Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MArtenka

Przejazdy firmowe?

Polecane posty

Gość MArtenka

Hejka! Jak zakładałam 5 lat temu firmę, to nie myślałam, że będę się zastanawiać, jakimi taksówkami mają jeździć moje dziewczyny. A teraz się nad tym zastanawiam 😉 Niby projektujemy wszystko w naszym biurze i tu spotykamy się z klientami, ale czasem trzeba pojechać w teren i komunikacja miejską już nie wypada. Jak Wy to rozwiązujecie?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stlaka

Byłoby łatwiej jakbyś podała miasto,  w Warszawie to moge ci polecic free now, dawne myTaxi. Ściągasz apkę i możesz zamaiać kurs, wiem że też mają ciekawe opcje dla klientów biznesowych np. rozliczanie przez sap concur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osraku Wkimono

Freenow wygląda ciekawie. Zmiana nazwy podyktowana była chęcią rozszerzenia zakresu usług, ale nie pamiętam szczegółów. Lepiej niż Eko Taxi, które nie dosyć, że jedne z najdroższych, to niektórzy taksówkarze to oszuści naciągający na dłuższe trasy.

Moja corpo ma umowę z City Taxi, raczej droższa, chociaż zbytnio nie odbiega od konkurencji. U nas zamawia się na telefon i rozlicza z taksówkarzem poprzez kody przejazdów. kody przejazdów razem z rachunkiem przekazywane są finansom w jakimś określonym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

również polecam freenow jeżeli mają być to taksówki bo wiadomo ze taniej będzie uberem albo boltem i też można uzyskać fakturę 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saharowa

Nasi pracownicy też jeżdżą z Free now, powiem szczerze, że narzekań nie słyszałam 🙂 Kierowcy uprzejmi,  zawożą i odwożą nas zawsze na czas, nie zdarzyły się jakieś opóźnienia.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzankowa

Często taksówki od Free now zamawiamy dla  pracowników i klientów. Zawsze samochody są dostępne i przyjeżdżają na czas w umówione miejsce, ogólnie współpraca dobrze się układa. Przejazdy są szybkie, bezpieczne najważniejsze też , że każdy dowieziony jest na czas, bez spóźnień i czekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikk

Ja jezdze i jest wszystko git. I zgodze się z @grzankowa ze wszystko jest zawsze bezpieczenie i na czas 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolisolo

free now to było wczesniej myTaxi tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezasa

tak, to ta sama firma, od dłuższego czasu z nimi współpracujemy. Nie mogę narzekać, auta mają w miarę nowe, wygodnie i szybko przejazd zamawia się apką, szybko i bezpiecznie można dojechac na miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezasa

tak, to ta sama firma, od dłuższego czasu z nimi współpracujemy. Nie mogę narzekać, auta mają w miarę nowe, wygodnie i szybko przejazd zamawia się apką, szybko i bezpiecznie można dojechac na miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezasa

tak, to ta sama firma, od dłuższego czasu z nimi współpracujemy. Nie mogę narzekać, auta mają w miarę nowe, wygodnie i szybko przejazd zamawia się apką, szybko i bezpiecznie można dojechac na miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×