Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Viggen

Rozpieszczę materialnie (i nie tylko) studentkę lub maturzystkę

Polecane posty

Gość Poważna
1 godzinę temu, Gość Viggen napisał:

Naprawdę warto spróbować:) Viggen74@o2.pl

Przekonaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość gosc napisał:

To nie zamoczysz, krótka piłka 😛 

Desperatem chyba nie jest by za kolacje Audi kupić. 😁😁😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Bede dawać ci dupy tyle ile ze chcesz jak mi weźmiesz kredyt na dom :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Desperatem chyba nie jest by za kolacje Audi kupić. 😁😁😁 

Nie rozumie, że jeśli chce spotkać się z piękną, zadbaną i elegancką kobietą, musi zainwestowac. To "rozpieszczacz" ponosi koszty przygotowania do randki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 minut temu, Gość gość napisał:

Nie rozumie, że jeśli chce spotkać się z piękną, zadbaną i elegancką kobietą, musi zainwestowac. To "rozpieszczacz" ponosi koszty przygotowania do randki.

Chyba, że mu pasuje, że przyjdzie w dresówce albo w rurkach, bluzie i trampkach- bo to przecież maturzystka/ studentka 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Głowa siwieje tylek szaleje... Odmlodzic się chce... 

Kobiety go nie pociagaja tylko malolaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
27 minut temu, Gość gość napisał:

Nie rozumie, że jeśli chce spotkać się z piękną, zadbaną i elegancką kobietą, musi zainwestowac. To "rozpieszczacz" ponosi koszty przygotowania do randki.

Nie koniecznie.. On chce coś kupić ona sprzedać. Kupił bys coś co nie zachęca... I czemu ma płacić za byle co... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Głowa siwieje tylek szaleje... Odmlodzic się chce... 

Kobiety go nie pociagaja tylko malolaty

I do tego skąpy, jak poznański krakusek 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I następna sprawa jeśli się sprzedawać to za wysoka cenę i powinno się towar ładnie opakowac... Wtedy cena odpowiednią bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

I do tego skąpy, jak poznański krakusek 😛 

Sloik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie koniecznie.. On chce coś kupić ona sprzedać. Kupił bys coś co nie zachęca... I czemu ma płacić za byle co... 

Niekoniecznie. On chce coś kupić ona sprzedać. Czemu ona ma wejść w coś, co nie zachęca... I czemu ma iść w byle co... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

I następna sprawa jeśli się sprzedawać to za wysoka cenę i powinno się towar ładnie opakowac... Wtedy cena odpowiednią bedzie

Jeśli wymaga się ładnego opakowania, należy je sfinansować. Kobiety kosztują. Chytry dwa razy traci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Sloik

I jeszcze słoik 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viggen74

Tu muszę rozczarować, nie jestem słoikiem, nie jestem Poznaniakiem ani Krakusem, jestem rodowitym Warszawiakiem od wielu pokoleń. Nie mam zamiaru przedstawiać publicznie ofert kobietom, które mogą być kompletnie nie w moim typie. Poważnie zainteresowane zapraszam na mejla, viggen74@o2.pl. Jak widzę po skrzynce , są tu sensowne, konkretne kobiety, które zamiast bić pianę potrafią po prostu napisać wiadomość i zadać pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość gość napisał:

Niekoniecznie. On chce coś kupić ona sprzedać. Czemu ona ma wejść w coś, co nie zachęca... I czemu ma iść w byle co... 

Słabo się autor postu stara by mieć to czego chce... Byle jak zachęca byle co dostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Viggen74 napisał:

Tu muszę rozczarować, nie jestem słoikiem, nie jestem Poznaniakiem ani Krakusem, jestem rodowitym Warszawiakiem od wielu pokoleń. Nie mam zamiaru przedstawiać publicznie ofert kobietom, które mogą być kompletnie nie w moim typie. Poważnie zainteresowane zapraszam na mejla, viggen74@o2.pl. Jak widzę po skrzynce , są tu sensowne, konkretne kobiety, które zamiast bić pianę potrafią po prostu napisać wiadomość i zadać pytania.

