Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czy moja żona jest normalna ?

Polecane posty

Gość Gość

Chodzi o to, że jestem żonaty już od 10 lat, problem z moją żoną polega na tym, że od jakiegoś miesiąca jakby nagle skoczyło jej libido i zaczęła być znacznie odważniejsza w łóżku, do tej pory uprawialiśmy normalny klasyczny seks, a od tego miesiąca zachowuje się w łóżku jak kocica co osobiśćie średnio mi odpowiada, ostatnio np zawiązała mi nogi i ręce i dosłownie wskoczyła na mnie i zaczęła dusić mnie udami, byłem w tej sytuacji bezbronny i w 100% zdany na jej łaskę albo niełaskę, problem polega na tym, że jej się to bardzo mocno spodobało i chętnie chce to dalej praktykować, mi się tego typu zabawy nie podobają, duszenie przez 1-2h jest mało przyjemne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąż

Ciekawe skad taka zmiana u niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

zamiast się cieszyć , że masz diablice wyuzdaną to jeszcze marudzisz ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmm

Nie wiem na co narzekasz, może wolał byś moja żonę, która po 10 latach małżeństwa kładzie się do łóżka, odwraca plecami i mam wrażenie że się modli żebym się do niej nie zaczął dobierać. A jakakolwiek inicjatywę wykazała chyba jeszcze przed ślubem. Może się zamienimy?  Ja wybzykam Twoja jak lubi, a Ty poleżysz koło mojej co wieczór. Jeszcze powiedz że z własnej woli robi Ci łaskę, to już wogole chętnie się zamuenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Bolek napisał:

To dopiero początek, szykuj odbyt na wibracje

lizałbyś ten tyłek co masz w awatarze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Hmm napisał:

Nie wiem na co narzekasz, może wolał byś moja żonę, która po 10 latach małżeństwa kładzie się do łóżka, odwraca plecami i mam wrażenie że się modli żebym się do niej nie zaczął dobierać. A jakakolwiek inicjatywę wykazała chyba jeszcze przed ślubem. Może się zamienimy?  Ja wybzykam Twoja jak lubi, a Ty poleżysz koło mojej co wieczór. Jeszcze powiedz że z własnej woli robi Ci łaskę, to już wogole chętnie się zamuenie

To, że narzekam nie oznacza z automatu, że od razu zaakceptowałbym drugą skrajność. Po za tym raczej jej nie wybzykasz, bo ostatnio to ona dominuje w łóżku, pisałem wyraźnie o duszeniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmm

I chcesz mi powiedzieć że mówiłeś że przesadza i nic sobie z tego nie robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Absolutnie nie musisz zgadzać się na pieszczoty, których nie akceptujesz i które Ci się nie podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Powiedz jej że tak nie chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I1l3

Autorze wątku

Albo prowo, albo jesteś sierotą, skoro tak bezwolnie poddajesz się zabawom, których nie lubisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Co za psychopatka z tymi emotami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 godzin temu, Gość Gość napisał:

Chodzi o to, że jestem żonaty już od 10 lat, problem z moją żoną polega na tym, że od jakiegoś miesiąca jakby nagle skoczyło jej libido i zaczęła być znacznie odważniejsza w łóżku, do tej pory uprawialiśmy normalny klasyczny seks, a od tego miesiąca zachowuje się w łóżku jak kocica co osobiśćie średnio mi odpowiada, ostatnio np zawiązała mi nogi i ręce i dosłownie wskoczyła na mnie i zaczęła dusić mnie udami, byłem w tej sytuacji bezbronny i w 100% zdany na jej łaskę albo niełaskę, problem polega na tym, że jej się to bardzo mocno spodobało i chętnie chce to dalej praktykować, mi się tego typu zabawy nie podobają, duszenie przez 1-2h jest mało przyjemne. 

