Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czy palenie papierosów to wstyd?

Polecane posty

Gość Gość

Palę i przez to co tu wypisujecie zaczynam mieć silne poczucie wstydu...Dlaczego tak jedziecie po takich osobach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starociotka

BO PALENIE TO SYF WIEM BO SAM PALE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Starociotka napisał:

BO PALENIE TO SYF WIEM BO SAM PALE

a wstydzisz się, że palisz?

bo wiem że to syf i jak (chyba) każdy palacz zdaje sobie sprawę z swojego nałogu i wiem, że (jak każdy nałóg) nie jest to dobre i lepiej tego nie robić,

ale ja przez to co naczytałam się w necie po prostu wstydzę się sięgnąć po papierosa, gdy wiem, że ludzie to widzą np. na balkonie, czy jakimś ustronnym miejscu na zewnątrz. Zaczęłam mieć też obawy, że będę mieć problem znaleźć partnera i  wpadłam w nieustanne myśli, że śmierdzę!! Dopóki nie naczytałam się tego wszystkiego, nie miałam tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 minut temu, Gość Gość napisał:

bo wiem że to syf i jak (chyba) każdy palacz zdaje sobie sprawę z swojego nałogu i wiem, że (jak każdy nałóg) nie jest to dobre i lepiej tego nie robić,

ale ja przez to co naczytałam się w necie po prostu wstydzę się sięgnąć po papierosa, gdy wiem, że ludzie to widzą np. na balkonie, czy jakimś ustronnym miejscu na zewnątrz. Zaczęłam mieć też obawy, że będę mieć problem znaleźć partnera i  wpadłam w nieustanne myśli, że śmierdzę!! Dopóki nie naczytałam się tego wszystkiego, nie miałam tak

To straszne, a czego się spodziewałaś? Głaskania po tej pustej, uwędzonej bani? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko patole palą
53 minuty temu, Gość Gość napisał:

Palę i przez to co tu wypisujecie zaczynam mieć silne poczucie wstydu...Dlaczego tak jedziecie po takich osobach?

Wstyd jak hooj, omijam taką patologie co śmierdzi fajkami, bleeeee, trzeba być bezmózgiem wdychając 1000 składników chemicznych przez papierowy filtr. Ale jakoś muszą się pozbywać patoli, buehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andy
20 minut temu, Gość Gość napisał:

a wstydzisz się, że palisz?

bo wiem że to syf i jak (chyba) każdy palacz zdaje sobie sprawę z swojego nałogu i wiem, że (jak każdy nałóg) nie jest to dobre i lepiej tego nie robić,

ale ja przez to co naczytałam się w necie po prostu wstydzę się sięgnąć po papierosa, gdy wiem, że ludzie to widzą np. na balkonie, czy jakimś ustronnym miejscu na zewnątrz. Zaczęłam mieć też obawy, że będę mieć problem znaleźć partnera i  wpadłam w nieustanne myśli, że śmierdzę!! Dopóki nie naczytałam się tego wszystkiego, nie miałam tak

Nikt nie chce laski która pali, tylko inny patol. Pracodawcy też czują że palisz, ja bym palaczki nie zatrudnił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuart
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Palę i przez to co tu wypisujecie zaczynam mieć silne poczucie wstydu...Dlaczego tak jedziecie po takich osobach?

Nigdy bym nie zagadał kobiety która pali, bo znaczy że nie dba o zdrowie, a na co komu taka panna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starociotka
43 minuty temu, Gość Gość napisał:

a wstydzisz się, że palisz?

NIE, MAM WYJEEBANE NA LUDZI JAK IM SIE NIE PODOBA TO NIECH SPIERRRDALAJA I TAK I TAK ICH MUSZE UTRZYMYWAC, A TO ZE KURRWY 500 PLUS MAJA WATY O TO ZE HAJSIK Z AKCYZY TRAFIA DO ICH KIESZENI TO NIECH SIE POCHALASTAJA ALBO POTOPIA SWOJE BEKARTY, NATALISTYCZNE SWINIE. LUDZIOM NIE DOGODZISZ NIE MA CO SIE WSTYDZIC. JAK SMIEC ZACZYNA CI ROBIC TYRADE O PALENIU TO MU WYDMUCHAJ DYM W RYJ, POLECAM TAKI STYL BYCIA.

