Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Maciek B

Chestnut Kitchen 123

Polecane posty

2 minuty temu, mruczenie napisał:

dziad kasowal ja nikomu zadnych tematow nie kasowalam, ale 1000 razy tego samego pisac nie bede bo ty i tak bedziesz widzial we mnie wielblada na sniegach Libii,powtorze szkoda gadac, wierz sobie w to co chcesz wierzyc, widz we mnie same wcielenie Hitlera mi to zwisa :D

no od pcozątku piszę że to bez sensu przekonywać kogoś ty sama wiesz jaka jestes a ja wiem jak cie widze i niech tak zostanie :D

męczyłaś dupę to napisałem chociaż wiedziałem ze to bez sensu i strata czasu wieć nawet się nie zastanawiałem jak nazywać te twoje cechy tylko do gotowca dobrałem przykłady ale myślę że jakby wybrać do analizy tylko jeden wieczór gdy miałs atak dziada to by spokojnie na tych tekstach mógł przeprowadzić niezła analizę psychopatycznych zachowań w całej rozciągłości. 

skoro nie jesteś zakochana w dziadzie ani nie byłaś to musisz być psychopatką innej możliwości nie widzę ale nie ejstem psychiatrą więc może psychiatra pomoże :D

na początku też sprawiałs wrażenie jakbyś się chciała "zaprzyjaźnić" z mackiem żeby dokonać jakiejś zemsy za kolezankę :D to też charakterystyczne dla psychopatów i ja też mam tę cechę ale z czasem to zaczeło wyglądać jakbyś chciała męzą wymienić wieć juz sam nie wiem czy to zapisać na pcozet psychopaty czy wyrachowania typowo kobiecego :D

prawdę znasz tylko ty i wiadomo że zanegujesz moje wypociny bo każdy by zanegował na twoim miejscu :D

trzeba ci też oddać że ostatnio zachowujesz się przykładnie i bardzo kulturanie jak na ciebie. co jest przyczyną tej metamorfozy ? tylko nie pisz że nieobecnośc dziada :D

nie trzeba bylo donosic wspolnie z dziadem do modow to bys sobie patrzyl na poprzedni avatar,a tak ja sie nad tym nie zastanawiam, wklejam pierwszy lepszy i jest nie koncentruje sie na urodzie tych bab az tak jak robi to facet

nie mam czasu wiecej pisac, ta cala Anna z kafe zacytowala mi moje posty o dziadzie zgloszone przez dziada i za nie dostalam bana a nie za zadne kasowanie bo nic nikomu nie kasowalam nigdy, wiec nie plec juz o moim kasowaniu bo takie cos nie mialo miejsca, posty do dziada tak, a ze sie bana dostaje piszac do dziada, ktorego tu jakoby nie ma,to jest dopiero zagwozdka XD,bo ja w tych postach nie wymienialam nicka, tylko pisalam "dziad" spadam

ale ja skupiam się na tekscie za bardzo na to nie patrzę to było luźne spostrzeżenie, biegle posługuje się internetem, wiec spokojnie jak będę chciał zobaczyć zdjęcie ładnej laski to znajdę lepszą niż jakikolwiek avatar na kafeterii :D myślę że nawet wśród włąsnych zdjęć spokojnie znajdę ładniejsze widoki :D

no i o tym pisałem na poprzedniej stronie tylko już zapomniałem jak się to nazywa brak wyrzutów sumienia i coś tam z konsekwencją własnych zachowań :D no coż pamiętasz kiedy to było ? może jakiś wniosek można napsiać żeby ustanowić ten dzień światowym dniem ludzi niesłusznie ukaranych :D 

p.s. a dziad za co ma bana ? kolezanki tez cos nie widac dostala bana razem z dziadem ?

nic mi na ten temat nie wiadomo, moze go przeswietlili i sie doigral tak jak ja za te posty do niego,Ifa ma bana na Ife nie na Kadarke, gadalysmy wczoraj i nic mi na temat zadnych banow nie wspominala ani starego ani swojego wiec to nie do mnie pytanie milego

miłego jeszcze z pół roku i kto wie może będzie cię mozna uznać za kulturalną forumowiczkę bo robisz postępy :D

Gość Gość

A Żyleta znowu wypiera sie wpadki z blokowaniem tematów? Przecież kilka osób widziało to na żywo. 😂

Gość gość

Ona ma taką logikę jak Maciej. Nieważne że sporo ludzi widziało. Ona będzie głupio powtarzać że nieprawda i myśli że wszyscy uwierzą 😉

Gość gość

mruczenie@Konfederacja jako wydmuszka i „partia” 4 liderów i jednego krola jest tykającą bombą zegarową. Nie mają nic do zaoferowania. W senacie zero, w sejmie zero.