Żona się znudziła tym klasycznym normalnym seksem i nie odczuwa takiej przyjemności z niego. Potrzebuje innych doznań. Zawiało nudą w waszym łóżku i ona próbuje ci to pokazać. Zapewne sama chce żebyś ją tak związał, może zasłonił oczy. Mam tak samo. Jeszcze nie zrobiłam tego swojemu mężowi bo właśnie mam obawy na jego reakcję. Rozmawiałam z nim kiedyś na ten temat i wystarczyłby jeden gest lub słowo z jego strony. Może nie lubi takich rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeśli nie lubi to i mnie tego nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
21 minut temu, Gość gość napisał:

Żona się znudziła tym klasycznym normalnym seksem i nie odczuwa takiej przyjemności z niego. Potrzebuje innych doznań. Zawiało nudą w waszym łóżku i ona próbuje ci to pokazać. Zapewne sama chce żebyś ją tak związał, może zasłonił oczy. Mam tak samo. Jeszcze nie zrobiłam tego swojemu mężowi bo właśnie mam obawy na jego reakcję. Rozmawiałam z nim kiedyś na ten temat i wystarczyłby jeden gest lub słowo z jego strony. Może nie lubi takich rzeczy.

Całkiem niegłupi pomysł. Zrób jej tak, jak ona robi Tobie. Niech zobaczy jak to "fajnie" być w roli ofiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Gość Gość napisał:

Chodzi o to, że jestem żonaty już od 10 lat, problem z moją żoną polega na tym, że od jakiegoś miesiąca jakby nagle skoczyło jej libido i zaczęła być znacznie odważniejsza w łóżku, do tej pory uprawialiśmy normalny klasyczny seks, a od tego miesiąca zachowuje się w łóżku jak kocica co osobiśćie średnio mi odpowiada, ostatnio np zawiązała mi nogi i ręce i dosłownie wskoczyła na mnie i zaczęła dusić mnie udami, byłem w tej sytuacji bezbronny i w 100% zdany na jej łaskę albo niełaskę, problem polega na tym, że jej się to bardzo mocno spodobało i chętnie chce to dalej praktykować, mi się tego typu zabawy nie podobają, duszenie przez 1-2h jest mało przyjemne. 

Chłopie !!!

Nie narzekaj są tu na pewno tacy którzy z przyjemnością zamieniliby się z Tobą miejscami 🙂

I posłuchaj tego co piszą inni zawiało nudą ! Wiec zaskocz Ją zwiąż, przylej klapa, zaaplikuj korek analny..... masz milion opcji :

Tylko proszę Cię nie zmarnuj Jej potencjału ! 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Gość gość napisał:

Żona się znudziła tym klasycznym normalnym seksem i nie odczuwa takiej przyjemności z niego. Potrzebuje innych doznań. Zawiało nudą w waszym łóżku i ona próbuje ci to pokazać. Zapewne sama chce żebyś ją tak związał, może zasłonił oczy. Mam tak samo. Jeszcze nie zrobiłam tego swojemu mężowi bo właśnie mam obawy na jego reakcję. Rozmawiałam z nim kiedyś na ten temat i wystarczyłby jeden gest lub słowo z jego strony. Może nie lubi takich rzeczy.

Zakładając, że podzielisz się fantazją z mężem a on nie będzie entuzjastyczny to co wtedy? Rozważasz realizację takiego scenariusza z kimś z zewnątrz? Odpowiedź może być pomocna autorowi wątku bo istnieje obawa, że jego żona widząc u niego brak aprobaty zacznie szukać kogoś, kto będzie zachwycony taką zabawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 godzin temu, Chamski napisał:

Zakładając, że podzielisz się fantazją z mężem a on nie będzie entuzjastyczny to co wtedy? Rozważasz realizację takiego scenariusza z kimś z zewnątrz? Odpowiedź może być pomocna autorowi wątku bo istnieje obawa, że jego żona widząc u niego brak aprobaty zacznie szukać kogoś, kto będzie zachwycony taką zabawą.

W takim wypadku na 100% nie rozważam realizacji tej fantazji z kimś obcym, bo chodzi mi o męża ,którego kocham. Wątpię czy ta odpowiedz będzie pomocna dla autora. Każdy z nas jest inny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 minut temu, Gość gość napisał:

W takim wypadku na 100% nie rozważam realizacji tej fantazji z kimś obcym, bo chodzi mi o męża ,którego kocham. Wątpię czy ta odpowiedz będzie pomocna dla autora. Każdy z nas jest inny. 