 

PAPIEROSY > LUDZIE

 

SZKODA TYLKO ZE NISZCZA ZDROWIE, ALE MOZE WLASNIE TO JEST W NICH TAKIE POCIAGAJACE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość stuart napisał:

Nigdy bym nie zagadał kobiety która pali, bo znaczy że nie dba o zdrowie, a na co komu taka panna....

Raczej robisz takiej kobiecie przysługę. Co za prostak i ubogi  zasób słownictwa, a tfu! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tak to wstyd. Kobieta która pali może być co najwyżej moją "dalszą" koleżanką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś pali przez wiele wiele lat to jego ciało zaczyna śmierdzieć jak popielniczka (dosłownie) a u niektórych osób ten zapach jest mocno wyczuwalny do tego stopnia, że aż robi się niedobrze : ) 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Marka mówisz się ze mną?😇

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja mam gdzieś co mówią ludzie, jeśli bym się przejmował, to nic w życiu bym nie zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fuj!
21 godzin temu, Gość Gość napisał:

a wstydzisz się, że palisz?

bo wiem że to syf i jak (chyba) każdy palacz zdaje sobie sprawę z swojego nałogu i wiem, że (jak każdy nałóg) nie jest to dobre i lepiej tego nie robić,

ale ja przez to co naczytałam się w necie po prostu wstydzę się sięgnąć po papierosa, gdy wiem, że ludzie to widzą np. na balkonie, czy jakimś ustronnym miejscu na zewnątrz. Zaczęłam mieć też obawy, że będę mieć problem znaleźć partnera i  wpadłam w nieustanne myśli, że śmierdzę!! Dopóki nie naczytałam się tego wszystkiego, nie miałam tak

Partnera szukaj wśród nałogowców i po problemie, normalnych sobie odpuść bo dla nich jesteś głu.pią patolką, na pewno nie na żonę czy kochankę. Nawet koleżanki palącej nie zaproszą do domu żeby im nie zasmrodziła mieszkania.

Palaczki wchodząc do czyjegoś mieszkania czy wsiadając do samochodu pierwsze co robią to pytają czy mogą zapalić, a na odmowę że one tak przez okno, że nie nadymią... a często kończy się to wypalonymi dziurami w tapicerce, firankach, dywanach itd. no i smrodem przez kilka dni. Nigdy więcej śmierdzieli w domu i samochodzie, won!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Ja mam gdzieś co mówią ludzie, jeśli bym się przejmował, to nic w życiu bym nie zrobił.

Ciekawe jak będziesz stękał leżąc w szpitalu z diagnozą raka płuc. Bierni palacze są bardziej narażeni na raka niż sami palacze, więc nie dziw się, że nikt nie chce cierpieć i umrzeć za kogoś głupotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak słyszę ,,ja tak przez okno" to gwałtownie przesuwa mi się granica tolerancji i wzrasta poziom agresji, u siebie mogą sobie nawet sr.ać na dywan ale u kogoś powinni się powstrzymać a nie zachowywać jak terroryści, ,,bo oni muszą" mongoły yebane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ma zmiłuj!

Ja palaczki ignoruję, kontakty ograniczam do tych koniecznych i tyle, towarzyskich nie nawiązuję a ich inicjatywę gaszę w zarodku! Śmierdziele niech się przyjaźnią ze śmierdzielami, proste i logiczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paradoks

Na ulicy nawet bezdomni faceci nie obnoszą się tak z paleniem, no a dziewczyny afiszują się tym jakby to było godne podziwu i zazdrości, jak gnoje z podstawówek, głupie tzipy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka prawda
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Ja mam gdzieś co mówią ludzie, jeśli bym się przejmował, to nic w życiu bym nie zrobił.

