Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jestem osobą homoseksualną, chcę wyprowadzić się z tego kraju i zmienić obywatelstwo, aby swoim bytem nie wspierać Polski

Polecane posty

Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Ulubiona rozrywka rodaka to poublizac sobie na homoseksualistę, źle mi się robi jak muszę odwiedzić Polskę.

Skąd takie przekonanie że jesteście pępkiem świata?NIKT o was homo nie myśli, nie mówi, nie zwraca uwagi, jesteście znikomym ułamkiem, wyjątkiem od zasady, większość z was jest denerwująca i zachowaniem i wyglądem, niestety. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga

Mamy ja prosic zeby nie wyjezdzala?? Moze jeszcze mamy ja przeprosic? 

Laska  jojczy  ze chce wyjechac to niech  jedzie  , nikt jej nie wygania Ale tez nikt zatrzymywac na sile nie bedzie  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
59 minut temu, Gość Iga napisał:

Nie mieszkam w Polsce i to co czytam mnie przeraża. Przecież wy się ludzie cofacie do średniowiecza. Chcecie żeby dziewczyna wyjechała .. tak stwórzcie sobie swoje getto bez homoseksualistów, obcokrajowcow, Żydów, osób innego wyznania, i kogo jeszcze? Może w kolejce następne będą kobiety albo osoby niepełnosprawne? Współczuje wam ze żyjecie w takim nietolerancyjnym kraju i pamiętajcie. Dzisiaj wy dyskryminujecie a jutro wy możecie być dyskryminowane bo ludzie są różni i na pewno w was tez tacy idioci jak wy znajda jakaś różnice która nie czyni was identycznym jak reszta i daje wolna rękę do mobowania, dyskryminowania i obrażania. Miłego dnia 

Przecież sama chce wyjechać więc o co chodzi? Gdyby napisal tu robotnik budowlany 100% hetero, że nienawidzi Polski i że wyjeżdża do pracy do Niemiec, to też bym mu życzyła szczęśliwej drogi. Nikt tu nikogo nie trzyma na siłę. 

Po co ta osobą założyła ten temat? Żeby się pożegnać z grupa nieznanych anonimów? Nie, po prostu to są osoby, które uwielbiają być w centrum zainteresowania, kochają szokować, czują się pepkami świata, a jak ktoś wyleje na nich wiadro pomyj to mogą się dodatkowo umartwiać i robić z siebie męczenników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexi
15 minut temu, Gość Gosc napisał:

Skąd takie przekonanie że jesteście pępkiem świata?NIKT o was homo nie myśli, nie mówi, nie zwraca uwagi, jesteście znikomym ułamkiem, wyjątkiem od zasady, większość z was jest denerwująca i zachowaniem i wyglądem, niestety. 

Zgadza sie , mysla ze sa w centrum zainteresowania,  i ta postawa  bidulka  , jakas mania przesladowcza, wszyscy o nich mowia,  nawet kawaly opowiadaja😱 Ale z ruska i niemca z tesciowej z zony  z baby u lekarza mozna zartowac.  

Zenujacy i irytujacy ludzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags
1 godzinę temu, Gość Iga napisał:

Nie mieszkam w Polsce i to co czytam mnie przeraża. Przecież wy się ludzie cofacie do średniowiecza. Chcecie żeby dziewczyna wyjechała .. tak stwórzcie sobie swoje getto bez homoseksualistów, obcokrajowcow, Żydów, osób innego wyznania, i kogo jeszcze? Może w kolejce następne będą kobiety albo osoby niepełnosprawne? Współczuje wam ze żyjecie w takim nietolerancyjnym kraju i pamiętajcie. Dzisiaj wy dyskryminujecie a jutro wy możecie być dyskryminowane bo ludzie są różni i na pewno w was tez tacy idioci jak wy znajda jakaś różnice która nie czyni was identycznym jak reszta i daje wolna rękę do mobowania, dyskryminowania i obrażania. Miłego dnia 

Najmadrzejszy komentarz w tym temacie. Az serce boli jak sie czyta co tu wypisuja. Nie dziwie sie, ze ludzie uciekaja z tego kraju. Niedlugo nie da sie tu zyc. Niewielu normalnych, zyczliwych ludzi tu zostanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Skąd takie przekonanie że jesteście pępkiem świata?NIKT o was homo nie myśli, nie mówi, nie zwraca uwagi, jesteście znikomym ułamkiem, wyjątkiem od zasady, większość z was jest denerwująca i zachowaniem i wyglądem, niestety. 

