Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
EmTe

8 koła miesiacznie za mieszkanke

Polecane posty

Gość xxx

Takie wlosy jakie ona ma po swoich luksusowych kosmetykach ktoś inny mialby po szamponie familijnym i niczym więcej.

Gość Gosc
6 minut temu, Gość xxx napisał:

Olfa w formie. Najnowsze video. Komentarz:

"Używałam produkty tej marki. Zaprzestałam gdy dowiedziałam się o tym w jaki okrutny sposób wykonują testy na zwierzętach. Swoją drogą co na ten temat sądzisz?"

odpowiedź olficy: "A co sądzisz o tym, że sieciówki są pełne rzeczy produkowanych przez dzieci pracujące za głodową stawkę, w warunkach zagrażających życiu? Rozumiem, że z tego powodu niczego w nich nie kupujesz?"

A olfa ze swoimi cienkimi włosami to idealna reklama kosmetyków do włosów 😄 Jak jej ulozyl ktos wlosy na pokazie Dyson lepiej wygladala, moze je domyli z tych oblepiaczy też i stąd lepszy efekt wizualny

Nic nowego. Olfy nie interesuje katowanie zwierząt, ktore wyją z bólu. O biednych dzieciach nie powinna sie wypowiadać, bo też ma je gdzieś. Sama kiedyś mówila, ze nikomu nie pomaga, bo kazdy powinien sam dbac i siebie. Ona interesuje sie tylko sobą.

Gość Gość

Ja nie rozumiem tych zachwytów niektórych nad jej urodą, naprawdę... Szkapowata, płaska, niezbyt urodziwa z twarzy, o marnych włosach. Wiele ładniejszych kobiet mijam codziennie na ulicach 😉 

Wydaje się mega niesympatyczna, pyszna i przeświadczona o swojej z......ci. Takie osoby powinno się raczej tępić lub sprowadzać na ziemię, a nie podziwiać i nabijać biznes. Chyba nigdy nie zrozumiem fenomenu zarozumiałych bab na yt z bogatymi kolesiami albo bogatych z domu? Co tu jest do podziwiania/doceniania? 🙂  Andzi.aks przy niej to na miłą i o wiele mniej zapatrzoną w siebie wychodzi, kto by pomyślał, hehe.

Ona skończyła jakieś studia, ma jakąś firmę, pracuje gdzieś czy tylko yt i ig? Z tego co zrozumiałam ma starszego od siebie, dzianego faceta imieniem Jan.usz, tak? Pokazała go gdzieś w ogóle czy to tajemnica? Pewnie gościu sobie nie życzy być rozpoznawalnym i identyfikowanym z nią tak już po całości bo to jeszcze nie mąż? Zaręczeni czy na razie bardziej jako starszy kochanek i sponsor?  Z którym wynajmuje mieszkanie i śpią osobno bo coś tam, a poderwał ją jak była kelnerką w jakiejś knajpie (faktycznie jest się czym chwalić) - tyle mi się obiło o uszy 😛  Ciekawe czy tyle hajsu tylko z mediów społ. ma czy też partner/mąż jest głównym sponsorem wystawnego życia i bulenia za mieszkanie 8 tys. mies., ehh... Masakra. 

Gość koljnka

a co cie tak boli ten jej janusz? sama znajdz sobie bogatego faceta i pzrestan ziapac. ale nie, ty jestes pewnie z tych, co uwazaja etat za szczyt szczescia i gardza kobietami, ktore nie musza tyrac 8 h dziennie + nadgodziny, bo to przestepstwo nie pracowac i pozwalac, zeby facet placil. 

poki co to sam twoj pretensjonalny to. wypowiedzi swiadczy o tym ze jestes „niesympatyczna i pyszna” i masz wielki boool dooopska nie wiadomo o co tak naprawde 😉 wspolczuje i pozdrawiam

Gość Swieta prawdaa

Prawda- te najbardziej sfrustrowane to te, ktore musza tyrac caly tydzien za marne stawki i potem zielenieja jak widza, ze ktos umie zyc inaczej- i ma faceta, ktory jest w stanie utrzymywac kobiete i nie wymagac od niej w zamian wypranych skarpetek i ugotowanego obiadu co dzien. od takich dziewczat jad sie sypie w ilosciach niewyczerpanych ;D 

normalne, zrownowazone osoby zadowolone ze swojego zycia nie wypisuja oszczerczych postow w kierunku innych osob, tylko dlatego ze te osoby sa szczuplymi,  zadbanymi wyksztalconymi, blondynkami, ktore „maja czas na marnowanie czasu” haha 😉 