Gość shatyn

Prawnik Tymoteusza Szydło, reprezentujący także jego brata i żonę, twierdzi, że nie. – Z całą stanowczością zaprzeczam, jakoby ksiądz Tymoteusz Szydło został ojcem i miał dziecko, a już w ogóle z 16-latką. Sytuacja rodzinna księdza jest trudna i wymaga wyciszenia – mówi. Tymoteusz Szydło apeluje zaś do mediów i internautów o uszanowanie jego prywatności.

Z tym oświadczeniem jest kilka problemów. Po pierwsze, jest sformułowane w tak niezręczny sposób, że zamiast ucinać pytania, powoduje, że powstają kolejne, np. “a już w ogóle z 16-latką” sugeruje, że może chodzić o osobę w innym wieku. Po drugie Tymoteusz Szydło już od kilku lat brylował w mediach, z okładkami włącznie – i dopiero teraz oświadczył, że nie życzy sobie uwagi opinii publicznej, bo chce “po prostu spokojnie pracować i żyć”.

To tak, jakby już dawno temu zjadł ciastko, a teraz nagle stwierdził, że jednak chciałby je mieć. Inaczej niż w przypadku brata Błażeja, trudno będzie mu przekonywać, że jest zwykłym Kowalskim.

Gość shatyn

otulona_snem o Shatynie i do Shatyna

dziadyga nowohucka jak nie zakatki to zakaski tropi, jak nie pstragi i mundury to plansze do monopoly, ot znafca polityczny jak skonczyl  detektyw inwektyw
======
i oczywiscie ze mieszkasz w norze z zona o podejrzanej kondiucie mowiac bardzo grzecnie a nie wprost , na robotniczo-chlopskim sztucznie stworzonym i doczepionym do Krakowa ZAKATKU i tropisz od rana do nocy od nocy do rana na tym temacie slowka innych, marnie zaczales dziadzie i marnie skonczyles, wielkie NIC, dobrze zes siebie okreslil
======
ja nie widzialam, nory mnie nie interesuja,szczegolnie w pakiecie z dzi.wkami do tego dwoma
======
tak, tak a ty od 2005 pisales ze masz super prace i pikna zone,a co sie okazalo bezrobolu ,zawodowkarzu i rogaczu w jednym, klamci i mitomanie?:D wiolonczelisto bez promotora dziadygo obrzydliwa bezzebna i bezjajeczna
=====
jakie kur.wa czopki ty nowohucki czopku :D, gowno wiesz od iftar,juz lepszej bajki to nie mogles sklecic, ty zawodowkarzu bez promotora, wiolonczelisto bez wiolonczeli i pilocie ladujacy na nieczynnych lotniskach z zona ze stadem kochankow z teatru
=====
dupo.daje. goscina w kroku  dla stada kochankow to masz w domu, teraz nikt przynajmniej starej szlory ruszac nie chce, to masz spokoj,a juz i pikna nie jest  dziadygo
=====
oczywiscie ze dziad, wyciaga szafke pod zlewem z 2008 r i nick ktory tylko ten ch.uj nowohucki zna ANOUK
=====
mam nadzieje ze doczekam chwili kiedy bede mogla otworzyc szampana ,a dziadyga odejdzie w niebyt czasowy
=====
ojj dziadek dziadek, niedojebek zrobil cie dziaduniem, jest niedziela wez wozeczek i zaiwaniaj na ryneczek, bo te twoje rewelki, to mozesz w swoja obesrana du.pe wsadzic  liczylam na cos lepszego,a tu taka kicha
=====
wszystko spier.dlisz twoja szlora miala racje :D, nawet w internecie wszystko do czego sie nie dotkniesz bezjajeczna dziadu
=====
W zmyslaniu jestes mistrzem dziadygo.Teraz juz sie tak wycwaniles, ze co napierdzisz na swoim zasranym temacie to usuwasz zeby ci nikt tego nie wyciagnal.Ale AMOKA nie edytujesz.Zostanie tu na ZAWSZE i bedzie dowodem twoich mitomanii i kompromitacji.
=====
edit jak ostatni przyglup dziadygo to ty pobiegles do teatru, zaczailes sie przy sprzatace czy tam szatniarce, i chu.jeden wie co chciales udowodnic tym, ze do ciebie zadzwonila i poprosila "edka" ty jestes psychiczny  trzeba miec naje.bane 
=====
W zmyslaniu jestes mistrzem dziadygo.Teraz juz sie tak wycwaniles, ze co napierdzisz na swoim zasranym temacie to usuwasz zeby ci nikt tego nie wyciagnal.Ale AMOKA nie edytujesz.Zostanie tu na ZAWSZE i bedzie dowodem twoich mitomanii i kompromitacji.
=====
Ladowanie ze znajomym sbekiem na nieczynnym lotnisku,tance przy wiolonczeli, praca magisterska bez promotora,raz polonista raz teatrolog zalezy co sie przuponi, piekna zona, szczesliwa rodzina ,a tu co bezrobol na utrzymaniu rodzicow.WRzaski w norze i synek z psychoza po awanturach szlory.:D Upsss jeszcze stado kochankow .:D
=====
a teraz plyn poczwaro tfu ci w ten cyganski ryj 
=====
dziad zawsze grozil i straszyl ujawnieniem czegos, to norma u tego spychola, takze trzeba bardzo uwaza co sie pisze bo ten cymbal to wszystko skrupulatnie notuje i jeszcze zapisuje cytaty by pozniej wklejac posrane wkleje, wklejarz ma w naturze wklejarstwo i donosicielstwo zreszta
=====
on na kazdego maial cytacik  ludzie w zadziwienie wpadali jak mozna kopiowac czyjes wpisy i je poznej  na nowo wklejac :D,pozniej przyznal sie ze na swoim zlomie, ma specjlne foldery z naszymi nickami i tam gromadzi nasze wpisy  psychol 
=====
ja, myro, wawcia, musztarda, on-warszawa,szkoda ze nie dostal twojego adresu zrobilby z toba porzadek jakbys tak sierczystego kopa dostal w zad, to bys sie nauczyl szacunku do innych cyganski dziadzie nowohucki
=====
przeciez ty na forum faktu, to tam tez burdel zrobiles jak na naszym temacie, przeklety dzien w ktorym sie za iftar przyciagnales
=====
nikt cie nie lubil, nie znosil i gardzl toba bo niosles wszedzie gdzie sie pojawles smrod i burdel, ten temat tez zreszta jest tego przykladem,gdzie sie  szmato nowohucka nie pojawisz to jest syf
=====
nie "ktos" tylko wiadomo ze nowohucki rupiec,pisala Iftar, pisalam rano ja, dziad dostal po nosie, dostal szajby i zablokowal,normalne dzialanie dziadygi

