Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jestem osobą homoseksualną, chcę wyprowadzić się z tego kraju i zmienić obywatelstwo, aby swoim bytem nie wspierać Polski

Polecane posty

Gość gość

cały czas ogromna grupa ludzi pracuje, żeby osoba z moją orientacją czuła się jako zaburzona, chora i zboczona, co nie ma miejsca gdy przebywam np w Irlandii, Hiszpanii czy UK.
w Polsce ma to miejsce w codziennym życiu, polityce oraz prasie/internecie.
nie mogę wejść także w instytucję związku partnerskiego / małżeńskiego, gdzie majątek partnera jest zabezpieczony zachowkiem oraz można być objętym ubezpieczeniem  drugiej osoby w takim związku i występuje dziedziczenie świadectw emerytalnych ( w Polsce nie ma takich możliwości).
pochodzę ze zwykłej standardowej rodziny mam rodzeństwo (hetero), cały czas ktoś próbuje sugerować, że z moją rodziną jest coś nie tak (nie tylko ze mną) i podważa radość mojego dzieciństwa oraz zdolności rodzicielskie czy moralność moich rodziców, a nawet rodzeństwa, nie tylko moją orientację.
nikomu nie życzę czuć się tak jak ja w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mamy płakać z tego powodu? Jedz sobie gdzie chcesz, społeczeństwo nawet nie zauważy że wyjechałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

zaznaczam także, że moja wypowiedź to potrzeba wygadania się ,spodziewam się hejtu czy obrażania i nie będę uczestniczyć w dyskusji i to moja ostatnia wypowiedź na tym forum, wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

zaznaczam także, że moja wypowiedź to potrzeba wygadania się ,spodziewam się hejtu czy obrażania i nie będę uczestniczyć w dyskusji i to moja ostatnia wypowiedź na tym forum, wątku.

Z Bogiem i szerokiej drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nikt Cię nie obraża, jedź sobie do Pedolandii, niech Ci się szczęści. Polska to porządny kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolkaaaaaa

Wasze komentarze swiadcza o tym, ze wy nie jestescie porzadnymi ludzmi. Katolicy od siedmiu bolesci, ktorzy zapomnieli o podstawowych wartosciach i szacunku do innych...wspolczuje wam i ludziom was otaczajacych, waszej glupoty, bezmyslnosci i braku empatii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość jolkaaaaaa napisał:

Wasze komentarze swiadcza o tym, ze wy nie jestescie porzadnymi ludzmi. Katolicy od siedmiu bolesci, ktorzy zapomnieli o podstawowych wartosciach i szacunku do innych...wspolczuje wam i ludziom was otaczajacych, waszej glupoty, bezmyslnosci i braku empatii.

Chce wyjechać, to mamy ją siła zatrzymywać? Życzymy jej szczęśliwej drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolkaaaaaa

Nie widzisz tego problemu i nie rozumiesz, dlatego wlasnie pisalam o glupocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autorko wyjchałaś już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak dziecko, dzieci mnie nie lubią, zabieram zabawki i idę do innej piaskownicy i myślę że tym dzieciom będzie przykro jak sobie pójdę 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No chyba bylaby glupia gdyby nie wyjachala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W sumie to ma sens bo jelsi przebywa w Polsce to wspiera swoja obecnoscia ustroj - podatki placimy wszyscy w towarach i uslugach oraz pracujac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

rzeczywiście to niepowetowana strata w kapitale ludzkim twój wyjazd, na lotnisku będą żegnać cię orkiestrą i kwiatami, oficjalna delegacja żegnająca nie szczędzić będzie łez... buuuu 😞

zwiewasz jak szczur z tonącego okrętu, ale niechże zgadnę na tzipkofobów spod znaku Biedronia głos oddałaś by zostawić nas z tymi wariatami jako opozycją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Autorze droga wolna. Czym mniej was w  Polsce tym lepiej. Ja nie potrafię sobie wyobrazić jak facet facetowi może wsadzać do tylka a potem do paszczy. Mam do tego prawo tego nie tolerować! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

