Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nefka

Hity filmowe w gatunku horror/slasher

Polecane posty

Gość Sylwek

Ja czekam na coś dłuższego typu trailer, bo teasery są zbyt krótkie żeby ocenić. Natomiast mam nadzieję, że chociaż trochę dorównają najlepszym slasherom amerykańskim np. Teksańska Masakra. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majors

Ostatnio jakoś mnie wzięło na stare filmy i wróciłem sobie do Lśnienie Kubrika, Koszmaru z ulicy Wiązów i Piły. To były horrory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisia

Piła nigdy nie była moim ulubionym filmem, jakoś tak mnie odrzucało od niej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisi

Kiedy dzwoni nieznajomy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola88

a kto oglądał Piłę? To taka klasyka gatunku, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fella

Oczywiście Piła to aż 6 części i każda zaskakuje, klasyka to też na pewno Lśnienie, Horror z ulicy wiązów i mi się nawet podobał Cmentarz dla Zwierząt (czy jakoś tak) ale to już film z ok. 1987 roku 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanka

Jedyny horror który teraz mi przychodzi do głowy, to Smakosz. Ten slasher zapadł mi w pamięć jak żaden inny, a trochę tych horrorów oglądałam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinomaniak
2 godziny temu, Gość Fanka napisał:

Jedyny horror który teraz mi przychodzi do głowy, to Smakosz. Ten slasher zapadł mi w pamięć jak żaden inny, a trochę tych horrorów oglądałam. 

W Smakoszu było bardzo mało akcji, chyba wolę inne slashery 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Horrorstory
Dnia 27.01.2020 o 14:12, Gość Fella napisał:

Oczywiście Piła to aż 6 części i każda zaskakuje, klasyka to też na pewno Lśnienie, Horror z ulicy wiązów i mi się nawet podobał Cmentarz dla Zwierząt (czy jakoś tak) ale to już film z ok. 1987 roku 🙂

Jest nowy smetarz dla zwierzakow🎥 polec jakies slasherki na weekend. Serial drakula z netflixa daje calkiem rade z nowosci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona
36 minut temu, Gość Horrorstory napisał:

Jest nowy smetarz dla zwierzakow🎥 polec jakies slasherki na weekend. Serial drakula z netflixa daje calkiem rade z nowosci. 

Też dołączę się do tematu.

Spotykam się akurat ze znajomymi na weekendzie i chętnie obejrzymy jakiś dobry slasher

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta

Na wiosnę ma jakiś podobno wyjść Polski slasher ciekawe czy dobry będzie. Fajnie by było jakbyśmy chociaż raz jakiś dobry film wyprodukowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza
1 minutę temu, Gość marta napisał:

Na wiosnę ma jakiś podobno wyjść Polski slasher ciekawe czy dobry będzie. Fajnie by było jakbyśmy chociaż raz jakiś dobry film wyprodukowali.

Właśnie też o tym słyszałam, nawet oglądałam pierwsze zwiastuny i wydaje się być całkiem ok. Zresztą zobaczymy w marcu bodajże jest premiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pon

Ja chcę zobaczyć jakiś dłuższy materiał, no ale zobaczymy co z tego wyjdzie na wiosnę. Natomiast jeszcze na razie musimy zadowalać się i szukać propozycji zagranicznych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ves

Dokładnie, oby zrobił wrażenie bo horror musi zaskakiwać muzyką i strasznymi akcjami aby tętno nam przyśpieszyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kunn

Oj tak! Ja ostatnio staram się szukać jakichś ciekawych propozycji i jest z tym średnio. Dlatego liczę na coś nowego w domy roku 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judyta
 

Oj tak! Ja ostatnio staram się szukać jakichś ciekawych propozycji i jest z tym średnio. Dlatego liczę na coś nowego w domy roku 🙂

Masz rację brakuje dobrych nowych horrorów. Liczę, że ten który ma wyjść w marcu w lesie dziś nie zaśnie nikt będzie dobry. Zresztą zwiastuny całkiem nieźle się zapowiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka

Polska jako kraj niestety ale nie może pochwalić cię dobrymi filmami z gatunku slasher, dobrze że ktoś w końcu zdecydował się na produkcję takiego filmu. Oczywiście idę na premierę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wypad stad
 

Masz rację brakuje dobrych nowych horrorów. Liczę, że ten który ma wyjść w marcu w lesie dziś nie zaśnie nikt będzie dobry. Zresztą zwiastuny całkiem nieźle się zapowiadają.

Ja pitole, ale nachalna reklama !!!!!! Wypad z ta szmira na profil gwiazdeczki od 7 bolesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elolo
 

Ja pitole, ale nachalna reklama !!!!!! Wypad z ta szmira na profil gwiazdeczki od 7 bolesci

nie sądzę by ktoś tu cos reklamował kolego, cały wątek jest o horrorach slasherach 🙂 to normalne, ze sie dyskutuje na tematy roznych filmow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RobekAA

Ostatnio oglądałem droga bez powrotu - dobry slasher chodź momentami smieszny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adkos
 

W Smakoszu było bardzo mało akcji, chyba wolę inne slashery 🙂 

Czy ja wiem czy mało, mi się bardzo podobała pierwsza część, trzymała w napięciu, ale czy to slasher? nie wiem nie mam pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konek
 

Ostatnio oglądałem droga bez powrotu - dobry slasher chodź momentami smieszny

Mnie tez bardziej smieszył niz straszył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina
 

a kto oglądał Piłę? To taka klasyka gatunku, prawda?

Klasyka 🙂 kiedyś mnie straszył, teraz jednak jak już "Dorosłam" to się tak nie boję 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobek

Piła to bardziej obrzydza tymi wszystkimi pułapkami dla ludzi, natomiast ja myślę że jeszcze ciekawą opcją jest Krzyk taki slasher 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 Haaa teraz wychodzi jakiś dobry polski horror - w lesie dziś nie zaśnie nikt, więc mam nadzieję, że to będzie dobra produkcja,  bo sie chętnie wybiorę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ktoś pytał o niszowe horrory to ja polecam all hallows eve 2013 i drugą część terrifier, would you rather 2012 i circle 2015, choć ten ostatni może być dla niektórych mało spektakularny i tym samym nudny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię Wzgórza Mają oczy i  Droga bez powrotu. Jednak te filmy przez cały czas trzymają w napięciu i ciągle coś się dzieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mnie się najbardziej chyba podobał horror okrąg i oszukać przeznaczenie, ten drugi dał troszkę do myślenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To mnie się najbardziej chyba podobał horror okrąg i oszukać przeznaczenie, ten drugi dał troszkę do myślenia 

Nie oglądałam ani jednego ani drugiego muszę w wolnej chwili obejrzeć. Bardzo lubię horrory jednak dobrych brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×