Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość ja

Okropne pieluchy dada

Polecane posty

Gość Gość ja

Nie rozumiem jak to możliwe że wszyscy wokół je tak zachwalają. Moim zdaniem są tragiczne i wcale nie takie tanie. Jest wiele innych w podobnej cenie i lepszej jakości. A porównywać je do Pampers to już naprawdę kpina. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wiesz co, sprobuj sobie nowych z Tesco. Fred & Flo. Moim zdaniem bardzo dobre z tego co jest w tej chwili dostepne na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A i lubie jeszcze lidlowe Lupilu. Tez sprobuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kto co lubi. Ja testowałam różne, Dada akurat jak dla mnie są trochę za sztywne i papierowe. Na początku korzystaliśmy z Babydream później z pampersa bo większe rozmiary wydają mi się bardziej chłonne właśnie z pampersa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa

A ja właśnie lubie dada fioletowe. Pampersy są mocno naperfumowane, dada chyba wcale. Wiadomo że mniej "chemii"=lepiej dla skóry dziecka. Używam też lupilu, pampers pants i rzadko dada zielone. A na noc pampers 4+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam dwoje dzieci i w obu przypadkach używałam niemal wyłącznie Dady, choć rzeczywiście ta droższa seria jest nieco lepsza. Oczywiście zdarzyły się i Pampersy i jakieś inne z marketu, ale z Dady byłam zadowolona. Najgorsze według mnie były Happy - grube i w dotyku sztuczne, foliowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość.

Jak dla mnie to rada nie wchłaniają wogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Wiesz co, sprobuj sobie nowych z Tesco. Fred & Flo. Moim zdaniem bardzo dobre z tego co jest w tej chwili dostepne na rynku.

Tesco niedługo zwija się z Polski bo bankrutuje, więc to raczej rozwiązanie na chwilę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka

Ja też nie jestem zadowolona z Dady. W sumie Pampers też nie jest super ale jednak lepszy i właśnie to kupuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

orginalne pampersy mi smierdza, a ich zapach kojarzy sie z kupą dziecka ;; feee. Dada nie mają zapachu, lupilu tez ok. Tescowe mielismy tylko pieluchomajtki , jak dla mnie wchłaniają za mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc "

Ja używałam tylko pamersow i kiedyś mąż kupił w Lidlu kupili ibid tamtej pory śmiało mówię tak pieluszkom lidlowym natomiast pamers to jakaś kpina. Przeciekają, śmierdzą. Jakoś spadła bardzo nisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didina

Tescowe dla Mnie okropnie sztuczne, dziecku się pupsko czerwone zrobiło. 

Najlepsze to te z Lidla, fioletowe dady (ale jakieś małe w porownaniu np do tego samego rozmiaru z Lidla) i pampers chociaż nie wiem po co je perfumują. 

Nowe happy, BABYDREAM mogą być ale szału nie ma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A propo's pampersow- przestrzegam przed używaniem kindii. W sobotę zabrakło mi i musiałam kupić w osiedlowym sklepiku, biedronka była już zamknięta. Córeczka  była mocno niespokojna, kiedy zajrzałam do pieluchy- przeraziłam się. Pupa cała w pęcherzach i ranach. Stało się tak w ciągu 4 godzin. Dosłownie poparzona. Na SOR przepisano pimafucort i całe szczęscie szybko ogarnęlismy sytuację. Nigdy tego nie kupujcie, już lepiej żeby dziecko przesikalo 10 par spioszkow jezeli zbraknie pampersow niz ma się meczyc jak moja niunia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość ja

A co powiecie o tych z netto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość ja napisał:

Nie rozumiem jak to możliwe że wszyscy wokół je tak zachwalają. Moim zdaniem są tragiczne i wcale nie takie tanie. Jest wiele innych w podobnej cenie i lepszej jakości. A porównywać je do Pampers to już naprawdę kpina. 