Gość Beznickatymrazem
3 godziny temu, Gość Swieta prawdaa napisał:

Prawda- te najbardziej sfrustrowane to te, ktore musza tyrac caly tydzien za marne stawki i potem zielenieja jak widza, ze ktos umie zyc inaczej- i ma faceta, ktory jest w stanie utrzymywac kobiete i nie wymagac od niej w zamian wypranych skarpetek i ugotowanego obiadu co dzien. od takich dziewczat jad sie sypie w ilosciach niewyczerpanych ;D 

normalne, zrownowazone osoby zadowolone ze swojego zycia nie wypisuja oszczerczych postow w kierunku innych osob, tylko dlatego ze te osoby sa szczuplymi,  zadbanymi wyksztalconymi, blondynkami, ktore „maja czas na marnowanie czasu” haha 😉 

Cześć Dorotka:)

Skąd w Tobie tyle jadu? Pamiętam jak się telepałaś opowiadając o współpracy Maff z LV czy ludziach kupujących w Ikea.

Złośliwa jesteś. Daria prosi, byś nie zdradzała płci, Ty to robisz i głupio się chichoczesz. Z Majeczką było podobnie.

Gość gosc
8 godzin temu, Gość koljnka napisał:

a co cie tak boli ten jej janusz? sama znajdz sobie bogatego faceta i pzrestan ziapac. ale nie, ty jestes pewnie z tych, co uwazaja etat za szczyt szczescia i gardza kobietami, ktore nie musza tyrac 8 h dziennie + nadgodziny, bo to przestepstwo nie pracowac i pozwalac, zeby facet placil. 

poki co to sam twoj pretensjonalny to. wypowiedzi swiadczy o tym ze jestes „niesympatyczna i pyszna” i masz wielki boool dooopska nie wiadomo o co tak naprawde 😉 wspolczuje i pozdrawiam

Jaki bogaty facet nie ma wlasnego domu, auta. U nas to sie mowi ze jest biedny.

Gość koljnka
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Jaki bogaty facet nie ma wlasnego domu, auta. U nas to sie mowi ze jest biedny.

hahahahah

Gość ktos

Hahahaha,  no nie rozśmieszajcie tu ludzi dziewczyny wielce broniące ambitnej blond dziu.ni (jak to sam o niej pomyślał jej facet w knajpie widząc ją jako kelnerkę, że 'da jej szanse' czym się zresztą pochwaliła jakby było czym) z facetem w wieku swego ojca zapewne, który robi za sponsora 😜 Nawet jeśli nie ma on własnego lokum to stać go na wynajem 100-metrówki w Wa-wie i płacenie takiej kasy jaką płacą, nie wierzę, że nie ma samochodu, pewnie sporo jeździ w interesach, a Nasza gwiazda wozi się taksami bo pewnie nie ma prawka nawet więc i po co samochód, przynajmniej Jan.usz nie dał z siebie zrobić nadwornego szofera 😉 

Nie uwierzę, że jest ze starszym od siebie gościem, który jest mniej zamożny od niej, zapoznanym w ten sposób i to ona więcej zarabia niż on w tym związku, tym bardziej, że uważa, że to facet powinien zarabiać więcej więc odp sobie same. On woli młodsze, gust ma jaki ma, laska pewnie jest dobra w wiadomo czym i może mają podobne charakterki to się dogadują albo gościa prawie na chacie nie ma więc nie znosi jej humorków non stop. A pierścionka zaręczynowego raczej nie widać, ślubu brak. No faktycznie drogie Panie jest z czego i kogo brać przykład i podziwiać 🙂 Gratuluję priorytetów i polecam zatrudniać się jako kelnerki wyrywając bogatych starszych Panów w tej samej knajpie co Nasza gwiazdka, a przepraszam knajpka już nie istnieje przecież 😄 