Jeszcze jedno . Mąż kiedyś też o coś poprosił i się zgodziłam choć miałam obawy, ale mi się spodobało. Więc też powinien dla mnie to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 15.10.2019 o 23:10, Tomek1122 napisał:

Połowa kobiet w tym kraju odreagowuje greya albo inne takie 

Grey jest hooyowy, więc ja tego nie rozumiem 🤷‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 15.10.2019 o 18:36, Gość Gość napisał:

Chodzi o to, że jestem żonaty już od 10 lat, problem z moją żoną polega na tym, że od jakiegoś miesiąca jakby nagle skoczyło jej libido i zaczęła być znacznie odważniejsza w łóżku, do tej pory uprawialiśmy normalny klasyczny seks, a od tego miesiąca zachowuje się w łóżku jak kocica co osobiśćie średnio mi odpowiada, ostatnio np zawiązała mi nogi i ręce i dosłownie wskoczyła na mnie i zaczęła dusić mnie udami, byłem w tej sytuacji bezbronny i w 100% zdany na jej łaskę albo niełaskę, problem polega na tym, że jej się to bardzo mocno spodobało i chętnie chce to dalej praktykować, mi się tego typu zabawy nie podobają, duszenie przez 1-2h jest mało przyjemne. 

Dlaczego średnio ci to odpowiada?Mogłeś zwrócić jej uwagę,że duszenia nie będziesz tolerować i sprawa załatwiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Gość gość napisał:

Jeszcze jedno . Mąż kiedyś też o coś poprosił i się zgodziłam choć miałam obawy, ale mi się spodobało. Więc też powinien dla mnie to zrobić.

Naturalnie ale do tego potrzebny jest dialog, wymiana informacji o swoich potrzebach i oczekiwaniach. Nie ma nic gorszego niż tajemnice dotyczące swoich zastrzeżeń, potrzeb i fantazji. Nie wszystkie trzeba realizować ale warto powiedzieć o nich partnerowi o ile jest on wystarczająco dojrzały by je zrozumieć nawet jeśli nie jest im przychylny. Wielu konfliktów w związku możnaby uniknąć gdyby partnerzy ze sobą szczerze rozmawiali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Chamski napisał:

Naturalnie ale do tego potrzebny jest dialog, wymiana informacji o swoich potrzebach i oczekiwaniach. Nie ma nic gorszego niż tajemnice dotyczące swoich zastrzeżeń, potrzeb i fantazji. Nie wszystkie trzeba realizować ale warto powiedzieć o nich partnerowi o ile jest on wystarczająco dojrzały by je zrozumieć nawet jeśli nie jest im przychylny. Wielu konfliktów w związku możnaby uniknąć gdyby partnerzy ze sobą szczerze rozmawiali.

Tak to prawda. Ja  rozmawiałam  z mężem na ten temat ale nie widzę reakcji, nie wiem czy mam ponowić temat czy w czasie seksu mu powiedzieć czego chcę i żeby to zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Tak to prawda. Ja  rozmawiałam  z mężem na ten temat ale nie widzę reakcji, nie wiem czy mam ponowić temat czy w czasie seksu mu powiedzieć czego chcę i żeby to zrobił.

Powiedz mu, być może w chwili uniesienia pozwoli się ponieść fantazji...

Czasem takie  sytuacje najlepiej wychodzą na spontanie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Chamski napisał:

Zdradzisz sekret co to takiego?

To coś podobnego co zrobiła żona autora ale bez duszenia czy bicia plus zasłonięte oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gość napisał:

To coś podobnego co zrobiła żona autora ale bez duszenia czy bicia plus zasłonięte oczy.

Hmmm... to w zasadzie nic nadzwyczajnego, sam czasem lubię być lekko zdominowany, to fajne urozmaicenie zabaw. Może po prostu w trakcie igraszek przejmij inicjatywę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 minut temu, panlistopadd napisał:

Powiedz mu, być może w chwili uniesienia pozwoli się ponieść fantazji...

Czasem takie  sytuacje najlepiej wychodzą na spontanie 🙂

I tak zamierzam zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×