Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jestem osobą homoseksualną, chcę wyprowadzić się z tego kraju i zmienić obywatelstwo, aby swoim bytem nie wspierać Polski

Polecane posty

Gość jaka abstrakcja?
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie,bo to jest normalne. Te osoby nie organizują sobie parad, nie przebierają się jak ćwoki i nie dra ryja na pół miasta że są hetero. Nie chodzą po telewizjach z mordą umalowaną w tęczę. Nie rzucają co chwilę hetero- zarciakmi, nie podkreślają co chwila że są hetero itd. Geje mogą normalnie chodzić do pracy,mieszkać ze sobą, chodzić po ulicy, tylko im jest za mało, bo wszyscy powinni zwracać na nich uwagę, a świat jakoś kurcze ma to w d u p i e dopóki nie przebiorą się za pajaca. I nie wmawiaj nikomu, że ci ludzie nie mogą nawet po ulicy za rękę przejść, bo to jest taka bzdura, że głowa boli. Nie wiem jakim cudem ja widzę tych ludzi na ulicy, chodzących za ręce i nikt ich nie pałuje 

Jak nie organizują parad? A marsze w obronie "rodziny"? Codziennie jest jedna wielka parada małżeństw z dziećmi w miejscach publicznych. Tak jakby kogokolwiek obchodziło to, że oni się bzykają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość Gość napisał:

W Dublinie mogę iść za rękę z dziewczyną i nikt się nie obejrzy, w Polsce szturchneło nas kilku mężczyzn nie przypadkowo i napluła starsza kobieta. Jedź i nie oglądaj się za siebie.

up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość jaka abstrakcja? napisał:

Jak nie organizują parad? A marsze w obronie "rodziny"? Codziennie jest jedna wielka parada małżeństw z dziećmi w miejscach publicznych. Tak jakby kogokolwiek obchodziło to, że oni się bzykają.

😄😄😄

ja nie mogę w ten sposób manipulując można udowodnić wszystko, że nawet jak idziesz do pracy to też uczestniczysz w paradzie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
43 minuty temu, Gość jolkaaaaaa napisał:

Nie, ty nie robisz z siebie ofiary tylko narcyza, ktory jest po prostu wyjatkowy we wlasnym mniemaniu, a tak naprawde nic nie masz konkretnego do powodzenia i kompletnie nie rozumiesz tematu, bo jestes tak skupiony na sobie, ze nie potrafisz spojrzec z innego punktu widzenia niz te twoje przerosniete ego.

To artyści też mają wyjechać? A może każdy powinien mieć depresję i niskie poczucie wartości.Trzeba coś sobą reprezentować, bo sama orientacja to za malo.Mozna być odmiennej orientacji, ale nie można być ...a i wrednym ludkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość gość napisał:

😄😄😄

ja nie mogę w ten sposób manipulując można udowodnić wszystko, że nawet jak idziesz do pracy to też uczestniczysz w paradzie 😄

Gdzie tu widzisz manipulację? Czy kobieta w ciąży idąca za rękę ze swoim mężem to nie jest krzyczenie: patrzcie na nas, jesteśmy hetero, "rypiemy się" bez zabezpieczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

W Dublinie mogę iść za rękę z dziewczyną i nikt się nie obejrzy, w Polsce szturchneło nas kilku mężczyzn nie przypadkowo i napluła starsza kobieta. Jedź i nie oglądaj się za siebie.

Polska w skrócie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Gdzie tu widzisz manipulację? Czy kobieta w ciąży idąca za rękę ze swoim mężem to nie jest krzyczenie: patrzcie na nas, jesteśmy hetero, "rypiemy się" bez zabezpieczenia?

Idź się leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, Gość Gosc napisał:

To artyści też mają wyjechać? A może każdy powinien mieć depresję i niskie poczucie wartości.Trzeba coś sobą reprezentować, bo sama orientacja to za malo.Mozna być odmiennej orientacji, ale nie można być ...a i wrednym ludkiem.

dla mnie zycie w Polsce to jak zabieganie o wzgledy partnera czy partnerki ktory obrzuca mnie wyzwiskami, zdecydowanie mowie nie dla takiego toskycznego zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 minut temu, Gość gość napisał:

😄😄😄

ja nie mogę w ten sposób manipulując można udowodnić wszystko, że nawet jak idziesz do pracy to też uczestniczysz w paradzie 😄

Ostatnio poszłam swojemu facetowi kupić gacie, zrobiłam w ten sposób happening i obwiescilam bezczelnie że jestem hetero 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

Idź się leczyć.

Może ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

dla mnie zycie w Polsce to jak zabieganie o wzgledy partnera czy partnerki ktory obrzuca mnie wyzwiskami, zdecydowanie mowie nie dla takiego toskycznego zwiazku.

Czekasz aż ktoś ci zrobi kanapki na drogę czy nie wiesz jak kupić bilet w jedną stronę? To nie komuna, nikt tu nikogo na siłę nie trzyma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Gosc napisał:

To artyści też mają wyjechać? A może każdy powinien mieć depresję i niskie poczucie wartości.Trzeba coś sobą reprezentować, bo sama orientacja to za malo.Mozna być odmiennej orientacji, ale nie można być ...a i wrednym ludkiem.

