Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Róża

Czy dotyk to już flirt?

Polecane posty

Gość Róża

Czy dotknięcie faceta w rękę, ramię może być odebrane jako flirt? Czy jeśli mam taki sposób bycia to faceci mogą to odbierać jako coś więcej niż tylko sympatia z mojej strony? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość V55
2 minuty temu, Gość Róża napisał:

Czy dotknięcie faceta w rękę, ramię może być odebrane jako flirt? Czy jeśli mam taki sposób bycia to faceci mogą to odbierać jako coś więcej niż tylko sympatia z mojej strony? 

Tak. Nie powinno się raczej przekraczać strefy intymnej o ile nie jest to wpisane w zawód . Mam koleżankę która imiona wszystkich znajomych facetow zmiękcza tylko do swojego męża mówi twardo jak w dowodzie, to jest dopiero dziwaczka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość V55 napisał:

Tak. Nie powinno się raczej przekraczać strefy intymnej o ile nie jest to wpisane w zawód . Mam koleżankę która imiona wszystkich znajomych facetow zmiękcza tylko do swojego męża mówi twardo jak w dowodzie, to jest dopiero dziwaczka 

🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Faceci wszystko mogą odebrać dwuznacznie nawet jak to jest czysty przypadek. To i tak sobie dopowiedzą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 997

Do mnie jedna kolezanka nie dawno podeszla i praktycznie dotykalismy sie przez ubranie stala tak dluzsza chwile a ja odszedlem. To moglo coś oznaczac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość 997 napisał:

Do mnie jedna kolezanka nie dawno podeszla i praktycznie dotykalismy sie przez ubranie stala tak dluzsza chwile a ja odszedlem. To moglo coś oznaczac?

Tak. Osób które nam się nie podobają nie dotykamy. Osoby które nam się podobają staramy się niby przypadkiem dotykać. Taka ludzka natura. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady A

Jestem kobietą i dotykam osób, które lubię. Ale czy od razu mi się podobają...? 

A jeśli mężczyzna dotyka znajomą kobietę to chyba trzeba popatrzeć na to przez pryzmat jego osobowości. Może być on taki przyjacielski do wszystkich i to normalny gest u niego nie świadczący o tym, że mu się podobasz. A może być też tak, że tylko Ciebie dotyka, bo tylko Ciebie chce 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 godzin temu, Gość Gość napisał:

Faceci wszystko mogą odebrać dwuznacznie nawet jak to jest czysty przypadek. To i tak sobie dopowiedzą. 

Uśmiech tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tragedia z wami chłopy
13 godzin temu, Gość V55 napisał:

Tak. Nie powinno się raczej przekraczać strefy intymnej o ile nie jest to wpisane w zawód . Mam koleżankę która imiona wszystkich znajomych facetow zmiękcza tylko do swojego męża mówi twardo jak w dowodzie, to jest dopiero dziwaczka 

A CO DZIWNEGO JEST W ZMIĘKCZANIU IMION? Przecież to nie znaczy że chce się bzykać o matko!

kobieta jeśli chce się bzykać to po prostu to mówi a nie ktoś sobie wkręca bo zmiękczono jego imię. Błagam.... zwariować można. To chyba lepiej się nie odzywać wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Infantylne kobiety z głosem jak dziecko zmiękczają nie tylko imiona ale i ć Ś. Ohyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honorata07
12 godzin temu, Gość 997 napisał:

Do mnie jedna kolezanka nie dawno podeszla i praktycznie dotykalismy sie przez ubranie stala tak dluzsza chwile a ja odszedlem. To moglo coś oznaczac?

To oznacza ze następnym razem dostaniesz kopa w krocze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Infantylne kobiety z głosem jak dziecko zmiękczają nie tylko imiona ale i ć Ś. Ohyda.

które?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

które?

Asia Kasia i Basia...😐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Honorata07 napisał:

To oznacza ze następnym razem dostaniesz kopa w krocze 

Raczej nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×