Większość hetero również jest denerwująca i zachowaniem i wyglądem, nietety. Mówię to jako hetero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To wypad stąd, teraz inny kraj będziesz wspierać swoim (od)bytem nie zapomnij tylko zabrać ze sobą swoich schorowanych rodziców na starość byśmy jako ten ciemnogród nie wypłacali im emerytur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Ags napisał:

Najmadrzejszy komentarz w tym temacie. Az serce boli jak sie czyta co tu wypisuja. Nie dziwie sie, ze ludzie uciekaja z tego kraju. Niedlugo nie da sie tu zyc. Niewielu normalnych, zyczliwych ludzi tu zostanie. 

Protekcjonizm obyczajowy to jeszcze nie jest tworzenie getta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość gość napisał:

To wypad stąd, teraz inny kraj będziesz wspierać swoim (od)bytem nie zapomnij tylko zabrać ze sobą swoich schorowanych rodziców na starość byśmy jako ten ciemnogród nie wypłacali im emerytur.

Hahahahah, może trzeba bylo nie pobierać podatków od tych rodziców? No al skoro pobieraliście to emerytury płacić musicie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
25 minut temu, Gość gość napisał:

To wypad stąd, teraz inny kraj będziesz wspierać swoim (od)bytem nie zapomnij tylko zabrać ze sobą swoich schorowanych rodziców na starość byśmy jako ten ciemnogród nie wypłacali im emerytur.

Hahahahah, może trzeba bylo nie pobierać podatków od tych rodziców? No al skoro pobieraliście to emerytury płacić musicie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhhh

Widocznie społeczeństwo nie jest gotowe jeszcze na takie zmiany, a na siłę nic się nie wskora. Jak się coś robi nachalnie to ludzi to odrzuca. Te słynne parady równośći powodują tylko większą nienawiść do homo, po co one są? Czy jeśli ubrany w stringi duży Pan wyma...e dildo po ulicy to na mnie przekonać ze jest fajny? 

Jak ktoś jest dobrym człowiekiem, to większość ludzi go wbrew pozorom nie odrzuci bo jest gejem. Ale tak jak z każdą orientacja, trzeba zacząć od siebie. Większość gejów i les jakich znam są przekonani że nikt ich nie akceptuje bo są homo, a są z natury po prostu mega wkurzający i irytujący, nawet jak by byli hetero. Mają kompleks i cała winę zwalaja na dyskryminację. 

To tak jak murzyni wszystko zwalajacy na rasizm. 

BTW znałam jedna lesbijke, super babka, pracowała z nami. Ale jak my się nie chwslikismy co robimy w łóżku, ona tak samo. Raz w rozmowie wyszło że ma dziewczynę i tyle, każdy to normalnie przyjął. Ale ona się na nic nie zalila, nie kwekala, nie machala tęczowa flaga. Była normalna i tak ja traktowalismy. 

Tak samo męczą nachalni homo jak ekolodzy, wegsnie, etc... 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jik

Jak można zaczynać przedstawienie się od : jestem osoba  homoseksualna. Co Wy ciągle o tym seksie. Już nie ma innych tematów. Co mnie obchodzi kto z kim śpi, o ile nie wyrządza krzywdy . Podobnie nie obchodzi mnie, gdzie kto chce mieszkać. Homoseksualiści sami siebie ustawiają w pozycji pokrzywdzonych, tylko nie rozumiem na czym ta krzywda polega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Ags napisał:

Najmadrzejszy komentarz w tym temacie. Az serce boli jak sie czyta co tu wypisuja. Nie dziwie sie, ze ludzie uciekaja z tego kraju. Niedlugo nie da sie tu zyc. Niewielu normalnych, zyczliwych ludzi tu zostanie. 

Tutaj to raczej dyskryminuje się hetero, ci co chcą wyjechać i ci co tu nie mieszkają a plują na nas niech spadają!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 godziny temu, Gość Iga napisał:

Nie mieszkam w Polsce i to co czytam mnie przeraża. Przecież wy się ludzie cofacie do średniowiecza. Chcecie żeby dziewczyna wyjechała .. tak stwórzcie sobie swoje getto bez homoseksualistów, obcokrajowcow, Żydów, osób innego wyznania, i kogo jeszcze? Może w kolejce następne będą kobiety albo osoby niepełnosprawne? Współczuje wam ze żyjecie w takim nietolerancyjnym kraju i pamiętajcie. Dzisiaj wy dyskryminujecie a jutro wy możecie być dyskryminowane bo ludzie są różni i na pewno w was tez tacy idioci jak wy znajda jakaś różnice która nie czyni was identycznym jak reszta i daje wolna rękę do mobowania, dyskryminowania i obrażania. Miłego dnia 

A mnie przeraża, że ktoś kto wyjechał, ukochał obczyzne, siedzi na polskich forach i poucza, typowy polski nieudacznik może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Większość hetero również jest denerwująca i zachowaniem i wyglądem, nietety. Mówię to jako hetero.