Każdy palacz tak kozaczy, w hospicjum w pampersie pokornieją, nie jesteś nawet w stanie sobie wyobrazić jak bardzo pokornieją!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Paradoks napisał:

Na ulicy nawet bezdomni faceci nie obnoszą się tak z paleniem, no a dziewczyny afiszują się tym jakby to było godne podziwu i zazdrości, jak gnoje z podstawówek, głupie tzipy!

W jakim kręgu ludzi ty przebywasz? Współczuję, chyba że nadal chodzisz do liceum 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nice

No może nie wstyd, ale warto byłoby zadbać o zdrowie własne i tych którzy muszą oddychać w twoim towarzystwie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuart
22 godziny temu, Gość Gość napisał:

Raczej robisz takiej kobiecie przysługę. Co za prostak i ubogi  zasób słownictwa, a tfu! 

hooj w doope tym co kopcą i tobie co ich bronisz, idź z nimi kurzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sevi

palaczki to dno ponżej dna, omijam szerokim łukiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, KermitZaba napisał:

Marusia czego ty nie wymyślisz...

 

A co do tematu, jako ex-palacz, który znowu wrócił do nałogu, obiektywnie uważam, że to wstyd. Palenie, jak każde używki nie są niczym chwalebnym, powiem brutalnie, to głupota. Kosztuje to, niszczy zdrowie, upodla (alkohol i narkotyki) a w zamian dostaje się tylko jakieś uczucia/emocje-to po prostu nie ma sensu, bilans zysków i strat jest ujemny.

Serio... to aż taka abstrakcja? 

Teraz jesteś jeszcze młody więc byc może aż tak nie czuć, ale jak nie przestaniesz palić to za jakieś pi razy oko (dam Ci więcej czasu) za jakieś 30 lat będziesz równie pachnący co popielniczka wypełniona pętami zalana jakaś tam niewielką iloscia wody : ) 

Woda i mydłem... lub żelem tego nie domyjesz : )

to tyle... Pozdrawiam : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiadomo ze regularne palenie to ogolnie oznaka slabosci i zly nawyk zdrowotny ale czasem np raz na miesieac mozna sobie zapalic, ja tak robie jak chodze gdzies na imprezy i zona nie widzi to sobie zapale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 godzin temu, Gość Gość napisał:

W jakim kręgu ludzi ty przebywasz? Współczuję, chyba że nadal chodzisz do liceum 

Widzę na ulicy, pod sklepami i biurowcami gdzie pracują a nie kręgu, już pisałem gardzę nimi i się brzydzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 godzin temu, Gość nice napisał:

No może nie wstyd, ale warto byłoby zadbać o zdrowie własne i tych którzy muszą oddychać w twoim towarzystwie. 

Jak to nie wstyd, żenada normalnie, palaczka ma zerowe szanse u faceta który nie pali, nikt rozgarnięty nie zwiąże się z palaczem i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starociotka
16 godzin temu, marawstala napisał:

Serio... to aż taka abstrakcja? 

Teraz jesteś jeszcze młody więc byc może aż tak nie czuć, ale jak nie przestaniesz palić to za jakieś pi razy oko (dam Ci więcej czasu) za jakieś 30 lat będziesz równie pachnący co popielniczka wypełniona pętami zalana jakaś tam niewielką iloscia wody : ) 

Woda i mydłem... lub żelem tego nie domyjesz : )

to tyle... Pozdrawiam : )

NO GLUPSZA OD BUTA. 

 

JA WLASNIE PAPIEROSEK I KAWA, A WY CO NADAL 40 LETNI PRAWICZEK NA UTRZYMANIU MATKI I NIEDORUUCHANA STAROPANNA CHODZACA PO SCIANACH?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie palę i

nie uważam tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ździchu

wstyd to jest nie palić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×