Gość Gość
36 minut temu, Gość gość napisał:

Ona ma taką logikę jak Maciej. Nieważne że sporo ludzi widziało. Ona będzie głupio powtarzać że nieprawda i myśli że wszyscy uwierzą 😉

Niestety. Jeszcze wciskała że ten screen to fotomontaż, choć było wtedy kilka osób i widziało na żywo, a Libed sprawdził na kodzie strony co to dokładnie za spam był. 😉

Gość gość
1 godzinę temu, Gość shatyn napisał:

otulona_snem o Shatynie i do Shatyna

dziadyga nowohucka jak nie zakatki to zakaski tropi, jak nie pstragi i mundury to plansze do monopoly, ot znafca polityczny jak skonczyl  detektyw inwektyw
======
i oczywiscie ze mieszkasz w norze z zona o podejrzanej kondiucie mowiac bardzo grzecnie a nie wprost , na robotniczo-chlopskim sztucznie stworzonym i doczepionym do Krakowa ZAKATKU i tropisz od rana do nocy od nocy do rana na tym temacie slowka innych, marnie zaczales dziadzie i marnie skonczyles, wielkie NIC, dobrze zes siebie okreslil
======
ja nie widzialam, nory mnie nie interesuja,szczegolnie w pakiecie z dzi.wkami do tego dwoma
======
tak, tak a ty od 2005 pisales ze masz super prace i pikna zone,a co sie okazalo bezrobolu ,zawodowkarzu i rogaczu w jednym, klamci i mitomanie?:D wiolonczelisto bez promotora dziadygo obrzydliwa bezzebna i bezjajeczna
=====
jakie kur.wa czopki ty nowohucki czopku :D, gowno wiesz od iftar,juz lepszej bajki to nie mogles sklecic, ty zawodowkarzu bez promotora, wiolonczelisto bez wiolonczeli i pilocie ladujacy na nieczynnych lotniskach z zona ze stadem kochankow z teatru
=====
dupo.daje. goscina w kroku  dla stada kochankow to masz w domu, teraz nikt przynajmniej starej szlory ruszac nie chce, to masz spokoj,a juz i pikna nie jest  dziadygo
=====
oczywiscie ze dziad, wyciaga szafke pod zlewem z 2008 r i nick ktory tylko ten ch.uj nowohucki zna ANOUK
=====
mam nadzieje ze doczekam chwili kiedy bede mogla otworzyc szampana ,a dziadyga odejdzie w niebyt czasowy
=====
ojj dziadek dziadek, niedojebek zrobil cie dziaduniem, jest niedziela wez wozeczek i zaiwaniaj na ryneczek, bo te twoje rewelki, to mozesz w swoja obesrana du.pe wsadzic  liczylam na cos lepszego,a tu taka kicha
=====
wszystko spier.dlisz twoja szlora miala racje :D, nawet w internecie wszystko do czego sie nie dotkniesz bezjajeczna dziadu
=====
=====
edit jak ostatni przyglup dziadygo to ty pobiegles do teatru, zaczailes sie przy sprzatace czy tam szatniarce, i chu.jeden wie co chciales udowodnic tym, ze do ciebie zadzwonila i poprosila "edka" ty jestes psychiczny  trzeba miec naje.bane 
=====
=====
Ladowanie ze znajomym sbekiem na nieczynnym lotnisku,tance przy wiolonczeli, praca magisterska bez promotora,raz polonista raz teatrolog zalezy co sie przuponi, piekna zona, szczesliwa rodzina ,a tu co bezrobol na utrzymaniu rodzicow.WRzaski w norze i synek z psychoza po awanturach szlory.:D Upsss jeszcze stado kochankow .:D
