Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mint

'Prosty' partner

Polecane posty

Gość Gość

Oj, moja przyjaciółka wyszła za prostego chłopaka i żałuje, ostrzegała mnie przed takim wyborem. On niepoprawnie się wyraża, bez przerwy się myli (brak mu logiki wynikającej z wiedzy o życiu, przyczynie i skutku) i on upiera się przy swoim, nie da mu się niczego wytłumaczyć, robi jej wstyd na oficjalnych spotkaniach. Twój kolega pewnie nie jest mało inteligentny, ale sama chemia nie wystarczy, chemia liczy się w nocy, w dzień też fajnie być dopasowanym. Przemyśl to, trudno ocenić tę różnicę między wami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Oj, moja przyjaciółka wyszła za prostego chłopaka i żałuje, ostrzegała mnie przed takim wyborem. On niepoprawnie się wyraża, bez przerwy się myli (brak mu logiki wynikającej z wiedzy o życiu, przyczynie i skutku) i on upiera się przy swoim, nie da mu się niczego wytłumaczyć, robi jej wstyd na oficjalnych spotkaniach. Twój kolega pewnie nie jest mało inteligentny, ale sama chemia nie wystarczy, chemia liczy się w nocy, w dzień też fajnie być dopasowanym. Przemyśl to, trudno ocenić tę różnicę między wami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Ależ jesteś płytka. Nie przez to, że nie polecisz na mnie tylko przez to jak piszesz. Autorka pisze, że już poleciała na tego faceta, tylko szuka dziury w całym, bojąc się, że nie będzie pasował do jej idealnego świata. 

Swoją drogą, poleciałabyś, poleciała, bo jak poznasz człowieka nie wiesz czy pisze na prawdę czy naprawdę, zresztą to zupełnie żadna różnica do póki piszemy na kafe, a nie w ważnych sprawach. 

poleciała ale do seksu. Jestem kobieta i tyle ci powiem ze głupszego od siebie mogę wziąć na krótko do  seksu, ale nie na zycie. Do życia trzeba dobierać kogoś podobnego sobie, któ sperawdza sie i wuinnych sytuacjach. Zresztą nawet zważywszy ze  facetom długo nic nie przeszkadza jak kobieta ładna i seks dobry, ale potem też przychodza płakać do prawników i adwokatów, ze baba głupia i już znieść nie mogą tego jej napierdzielania dziobem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Oj, moja przyjaciółka wyszła za prostego chłopaka i żałuje, ostrzegała mnie przed takim wyborem. On niepoprawnie się wyraża, bez przerwy się myli (brak mu logiki wynikającej z wiedzy o życiu, przyczynie i skutku) i on upiera się przy swoim, nie da mu się niczego wytłumaczyć, robi jej wstyd na oficjalnych spotkaniach. Twój kolega pewnie nie jest mało inteligentny, ale sama chemia nie wystarczy, chemia liczy się w nocy, w dzień też fajnie być dopasowanym. Przemyśl to, trudno ocenić tę różnicę między wami. 

bo to męćzące i w końcu rodzi konflikty , jeśli facet nie zechce sie podciągnąć. To inne patrzenie na świat, inne priorytety, inny sposób spędzanai wolnego czasu, który z czasem stanie sie coraz mniej kompatybilny i męczący. Ona sie bedzie nudzić na głupim filmie, on wyjdzie siny z filharmonii. awantura gotowa. On walnie coś przy jej znajomych, ona sie wyda za sztywna jego kumplom. Do d... z takim zyciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×