Jeżeli dla kogoś wyjazd jest oznacza poprawę jakości życia to nie widzę przeciwskazań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ostatnio poszłam swojemu facetowi kupić gacie, zrobiłam w ten sposób happening i obwiescilam bezczelnie że jestem hetero 🤣

Skoro same obwieszacie światu, ze jesteście hetero to odstosunkujcie się od homoseksualistów, że robią "coming out". Bo same obnoicie się ze swoją seksualnością i z tym z kim się bzykacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jeżeli dla kogoś wyjazd jest oznacza poprawę jakości życia to nie widzę przeciwskazań

logiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A ja odprowadzając codziennie dziecko do przedszkola bezczelnie obwieszczam światu, że nie jestem gejem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

A ja odprowadzając codziennie dziecko do przedszkola bezczelnie obwieszczam światu, że nie jestem gejem!

I że bzykałeś kobietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 minut temu, Gość gosc napisał:

Skoro same obwieszacie światu, ze jesteście hetero to odstosunkujcie się od homoseksualistów, że robią "coming out". Bo same obnoicie się ze swoją seksualnością i z tym z kim się bzykacie.

Bez naszego bzykania bez zabezpieczeń ludzie wygineliby, homo też! Czapki z głów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Bez naszego bzykania bez zabezpieczeń ludzie wygineliby, homo też! Czapki z głów.

To nawet byłoby lepiej. Ludzie to szkodniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 minut temu, Gość gosc napisał:

Skoro same obwieszacie światu, ze jesteście hetero to odstosunkujcie się od homoseksualistów, że robią "coming out". Bo same obnoicie się ze swoją seksualnością i z tym z kim się bzykacie.

Nie, nie mówię tego kazdemu i nie obnoszę się z tym. Ale dla ciebie to że żyję jest obniżeniem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
12 minut temu, Gość gosc napisał:

To nawet byłoby lepiej. Ludzie to szkodniki.

Homo to nie ludzie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
26 minut temu, Gość gosc napisał:

Skoro same obwieszacie światu, ze jesteście hetero to odstosunkujcie się od homoseksualistów, że robią "coming out". Bo same obnoicie się ze swoją seksualnością i z tym z kim się bzykacie.

Nie, nie obwieszczamy, ja w ciąży poszłam na 9 m na L4 aby nie obwieszczać swojej seksualności i nie drażnić homoseksualistów 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Gość gosc napisał:

To nawet byłoby lepiej. Ludzie to szkodniki.

Mam wrażenie, że wy lubicie się tak samobiczować i kochacie to jak społeczeństwo obrzuca was g ó w n e m, bo macie powód do dla utwierdzenia się w swojej mizoginii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

Homo to nie ludzie? 

Nie, homo są nadludźmi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Mam wrażenie, że wy lubicie się tak samobiczować i kochacie to jak społeczeństwo obrzuca was g ó w n e m, bo macie powód do dla utwierdzenia się w swojej mizoginii.

Ja mam wrażenie, że oni poza swoją orientacja nic nie widzą. Kompleksy i niskie poczucie własnej wartości.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie, homo są nadludźmi. 

Nadludzie, szkoda, że nie potrafią się rozmnażać i uciekają do Dublina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ja mam wrażenie, że oni poza swoją orientacja nic nie widzą. Kompleksy i niskie poczucie własnej wartości.  

to może również wynikać z otoczenia, nie wszystko wynika z kontroli własnego samopoczucia, bo są również czynniki zewnętrzne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość gość napisał:

to może również wynikać z otoczenia, nie wszystko wynika z kontroli własnego samopoczucia, bo są również czynniki zewnętrzne.

No jasne wszystko wynika z otoczenia tylko nie z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość gość napisał:

to może również wynikać z otoczenia, nie wszystko wynika z kontroli własnego samopoczucia, bo są również czynniki zewnętrzne.

Masz rację, ale niektórzy sami się proszą.Na otoczenie nie można wszystkiego zganiać, bo to oznaczałoby, że człowiek nie ma własnej woli, a jego życie jest zdeterminowane tym w jakim otoczeniu przebywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Masz rację, ale niektórzy sami się proszą.Na otoczenie nie można wszystkiego zganiać, bo to oznaczałoby, że człowiek nie ma własnej woli, a jego życie jest zdeterminowane tym w jakim otoczeniu przebywa.

Życie jest dość mocno zdeterminowane otoczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

No jasne wszystko wynika z otoczenia tylko nie z nich.

No a co możesz zrobić jak wiekszosc  społeczeństwa zakłada ze jesteś zboczona, bo nie żyjesz po bożemu, teraz poza mała grupka zaufanych ludzi wymyślaj na codzień scenariusze co o sobie powiedzieć żeby ktoś nie wylał na ciebie wiadra pomyj albo nawet przywalił w twarz czy wyzwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×