Mówisz to jako niedorobiony, wyjedź na Marsa, tam nie ma ludzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Gość Ags napisał:

Najmadrzejszy komentarz w tym temacie. Az serce boli jak sie czyta co tu wypisuja. Nie dziwie sie, ze ludzie uciekaja z tego kraju. Niedlugo nie da sie tu zyc. Niewielu normalnych, zyczliwych ludzi tu zostanie. 

Z moich znajomych większość nie wyjechała, a dwie rodziny wróciły, jedna od lat zasuwa w Londynie i bez fajerwerkow. Wyjechali ci, co przez brak kwalifikacji, wykształcenia, przedsiębiorczości nie radzili sobie w kraju, a teraz siedzą na kafeterii i myślą, że tutaj polarne misie chodzą po ulicach, żenada.Moze nie kwiat narodu wyjechał a hwasty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags
13 minut temu, Gość Gosc napisał:

Tutaj to raczej dyskryminuje się hetero, ci co chcą wyjechać i ci co tu nie mieszkają a plują na nas niech spadają!!!

Dziwne, jestem hetero. Nigdy nikt mnie dyskryminowal ze wzgledu na moja orientacje. Czyzbysmy zyli w swiatach rownoleglych? Moge wziac slub, adoptowac dzieci, trzymac na ulicy mezczyzne za reke i nikt mnie nie wyzwie ani nie uderzy za to. Ciebie tak? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
12 minut temu, Gość Ags napisał:

Dziwne, jestem hetero. Nigdy nikt mnie dyskryminowal ze wzgledu na moja orientacje. Czyzbysmy zyli w swiatach rownoleglych? Moge wziac slub, adoptowac dzieci, trzymac na ulicy mezczyzne za reke i nikt mnie nie wyzwie ani nie uderzy za to. Ciebie tak? 

Tumanku, tutaj to znaczy w tym temacie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesbaaa

wyrzekam sie Polsko tylko podła wroga matko tylko mnie opluwasz i okładasz całe zycie żegnam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

Hahahahah, może trzeba bylo nie pobierać podatków od tych rodziców? No al skoro pobieraliście to emerytury płacić musicie 😄

Rzadko który emeryt zarobił odprowadzając podatki na swoje 20 albo i 30 lat utrzymania na emeryturze. Podatki natomiast szły m.in na infrastrukturę i zabezpieczenie społeczne w formie publicznej służby zdrowia. Także już widzę jak jego/jej rodzice by sobie wybudowali autostradę albo skrzyżowanie na drodze gminnej gdyby nie odprowadzali podatków 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brudna męska lesba z wąsem
12 minut temu, Gość lesbaaa napisał:

wyrzekam sie Polsko tylko podła wroga matko tylko mnie opluwasz i okładasz całe zycie żegnam!!!

DOKŁADNIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nnsbe
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

A mnie przeraża, że ktoś kto wyjechał, ukochał obczyzne, siedzi na polskich forach i poucza, typowy polski nieudacznik może?

Widać prostotę a może raczej prostactwo twojego myślenia, które jest strasznie ubogie. Do pustej głowy ci nie przyszło ze ktoś nie musiał wyjeżdżać a urodził się za granica. Poza tym zaszufladkowalas sama siebie bo skoro uważasz ze na forum siedzą tylko nieudacznicy to sama jesteś nieudacznikiem Haha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Z moich znajomych większość nie wyjechała, a dwie rodziny wróciły, jedna od lat zasuwa w Londynie i bez fajerwerkow. Wyjechali ci, co przez brak kwalifikacji, wykształcenia, przedsiębiorczości nie radzili sobie w kraju, a teraz siedzą na kafeterii i myślą, że tutaj polarne misie chodzą po ulicach, żenada.Moze nie kwiat narodu wyjechał a hwasty.

„Hwasty” Hahahaha to się popisalas. Hahaha elita której brak znajomosci ortografii na poziomie szkoły podstawowej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

A mnie przeraża, że ktoś kto wyjechał, ukochał obczyzne, siedzi na polskich forach i poucza, typowy polski nieudacznik może?

