Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewelina

Randka na basenie

Polecane posty

Gość Gość

Kiss nie sypią a na kafe szuka bolca,żałosna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja to bym poszedł na basen, plażę na drugiej randce a wy czekacie na starość i będziecie starymi d..u..p..ami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina
5 minut temu, Gość Lorenzo01 napisał:

Odpowiadam. I tak i nie. To jest facet rany. 😄 Poza tym kształtują nas nasze doświadczenia. Może źle wybierałaś facetów, miałaś przejścia i teraz wrzucasz wszystkich do jednego wora, że jak zaproponuje basen to jest roochacz z przebiegiem ?

Ale również przestrzegam - fizyczność jest wbrew pozorom BARDZO ważna. To był główny powód dlaczego mój długoletni związek się rozpadł. Podchodziłem Twoim trybem i zakochałem się w osobie, z którą w łózku było mi tak wiesz... tak sobie. Było ok ale bez fajerwerków, a wiem jak fajerwerki powinny wyglądać. Przypominało to trochę te najtańsze kapiszony na sylwestra. Miałem nadzieję, ze z czasem będzie lepiej ale nie było, mimo że pod każdym względem była moją najważniejszą ukochaną, ale się nie udało. 

Na samej chemii też związku nie zbudujesz i też rozpadnie się jak chemia minie.

Bliskość fizyczna dla mnie jest bardzo ważna, równie ważna jak bliskość emocjonalna, ale wolę związek zaczynać od tej drugiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01

Tzn Ewelina ja Cie ogólnie rozumiem. Kobiety znacznie więcej tracą niż mężczyźni jak źle wybiorą. Więc zaproponuj po prostu coś innego i tyle. W czym Ty widzisz właściwie problem ? Jak jemu nie ufasz to polecę znanym tekstem mechanika. Jeździć, obserwować. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01
6 minut temu, Gość Ewelina napisał:

Na samej chemii też związku nie zbudujesz i też rozpadnie się jak chemia minie.

Bliskość fizyczna dla mnie jest bardzo ważna, równie ważna jak bliskość emocjonalna, ale wolę związek zaczynać od tej drugiej

No wiadomo, że nie ale nienawidzę też u ludzi dzielenia wszystkiego na czworo. Z głupiego zapytania nieprzemyślanego przez tego faceta o wyjście na basen, mam wrażenie że problem zaraz urośnie do afery watergate. 

Na jakiej niby podstawie jesteś w stanie ocenić jakie on ma podejście do Ciebie po tej propozycji ? Jakim niby cudem ktoś obcy na forum ma lepiej wiedzieć niż ty, która spotykasz się z tym facetem, jakie on może mieć wobec Ciebie zamiary ? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina
3 minuty temu, Gość Lorenzo01 napisał:

No wiadomo, że nie ale nienawidzę też u ludzi dzielenia wszystkiego na czworo. Z głupiego zapytania nieprzemyślanego przez tego faceta o wyjście na basen, mam wrażenie że problem zaraz urośnie do afery watergate. 

Na jakiej niby podstawie jesteś w stanie ocenić jakie on ma podejście do Ciebie po tej propozycji ? Jakim niby cudem ktoś obcy na forum ma lepiej wiedzieć niż ty, która spotykasz się z tym facetem, jakie on może mieć wobec Ciebie zamiary ? 

 

Dzięki, racja. Może mam watpliwości, bo intuicja coś mi podpowiada. Z drugiej strony jestem osobą, która nadmiernie analizuje, stąd trudność w trzeźwej ocenie sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola

Jezeli facet proponuje ci randke na basenie to hmmm gdzie bedzie nastepna? na silowni? pytam sie, gdzie cie zabierze do skateparku? na solarium ? E tam facet bez wyobrazni. Kobiete to powinno sie zaprosic na kolacje do jednej z najlepszych restauracji w miescie albo do Paryza na weekend albo cost takiego ale basen? Naprawde, czy tak malo dla was znaczymy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01
1 minutę temu, Gość Mariola napisał:

Jezeli facet proponuje ci randke na basenie to hmmm gdzie bedzie nastepna? na silowni? pytam sie, gdzie cie zabierze do skateparku? na solarium ? E tam facet bez wyobrazni. Kobiete to powinno sie zaprosic na kolacje do jednej z najlepszych restauracji w miescie albo do Paryza na weekend albo cost takiego ale basen? Naprawde, czy tak malo dla was znaczymy?

Dobry bait 😄

Nie, to Ty zabierz mnie do Florencji. Ja będę ładnie wyglądał i ładnie pachniał i obiecuję wartościowe towarzystwo i inteligentną rozmowę na poziomie. 😄 

Dla kogoś kto chodził trochę na randki i stołuje się codziennie w restauracjach to nie ma nic nudniejszego niż spotkanie w knajpie, choćby miała 5* Michellina. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz

Pytanie do autorki. Czy pojdzie na ta randke basenowa, czy zaproponujesz cos innego? Jak pojdziesz to wezniesz jednoczesciowy stroj czy dwu? Czy dostaniemy jakies aktualizacje jak poszlo? Z ciekawosci pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Gość Mariola napisał:

Jezeli facet proponuje ci randke na basenie to hmmm gdzie bedzie nastepna? na silowni? pytam sie, gdzie cie zabierze do skateparku? na solarium ? E tam facet bez wyobrazni. Kobiete to powinno sie zaprosic na kolacje do jednej z najlepszych restauracji w miescie albo do Paryza na weekend albo cost takiego ale basen? Naprawde, czy tak malo dla was znaczymy?

Serio? Facet powinien Cię kupować zamiast zainteresować sobą? Jakim nudnym mężczyzną musiałby być żeby mógł mi zaimponować tylko portfelem. Zamożnych ludzi jest sporo, interesujących mniej. 

Randka na basenie może być bardzo fajna. Wszystkie miejsca, gdzie można się trochę rozluźnić i powygłupiać są super. Wydaje mi się, że każdy mężczyzna wolałby zobaczyć dziewczynę bez makijażu i z mokrymi włosami ale za to z uśmiechem od ucha do ucha. Przynajmniej autorko nie będziesz się później stresować, że zobaczy Cię nie odpicowaną jak na Sylwestra. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
26 minut temu, Gość Lorenzo01 napisał:

Dobry bait 😄

Nie, to Ty zabierz mnie do Florencji. Ja będę ładnie wyglądał i ładnie pachniał i obiecuję wartościowe towarzystwo i inteligentną rozmowę na poziomie. 😄 

Dla kogoś kto chodził trochę na randki i stołuje się codziennie w restauracjach to nie ma nic nudniejszego niż spotkanie w knajpie, choćby miała 5* Michellina. 

Mało kto stołuje się codziennie w restauracji. Chyba tylko osoby, które żyją gł. w tzw. rozjazdach. Ja jestem w restauracji i kawiarni raz lub dwa razy w tygodniu od lat i wciąż mnie to cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01

Taka mala dygresja alw osob zamoznych jest akurat bardzo malo w Polsce. 
 
Za to jest cala plaga tych co udaja zamoznych biorac sobie cale zycie na kredyt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina
7 minut temu, Zorza napisał:

Serio? Facet powinien Cię kupować zamiast zainteresować sobą? Jakim nudnym mężczyzną musiałby być żeby mógł mi zaimponować tylko portfelem. Zamożnych ludzi jest sporo, interesujących mniej. 

Randka na basenie może być bardzo fajna. Wszystkie miejsca, gdzie można się trochę rozluźnić i powygłupiać są super. Wydaje mi się, że każdy mężczyzna wolałby zobaczyć dziewczynę bez makijażu i z mokrymi włosami ale za to z uśmiechem od ucha do ucha. Przynajmniej autorko nie będziesz się później stresować, że zobaczy Cię nie odpicowaną jak na Sylwestra. 

Lubię basen, parki wodne itp. ale mogloby to poczekać na późniejszą randkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01
3 minuty temu, Gość Kiss napisał:

Mało kto stołuje się codziennie w restauracji. Chyba tylko osoby, które żyją gł. w tzw. rozjazdach. Ja jestem w restauracji i kawiarni raz lub dwa razy w tygodniu od lat i wciąż mnie to cieszy 🙂

Albo Ci ktorym nie chce sie jak mi gotowac. 😛 Po pracy trenuje i nie mam po prostu czasu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leżaczek
3 minuty temu, Gość Kiss napisał:

Mało kto stołuje się codziennie w restauracji. Chyba tylko osoby, które żyją gł. w tzw. rozjazdach. Ja jestem w restauracji i kawiarni raz lub dwa razy w tygodniu od lat i wciąż mnie to cieszy :)X Dragon jakoś teraz rentę bierze😙

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena

Basen to jednak nie jest zbyt dobrym pomyslem. Jest glosno, wiec nie da sie porozmawiac, podpieranie scian tylko denerwuje tych, ktorzy chca poplywac. W Jacquzzi nie bedziecie mieli prywatnosci zadnej bo inni beda nasluchiwac. W Saunie bedzie parno i ciemno i rozmowa w takich warunkach jest trudna i meczaca. Nie wydaje mi sie zeby bylo to dobre miejsce na randke wiec jak by mnie zaproszono na basen to bym skontrowala innym pomyslem. Kino jest dobre, mozna zobaczyc po filmie jak sie chlopak wypowiada. Czy to tluk, czy zrozumial film, jakie ma przemyslenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiu

a nie mozecie na go karty isc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozumiem

Facet nie chce brać kota w worku i ma do tego prawo. Kobiety ubierają się teraz tak że gorzej wyglądają bez ubrań niz nam się wydaje. I to niby nie jest manipulacja i oszukiwanie. 

Kiedyś słyszałem o majtkach wyszczyplajacych pupę, biodra i brzuch. 

To jest całkowicie normalne że jeżeli się podobasz facetowi on chce zobaczyć twoje ciało. Jeżeli facet podoba Ci się autorko sama powinnaś do tego dążyć żeby się mu pokazać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Poroniony pomysł. Ledwo kogoś zna i ma się do rosołu rozbierać haha. Gorzej jak to ona się rozczaruje widząc Janusza 🤣 o tym pomyślcie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2019 o 15:08, Gość Maro napisał:

eeee to chyba dobrze. Co mamy udawac ze nie jestesmy zainteresowani fizycznoscia. Ha, nie mamy po 16 lat juz chyba.

A 16 lat nie są zainteresowani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 15.10.2019 o 14:46, Gość Ewelina napisał:

Co byście pomyślały o facecie, ktory zaprosił was na drugą randkę na basen? Poznaliśmy się przez internet, więc nie znaliśmy się wcześniej. Wydaje mi się to trochę dziwne

Chce zobaczyć jak wyglądasz w kostiumie i bez tapety. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Chce zobaczyć jak wyglądasz w kostiumie i bez tapety. 

Pewnie naczytal się samców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×