Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość moze przyszla mamusiaa

LIPCÓWKI 2020

Polecane posty

Jest już ktoś na lipiec??? 🙂

Gość Hej

Hej mam nadzieję, że ja będę na lipiec 🙂

Gość Gosc
14 godzin temu, Gość moze przyszla mamusiaa napisał:

Jest już ktoś na lipiec??? 🙂

Ale ty jestes nienormalna. Szok.

Gość Hej

Super gratuluję na kiedy masz termin.. 

Dziękuje 🙂 jeszcze jestem przed wizyta u lekarza czekam aż będzie widać na usg za szybko nie chce iść żeby się nie rozczarować. Liczyłam sobie w kalkulatorze w necie i wychodzi od 1 do 3  każdy kalkulator inaczej oblicza. A jak u Ciebie sytuacja? 

1 godzinę temu, Tysia123 napisał:

Dziękuje 🙂 jeszcze jestem przed wizyta u lekarza czekam aż będzie widać na usg za szybko nie chce iść żeby się nie rozczarować. Liczyłam sobie w kalkulatorze w necie i wychodzi od 1 do 3  każdy kalkulator inaczej oblicza. A jak u Ciebie sytuacja? 

Moje gratulacje 🎊 😉 ❤️ 😊 😀 

9 godzin temu, Gość moze przyszla mamusiaa napisał:

Moje gratulacje 🎊😉❤️😊😀 

Dziękuje bardzo 🙂❤️ a jak u Was? 

1 minutę temu, Tysia123 napisał:

Dziękuje bardzo 🙂❤️ a jak u Was? 

Autorka posta zakłada tu od lat tematy takie jak te, a w ciąży nigdy nie była. 

Gość Hej

Ja generalnie czekam jeszcze bo @ za parę dni dopiero jednak po obserwacji organizmu myślę że się udało. Staram się nie nakręcać bo rozczarowanie może być bardzo bolesne. 

Oj tak wiem coś o tym. Przez ostatnie cykle namiętnie o tym myślałam nakręcalam się i zawsze @ przychodzila. Później rozczarowanie wielki smutek. A od tego cyklu stwierdziłam ze ma być co będzie odpuszczam bo przez takie nakręcanie się nigdy sie nie uda. Pełen luzik i długo czekać nie musiałam 🙂 a co już u siebie zaobserwowałaś? Ja miałam tylko mega bolące sutki i trochę się powiększyły kilka dni po owulacji gdzie nie kojarzę żeby mnie piersi bolały podczas owulacji. No i teraz doszło zmęczenie wilczy apetyt i wypryski na buzi czuje się jak nastolatka 😕 

Gość Hej

Ja jak u Ciebie bolące sutki, zmęczenie ogólne o 20 idę spać.. wczoraj teoretycznie powinno być zagniezdzenie ból pleców i rwanie jajnika przy wstawaniu. Może to nie symptomy ciąży ale jestem dobrej myśli. No i uczucie jakbym miała ciągle mokro. 

Trzymam kciuki żeby to była fasoleczka 🙂 kiedy planujesz zrobić test? Ja robiłam 4 dni przed planowana @ i wyszły dwie kreseczki. Myśle kiedy iść na betę trochę się jej obawiam. Do lekarza gdzies za 2 tygodnie będę szła wtedy zaczyne 7 tydzień to już serduszko będzie 🙂 

Gość Hej

Bete możesz już zrobić wyjdzie na 100% ja się wstrzymam do dnia @. Nie chce się załamywać wcześniejszymi testami. Ogólnie cały czas mam uczucie mokrosci dziś mialam takie uczucie jakbym miała @ dziś dostac. Nie chce się nakręcać ale jestem dobrej myśli. 

Wiem ze wyjdzie ale pierwsza ciąże poroniłam w 6 tc i właśnie zaczęło się od niskiej bety wiec taki uraz mam. Czuje teraz ze się udało i zupełnie inaczej tamta przechodziłam ta bardziej odczuwam. Nie ma co przekładać tego z dnia na dzień. Podjęłam decyzje ze jutro idę! 🙂 

Gość Hej

Trzymam kciuki za wynik bety.. U mnie dziś mega nie dobrze było rano chciało mi się wymiotować i odrzuciło mnie od papierosa, myślę że to dobry znak. 

Gość Mama

Boże co za ...ka  ty już zaciążasz od kilku lat a tych twoich tematów tutaj jest multum... to się leczy. Załóż już wątek Grudniówki 2099 chociaż liczę że w końcu zaciążysz i się te zaśmiecanie kafe skończy.

Gość Kolli

ja mam na czerwiec, koniec więc może załapie się na lipiec 😜 ale ciesze sie bardzo, bo staraliśmy się prawie rok ;( śledzenie owulacji było na porządku dziennym, w ostatnich 8 miesiącach lekarz polecił mi żel prefert vaginal i chyba pomógł 😉 a u Was jak było 

Gość ola

Ja też z terminem na lipiec, według moich obliczeń będzie to 15.07:) Staraliśmy się od lipca 2018 ale w sumie nie mieliśmy szans na zajście bo męża nie było prawie 10 miesięcy w domu. Ale dzisiaj w końcu zobaczyłam dziś II kreski!:)

Gość gość
Dnia 23.10.2019 o 07:52, NaugthyBitch napisał:

Autorka posta zakłada tu od lat tematy takie jak te, a w ciąży nigdy nie była. 

Właśnie miałam pisać, że troll "moze przyszla mamusia" ożył 😄 

Gość gość
Dnia 24.10.2019 o 08:43, Gość Mama napisał:

Boże co za ...ka  ty już zaciążasz od kilku lat a tych twoich tematów tutaj jest multum... to się leczy. Załóż już wątek Grudniówki 2099 chociaż liczę że w końcu zaciążysz i się te zaśmiecanie kafe skończy.

Może to facet? 🤔

Gość kasiek

polowa lipca sie klania 🙂

Gość Lucyna

Hej, jeszcze przed lekarzem, ale testy pozytywne. Pozdrawiam

Gość Ana

Ja założyłam wątek "Lipcówki 2020 ciąża, poród " 3 listopada ale widzę że się spóźniłam🙈 mimo wszystko zapraszam 😁u mnie testy pozytywne, beta ładna i czekam na wizytę w tym tygodniu 😊 pozdrawiam dziewczyny 👍

Hej dziewczyny, dolacze sie ,ale nie wiem na jak dlugo. Testy pozytywne 

Gość Dosia

Ja tez z terminem na połowę lipca☺ Byłam na usg w 5t0d ze względu niedoczynność tarczycy, było widać pecherzyk ciążowy i żółtkowy☺ Narazie boję się cieszyć bo już raz poroniłam..

Gość Bez sil

Dosia doskonale Cie rozumiem, ja poronilam 2 razy, tez sie boje. Badzmy dobrej mysli 🙂

Gość Angel

U mnie od piątku test pozytywny. W środę mam lekarza

Gość Dosia

Bez sil a kiedy idziesz na wizytę? Myślę, że w naszym przypadku nie ma co zwlekać..Bierzesz coś na podtrzymanie? Ja jutro jadę na następną wizytę (6t0d) bo mam za wysoki poziom glukozy na czczo i pewnie będzie mnie czekała wizyta w poradni diabetologicznej

Dosia wizyte mam na 5 grudnia to bedzie sie zaczynal 7 tydzien 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się