Gość koljinka

nieno rozsmieszajcie mnie, rozsmieszajcie, zapraszam!!! 😄 😄 kolezanko wyzej- pochwal sie co dla ciebie zrobil jakikolwiek facet. i jakimi zawodami ty sie parasz, ze boli cie, ze olfa kiedys byla kelnerka a teraz juz nie musi. dalej jestes kelnerka pewnie? i to taka, na ktore zaden pan nie zeraca uwagi- ani biedny, ani bogaty?? 😛 gdybys byla zacnym dobrze wynagradzanym specjalista czegos tam, w szczesliwym zwiazku, nie bolaloby cie, ze jakas byla kelnereczka jedyne co teraz robi, to fotki na insta 😉

a swoje teoretyczne wywody, ktore snujesz to tylko podyktowane nienawiscia scenariusze, ktore roja sie w twojej biednej glowce. ale kto ci zabroni? pokazuj tu dalej swoje zacisniete dooopsko 😉 

Gość Gosc

Dorota kiedys mowila w Q and A, ze ma wielkie szczescie, bo utrzymuje ja facet i nie musi pracowac zarobkowo. 

Gość koljnka

i to was wkurza najbardziej- ze ona nie musi pracowac, a wy tak. to jest typowy schemat. kobiety ktore sa utrzymywane przez swoich mezow nie udzielaja sie w takim watku. a wszystkie nieszczesliwe etatowe pracownice wylewaja tony swojej zawisci, ze jak to tak mozna nie pracowac i nie meczyc sie tak jak one wstajac na 6- takie leniwe baby powinni pozamykac w wiezieniach, prawda? 😉 tak, siejmy nienawisc zamiast zmienic cos w swoim zyciu! 😛

Gość ABC
4 minuty temu, Gość koljnka napisał:

i to was wkurza najbardziej- ze ona nie musi pracowac, a wy tak. to jest typowy schemat. kobiety ktore sa utrzymywane przez swoich mezow nie udzielaja sie w takim watku. a wszystkie nieszczesliwe etatowe pracownice wylewaja tony swojej zawisci, ze jak to tak mozna nie pracowac i nie meczyc sie tak jak one wstajac na 6- takie leniwe baby powinni pozamykac w wiezieniach, prawda? 😉 tak, siejmy nienawisc zamiast zmienic cos w swoim zyciu! 😛

Skoro się tu tak intensywnie udzielasz, no to witaj w klubie nieszczęśliwych kobiet na etacie.

Gość Beznickatymrazem
10 minut temu, Gość koljnka napisał:

Ja to bym się wściekła bez pracy. I nie, nie wstaję o 6:)

Nie chcę być na utrzymaniu męża. Olfa może obudzić się kiedyś z ręką w nocniku. Nie wiem jakie ma umiejętności twarde/miękkie ale latka lecą l, YT nie będzie też wieczny. Gdzie znajdzie pracę??

Gość koljnka

blablablabla 😄

dlaczego tak sie o nia martwisz? martw sie o siebie. o swoja emeryture i zarobki. 

znalazla sie ciocia dobra rada 😄 jakie masz na koncie sukcesy zeby doradzac co jest dla kogo lepsze a co nie?

Gość koljnka
15 minut temu, Gość Beznickatymrazem napisał:

Nie chcę być na utrzymaniu męża. Olfa może obudzić się kiedyś z ręką w nocniku. Nie wiem jakie ma umiejętności twarde/miękkie ale latka lecą l, YT nie będzie też wieczny. Gdzie znajdzie pracę??

no a co ty zrobisz jak cie wyrzuca z pracy? albo twoj zaklad pracy upadnie? i nikt cie nie bedzie chcial zatrudnic, bo bedziesz za stara a oni wola np. 30letnich specjalistow? obudzisz sie z reka w nocniku!

nie trzeba byc takim do przodu jak nigdy nie wiadomo co przyniesie zycie ani tobie, ani tym, ktore nie pracuja na etacie. swoje wlasne obawy projektujesz na olfie, ktorej zazdroscisz czegos, czego sama nie masz- a co to jest, to musisz sobie sama odpowiedziec. jestes inteligentna, dasz rade 😉

Gość gosc
17 minut temu, Gość Beznickatymrazem napisał:

Widocznie jesteś mało kreatywna i mało inteligentna. Ale tacy ludzie też są potrzebni. Ktoś w końcu musi wykonywać gównianą robotę.