I to cie czyni lepszym od innych... 

A ty im odpowiesz... Jak sądzę jeszcze nie znalazłeś tej której chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Te co piszą też mogą być nie w twoim typie jasnie panie warszawiaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tu nie chcesz napisać swej oferty a w innym poście oferujesz 1000 zł za spotkanie i pytasz co oferuje... 

Wiec jak to się ma do tego co piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elisa

Bez konkretow nie wzbudzisz raczej zainteresowania u kobiet, ktore moglyby tobie odpowiacac (mloda, atrakcyjna, finansowo zalezna z reguly od rodzicow, reprezentujaca jako taki poziom intelektualny). Reklama jest jak wiesz dzwignia handlu, namiastka reklamy nie wystarczy. Ja nie wykluczam zainteresowania ale bez konkretow nie zadam sobie trudu zakladania jednorazowej skrzynki mailowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viggen74

Porzuciłem poprzednią ofertę bo zgłaszały się dziewczyny, które trudnią się najstarszym zawodem świata. Zresztą trudniej jest o dobre towarzystwo niż o seks, postanowiłem więc poszukać tego pierwszego. A ponieważ lubię naturalny typ urody, bez silikonu, tatuaży itp. więc rzeczywiście, nie znalazłem jeszcze dziewczyny w moim typie. Jednak sporo osób napisało więc ktoś fajny się w końcu znajdzie; jestem optymistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viggen74

Szukam czegoś w rodzaju „friends with benefits”. Randek. Elegancka kolacja z winem czy szampanem w dobrej restauracji, wypad do baru na drinki czy do Mielżyńskiego na wino, kino, teatr. Jeśli w pewnym momencie wyładujemy w łóżku to super, jeśli nie, to nie ma problemu. Mogę pomagać materialnie a mogą to być prezenty. Wszystko jest do dogadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elisa

Jestes przystojny (klasyczne rysy twarzy, wysportowana szczupla sylwetka, geste wlosy)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viggen74

Jestem szczupły i mam gęste włosy, jestem też dobrze ubrany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Gość Viggen74 napisał:

Szukam czegoś w rodzaju „friends with benefits”. Randek. Elegancka kolacja z winem czy szampanem w dobrej restauracji, wypad do baru na drinki czy do Mielżyńskiego na wino, kino, teatr. Jeśli w pewnym momencie wyładujemy w łóżku to super, jeśli nie, to nie ma problemu. Mogę pomagać materialnie a mogą to być prezenty. Wszystko jest do dogadania.

Nie chciałabym generalizować ale skoro oczekujesz rozmowy na poziomie, klasy i kultury to jak to możliwe, że szukasz ich u małolat (z całym szacunkiem dla nich). Chyba, że błędnie wnoszę że jesteś z rocznika 74? Jeśli to Twój rok urodzenia to chyba zdajesz sobie sprawę, że szukasz jednorożca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Star
3 godziny temu, Gość Viggen napisał:

Naprawdę warto spróbować:) Viggen74@o2.pl

Jestes z Wawy i masz na imie Tomasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przeciez na forum ci nie powie... Masz @ tam go zapytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Zorza napisał:

Nie chciałabym generalizować ale skoro oczekujesz rozmowy na poziomie, klasy i kultury to jak to możliwe, że szukasz ich u małolat (z całym szacunkiem dla nich). Chyba, że błędnie wnoszę że jesteś z rocznika 74? Jeśli to Twój rok urodzenia to chyba zdajesz sobie sprawę, że szukasz jednorożca. 

Ona ma wyglądać a poziom rozmowy... On się dostosuję inteligentna bestia z niego... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Star napisał:

Jestes z Wawy i masz na imie Tomasz?

Znasz go? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Star
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Znasz go? 

Nie wiem, podejrzewam kogos 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×