Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malina129

Pracuje z moim byłym i jego nową dziewczyną

Polecane posty

Hej.

Zdradził, oszukał i jeszcze muszę z nim pracować, rozmawiam z nim jedynie o pracy i w dodatku przebywam z jego nową w pracy na szczęście tylko 3h ale sytuacja jest dziwna...nie mogę za bardzo określić czym ten facet się kieruje...

Stał się bardzo chamski wobec mnie,brak szacunku ale w moje urodziny napisał mi życzenia i jeszcze przyjechał specjalnie z prezentem którego odmówiłam...

Co ja mam myśleć...? Co on wyprawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość San

Chyba Ci ma nim zalezy.ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zależy...jego denerwuje bo się uśmiecham, żartuje do ludzi w pracy a on szuka zamętu żeby tylko mnie zranić... Przecież to on mnie zdradził i zostawił a później jakby nigdy nic pisze mi życzenia urodzinowe i przyjeżdża z prezentem...Co on sobie wyobraża...? Nie wiem co myśleć o tym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra

Jakby Ci ma nim nie zalezalo to nie zakladalabys tematu. On pewnie tez jeszcze cos do Ciebie czuje. A moze chce ma zlosc zrobic swojej nowej partnerce. Moze go to kreci? Bardzo dobrze,ze nic od niego nie przyjelas. Jezeli chcesz go odzyskac,albo chcesz ,żeby żałował co stracil to trzymaj fason. Rób swoje i patrz jak kurczak mieknie. Niech się dwoi i troi o uwagę. Przyjemnie mu bylo jak tamta była o Ciebie zazdrosna i widocznie coś sie wypaliło i szuka dalej adrenaliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mali

To może jemu zależy nadal i nie może znieść widoku że jesteś bez niego szczęśliwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W pracy bądź  wulkanem optymizmu , on tego nie może znieść dlatego te szopki odprawia 😉 wyjdź do klubu, bądź towarzyska, rób dla siebie rzeczy. Najlepiej jak by się już jakiś nowy facet kręcił😉 A nim się nie przejmuj niech wie co stracił 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gość Sandra, jakieś resztki uczuć zostały napewno ale nie zależy mi żeby wracać do osoby która zdradziła mnie i oszukała, zwyczajnie nie mogę odczytać jego intencji żeby wiedziec jak mam reagować lub nie reagować więc przyszłam tu się poradzić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jakie by te intencje nie były, to skoro nie chcesz do niego wracać (nie dziwię się), przestań tracić czas na rozmyślanie o tym, czego on może chcieć. Traktuj go może chłodno i wyniośle ale bez jakiejś złości. Tak obojętnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zraniony

Mialem podobnie, szlag mnie trafial jak ich widzialem razem, jeszcze miala pretensje, ze znia nie rozmawiam, przeciez moglismy zostac przyjaciolmi….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Momo

Straszna sytuacja, przeżywałam coś podobnego. Olej dziada i ciesz się życiem, ładnie wyglądaj, znajdź sobie kogoś a jego traktuj jak powietrze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 godzin temu, Malina129 napisał:

Nie zależy...jego denerwuje bo się uśmiecham, żartuje do ludzi w pracy a on szuka zamętu żeby tylko mnie zranić... Przecież to on mnie zdradził i zostawił a później jakby nigdy nic pisze mi życzenia urodzinowe i przyjeżdża z prezentem...Co on sobie wyobraża...? Nie wiem co myśleć o tym..

I tak trzymaj, bądź usmiechnieta, nie pokazuj ze Cie zranił, miej wyyebane na niego a najlepiej duzo gadaj i flirtuj z kolegami z pracy żeby on to widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość tak wiem, tylko to trudne bo w to się włącza stres który nie znoszę łatwo ale powtarzam sobie w myślach by być spokojnym i jakoś daję radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Malina129 napisał:

Gość Gość tak wiem, tylko to trudne bo w to się włącza stres który nie znoszę łatwo ale powtarzam sobie w myślach by być spokojnym i jakoś daję radę.

Czy on widzi jak rozmawiasz i zartujesz z innymi facetami? Czy raczek gadasz tylko z kobietami? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Z ciekawości czym się zajmujesz? Przecież w dzisiejszych czasach zmiana pracy to moment. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gość Momo dziękuję 🙂 Ja uważam że zawieranie przyjaźni z byłym to nie jest dobre wyjście...zawsze mogą wrócić uczucia, chyba że ktoś jest bardzo silny psychicznie i sobie na to pozwoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo wszystkim za cenne porady i wsparcie z waszej strony. Życzę wam wszystkim szczęścia i prawdziwej miłości 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość pracujemy w cateringu i podczas gdy klienci (mężczyźni) przychodzą to tak zaczynają flirtować,ja do nich żartuje wiem że kilka razy to się spojrzał 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Z ciekawości czym się zajmujesz? Przecież w dzisiejszych czasach zmiana pracy to moment. 

Tak,wiem. Zmienię pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×