=====
a teraz plyn poczwaro tfu ci w ten cyganski ryj 
=====
dziad zawsze grozil i straszyl ujawnieniem czegos, to norma u tego spychola, takze trzeba bardzo uwaza co sie pisze bo ten cymbal to wszystko skrupulatnie notuje i jeszcze zapisuje cytaty by pozniej wklejac posrane wkleje, wklejarz ma w naturze wklejarstwo i donosicielstwo zreszta
=====
on na kazdego maial cytacik  ludzie w zadziwienie wpadali jak mozna kopiowac czyjes wpisy i je poznej  na nowo wklejac :D,pozniej przyznal sie ze na swoim zlomie, ma specjlne foldery z naszymi nickami i tam gromadzi nasze wpisy  psychol 
=====
ja, myro, wawcia, musztarda, on-warszawa,szkoda ze nie dostal twojego adresu zrobilby z toba porzadek jakbys tak sierczystego kopa dostal w zad, to bys sie nauczyl szacunku do innych cyganski dziadzie nowohucki
=====
przeciez ty na forum faktu, to tam tez burdel zrobiles jak na naszym temacie, przeklety dzien w ktorym sie za iftar przyciagnales
=====
nikt cie nie lubil, nie znosil i gardzl toba bo niosles wszedzie gdzie sie pojawles smrod i burdel, ten temat tez zreszta jest tego przykladem,gdzie sie  szmato nowohucka nie pojawisz to jest syf
=====
nie "ktos" tylko wiadomo ze nowohucki rupiec,pisala Iftar, pisalam rano ja, dziad dostal po nosie, dostal szajby i zablokowal,normalne dzialanie dziadygi

=====
=====

Gość Gosc
Dnia 18.10.2019 o 16:09, Maciek B napisał:

Dzis kupuje lody.

Tam jest czeski błąd. Kazdy przecież wie, że miało być: "Dzis robie lody" 😂😂😂

Gość Gosc
Dnia 20.10.2019 o 15:05, Maciek B napisał:

Lody na patyku.

Kolejny chochlik sie wkradł u Maćka. Zjadł literkę R miedzy literką T a literką Y 😁😁😁

Gość ...

Polki i Polacy są za edukacją seksualną w szkole! Tak mówi najnowszy sondaż przeprowadzony dla RMF i DGP. Ankietowani przyznali, że wiedzę o seksualności młoda osoba powinna uzyskać i ze strony szkoły i ze strony rodziców.

PiS wydaje się być głuchy na racjonalne argumenty. Zatyka uszy, gdy mowa jest o miesiączkowaniu, rozwoju czy antykoncepcji. Udaje, że nie słyszy, że to właśnie na edukacji seksualnej w szkole, dziecko dowiaduje się, co to jest molestowanie i gdzie szukać pomocy, gdy taka rzecz się zadzieje.

Im rzetelniej prowadzona jest edukacja seksualna, tym mniej jest niechcianych, nastoletnich ciąż.

My proponujemy - religię ze szkół wyprowadzić do sal katechetycznych przy parafiach. Edukacja seksualna oparta na wiedzy i naukowych faktach, nie na prawicowych ideologiach! 

17 minut temu, Maciek B napisał:

Mam kromki ze serem i kielbasa mysliwska.

I pomidorem ?

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.