autorko dobrze myslisz bo w ciagu roku w zeleznosci ile wydajesz panstwo wysysa z ciebie dobre kilka - kilkanascie tysiecy czasami KILKADZIESIAT TYSOECY ZL!!!, a teraz sobie pomysl ile to pieniedzy w ciagu 5 - 10 lat a potem 50-70. zakladajac ze kobiety zyja srednio 80 pare lat to panstwo niezle sie wzbogaca na twojej osobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moim zdaniem homoseksualizm jest zaburzeniem i niestety, choćbyś nie wiem jak się starała, nie wmówisz mi, ze to jest normalne i naturalne. Ale jednocześnie podkreślam, że żadne schorzenia czy zaburzenia nie są winą człowieka i nie należy go dyskryminować z powodu jego przypadłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość gosc napisał:

autorko dobrze myslisz bo w ciagu roku w zeleznosci ile wydajesz panstwo wysysa z ciebie dobre kilka - kilkanascie tysiecy czasami KILKADZIESIAT TYSOECY ZL!!!, a teraz sobie pomysl ile to pieniedzy w ciagu 5 - 10 lat a potem 50-70. zakladajac ze kobiety zyja srednio 80 pare lat to panstwo niezle sie wzbogaca na twojej osobie.

O tak, wzbogaca się niesamowicie, z kilometr drogi osiedlowej może się za to wybuduje. Strata dla społeczeństwa niebywala🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Moim zdaniem homoseksualizm jest zaburzeniem i niestety, choćbyś nie wiem jak się starała, nie wmówisz mi, ze to jest normalne i naturalne. Ale jednocześnie podkreślam, że żadne schorzenia czy zaburzenia nie są winą człowieka i nie należy go dyskryminować z powodu jego przypadłości.

dobrze, ze autorka nie bedzie musiala sluchac takich ludzi i podatki pojda na ludzi ktorzy nie beda jej wyzywac od zaburzonej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teoś
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

cały czas ogromna grupa ludzi pracuje, żeby osoba z moją orientacją czuła się jako zaburzona, chora i zboczona, co nie ma miejsca gdy przebywam np w Irlandii, Hiszpanii czy UK.
w Polsce ma to miejsce w codziennym życiu, polityce oraz prasie/internecie.
nie mogę wejść także w instytucję związku partnerskiego / małżeńskiego, gdzie majątek partnera jest zabezpieczony zachowkiem oraz można być objętym ubezpieczeniem  drugiej osoby w takim związku i występuje dziedziczenie świadectw emerytalnych ( w Polsce nie ma takich możliwości).
pochodzę ze zwykłej standardowej rodziny mam rodzeństwo (hetero), cały czas ktoś próbuje sugerować, że z moją rodziną jest coś nie tak (nie tylko ze mną) i podważa radość mojego dzieciństwa oraz zdolności rodzicielskie czy moralność moich rodziców, a nawet rodzeństwa, nie tylko moją orientację.
nikomu nie życzę czuć się tak jak ja w Polsce.

Każdy może wyjechać, więc szerokiej drogi. Jednak popracuj nad sobą, bo lubisz narzekać i rozczulać się nad sobą, ja osobiście mam gdzieś jaką orientację ktoś reprezentuje, liczy się człowiek, nie mamałyja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

O tak, wzbogaca się niesamowicie, z kilometr drogi osiedlowej może się za to wybuduje. Strata dla społeczeństwa niebywala🤣

moze ona wyjedzie z partnerka to juz nie beda 2 ja sama mam kilka przyjaciol ktorzy wyjechali i sa gej les zyja juz kilkanascie lat poza Polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Teoś napisał:

Każdy może wyjechać, więc szerokiej drogi. Jednak popracuj nad sobą, bo lubisz narzekać i rozczulać się nad sobą, ja osobiście mam gdzieś jaką orientację ktoś reprezentuje, liczy się człowiek, nie mamałyja.

dlaczego mamalyja moze jest po prosu konsekwentna w tym co robi wie ze ten kraj utrzymuje sie z podatkow, ktore placi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wyjedź, granice otwarte. W każdym kraju płaci się podatki, niektóre większe niz w Polsce, więc..szerokiej drogi. Swoją drogą, myślenie kategoriami seksualizmu, jest, delikatnie..hmm..płaskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Gość gosc napisał:

dobrze, ze autorka nie bedzie musiala sluchac takich ludzi i podatki pojda na ludzi ktorzy nie beda jej wyzywac od zaburzonej.