Gość hdjxmsg

lo i gdzie te wszystkie hejterki od etatow? posypaly glowy popiolem jak sobie uswiadomily ze jak zus padnie za 20lat, a one zostana bez emerytury to zaplacza sie na smierc, ze zmarnowaly swoje najlepsze pata na slepej wiernosci do swoich mateczek-korporacji xd

Gość Beznickatymrazem
5 minut temu, Gość hdjxmsg napisał:

lo i gdzie te wszystkie hejterki od etatow? posypaly glowy popiolem jak sobie uswiadomily ze jak zus padnie za 20lat, a one zostana bez emerytury to zaplacza sie na smierc, ze zmarnowaly swoje najlepsze pata na slepej wiernosci do swoich mateczek-korporacji xd

Nikt nie posypał głów popiołem. Wyobraź sobie, że można odkładać pieniądze i nikt nie będzie płakać z braku emerytury. 

1 godzinę temu, Gość koljnka napisał:

blablablabla 😄

dlaczego tak sie o nia martwisz? martw sie o siebie. o swoja emeryture i zarobki. 

znalazla sie ciocia dobra rada 😄 jakie masz na koncie sukcesy zeby doradzac co jest dla kogo lepsze a co nie?

Odpowiem Ci Twoim cytatem, martw się o siebie. Nie będę pisać o sukcesach bo to nie o mnie wątek. 

1 godzinę temu, Gość koljnka napisał:

no a co ty zrobisz jak cie wyrzuca z pracy? albo twoj zaklad pracy upadnie? i nikt cie nie bedzie chcial zatrudnic, bo bedziesz za stara a oni wola np. 30letnich specjalistow? obudzisz sie z reka w nocniku!

nie trzeba byc takim do przodu jak nigdy nie wiadomo co przyniesie zycie ani tobie, ani tym, ktore nie pracuja na etacie. swoje wlasne obawy projektujesz na olfie, ktorej zazdroscisz czegos, czego sama nie masz- a co to jest, to musisz sobie sama odpowiedziec. jestes inteligentna, dasz rade 😉

Hahaha! Popłacze się ze śmiechu zaraz. Tak moja firma padła,  szukałam pracy dwa tygodnie. W moim zawodzie liczy się doświadczenie. Mogę pracować zarówno na etacie jak i założyc własną DG.

1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Widocznie jesteś mało kreatywna i mało inteligentna. Ale tacy ludzie też są potrzebni. Ktoś w końcu musi wykonywać gównianą robotę.

Gówniana czyli jaką? Mierzysz mnie swoją miarą czy co?

Gość kukumama

oho wkurzyla sie xD 

tak tak... jak zarabiasz w polsce w typowej firmie to nawet wiem ile zarabiasz i ile sobie z tego odlozysz 😛  fajnie ze szukalas pracy tylko 2 tygodnie ale jak widzisz moze byc roznie. tak jak przyjda mlodsze po olfie tak po tobie przyjda mlodsze i LEPSZE. dzisiaj mlodzi ambitni robia kilka stazy zagranicznych i jak ci sie powtorzy sytuacja z szzukaniem pracy mam nadzieje ze wykosisz konkurencje jednym machnieciem xD

Gość koljnka
9 minut temu, Gość Beznickatymrazem napisał:

nie posypał głów popiołem. Wyobraź sobie, że można odkładać pieniądze i nikt nie będzie płakać z braku emerytury. 

pieniadze mozna odkladac z roznych zrodel- wsystko jedno czy odkladasz z etatu czy z youtuba, a ciebie bolalo, ze olfa nie pracuje na etacie jak ty, wiec odwracanie kota ogonem na wiele sie nie zda. ale nie denerwuj sie tak, zjedz snikersa czy tam obiad 😉

Gość Gagag

Co z tego, że ją utrzymuje facet? A jak ją kopnie w dooope to co? Najlepiej mieć swoje hajsy, potrafić robić coś w życiu, a nie być na czyjeś łasce.

Gość Beznickatymrazem
1 godzinę temu, Gość kukumama napisał:

oho wkurzyla sie xD 

tak tak... jak zarabiasz w polsce w typowej firmie to nawet wiem ile zarabiasz i ile sobie z tego odlozysz 😛  fajnie ze szukalas pracy tylko 2 tygodnie ale jak widzisz moze byc roznie. tak jak przyjda mlodsze po olfie tak po tobie przyjda mlodsze i LEPSZE. dzisiaj mlodzi ambitni robia kilka stazy zagranicznych i jak ci sie powtorzy sytuacja z szzukaniem pracy mam nadzieje ze wykosisz konkurencje jednym machnieciem xD

Że niby ja się wkurzyłam?? Proszę Cię nie rozśmieszaj mnie.

Po emotce sądzę, że masz niewiele lat.

