Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość moze przyszla mamusiaa

LIPCÓWKI 2020

Polecane posty

Dosia zazdroszcze Ci takiego myslenia:) mnie bardziej chyba boli od spietych miesni. Chociaz stradznie dokuczaja mi te bole glowy. Ja nie mam jak spacerowac bo czuje smrod jak wychodze na ulice. Ludzie pala nie wiadomo czym. Ja sie dzisiaj potwornie czuje. Zero sily. Nic mi sie nie chce. Bylam rano badania robic i czekam na wyniki. U mnie brzuszek to widac wieczorem a rano jako tako. 

Zazdroszcze wam dziewczyny tego pozytywnego myslenia. Ja caly czas w stresie czy z ciaza jest ok  niby wizyte mam 13.02 ale nie wiem czy wczesniej nie pojde 

Gość Dosia

Bezsił po prostu żyjemy chwilą i cieszymy się z mężem tym co mamy☺ mamy oboje po 30 lat i do pełni szczęścia brakowało nam tylko dziecka.. Staram się myśleć pozytywnie, przecież tyle kobiet po poronieniach rodzi zdrowe dzieci więc dlaczego nam miałoby się nie udać?☺ 

Czemu chcesz przyspieszać wizytę? Coś się dzieje? 

Gość Gość1234

U mnie brzucha nie widać ani trochę 🙈 i bardzo się z tego cieszę, krócej będę dźwigać 😄 

co do płci to mam w środę lekarza i ciagle zastanawiam się czy chcę znać płeć. To moja trzecia ciąża, mam już dwóch synów i trochę boję się, że lekarz powie że to też chłopiec haha 😁 marzy mi się córunia, ale będzie co będzie, najważniejsze aby było zdrowe (choć czuję że tym razem dziewczynka). 
Imię powoli wybieram, ale biorę pod uwagę tylko damskie 😁 

i pracuję. Mam zamiar pracować do samiuśkiego końca, do ostatniego dnia ciąży, w dodatku prowadzę jeszcze fitness i też mam nadzieję prowadzić do końca 🙂 

To też moja 3 ciąża z tym że mam dwie dziewczynki 🙂 

Gość gość

4.II - Imieniny: Witosławy

To też moja 3 ciąża z tym że mam dwie dziewczynki 🙂 

To trzymaj kciuki żeby tym razem u mnie była dziewczynka 😄 

a u Ciebie tym razem jaka płeć? Znasz już? 

Dosia ja juz mam 31, jakos nie potrafie myslec pozytywnie. Nie wien dlaczego. Dobrze ,ze Ty sie cieszysz:) 

Mam niskąhemoglobine i wyglądana to ze niski poziom zelaza. Do tego ta glowa 5 dzien z rzedu boli. 

Gość Dosia

Bezsił paracetamol nie pomaga Ci na bóle głowy? To jest taki silny ból czy raczej takie pobolewanie tylko że przez cały dzień? Ja miałam właśnie takie pobolewanie ale od kilku dni mam spokój. Będę teraz na wizycie to zapytam dlaczego tak jest

Dosia to jest raz silniejszy raz lzejszy bol. Wydaje mi sie ,ze od miesni. Moj lekarz przez tel mi powiedzial ,ze to teraz moze byc przez pogode bo cisnienie  mam dobre. Powiedziala ,zebym wziela paracetamol. I przeszlo . Ja nie chce za czesto tez brac lekow. Zasypiam z lekkim bolem glowy a budze sie z silnym. Prysznic cieply mi pomaga ,ale tylko na chwile. A Ty kiedy  masz wizyte? 

Gość gość

5.II - imieniny: Dobiemara, Dobiemira, Lubodroga, Radomiła, Strzesławy i Strzeżysławy

Gość Dosia

Dziwne te bóle głowy, mi już przeszło ale teraz męczy mnie zgaga. Pomaga mi tylko mleko. Co tydzień jakieś inne dolegliwości:P

Wizytę mam 11.02. i może wtedy już potwierdzi się płeć, bo narazie żyjemy w niepewności:) a Ty jak? Kiedy wizyta? Wiadomo już kto mieszka w brzuszku?:)

Dziewczyny byłam dziś na wizycie i... będzie córa!!!! ❤️❤️❤️

Gość Gość1234

To trzymaj kciuki żeby tym razem u mnie była dziewczynka 😄 

a u Ciebie tym razem jaka płeć? Znasz już? 

Będę trzymała kciuki byś miała córeczkę 🙂 . Ja mam wizytę w piątek i być może się dowiem czy będzie chłopiec czy dziewczynka. To 17 tc.