Ja przetestowałam różne. Najbardziej sprawdziły mi się Dada. Córka nigdy nie miała żadnych podrażnień i nie przemakały. Dobrze dostosowywały się do pupy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przecież wiadomo, że tico jest lepsze od volvo! 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Przecież wiadomo, że tico jest lepsze od volvo! 😛 

tico od deawoo 😄 ale od volvo? skad porónanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A ja skusiłam się na zachwalane Dada i bardzo się rozczarowałam. Tylko Pampers pozostawiają skórę dziecka naprawdę suchą po np zasikaniu. Zapach nie powala, fakt, ale skóra dobrze na nie reaguje. Nie testowałam jeszcze Lidla, muszę spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Śmieszne jesteście, nie stać was na pampersy, to nie bierzcie się za robienie dzieci. I jeszcze wciskacie, że biedronkowe lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Didina napisał:

Tescowe dla Mnie okropnie sztuczne, dziecku się pupsko czerwone zrobiło. 

Najlepsze to te z Lidla, fioletowe dady (ale jakieś małe w porownaniu np do tego samego rozmiaru z Lidla) i pampers chociaż nie wiem po co je perfumują. 

Nowe happy, BABYDREAM mogą być ale szału nie ma. 

W Tesco sa teraz nowe. To nie sa juz te Loves Baby co dawniej. Te nowe sa bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Ja od urodzenia dziecka używam pampers premium care. Raz założyłam w przychodni biedronkowe, ale nie powaliły mnie. Pampers premium care są super chłonne, syn przesypia całą noc w jednym pampersie i nic nie przecieka. Minusem jest zapach, a raczej smród, bo po prostu według mnie śmierdzą, wiec mogliby darować perfumowanie ich. A czy ktoś z was używa pampers pure protection? Jakie opinie? Lepsze od premium care?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Wiesz co, sprobuj sobie nowych z Tesco. Fred & Flo. Moim zdaniem bardzo dobre z tego co jest w tej chwili dostepne na rynku.

Fred&Flo są super zgadzam sie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Śmieszne jesteście, nie stać was na pampersy, to nie bierzcie się za robienie dzieci. I jeszcze wciskacie, że biedronkowe lepsze.

Puknij się w łeb takim komentowaniem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Er123

Jak dla mnie i Pampers, Dada i wszystkie inne to jest chemia i w sumie to na jedno wychodzi. Miałam pampers, babydream i dada i jak dla mnie najlepsze dada. 

Starszą córkę miałam czas i siłę pieluchować naturalnie (specjalny otulacz+wkład/tetra) i ten sposób uważam za najlepszy. Zero chemii, naturalnie, ekologicznie no i dziecko szybciej można odpieluchować. Jedyna wada to częsta zmiana pieluch. Na noc tylko zakładałam jednorazówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didina
5 godzin temu, Gość Gosc napisał:

W Tesco sa teraz nowe. To nie sa juz te Loves Baby co dawniej. Te nowe sa bardzo dobre.

No właśnie te nowe zrobiły pupsko czerwone dziecku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekka

To wyprobujcie Tesco Fred and Flo ale Premium. Rewelacja, drozsze od tych zwyklych chyba 5zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mi też te dady nie podeszły. Wypróbowałam kilka firm i najbardziej lubię babydream.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Didina napisał:

No właśnie te nowe zrobiły pupsko czerwone dziecku 

Ale sa ich 2 rodz. Jedne tansze, a drugie drozsze (bialo turkusowe opakow.). Ktore kupilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Er123 napisał:

Jak dla mnie i Pampers, Dada i wszystkie inne to jest chemia i w sumie to na jedno wychodzi. Miałam pampers, babydream i dada i jak dla mnie najlepsze dada. 

Starszą córkę miałam czas i siłę pieluchować naturalnie (specjalny otulacz+wkład/tetra) i ten sposób uważam za najlepszy. Zero chemii, naturalnie, ekologicznie no i dziecko szybciej można odpieluchować. Jedyna wada to częsta zmiana pieluch. Na noc tylko zakładałam jednorazówkę.

Zgadzam sie. A ja tetre i welniane lanolinowane gatki, ale zwykle jednoraz. tez sie przydaly i to nie raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja używałam naty. Ekologiczne w rossmannie. Dada koszmar. Babydream jeszcze ujdzie. Pampers też straszne. Dziecko mam z AZS, alergik, wszystkie pieluchy to uczulaly, najmniej Babydream, a w ogóle nie uczulaly naty. Jak pierwszy raz je kupiłam już w rozpaczy to zostałam przy nich. Ale cena kosmiczna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×