Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nefka

Hity filmowe w gatunku horror/slasher

Polecane posty

Faktycznie Kaja21 dobrych horrorów bardzo u nas brakuje zresztą nie tylko u nas ogólnie mało jest horrorów. Jedynie Ameryka może pochwalić się produkcją i to nawet dość dobrą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Faktycznie Kaja21 dobrych horrorów bardzo u nas brakuje zresztą nie tylko u nas ogólnie mało jest horrorów. Jedynie Ameryka może pochwalić się produkcją i to nawet dość dobrą

Może teraz Polska zacznie produkcję horrorów z tego co się orientuję to w marcu ma pierwszy powstać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam właśnie z niecierpliwością na ten polski horror który ma wyjść w marcu. Wybieram się oczywiście do kina na premierę 13 marca, zobaczymy jak wyszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie najlepszy jest - Lśnienie i Apostoł. Koniecznie powinniście sprawdzić w wolniejszej chwili!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gorąco polecam horror Hereditary, polski tytuł Dziedzictwo. Dobry i dopracowany w szczegółach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio oglądałam też fajny film Zabawa w pochowanego. To nie horror tylko czarna komedia dość krwawa, oglądalismy z facetem i bardzo fajnie się oglądało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to idealne na dzisiejszy wieczór, w takim razie zabieram się za poszukiwania może gdzieś w sieci jest dostępny. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No to idealne na dzisiejszy wieczór, w takim razie zabieram się za poszukiwania może gdzieś w sieci jest dostępny. Pozdrawiam 🙂

Też chętnie obejrzę jak znajdziesz to podrzuć linka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo lubię horrory gdzie występują mutanty czy też zombie takie są bardziej straszniejsze jak dla mnie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No o tym się akurat jeszcze przekonamy za dwa tygodnie. Mam nadzieję, że zaskoczy nas pozytywnie, a jestem wielbicielem horrorów więc moja opinia będzie wyłącznie subiektywna 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już dawno nic fajnego nie było w naszym kinie, ale też światowym i jako wielbiciel horrorów niestety mocno nad tym ubolewam. Oby ten rok przyniósł coś więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Już dawno nic fajnego nie było w naszym kinie, ale też światowym i jako wielbiciel horrorów niestety mocno nad tym ubolewam. Oby ten rok przyniósł coś więcej

Ten polski 'w lesie dziś nie zaśnie nikt' wygląda (przynajmniej po teaserach) całkiem interesująco. Podzielam Twoje zdanie, bardzo brakuje czegoś fajnego z takiego gatunku i może w końcu się pojawi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

W Polskim kinie jak na razie pojawiają się komedie romantyczne, albo smutniejsze filmy. A brakuje filmów akcji, a szczególnie horrorów

Tak, ja mam nadzieje, że to dobry krok i w końcu będzie coś fajniejszego w tym kinie - a na pewno zupełnie innego 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czekam i czekam na te bilety, mam nadzieję, że nie rozczaruje. jestem neutralnie nastawiona na nowych aktorów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zobaczymy 😉 Na razie pozostają nam klasyki, bo z tego co kojarzę to chyba ostatnio nic dobrego nie wyszło. A do kina bym się wybrał na horror i to jeszcze polski. A za mną dziś Świat Żywych Trupów obejrzany na TV 🙂

To jeszcze tydzień i się wybierzesz:) Ja już też od miesiąca czekam na premierę ciekawe o czym będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To mnie się najbardziej chyba podobał horror okrąg i oszukać przeznaczenie, ten drugi dał troszkę do myślenia 

To prawda, mnie ten horror też dał do myślenia i przede wszystkim jest na podium moich ulubionych filmów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zamiar pójść na premierę, zobaczymy czy będą wolne miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja mam zamiar pójść na premierę, zobaczymy czy będą wolne miejsca

O tym samym właśnie pomyślałam 😄 Oby były..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W polsce nie ma żadnego slashera, dlatego tal trudno podać konkretny tytuł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

W polsce nie ma żadnego slashera, dlatego tal trudno podać konkretny tytuł. 

i chyba dlatego jest taki szum wokół tego nowego filmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

nie sądzę by ktoś tu cos reklamował kolego, cały wątek jest o horrorach slasherach 🙂 to normalne, ze sie dyskutuje na tematy roznych filmow

Toż to jest całkiem przyzwoicie przygotowana szeptanka, nienachalna (do czasu...), zrobiona z wyprzedzeniem. Niewprawne oko się nie zorientuje.

A ogólnie to ciekawa byłam tego filmu, ale teraz mi ta ciekawość trochę opadła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja na film oczywiście się wybiorę mam wolny weekend. Lubię oglądać horrory, a ten zapowiada się naprawdę dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale zastosowali taki chwyt "pierwszy polski horror" ale z tego co się orientuje on nie jest pierwszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Przez te nudy bo oczywiście wirus zamknął mnie w domu, wyłapałam fajną stronkę. Często są tam filmy przedpremierowo jak jeszcze ich w kinach nie ma. Oczywiście jest tam abonament jak w netflixie itp ale szczerze polecam, bo mega fajne filmy na wieczorne nudy :) Dla zainteresowanych - https://filmweeb.tv/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×