Incel z wykopka jak ten ciepły z postu startowego 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głos Twojej moralności
Dnia 17.10.2019 o 12:06, Gość Gość napisał:

Mamy płakać z tego powodu? Jedz sobie gdzie chcesz, społeczeństwo nawet nie zauważy że wyjechałaś.

Pana/Pani nieobecności też nikt by nie zauważył. Mojej też nie. Nie w tym rzecz. Szkoda, że trudno jest w Polsce być homoseksualnym patriotą. Szkoda, że prawie niemożliwe jest bycie homoseksualnym katolikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Nnsbe napisał:

Widać prostotę a może raczej prostactwo twojego myślenia, które jest strasznie ubogie. Do pustej głowy ci nie przyszło ze ktoś nie musiał wyjeżdżać a urodził się za granica. Poza tym zaszufladkowalas sama siebie bo skoro uważasz ze na forum siedzą tylko nieudacznicy to sama jesteś nieudacznikiem Haha 

To o polskich nieudacznikach na obczyźnie, nie zrozumiałaś, więc trafiłam w sedno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga

Ktoś pisał o paradach równości. Są organizowane aby zwrócić uwagę na problem nierównych praw w społeczeństwie których ofiarami są osoby odmiennej orientacji seksualnej. Owszem niejednokrotnie szokują ale od wieków ludzie wychodzą na ulice aby walczyć o swoje prawa. A czy znasz w historii przypadek kiedy ktoś wywalczył swoje prawa poprzez ukrywanie się w koncie i siedzenie cicho? Niestety ale w przeciwnym razie nikt nie dostrzeże problemu. Druga sprawa. Telewizja kreuje także pewien wizerunek osób ze środowiska lgbt. Czy widzieliście kiedyś lekarza z tego środowiska którego wypowiedz została pokazana w telewizji? Czy tylko jak ktoś wyżej napisał panów w stringach, którzy swietnie wpisują się w wizerunek kreowany przez środowiska konserwatywne? Ale nie chce mi się dalej tutaj pisać bo z tego co widzę w Polsce jest jeszcze dużo do zrobienia w tym temacie. Miłego dnia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga
1 minutę temu, Gość Iga napisał:

Ktoś pisał o paradach równości. Są organizowane aby zwrócić uwagę na problem nierównych praw w społeczeństwie których ofiarami są osoby odmiennej orientacji seksualnej. Owszem niejednokrotnie szokują ale od wieków ludzie wychodzą na ulice aby walczyć o swoje prawa. A czy znasz w historii przypadek kiedy ktoś wywalczył swoje prawa poprzez ukrywanie się w koncie i siedzenie cicho? Niestety ale w przeciwnym razie nikt nie dostrzeże problemu. Druga sprawa. Telewizja kreuje także pewien wizerunek osób ze środowiska lgbt. Czy widzieliście kiedyś lekarza z tego środowiska którego wypowiedz została pokazana w telewizji? Czy tylko jak ktoś wyżej napisał panów w stringach, którzy swietnie wpisują się w wizerunek kreowany przez środowiska konserwatywne? Ale nie chce mi się dalej tutaj pisać bo z tego co widzę w Polsce jest jeszcze dużo do zrobienia w tym temacie. Miłego dnia. 

W kacie* nie mam polskich znaków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

To o polskich nieudacznikach na obczyźnie, nie zrozumiałaś, więc trafiłam w sedno

Cześć, sciero. W kościele już byłaś gałki obrobić ty zakonnico zimna jak flądra? Może cię wydymac kijem od szczotki to się trochę wyluzujesz. Znam cię z innych tematów sciero. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
11 minut temu, Gość Ania napisał:

 

 

 

8 minut temu, Gość Głos Twojej moralności napisał:

Pana/Pani nieobecności też nikt by nie zauważył. Mojej też nie. Nie w tym rzecz. Szkoda, że trudno jest w Polsce być homoseksualnym patriotą. Szkoda, że prawie niemożliwe jest bycie homoseksualnym katolikiem.

Szkoda wielu rzeczy, dla porządnych ludzi wszędzie znajdzie się miejsce, czasem ktoś o 0 poziomie zasłania się orientacja seksualna, a to nie o to biega, inteligentny człowiek może być kim chce, mało inteligentny na czole wypisuje sobie np "lesba", no i ma pozamiatane. Gdyby hetero nosiło wacki na wierzchu, też pogoniliby 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×