Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość moze przyszla mamusiaa

LIPCÓWKI 2020

Polecane posty

Daj znac Dosia po wizyciejak tam 🙂 ja mam dopiero 7 maja 

Jutro też zapytam moją panią doktor o to szczepienie. Ja mam jutro o 10.40, to bedzie równy 29 tydzień☺

A jak u Ciebie? Jak się czujesz?

Czesc dziewczyny co u was slychac? Ja z takim pytaniem czy macie zalecenia zeby zaszczepic sie na krztusiec? 

Ja nie mam takich zaleceń, aby sie szczepić na krztusiec.

Dosia to daj koniecznie znac.u mnie w miare ok dolegliwosci ciazowe sa. Ale walcze i czekam . Jeszcze tylko 3 miesiace . 

Aniac Ja wiem ,ze w Pl sie tego malo wykonuje. Nie jest to tak popularne hak na zachodzie. Ja mieszkam kolo osrodka zdrowia i pediatra mi o tym powiedzial. 

Dosia to daj koniecznie znac.u mnie w miare ok dolegliwosci ciazowe sa. Ale walcze i czekam . Jeszcze tylko 3 miesiace . 

Aniac Ja wiem ,ze w Pl sie tego malo wykonuje. Nie jest to tak popularne hak na zachodzie. Ja mieszkam kolo osrodka zdrowia i pediatra mi o tym powiedzial. 

Ja wcześniej podpytywałam moja gin o szczepienia w ciąży. Ona ogólnie była nastawiona, zeby nie robić. Myśle, ze dużo zależy od ginekologa albo lekarzy innych specjalności. Bardzo często każdy ma inne zdanie.

Bezsilnych obecnie nie mieszkasz w Polsce?

Hejka!

Polecam Wam stronkę z konkursami http://www.konkursomania.pl/

Możecie tam wygrać BONY zakupowe do wielu sklepów oraz nagrody rzeczowe :)

m.in.: 

* APPLE iPhone XS oraz 11

* TV SAMSUNG Smart 

* Blender AMICA i inne

Polecam Wam:classic_biggrin:

Cześć, ja jestem zaraz po wizycie. Nie wiem z jakich przyczyn ale zmieniła mi się lekarka bez uprzedzenia (kochane nfz). 

Podpytalam ją czy wrócą porody rodzinne do lipca. Niestety lekarka uważa że nie ma co na to liczyć, pozostaje mi tylko zapłacić położnej za opiekę. Mam wrażenie, że cały personel cieszy się, że nie będzie mężów a szkoda bo mój już doświadczony i na pewno by nie przeszkadzał. Niestety mój pierwszy poród zapamiętam do końca życia ze względu na personel, więc bardzo potrzebuję jakiegoś osobistego stróża. 

A wy jak się zapatrujecie na porody rodzinne?

Cześć dziewczyny☺ ja po wizycie, wszystko z małą dobrze, waży 1360 g☺ miałam usg z przepływami i też wyszlo wszystko dobrze. Mała dalej ułożona miednicowo, już wiem że na 99% procent będę rodziła w 38 tc. Nastepna wizyta za 4 tygodnie, normalnie następna byłaby za 2 tygodnie ale przez wirusa wszystko stoi na głowie.

Aniu jak u Ciebie?

Dosia, napisałam na priva. Pytałaś sie o to szczepienie na krztuśca?

Ja wcześniej podpytywałam moja gin o szczepienia w ciąży. Ona ogólnie była nastawiona, zeby nie robić. Myśle, ze dużo zależy od ginekologa albo lekarzy innych specjalności. Bardzo często każdy ma inne zdanie.

Bezsilnych obecnie nie mieszkasz w Polsce?

Wlasnie co lekarz to inna opinia. Czlowiek glupieje. Ale raczej nie bede sie szczepic bo sie boje. Za dlugo soe staralam ,zeby mialo sie teraz cos stac. Mieszkalam w Holandii, obecnie mieszkam w Pl. 

Dosia super zze wszystko dobrze. Ja juz po tej wizycie co bede miala 7 maja pewnie bede kompletowac wyprawke

Bezsił 7 to już za tydzień☺ ciekawe jaki już duży jest Twój synuś☺

U mnie wyprawka prawie skompletowana, jeszcze jakieś drobiazgi zostały. Ale kupowanie tych wszystkich rzeczy dla malucha to mega radocha😀

Bezsił daj znac jutro jak po wizycie☺

Hej dosia. Wszystko dobrze. Tylko brzuch zaczal sie lekko napinac. I maly jest bardzo nisko ulozonybi glowka napiera na szyjke. Wiec mam wiecej odpoczywac . Co tam u Ciebie? Ja sie juz po malu zaczynam bac bo to ptaktycznie 2 miesiace 

Najważniejsze, że wszystko dobrze☺  Za dwa miesiące może będziemy już po wszystkim.. A jak u Ciebie z porodem? Decydujesz się na porod sn czy cc? 

No a u mnie tak się złożyło, że w jednym roku zostanę i mamą i babcią, bo w weekend starsza córka zakomunikowała, że jest w ciąży i ma termin na koniec grudnia 😉 

Dosia poki co nie ma zalecen do cc wiec pewnie naturalnie. 

Gosiaczek gratuluje podwojnie 🙂

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się