Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kicia

Nachalny facet

Polecane posty

Cześć dziewczyny/ faceci! Chciałabym się zapytać o pewna kwestie. Mianowicie mój chłopak (jestem z nim od prawie roku) ma problem ze spaniem ze mną.. dokładnie z moim oddychaniem, dochodzi do tego ze wmawia mi ze kiedy oddycham głośno, mam sny erotyczne... budzi mnie, nie daje mi spać po nocach, sprawdza czy mam mokro... druga sprawa ze dotyka mnie w nocy, notorycznie, jakby mnie molestował... przez co straciłam do niego pociąg fizyczny co wiąże się z nasza 3 miesięczna absencja... pytanie moje brzmi, to ze mną jest coś nie tak? Czy z nim? już kompletnie nie wiem co z nim zrobić i jak nam pomoc... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40 +

Daj sobie z nim na spokój szkoda życia dla dewiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajjal
4 godziny temu, kicia napisał:

Cześć dziewczyny/ faceci! Chciałabym się zapytać o pewna kwestie. Mianowicie mój chłopak (jestem z nim od prawie roku) ma problem ze spaniem ze mną.. dokładnie z moim oddychaniem, dochodzi do tego ze wmawia mi ze kiedy oddycham głośno, mam sny erotyczne... budzi mnie, nie daje mi spać po nocach, sprawdza czy mam mokro... druga sprawa ze dotyka mnie w nocy, notorycznie, jakby mnie molestował... przez co straciłam do niego pociąg fizyczny co wiąże się z nasza 3 miesięczna absencja... pytanie moje brzmi, to ze mną jest coś nie tak? Czy z nim? już kompletnie nie wiem co z nim zrobić i jak nam pomoc... 

Albo jest zdrowo popi*ony albo chce cie rzucic ale tak zeby wyszlo to od ciebie.

Ps. Co do tych snow erotycznych, a nawet jesli bys miala co mu do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajjal

PsPs. Troche pomyslalem, moze jest tak ze jest straszna sierota i mysli ze to co robi to jest flirt/gra wstepna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Gość Dajjal napisał:

Albo jest zdrowo popi*ony albo chce cie rzucic ale tak zeby wyszlo to od ciebie.

Ps. Co do tych snow erotycznych, a nawet jesli bys miala co mu do tego?

problem w tym ze ich nie mam 😁 ale tłumaczyć mu to jak grochem o ścianę... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Gość Dajjal napisał:

PsPs. Troche pomyslalem, moze jest tak ze jest straszna sierota i mysli ze to co robi to jest flirt/gra wstepna?

Na początku tez tak myślałam, ale po kilku razach zrozumiałam ze on tak ma, a skad mu się to bierze to nie wiem.. faktycznie może czegoś mu brakuje, on nie widzi nic w tym złego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bez wątpienia jest psychiczny. Kto człowieka budzi w środku nocy, no kto? Właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Semoi

Warto mu powiedzieć że jeśli chce seksu to niech się uspokoi albo koniec z Wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś zboczeniec. To, co on z Tobą robi to zwykłe molestowanie. Widać, że facet jest mocno skrzywiony. Uciekałabym od takiego typa z prędkością światła...  🤮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pitole... No szaleniec. Jakby mi nie dał spać po nocach i mnie molestował gdy śpię to bym chyba mu kazała tak jakby z łózka wstał żeby wyszedł z mieszkania

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, kicia napisał:

Cześć dziewczyny/ faceci! Chciałabym się zapytać o pewna kwestie. Mianowicie mój chłopak (jestem z nim od prawie roku) ma problem ze spaniem ze mną.. dokładnie z moim oddychaniem, dochodzi do tego ze wmawia mi ze kiedy oddycham głośno, mam sny erotyczne... budzi mnie, nie daje mi spać po nocach, sprawdza czy mam mokro... druga sprawa ze dotyka mnie w nocy, notorycznie, jakby mnie molestował... przez co straciłam do niego pociąg fizyczny co wiąże się z nasza 3 miesięczna absencja... pytanie moje brzmi, to ze mną jest coś nie tak? Czy z nim? już kompletnie nie wiem co z nim zrobić i jak nam pomoc... 

Dziewczyno !

Twój facet ma ze sobą bardzo duży problem ! Sama musisz ocenić czy warto marnować kolejne lata (lub całe życie) dla tego człowieka !

I proszę Cie nie daj sobie wmówić że to z Tobą coś nie tak !

Twoja głowa już go wypiera !

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Mizo napisał:

Jakiś zboczeniec. To, co on z Tobą robi to zwykłe molestowanie. Widać, że facet jest mocno skrzywiony. Uciekałabym od takiego typa z prędkością światła...  🤮

Masz rację! Ja bym cię wziął z wieczora, wszystkie soki z ciebie wyciągnął , myślę że 2-3 orgazmy by ci wystarczyły. W nocy moją jedyną wadą czy zaletą jest to, że jedną ręką bym cię trzymał za pierś a drugą na małej. Myślę ze po wieczornych igraszkach by ci to nie przeszkadzało? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×