Nikogo nie wyzywam. Wyraziłam tylko kulturalnie własną opinię i mam do tego prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość gosc napisał:

moze ona wyjedzie z partnerka to juz nie beda 2 ja sama mam kilka przyjaciol ktorzy wyjechali i sa gej les zyja juz kilkanascie lat poza Polska

Wow, może kilkanaście kilometrów się znajdzie. To nie zaspokoi potrzeby nawet jakiejś zapyziałej gminy,w której najczęściej są setki km dróg. Serio dla budżetu niewielką strata, jakoś sobie finansowo poradzimy bez nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autorko ja tez wyjechałam z Polski, pomimo że les nie jestem to bardzo rozumiem że wraliżliwa osoba nie może pogodzić się z tym co się dzieje dookoła. Akurat wiem, że ustawa o związkach partnerskich jest odrzuca od 1995 roku, co do podatkow, owszem są większe ale i tak zarabiasz 4 czy 5 razy więcej więc to pikuś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolkaaaaaa
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Jak dziecko, dzieci mnie nie lubią, zabieram zabawki i idę do innej piaskownicy i myślę że tym dzieciom będzie przykro jak sobie pójdę 🤣

Tak wlasnie myslalam, ze twoj poziom rozwoju zakonczyl sie na poziomie piaskownicy i twoj przesadzony smiech nie wzmocni twojej wypowiedzi, bo nadal jest prymitywna i zalosna , tj pisalam wczesnie - wspolczuje

 

45 minut temu, Gość Gosc napisał:

Autorze droga wolna. Czym mniej was w  Polsce tym lepiej. Ja nie potrafię sobie wyobrazić jak facet facetowi może wsadzać do tylka a potem do paszczy. Mam do tego prawo tego nie tolerować! 

Ale skoro sobie to wyobrazasz to moze zastanow sie nad tym skad ta potrzeba u ciebie...swoje obawy co do wlasnej seksualnosci moze przerzucasz na ludzi homoseksualnych...wychodzi na to, ze masz problem psychiczny ze swoim urojonym brakiem tolerancji nie wiadomo dlaczego skoro to nie jest ani twoje zycie ani twoja sprawa. Myli ci sie tolerancja z narzucaniem innym swojej woli.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Wow, może kilkanaście kilometrów się znajdzie. To nie zaspokoi potrzeby nawet jakiejś zapyziałej gminy,w której najczęściej są setki km dróg. Serio dla budżetu niewielką strata, jakoś sobie finansowo poradzimy bez nich.

A oni sobie chyba poradzą jeszcze lepiej bez was czyż nie? Do tego zarobi za 4 - 5 razy większe w podobnych pracach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Nikogo nie wyzywam. Wyraziłam tylko kulturalnie własną opinię i mam do tego prawo.

Dla mnie wyrażenie o kimś zaburzony to zwrot obraźliwy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lesles

Kochana radzę ci dobrze jedź i nie oglądaj się za siebie a z tymi podatkami dobrze wymyśliłaś a i jak będziesz miała partnerkę to możecie być razem ubezpieczone, a na stare lata macie prawo do zachowku i dziedziczenia świadczeń. Wiadomo żyje się lepiej razem niż w pojedynkę! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość Lesles napisał:

Kochana radzę ci dobrze jedź i nie oglądaj się za siebie a z tymi podatkami dobrze wymyśliłaś a i jak będziesz miała partnerkę to możecie być razem ubezpieczone, a na stare lata macie prawo do zachowku i dziedziczenia świadczeń. Wiadomo żyje się lepiej razem niż w pojedynkę! 

No dokładnie w Polsce to najwyżej wprowadza jakąś okrojną umowe cywilna prawną ( za x lat) ale wspólnego ubezpieczenia, emerytury, zachowku to nie będziecie mieć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×