Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość moze przyszla mamusiaa

LIPCÓWKI 2020

Polecane posty

Dosia jestem po badaniach P. Doktor powiedziala,ze wszystko jest dobrze. Narazie nic wiecej nie robie. Ja mam i tak teraz za duzo stresu . Nie chce juz dodatkowo sie stresowac

Gość Dosia

No to super, najważniejsze że na usg dzidzia zdrowa☺ wiesz już co będzie? U nas się zasłaniało i lekarz nie był w stanie określić płci..

Gość BezSil

Jeszcze nie wiem, to i tak troszke za wczesnie. Ja zaczelam sie gorzej czuc. Wieksze mdlosci mam i glowa czesciej boli.  A Ty jak sie czujesz? 

Gość Dosia

Ja dzisiaj miałam wizytę u swojej pani doktor i stwierdziła, że prawdopodobnie dziewczynka☺ ja czuje się dobrze, ogólnie nie mam żadnych dolegliwości tylko czasem zmęczenie mnie dopada. Załapałam teraz przeziębienie i trochę się męczę ale takie typowo ciążowe objawy ustąpiły w 13 tygodniu. Na mdłości pomagała mi gorzka herbata z cytryną, może spróbuj☺

Mi na przeziebienie bardzo pomogl syrop prenalen. Tez tydz lezalam z przeziebieniem. Mi wczesniej lekarz powiedzial, ze prawdopodobnie chlopak, ale to jeszcze za wczesnie. A ze zmeczeniem tez walcze 😉

Gość Kalina:)

A Ja sie czuję cudownie-energia ,pełna mobilizacja i bezkres szczęścia...To będzie córka-Lena-Roza-;Kocham Ją tak mocno...juz:)Wyczekane dziecko z facetem marzeń:)Byle do lipca.

Gość Madzia Sułoszowa159
1 godzinę temu, Gość Kalina:) napisał:

A Ja sie czuję cudownie-energia ,pełna mobilizacja i bezkres szczęścia...To będzie córka-Lena-Roza-;Kocham Ją tak mocno...juz:)Wyczekane dziecko z facetem marzeń:)Byle do lipca.

Sz czesciara dzidzia wyczekana i z fajnym facetem-powodzenia 🙂

Gość Kalina:)
30 minut temu, Gość Madzia Sułoszowa159 napisał:

Sz czesciara dzidzia wyczekana i z fajnym facetem-powodzenia 🙂

Dzięki Kochana:)))

Gość Dosia

Bezsil i jak się czujesz, wyleczyłaś infekcję pęcherza?

Ty mieszkasz za granicą, prawda? Mieszkacie tam na stałe? Jak tam jest z opieką w ciąży? 

Hej Dosia. Tak juz lepiej sie czuje. Infekcja wyleczona. Teraz idę 13.02 dopiero na wizyte ,a jakby wczesniej cos sie dzialo to mam dzwonic. 

A Ty jak sie czujesz? 

Obecnie jestem w Pl i zostaje tutaj czuje sie jednak tu bezpiecznej ,ze w kazdej chwili moge jechac do szpitala i ktos mnie zbada. Na zachodzie ogolnie jest tak ,ze do 12 tyg wszystko moze sie zdarzyc i tam zadnej ciazy nie podtrzymuja. Pozniej masz spotkania z polozna, czasem jest tak ,ze jak z ciaza wszystko ok ok to ginekologa widzi soe tylko ze 3 razy jak robi usg. Reszta zajmuje sie polozna. Wizyty sa czeste u poloznej, ale jie ma az tylu badan co w Pl. Jest ogolnie troszkę inaczej 

Gość Dosia

Hej hej:) Bezsil najważniejsze, że już wszystko w porządku i bobasowi nic nie zagraża:) Dobrze, że zostajesz w Polsce, zawsze to inaczej bo jak będzie się coś działo to od razu można reagować. Pod tym względem to u nas jest dobrze, ratują ciążę od samego początku a nie od jakiegoś określonego tygodnia.

U mnie wszystko w porządku tylko walczę z bólami głowy..  Mam wizytę 12.02, umówiłam się już też na połówkowe na początek marca. U mnie dzisiaj 15+1 i już brzuszka nie ukryję.. A jak u Ciebie?:)

Hej 🙂 widze ,ze mamy podobnie wizyty:) ja tez mialam bole glowy, ale ja mam niskie cisnienie bardzo i lekarz zalecil kawe rano. Zobacz tez czy nie jestes spieta na ramionach . Dobry masaz ramion pomoze na bol glowy. 

Na polowkowe umowie sie dopiero jak 13 lutego bedzie wszystko ok. Ja caly czas z tylu glowy mam ,ze moze sie nie udac. U mnie dzisiaj 14.0 tydzien , jeszcze brzuch ukrywam 😉

Gość Dosia

Musi być dobrze! Po tym co przeszłyśmy teraz musi sie udać, będziemy miały zdrowe dzieci!☺ 

Ja już zaczęłam szykować pokój, meble zamówione, teraz mąż będzie kładł tapetę i malował☺ 

Myślę że po połówkowych trochę się uspokoimy, już wtedy bedzie wszystko wiadomo☺

Podziwiam. Ja jeszcze nic nie szykuje bo strach w glowie. Dzisiaj mialam dwa razy sen ,ze poronilam. Masakra

Jak sobie radzilas z bolami glowy? Bo mi coraz czesciej to się zdarza 

Gość Betka

u nas ostatni cykl stracony, walczymy dalej już na lipiec nie ma szans, ale mam nadzieje ze w tym roku jeszcze coś z tego będzie, wspomagamy się prefert vaginal, któraś z was zna? 

Gość Kasja

Mnie na bóle głowy bardzo pomagały masaże robione przez koleżankę fizjoterapeutke, takie typowo dedykowane na migreny. Poczytywalam wątek bo sama miałam termin na lipiec, ale dziś się dowiedziałam że nic z tego nie będzie.  Pozdrawiam Was i życzę powodzenia.

Kasja bardzo Ci wspolczuje 😞 ja za soba tez mam dwie straty. A w ktorym tyg poronilas? 

wlasnie zastanawialam sie nad masazami. Ale nie wiem czy mozna .

Gość Kasja

Ale ten masaż wykonywany był tylko na głowie. W zasadzie to już w trakcie odczuwałam ulgę. 

Teraz jest 16 tydz. Nie wiadomo jaka przyczyna, po prostu serducho przestało bić. Szkoda, bo już naprawdę zaczęłam się cieszyć i wierzyć że będzie dobrze. Podziwiam kobiety, które mimo strat podejmują dalsze starania, bo ja bym chyba nie była w stanie. 

Matko tak bardzo Ci wspolczuje, a kiedy dokladnie serduszko przestalo bic? 

Ja teraz jakbym stracila ,to juz nie wiem czy bym sie podjela. Wczesniejsze ciaze tracilam w 7 tyg. Takze cieszylam sie ,ze az dotrwalam do 15 tyg.  Dzisian w nocy 2 razy mi sie snilo ,ze poronilam. Serduszko przestalo bic i poprostu caly czas wstrachu jestem. Czulas cos albo mialas jakies objawy? 

Gość Dosia

Kasia tak mi przykro! Nie wyobrażam sobie przez co musisz teraz przechodzić.. 

Ja powoli wszystko szykuję dla dziecka, nie dopuszczam do siebie myśli że coś może się stać i po prostu cieszę się ciążą. 

Bezsił bóle głowy jeszcze mi towarzyszą ale bardzo pomagają mi spacery i zimne okłady. U mnie to trochę z niewyspania i na tle nerwowym bo mój mąż ma niebezpieczną pracę, często pracuje w nocy i nie śpię dopóki nie słyszę że otwiera drzwi domu a potem jestem niedospana.

Musimy myslec pozytywnie, za kilka miesięcy każda z nas urodzi zdrowe i najpiękniejsze na świecie dziecko!☺

Gość Dosia

Kasia tak mi przykro! Nie wyobrażam sobie przez co musisz teraz przechodzić.. 

Ja powoli wszystko szykuję dla dziecka, nie dopuszczam do siebie myśli że coś może się stać i po prostu cieszę się ciążą. 

Bezsił bóle głowy jeszcze mi towarzyszą ale bardzo pomagają mi spacery i zimne okłady. U mnie to trochę z niewyspania i na tle nerwowym bo mój mąż ma niebezpieczną pracę, często pracuje w nocy i nie śpię dopóki nie słyszę że otwiera drzwi domu a potem jestem niedospana.

Musimy myslec pozytywnie, za kilka miesięcy każda z nas urodzi zdrowe i najpiękniejsze na świecie dziecko!☺

Gość Misialina

Hej! Ja też mam termin na lipiec 🙂

Pierwsza ciąża, pierwsze badania za mną i wszystko wygląda bardzo dobrze 😊

Gość Misialina

Hej! Ja też mam termin na lipiec 🙂

Pierwsza ciąża, pierwsze badania za mną i wszystko wygląda bardzo dobrze 😊

Gość Kasja

Dziękuję za słowa wsparcia dziewczyny. Jestem już po wszystkim, bardzo się tego bałam, nie było to miłe, ale jeśli personel jest ludzki to i przez coś takiego można w polskich realiach godnie przejść. Ja byłam niby w 16 TC, ale wszystko wskazuje na to że serduszko się zatrzymalo jakoś ok 13. W moim otoczeniu panowała w grudniu taką choroba - rumień zakazny i myślę że wirus to spowodował, bo wszystko się jakoś zbiegło w czasie. Chociaż nikt mi tego nie potwierdził.

Życzę wam powodzenia i nie martwcie się na zapas, bo to naprawdę nic nie pomaga.  Człowiek i tak się musi zmierzyć że wszystkim co go spotka i jakoś musi znaleźć siłę. Zamartwianie się nic nie daje.

Współczuję Kasia 😭

u mnie już 16 tydzień, czas pędzi jak szalony, jeszcze miesiąc i będzie połowa 😱 Czujecie już ruchy dziecka? Mi się wydaje, że już w 15tc czułam ale dosłownie 2-3 razy i narazie spokój... poza tym mam ogromne kołatania serca, więc własciwie to słyszę i czuję teraz tylko to 😕 jak u Was? 

Gość Dosia

U mnie dzisiaj 16+5 i wydaje mi się, że czuję takie pojedyncze ruchy malucha ale ciężko mi stwierdzic czy to na pewno dziecko☺

Lubelska u mnie to samo z kołataniem serca, czuję że bije jak szalone, nierówno. Mi co prawda pokazało się nadcisnienie ciążowe, biorę leki ale nawet po nich czuje kołatanie mimo że ciśnienie w normie. 

Dziewczyny brzuszki już widoczne? Pracujecie jeszcze?

Gość Gość1234

Ja dziś zaczynam 17tc. W pn i wt wydawało mi się a raczej jestem pewna że czułam ruchy, a teraz spokój, nawet troszkę się martwię czy z dzieckiem wszystko ok. W piątek mam wizytę u ginekologa. Znacie już płać dziecka? Imiona wybrane?

U mnie brzucha nie widać ani trochę 🙈 i bardzo się z tego cieszę, krócej będę dźwigać 😄 

co do płci to mam w środę lekarza i ciagle zastanawiam się czy chcę znać płeć. To moja trzecia ciąża, mam już dwóch synów i trochę boję się, że lekarz powie że to też chłopiec haha 😁 marzy mi się córunia, ale będzie co będzie, najważniejsze aby było zdrowe (choć czuję że tym razem dziewczynka). 
Imię powoli wybieram, ale biorę pod uwagę tylko damskie 😁 

i pracuję. Mam zamiar pracować do samiuśkiego końca, do ostatniego dnia ciąży, w dodatku prowadzę jeszcze fitness i też mam nadzieję prowadzić do końca 🙂 

Gość gość

3.II - Imieniny: Uniesławy, Unisławy, Uniemysła

Gość Aga29

Dołączam do was. U mnie obecnie 16 tydzień. Jestem na zwolnieniu przez wysokie cisnienie, ale czuje sie na szczescie calkiem dobrze. Chciałabym juz znać płeć, ostatnio jeszcze nie było widać. Imiona mam wybrane dla chłopca i dla dziewczynki, wszystko mi jedno, co bedzie, to moja pierwsza ciąza. Ruchów jeszcze nie czuje, chociaż po usg wiem, że dziecko "wyjątkowo aktywne". Brzuch mi trochę wyszedł, ale jeszcze chodzę w ciuchach sprzed ciąży. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się