictwo również ale głównie do Jezusa i do Ducha Świętego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parassolka
20 minut temu, Gość gość napisał:

Te całe oglądanie YouTube to bzdura, dwa miesiące temu byłem w kościele i jeden gościu dobrymi tekstami sypał, że dużo pseudochrzescijan zrobiło sobie hobby z oglądania tych świadectw całych tych nauczan a życie maja w rozsypce i gdzie tu logika? Dobrze gadał. 

A w Boga to się wierzy swoją drogą 

jakich pseudochrzescijan?? tam wypowiadają się księża i współpracują z nimi a wieczory uzdrowień organizowane są w kościołach.Na kanale są wypowiedzi osób uzdrowionych oraz wypisy ze szpitala stan przed i po uzdrowieniu ,liczne świadectwa cudów.Cieszę się bo wiele takich uzdrowień doświadczyły osoby z parafii obok mojej gdzie mieszkam.Jezuici to psudochrześcijanie???Nawet nasz proboszcz prowadzi dla nas Wspólnotę.

 

no i co? chwile oglądam odcinek i już się sprawdza,,Jest osoba KTÓRA boi się o córkę...'' nie tylko boje się o jej zdrowie ale własnie również o jej drogę ze szkoły i do szkoły .Zawsze o to się modlę żeby nikt jej nie porwał i co??własnie o tym mówią.Chwała Panu! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×