Gość Gość1234

Dziewczyny byłam dziś na wizycie i... będzie córa!!!! ❤️❤️❤️

Gratulacje 🙂 

Gość gość

6.II - imieniny: Bodana, Bogdana i Bohdana

Gość gość

6.II - imieniny

W dniu dzisiejszym imieniny obchodzą: Amand, Amanda, Anioł, Antoni, , Dorota, Gaston, Joachim, Leon, Leona, Paweł, Szymon, Szymona,

Gość Dosia

Lubelska gratuluję córeczki!:) U nas wstępnie też dziewczynka ale we wtorek wszystko się okaże:)

Lubelska gratuluje. U mnie dalej bole glowy nie do wytrzymania 😞 nic nie pomaga 

Gość Dosia

Bezsił kurcze dziwne,że tyle czasu Cię trzymają te bóle głowy. Może za mało pijesz albo źle śpisz?

Lubelska gratuluje. U mnie dalej bole glowy nie do wytrzymania 😞 nic nie pomaga 

Nic mi nie mow... ja od poniedziałku dzien w dzień mam bole zatok, coś okropnego 😭 

budzę się i zasypiam z bólem, już nie wiem jak sobie radzić, zaden proszek nie pomaga 😭 

robię inhalacje i jedyny plus że zaczyna się oczyszczać. I okłady z soli. Ryczeć mi się chce, długo jeszcze to potrwa?! 😭 

I dziękuję mamuśki za wszelkie gratulacje, jestem przeszczęśliwa, że będzie wyproszona córka 😁😍 aż sama nie mogę w to uwierzyć, zastanawiam się czy potrafię być mamą dziewczynki 🙈 

jak Wasze starszaki zareagowały na wieść o danej płci dziecka? 
mój młodszy syn się cieszy, chciał siostrzyczkę, z kolei starszy się rozpłakał i mówi że nie będzie się do niej odzywał 😁 jakieś rady, żeby zaczął cieszyć się z siostry?? 

Bezsił Ty nie masz dzisiaj wizyty u lekarza? Koniecznie daj znać co i jak!☺

Hej Dosia. Przeszly mi na szczescie bole glowy. Tak bylam w czwartek i poki co wszystko jest ok. Nie bylo widac czy chlopiec czy dziewczynka. Dla mnoe to nie ma znaczenia. Tylko abym.donosila zdrowa ciaze. I nie rozumiem czasem koboet ktore robia problem czy bedzie chlopak czy dziewczynka. Gdzies ok 5 marca jade na usg polowkowe. Mam przyjmowac zelazo. A Co u Ciebie? 

Hej☺ Cieszę się, że wszystko dobrze, to najwazniejsze. U nas na 95% dziewczynka. Dobrze, że już przeszły Ci bóle głowy bo one odbierają chęć do czegokolwiek.. Ja mam problem z ciśnieniem i muszę brać leki. 

Ja połówkowe mam 4 marca i już nie mogę sie doczekać☺

Dosia ja na polowkowe ide 9 marca. Jestem ,ze tak powiem tydzien za Toba 😉 ja akurat z cisnieniem nie mam problemu. A czujesz juz ruchy? 

Hej dziewczyny, ja jutro mam usg połówkowe ( bedzie to dokładnie 20 tydzień). Usg robię we Wrocławiu. Ile wy będziecie płacić za usg połówkowe? Mnie te ceny przerażają, bo tam gdzie idę to 400 zł usg plus dodatkowo 50 zł jesli zdecydujemy sie na zdjęcie. O tym, ze bedzie dziewczynka wiem od połowy stycznia, bo wcześniej robiłam test nifty.

Bezsił faktycznie wizyty mamy zawsze blisko siebie☺ Ruchy czuję odkąd zaczęłam 18 tydzień, nie są to jeszcze takie częste kopniaki ale mała daje o sobie znać☺ a Ty już czujesz? 

Aniac mnie badania połówkowe będą kosztowały 350 zł, zdjęcia w cenie. Ja będę jeszcze robiła echo serca dziecka więc kolejne 350.. Cena pewnie zależna od wielkości miasta ale nawet w tych małych nie jest dużo taniej.

Dosia a do echa serca masz jakieś wskazania? Czy to badanie, które powinno sie zrobić? 

Mam nadciśnienie ciążowe i wysokie ryzyko stanu przedrzucawkowego (1:85) i moja lekarz kazała zrobić chociaż z młodą jest wszystko w porządku. Z tego co wiem to nie jest konieczne badanie więc jeżeli nie masz nadciśnienia to luz☺

20. II. Imieniny: Lubomira, Ludmara, Ludomiła, Ludomira, Siestrzewita, Ludmiły i Ludomiły

20. II. Imieniny:

W dniu dzisiejszym imieniny obchodzą: Amata, Aulus, Eleuteria, Eleuteriusz, Elżbieta, Euchariusz, Euchary, Eustachia, Eustachiusz, Eustachy, Falkon, Hiacynta, Jan, Julia, Leon, Leona, , Nila, Nilus, Ostap, Peleusz, Serapion, Sylwan, Ulryk, Zenobia, Zenobiusz

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się