58 minut temu, Gość koljnka napisał:

pieniadze mozna odkladac z roznych zrodel- wsystko jedno czy odkladasz z etatu czy z youtuba, a ciebie bolalo, ze olfa nie pracuje na etacie jak ty, wiec odwracanie kota ogonem na wiele sie nie zda. ale nie denerwuj sie tak, zjedz snikersa czy tam obiad 😉

Mnie nic nie boli, za to Ciebie widzę, że bardzo kto co napisze.

W sumie zabawne jest, że aż tak spinasz się na randomowe wpisy, randomowych użytkowników:)

Gość chsvev
7 minut temu, Gość Gagag napisał:

Co z tego, że ją utrzymuje facet? A jak ją kopnie w dooope to co? Najlepiej mieć swoje hajsy, potrafić robić coś w życiu, a nie być na czyjeś łasce.

a co ty robisz takiego w zyciu? a nie boisz sie, ze cie pracodawca kopnie w dooope?  masz takie umiejetnosci ze myslisz ze jestes niezastapiona? zazdroscisz, ze jakas kobiete moze utrzymywac facet, bo dla ciebie zaden tego by nie zrobil? zyj sobie na lasce (nomen omen) swojego szefa jak takie masz priorytety, ale nie ucz, jak maja zyc inni zazdrosnico. i nie zagladaj innym do portfela.

Gość koljnka
3 minuty temu, Gość Beznickatymrazem napisał:

Że niby ja się wkurzyłam?? Proszę Cię nie rozśmieszaj mnie.

Po emotce sądzę, że masz niewiele lat.

Mnie nic nie boli, za to Ciebie widzę, że bardzo kto co napisze.

W sumie zabawne jest, że aż tak spinasz się na randomowe wpisy, randomowych użytkowników:)

yyy, chyba mnie z kims pomylilas. teraz swiadomie wyluzowalas, ale wczesniej czuc bylo napiecie w twoich wpisach, ale widze, ze po snickersie lepiej:p  a ja odpowiadam spokojnie i kulturalnie, jesli tego nie zauwazasz to znaczy ze z twoja percepcja cos nie halo i przypisujesz mi swoje cechy.

Olfa na stories u Thirtyfashion wyglada starsznie:/ ubrala sie paskudnie. Gdzie jej markowe piekne ubranka? 

Gość Pfffff
16 godzin temu, Gość xxx napisał:

Takie wlosy jakie ona ma po swoich luksusowych kosmetykach ktoś inny mialby po szamponie familijnym i niczym więcej.

Wygrałaś! Dla takich komentarzy czytam kafe 😄

Gość Gosc
19 minut temu, EmTe napisał:

Olfa na stories u Thirtyfashion wyglada starsznie:/ ubrala sie paskudnie. Gdzie jej markowe piekne ubranka? 

Thirtyfashion, czyli kochanica Stalina (jak nazywa ją Jacykow) wygląda po pierwsze młodziej, a po drugie to barwny ptak jednak. Olfa smętnie i te trzy włoski na krzyż 😶

Gość Freeeeeee
Dnia 19.11.2019 o 07:34, Gość Prawdawoczykole napisał:

Zachłysnęła się swoją youtubowa sława, która dosyc szybko nabierała tempa. Wyzywala ludzi od nieudaczników życiowych, a dzisiaj? Wrzuca stare zdjęcia, przyjaźnie się kończą, fotki stare, tematy wyczerpane, zdana na łaskę widzów i natural mojo, chociaż i srodzo przestała reklamować. Jak szybko pięła się w górę, tak teraz drastycznie spada. Udostępnia zdjęcia dziewczyn, które kupują perfumy na wyprzedażach, żeby tylko cokolwiek wrzucić na relacje. Bye bye olfa, Twój czas się skończył. 

! 😄

Gość Beznickatymrazem
2 godziny temu, Gość koljnka napisał:

yyy, chyba mnie z kims pomylilas. teraz swiadomie wyluzowalas, ale wczesniej czuc bylo napiecie w twoich wpisach, ale widze, ze po snickersie lepiej:p  a ja odpowiadam spokojnie i kulturalnie, jesli tego nie zauwazasz to znaczy ze z twoja percepcja cos nie halo i przypisujesz mi swoje cechy.

Hahaha, ciekawe jakie napięcie mogłaś wyczuć?? Jak ja lubię jak ktoś wymyśla historyjkę i uważa, że to prawda.

Napisz coś jeszcze, pośmiejemy się.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować