Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Oddałam syna już so przedszkola, wróciłam do pracy i w domu mam SYF bo nie mam autentycznie siły jeszcze wieczorem odkrzurzać i myć podłogę więcej niż raz/tydzień. A teraz możecie po mnie jeździć jaką jestem nieudacznicą, śmiało!

Polecane posty

Gość 1234
15 minut temu, Gość gość napisał:

to atrapy

dla faceta bez deficytu testosteronu weekend jest od tego by pojechać na mecz za swoją drużyną do innego miasta, wziąć udział w turnieju bokserskim, wypocić się solidnie na siłowni-mordowni 🙂

hahahaahaha,  no jak lubisz takie napakowane malpopodobne samce, co pod ogolonym lbem zwykle maja pusto... to twoja sprawa.  ja lubie normalnych facetow.

moj nie gra w pilke, nie cieprie pilki; lubi koszykowke za to oraz  biega po 10-15 km raz w tygodniuy lub dwa razy; regularnie mowi kocham cie do mnie; bawi sie z corka zarowno samochodami  czy lego  jak i lalkami; uwaga NIE MA PRAWA JAZDY ! straszne!  

zarabia calkiem niezle bo 7 tysiecy netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
40 minut temu, Gość Gosc napisał:

Przestan bredzic. Wlasnie tym wpisem udowodnilas tylko, ze nie masz nawet plyty, ani nidgy nie uzywalas takich plynow. Inaczej bys wiedziala jak dzialaja i jak sie zachowuja kregi spalenizny na palnikach.

Jestem zaskoczna ile mozna klamac w temacie, o ktorym nie ma sie pojecia. Rece opadaja.

To Ty bredzisz, mam płytę ceramiczną, gdy jest przypalona i ostygnie psikam dr.Beckmannem, rozprowadzam gąbka i czekam 10 minut, znowu gąbka rozprowadzam płyn i następnie to usuwam mokre szmatką i do sucha recznikami, gdy nie ma spalenizny nie czekam 10 minut,płyta jak nowa. 

Boli Cię że ludzie potrafią sprzątnać bez druciaka, buahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 minut temu, Gość Lili napisał:

Dzięki za wszystkie odpowiedzi  😊👍 domyśliłam się że będzie wyglądał inaczej ale dobrze że piszesz 😊

Daj spokój z tymi kijami i chusteczkami sprzataj jak normalny człowiek a nie oszołom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
23 minuty temu, Gość gość napisał:

to ile ty musisz nawalać kcal w ciągu dnia, że codziennie z zegarkiem w ręku latasz na posiedzenie? opamiętaj się, brzuch ci na kolanach się lokuje jak siadasz na krześle

Napisała śmierdząca brudaska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
11 minut temu, Gość Sylwia napisał:

A ja mam nerwice lekowa i robie  dwojke bardzo roznie, najczesciej jednak miedzy 8 a 10 rano, piec-szesc  razy w tygodniu. ale zdarza mi sie zrobic np wtorek rano a potem dopiero czwartek 0 19-stej 😛 i co? to mam ta nerwice, czy nie mam w koncu?   a, jestem we.getarianka, tzn jem jajka, jogurty naturalne i miod, i  tyle ; nic inengo nie jem z produktow od zwierzat.

Nie czytaj tych bzdur, objawem nerwicy prędzej jest nieregularnosc wyróżnień, ktoś nie dość że ma kłopoty z higiena to jeszcze z przewodem pokarmowym, widać że jada same świństwa, ale musi od niej śmierdziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

To Ty bredzisz, mam płytę ceramiczną, gdy jest przypalona i ostygnie psikam dr.Beckmannem, rozprowadzam gąbka i czekam 10 minut, znowu gąbka rozprowadzam płyn i następnie to usuwam mokre szmatką i do sucha recznikami, gdy nie ma spalenizny nie czekam 10 minut,płyta jak nowa. 

Boli Cię że ludzie potrafią sprzątnać bez druciaka, buahaha.

Pitu pitu 😄 Przestan sie juz kompromitowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Lili napisał:

Dzięki za wszystkie odpowiedzi  😊👍 domyśliłam się że będzie wyglądał inaczej ale dobrze że piszesz 😊

Jan Niezbedny robi takie podrobki Swifferow z gumowym spodem, ale pewnie sa i tansze dostepne do kupienia od razu, takie "no name".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość 1234 napisał:

hahahaahaha,  no jak lubisz takie napakowane malpopodobne samce, co pod ogolonym lbem zwykle maja pusto... to twoja sprawa.  ja lubie normalnych facetow.

moj nie gra w pilke, nie cieprie pilki; lubi koszykowke za to oraz  biega po 10-15 km raz w tygodniuy lub dwa razy; regularnie mowi kocham cie do mnie; bawi sie z corka zarowno samochodami  czy lego  jak i lalkami; uwaga NIE MA PRAWA JAZDY ! straszne!  

zarabia calkiem niezle bo 7 tysiecy netto

to słabo zarabia, jakby miał prawo jazdy to mógłby chociaż do 10 tys dociągnąć na tirach bo i tak jawi się jako mało perspektywiczny

a facet musi mieć budowę atletyczną i 10-15 km to sobie może biegać robiąc cardio, ale Twój to musi być jakiś anorektyk więc nie wiem po co to czyni.

tak i facet ma mnie pociągać jako samiec a nie być zgrabny jak samica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość gość napisał:

to słabo zarabia, jakby miał prawo jazdy to mógłby chociaż do 10 tys dociągnąć na tirach bo i tak jawi się jako mało perspektywiczny

a facet musi mieć budowę atletyczną i 10-15 km to sobie może biegać robiąc cardio, ale Twój to musi być jakiś anorektyk więc nie wiem po co to czyni.

tak i facet ma mnie pociągać jako samiec a nie być zgrabny jak samica.

A to gdzie ty w Polsce widzisz chlopow o atletycznej budowie ciala?! Lokalny standard to mrozony kurczak do 20-stki i pak w masle po 20-stce. I dokladnie taki wyglad dominuje na polskich ulicach. Mali, krepi i bez wlosow. Gdzie ty widzisz tych atletycznych? Kazdy jeden ma brzuch, kark, serdelkowate konczyny i rozlana twarz przed 30-stka, co przy niskim wzroscie daje efekt kulki albo kwadratu, ktore latwiej przeskoczyc niz obejsc. Wyobraznia cie poniosla. Lepiej wyjdz na ulice i sie rozejrzyj dookola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

I nie maja miesni tylko glownie sadlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgeretg

No to sie dowiedzialam ... nie mam  domu bidetu to jestem brudas ... chyba sie z tego wstdu pochlastam 😄 😄 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość dgeretg napisał:

No to sie dowiedzialam ... nie mam  domu bidetu to jestem brudas ... chyba sie z tego wstdu pochlastam 😄 😄 😄 

A kto normalny ma dzis w domu bidet? One byly chwilowo modne w latach 90-tych. Od tamtego czasu nikt ich juz nie kupuje.

Ta dziewczyna, ktora wszystkich tu od poczatku krytykuje, po prostu zmysla, byle jej zdanie bylo non-stop na wierzchu. Nawet sie nia nie przejmuj, bo nie warto i szkoda czasu. Ma jakies problemy ze soba, jakies zaburzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość dgeretg napisał:

No to sie dowiedzialam ... nie mam  domu bidetu to jestem brudas ... chyba sie z tego wstdu pochlastam 😄 😄 😄 

Dlaczego zaraz pochlastasz? Wystarczy, że zaczniesz myć rowa po s/raniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Przypomnial mi sie jeszcze jeden pozyteczny domowy patent na sprzatanie: szczotki do kibla z taka dodatkowa boczna wypustka do mycia tej trudno dostepnej glebokiej krawedzi na obrzezach sedesu, gdzie sie zbiera rozpryskany mocz i potem smierdzi uryna pomimo wymycia muszli plynem do toalet, dopoki sie tej krawedzi gabka recznie nie umyje. Te szczotki zalatwiaja problem. Jak je odkrylam w zeszlym roku to wywalilam te zwykle klasyczne i wymienilam wlasnie na te z boczna nasadka. Nie musimy juz rak brudzic, ani gabek i rekawiczek marnowac. Te boczne wypustki docieraja wszedzie w zakamarki. Bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość dgeretg napisał:

No to sie dowiedzialam ... nie mam  domu bidetu to jestem brudas ... chyba sie z tego wstdu pochlastam 😄 😄 😄 

Błąd, jesteś śmierdzącym brudasem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 15.10.2019 o 10:40, Gość gość napisał:

mam totalny rozgardiasz i syf, syn to bałaganiarz, wołami go nie mogę zaciągnąć by posprzątał po sobie, mąż nic nie sprząta bo mówi że jemu nie przeszkadza, jeszcze mu się nie zdarzyło posprzątać zabawek po synu a on juz ma ponad 3 lata. Wróciłam do pracy i...nie wyrabiam. Żyję pod presją i w ciągłym stresie, bo w pracy mamy presję czasu na wykananie zadan, wcale nielatwych. PODZIWIAM kobiety, które to wszystko godzą i nie maja nawet nikogo do pomocy do sprzątania czy gotowania. Ja jeszce muszę dziecku gotowac oboady do placówki bo nie chce jesc tam obiadów i nosi swoje. 3 lata byłam sobie żoną przy męzu to mi się ambicji zachciało. A on mnie wcale do pracy nie wyaganiał, bo ma dochód bardzo wysoki, nie chce mowic ile. Ale ja chcialam byc ambitna. i Wiecie co? ŻAŁUJĘ.

Twój mąż chce mieć w domu kucgsrke i sprzątaczkę to wcale nie chciał żebyś do pracy szła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
17 godzin temu, Gość gość napisał:

to słabo zarabia, jakby miał prawo jazdy to mógłby chociaż do 10 tys dociągnąć na tirach bo i tak jawi się jako mało perspektywiczny

na tirach  haha

sorry, moj maz ma prace umyslowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalala3

Moj maz tez duzo zarabia a ja niepracuje. Nie mam zamiaru sie zaorac w imie ambicji tak naprawde innych ludzi. 🤣
Chcialas autorko to cierp. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×