Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Viggen

Rozpieszczę materialnie (i nie tylko) studentkę lub maturzystkę

Polecane posty

Gość Viggen74

Jestem z Warszawy, nie mam na imię Tomasz. 74 nie jest moim rokiem urodzenia, istnieje wiele młodych, ślicznych ale i inteligentnych kobiet więc nie mam wrażenia, że szukam jednorożca. Pytanie mnie o dalsze szczegóły ma tyle sensu, co pytanie Jarosława Kaczyńskiego o to kiedy zrezygnuje z członkostwa w PiS i zapisze się do PO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Star napisał:

Nie wiem, podejrzewam kogos 😞

Spotkała się z nim? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autorze, szukasz na złym forum. W większości udzielają się na nim kobiety znacznie starsze.  Jeśli celujesz w grupę wiekową 19-24 to chyba pomyliłeś adresy. Prędzej znajdziesz tu napaloną czterdziestkę niż tak młodą dziewczynę 🙃 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viggen74

Nie znam innego tak popularnego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Elisa napisał:

reprezentujaca jako taki poziom intelektualny

Haha nawet jako taki poziom intelektualny jest w tym przypadku zbędny😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Popularnego? Nie w tej grupie wiekowej. Obawiam się, że Kafeteria jest raczej miejscem udzielania się "wapniaków" 🙂🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viggen74

Jeśli masz pomysł na lepsze forum to bardzo proszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Popularnego? Nie w tej grupie wiekowej. Obawiam się, że Kafeteria jest raczej miejscem udzielania się "wapniaków" 🙂🙂

Pfff... Całkiem fajnych "wapniakow" 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja
1 godzinę temu, Gość Viggen74 napisał:

Szukam czegoś w rodzaju „friends with benefits”. Randek. Elegancka kolacja z winem czy szampanem w dobrej restauracji, wypad do baru na drinki czy do Mielżyńskiego na wino, kino, teatr. Jeśli w pewnym momencie wyładujemy w łóżku to super, jeśli nie, to nie ma problemu. Mogę pomagać materialnie a mogą to być prezenty. Wszystko jest do dogadania.

Szampan to wino. 

 

Poza tym- myślę że łatwiej Ci będzie kogoś znaleźć na tinderze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Formuła forum to przeżytek.  Spróbuj na społecznościówkach i komuniaktorach. Byle nie GG 😄 Możesz też obczaić np.Tindera. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viggen74

Tak, to wino. Musujące. Jest jednak tak wyjątkowe, że zwyczajowo oddziela się je od win.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja
Przed chwilą, Gość Viggen74 napisał:

Tak, to wino. Musujące. Jest jednak tak wyjątkowe, że zwyczajowo oddziela się je od win.

Ach, już rozumiem. Czyli na przykład przy takiej eleganckiej kolacji mógłbyś zaproponować swojej towarzyszce wyjazd do Francji lub do Paryża? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viggen74

Uwielbiam Paryż i dobrze znam to miasto więc czemu nie. Albo do Nicei. Côte d’Azur też ma sporo uroku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Viggen74 napisał:

Jestem z Warszawy, nie mam na imię Tomasz. 74 nie jest moim rokiem urodzenia, istnieje wiele młodych, ślicznych ale i inteligentnych kobiet więc nie mam wrażenia, że szukam jednorożca. Pytanie mnie o dalsze szczegóły ma tyle sensu, co pytanie Jarosława Kaczyńskiego o to kiedy zrezygnuje z członkostwa w PiS i zapisze się do PO:)

Bez szczegółów możesz się zwijać od razu. Pa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Viggen74 napisał:

Nie znam innego tak popularnego forum

I nie znasz panujących na nim reguł? Ogłaszasz się- musisz się zareklamować. Inaczej wypad. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 minut temu, Gość Viggen74 napisał:

Tak, to wino. Musujące. Jest jednak tak wyjątkowe, że zwyczajowo oddziela się je od win.

Oferujesz prawdziwego szampana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara1

A jak chcesz rozpieścić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ile masz lat? To podstawowa informacja, jesli szukasz młodej dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość gość napisał:

74 nie jest moim rokiem urodzenia,

To wiek? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Och, teraz widzę, że na dole wyświetla się kilka Twoich tematów, czyli tak szukasz i szukasz? Twoje Lazurowe Wybrzeża i Nicee, Twoje wina i szampany nie przyciągają uwagi tak jak byś sobie tego życzył? 

Naturalnie zamożny warszawiak wiedziałby gdzie szukać dziewczątka do miłego spędzania czasu, ba, one same szukałyby jego, a w najgorszym razie mógłby zasięgnąć języka u znajomych, zamiast szukać... TU.

Więc albo jesteś bajkopisarzem w kwestii tego kim jesteś (zamożnym mieszkańcem dużego miasta) albo w kwestii tego czego poszukujesz (dziewczęcia czy zainteresowania na forum)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viggen74

Tak, oferuję prawdziwego szampan. Nieprawdziwy nie nazywa się szampanem, jest po prostu winem z bąbelkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Myślę że  ponad 50.. Bedzie mial 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viggen74

No cóż, nie jestem bajkopisarzem ale pisz sobie co chcesz:) Być może jestem po prostu dość wymagający:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viggen74

Pisałem już wcześniej, że nie podaję żadnego info na swój temat na forum publicznym. Ale wcale mnie nie dziwią takie teksty, jakieś 70% naszego społeczeństwa ma problem z czytaniem tekstu ze zrozumieniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czemu szuka młodej.... Proste szybciej uwierzy w klamstwa.. I możliwość szybkiej kasy której nigdy nie zobaczy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja
Przed chwilą, Gość Viggen74 napisał:

No cóż, nie jestem bajkopisarzem ale pisz sobie co chcesz:) Być może jestem po prostu dość wymagający:)

Przecież tutaj średnia wieku to 43 lata, a spośród kobiet w wieku poniżej 26 90% to panie pracujące... Na tinderze ustawiasz sobie limit wiekowy i hulaj dusza- piekła nie ma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Och, teraz widzę, że na dole wyświetla się kilka Twoich tematów, czyli tak szukasz i szukasz? Twoje Lazurowe Wybrzeża i Nicee, Twoje wina i szampany nie przyciągają uwagi tak jak byś sobie tego życzył? 

Naturalnie zamożny warszawiak wiedziałby gdzie szukać dziewczątka do miłego spędzania czasu, ba, one same szukałyby jego, a w najgorszym razie mógłby zasięgnąć języka u znajomych, zamiast szukać... TU.

Więc albo jesteś bajkopisarzem w kwestii tego kim jesteś (zamożnym mieszkańcem dużego miasta) albo w kwestii tego czego poszukujesz (dziewczęcia czy zainteresowania na forum)

Podejrzane indywiduum. Nie pisze niczego konkretnego, nie odpowiada na pytania. Olać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×